Er kunnen in Nederland nog heel veel meer mensen bij.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het is heel erg dom om naar bevolkingsaantal aantal te kijken. Het gaat om bevolkingsdichtheid. Met ruim 500 mensen met vierkante kilometer in Nederland, de hoogste dichtheid in Europa, is slechts één conclusie mogelijk: Er kan niemand meer bij.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het is heel erg dom om naar bevolkingsaantal aantal te kijken. Het gaat om bevolkingsdichtheid. Met ruim 500 mensen met vierkante kilometer in Nederland, de hoogste dichtheid in Europa, is slechts één conclusie mogelijk: Er kan niemand meer bij.
So what? Ben jij wel eens in Mexico-stad geweest dan? De hel op aarde. En dat wil jij hier dus ook hebben.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:32 schreef riazop het volgende:
[..]
jankverhaal van een Hollandse kabouter
8 miljoen is een buitenwijk in Mexico stad
Dit is nog van voor de grote invasie van dit jaar maar het maakt wel duidelijk dat die krokodillentranen van Zuid-Europa op niets zijn gebaseerd. Ze hoeven zeer weinig mensen langdurig op te vangen. Het zijn gewoon doorreis landen. De ellende vestigt zich in Noord-Europa.quote:
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:33 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
So what? Ben jij wel eens in Mexico-stad geweest dan? De hel op aarde. En dat wil jij hier dus ook hebben.
Zie deze uitstekende analyse van de Franse denker Guillaume Faye:quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:34 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dit is nog van voor de grote invasie van dit jaar maar het maakt wel duidelijk dat die krokodillentranen van Zuid-Europa op niets zijn gebaseerd. Ze hoeven zeer weinig mensen langdurig op te vangen. Het zijn gewoon doorreis landen. De ellende vestigt zich in Noord-Europa.
quote:De Franse denker Guillaume Faye zet in drie delen uiteen hoe er gesproken wordt over 'vluchtelingen', waar het in werkelijkheid gaat om 'veroveraars.' Dit zal in afzienbare tijd leiden tot de ondergang van de Europese bevolking, die teruggebracht zal worden tot een slaven-minderheid
243000 niet westerse allochtonen in de bijstand. 45% van het totaal. Dat zijn idd geen bemoedigende cijfers.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Twiitch het volgende:
Irakezen
Somaliërs
Afghanen
Marokkanen
Etc.
Allemaal oververtegenwoordigd in de bijstand, maar die Syriërs komen om te werken hoorrrrrrr!
Ja dat is de uitzondering op de regel!quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Twiitch het volgende:
Irakezen
Somaliërs
Afghanen
Marokkanen
Etc.
Allemaal oververtegenwoordigd in de bijstand, maar die Syriërs komen om te werken hoorrrrrrr!
15 keer is scheepsrecht toch?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Twiitch het volgende:
Irakezen
Somaliërs
Afghanen
Marokkanen
Etc.
Allemaal oververtegenwoordigd in de bijstand, maar die Syriërs komen om te werken hoorrrrrrr!
Doe nou niet alsof dat wat uitmaakt. Polen zitten juist minder vaak in de bijstand dan Nederlanders maar dan is het ook weer niet goed.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Twiitch het volgende:
Irakezen
Somaliërs
Afghanen
Marokkanen
Etc.
Allemaal oververtegenwoordigd in de bijstand, maar die Syriërs komen om te werken hoorrrrrrr!
Dat maakt natuurlijk heel veel uit, zo niet alles.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 16:42 schreef Igen het volgende:
[..]
Doe nou niet alsof dat wat uitmaakt. Polen zitten juist minder vaak in de bijstand dan Nederlanders maar dan is het ook weer niet goed.
Dat is niet het argument dat doorgaans wordt gebruikt. Doorgaans wordt bij werkloze buitenlanders geklaagd dat ze profiteren van onze uitkeringen, en bij werkende buitenlanders geklaagd dat ze de banen inpikken. In Zwitserland zijn bijv. Duitsers niet erg populair omdat ze juist de goeie banen "inpikken".quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 16:48 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Polen zitten minder vaak in de bijstand, maar dragen ook minder vaak bij aan de benodigde kosten.
Zijn er nog veel Nederlanders die klagen over 'banen inpikken door Polen'? Ik heb het idee dat die hele discussie al een tijdje geluwd is.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 17:06 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat is niet het argument dat doorgaans wordt gebruikt. Doorgaans wordt bij werkloze buitenlanders geklaagd dat ze profiteren van onze uitkeringen, en bij werkende buitenlanders geklaagd dat ze de banen inpikken. In Zwitserland zijn bijv. Duitsers niet erg populair omdat ze juist de goeie banen "inpikken".
Waar het in feite op neerkomt is dat nogal wat mensen niet de internationale concurrentie aan willen gaan, maar willen profiteren van de welvaart die de hogere klassen in Nederland hebben gecreeerd, en daarom willen voorkomen dat die hogere klassen het land verlaten of dat meer lager opgeleiden Nederland in mogen. Maar dat is net zo goed een vorm van parasiteren.
De discussie over "Marokkaanse bontkraagjes" is volgens mij ook niet meer erg actueel, maar dat is volgens mij allemaal meer omdat de Griekenlandcrisis en nu de vluchtelingen zo gehyped worden.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 17:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zijn er nog veel Nederlanders die klagen over 'banen inpikken door Polen'? Ik heb het idee dat die hele discussie al een tijdje geluwd is.
Dat hoort erbij. Dat heeft ook niet alleen met immigratie te maken, het is hetzelfde verhaal met offshoring. Industriebanen in Nederland zijn verdwenen omdat een Nederlandse fabrieksarbeider die een rijtjeshuis met tuin wil, niet kan concurreren met een Chinees die graag het plattelandsbestaan inruilt voor fabriekswerk met een loon van 250 euro per maand, hutje mutje wonend in een 'urban village'. Dat effect is in Nederland alleen niet zo zichtbaar in het straatbeeld.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 17:21 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik denk dat het banenpikprobleem meer te maken heeft met bepaalde sectoren waar Nederlandse werknemers onmogelijk kunnen concurreren qua salaris gezien de kosten van levensonderhoud in Nederland.
Nee, dat is alleen jouw interpretatie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 17:06 schreef Igen het volgende:
Waar het in feite op neerkomt is dat nogal wat mensen niet de internationale concurrentie aan willen gaan, maar willen profiteren van de welvaart die de hogere klassen in Nederland hebben gecreeerd, en daarom willen voorkomen dat die hogere klassen het land verlaten of dat meer lager opgeleiden Nederland in mogen. Maar dat is net zo goed een vorm van parasiteren.
Dat is volkomen duidelijk. In een overbevolkt Nederland is zelfs een relatief klein aantal niet op te vangen. Maar de oplossing is simpel: Alles opvangen in de regio. Is ook veel duurzamer (Waarom hoor ik daar GroenLinks niet over?).quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:32 schreef Elzies het volgende:
[..]
De aantallen zijn gewoon te groot. Die kun je niet allemaal een sociale huurwoning en een baan geven. Dat is als het verkopen van zoete broodjes. Het gros zal in de achterstand belanden en een deel in de criminaliteit, zoals we dat ook zagen bij de eerste twee immigrantengolven.
Bovendien lijkt de verdeelsleutel uit te lopen op het zoveelste EU-debacle. Andere lidstaten nemen nauwelijks tot niet op en ze sturen de gelukzoekers door naar Duitsland, Nederland en Zweden. Ook de positie van Merkel komt in Duitsland steeds meer onder vuur te staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |