FOK!forum / The China Shop / [Chinese Webshops] Topic #369 Waar we inkopen voor de feestdagen!
shizmaandag 19 oktober 2015 @ 15:28
kV80FVR.png
MJelMSj.png

Zoals je ziet is deze reeks al vele topics lang. Om ieders topic-ervaring zo prettig mogelijk te laten verlopen, verzoeken we je dringend voor het posten in dit topic eerst de gehele OP (OpeningsPost) door te nemen en vooral ook de geldende huisregels onderaan deze post in acht te nemen. Now let's get started!

upQSkrq.png
BPDbZVA.pngp9xFAfQ.pngETZ7fuw.pngU3UxJ35.png
f58r06j.pngk5K7Fdx.pngxft1qdo.pngLCaTFvl.png
GNqjkuo.pngWdoSCac.png57IhnQt.png9PdMYaW.png
FjdTNyA.pngxwrkKxy.pngqi0qhNV.pngBeKSNvF.png
SPOILER: Meer webshops...
Regular Shops
FlosmallMiniInTheBoxMcBubDinoDirectIBuyGouDealsMachineSuntekStoreTomtopSunskyWSdealBestOfferBuyChinaBuyeMadeInChinaNewFrogPriceAngelsBuySkuChinavasioneForChinaCNinstockSourcingMapEspow

Shops specialized in..

› Smartphones/tablets
AntelifeMerimobilesOwntaSpeMallChinagrabberFastCardTech

› Flashlights/batteries
Kaidomain

› Art/prints
ArtsCowLightInTheBox

› R/C
HobbyKingRCTimerRCMartGoodLuckBuy

› Clothing
VANCL (Let op: Chinees)VesstWholesale7

› 18+ shops
IntimateGadgetsSweety 16

Tip! Veel producten die je in de webshops kunt kopen, zijn ook te vinden op eBay. Sterker nog, vele webshops (zoals BuyInCoins) hebben ook op eBay webstore(s) waar soms de producten zelfs nog goedkoper zijn! Dat komt omdat binnen eBay veel concurrentie heerst. Wie goedkoper is, komt eerder aan bod in de zoekresultaten.
kjy4G1g.png
WAsQdlA.pngi9p8KYh.pngI18Kqx7.png4zC5QxY.png
TfqecLB.pnggvA295I.pngrDFUP1M.pngPSmXIgy.png
eB4MrVE.png
SPOILER: Discount
Naam website | Hoeveelheid korting | Kortingsvorm | Wat in te voeren | Geldig tot | Specials
Banggood | 5% | Coupon | 'FOKNLBG' (sitewide, behalve flash deals) |
Geekbuying | 5% | Coupon | 'FOKNLGKB' (sitewide tot $250, bovenop al geldende kortingen behalve de saleitems, 1 per account) | Eerst even inloggen, geldig tot 30-06-2015
Pandawill | 6% | Coupon | 'FOKNL' | vanaf $150 na inloggen
Tinydeal | 5% | Coupon | 'FOKNLTD' | In deze categorie, 1 keer per account
Allbuy | 10% | Coupon | 'FOKNLAB' | (niet geldig op deals)
MP4Nation | 5 % | Coupon | ' fb2012fiver ' | Onbekend
Buyincoins | 5 % | Recommender | Nicknames/codes uit signatures en ondertitels FOK!users | N.v.t.

Couponverzamelsites:
ChinapricesChinakortingPandaCheckTjoosRetailMeNotSavingStoryKnojigSconto

Let op! Korting werkt vaak niet op producten die al afgeprijsd zijn of wanneer het om een pre-order gaat.
SPOILER: Cashback XL - Wel goed? Geld terug!
Niet het hele bedrag natuurlijk, maar als je je aanmeldt bij Cashback XL kun je van je online aankopen een klein percentage terugverdienen.
0Mv2oHQ.png
Meer hierover vind je hier: https://cashbackxl.nl/hoe-werkt-het . Bespaar-ze! ;)
kg7eMr9.png
gjNWY5i.png5LMnk4s.pngf50hyiK.pngXUMTYRf.png
SPOILER: Trading markets
Waarom?
Trading markets hebben een gigantisch aanbod. Er zijn individuele shops te vinden die zich gespecialiseerd hebben in bepaalde productgroepen waar de normale Chinese webshops liever een algemeen assortiment aanbieden. Als je dus iets specifieks niet kunt vinden is er een goede kans dat het wel op een trading market terug te vinden is. Verder is vooral AliExpress een groot en succesvol platform dat sterk concurreert met de normale webshops, ook op het gebied van algemene productgroepen. Het loont dus zeker om voor het kopen van een product ook daar een kijkje te nemen of het daar misschien niet goedkoper weggaat... 't zou zo maar eens kunnen namelijk. Het enige wat eigenlijk ontbreekt is PayPal-integratie. Maar je kunt altijd vragen of een individuele handelaar het misschien toch kan accepteren.

AliExpress
AliExpress ( www.aliexpress.com ) is een soort internationale eBay voor bedrijven en handelaars die handel bedrijven met particulieren en kleine bedrijven. Net als eBay heeft AliExpress een feedbacksysteem en kopersbescherming. Voor deze kopersbescherming maakt men gebruik van Escrow. Dit houdt kort gezegd in dat de verkoper het geld niet krijgt totdat jij met tevredenheid het ontvangst ervan bevestigd hebt. Er zijn op AliExpress een aantal shops die opvallen door hun grote assortiment en goede service. Voorbeelden daarvan zijn: Elijah StoreUGoodBuyEternal TeamGrace TeamGrace Top Trade en Grace Intl . Natuurlijk zijn er op AliExpress wel meer betrouwbare handelaren te vinden, het helpt dan ook om naar de feedback die zo'n store heeft gekregen te kijken: hoeveel mensen voor jou daar succesvol hebben ingekocht en wat hun waardering was.

Contact zoeken met de verkopende partij is op AliExpress vrij simpel. Zodra je een account hebt aangemaakt kun je een chat aangaan met de verkopers. Let wel dat af en toe met de status 'online' de verkoper echter niet aanwezig is en je je met een 'bot' (automatisch antwoordapparaat) moet onderhouden. In dat geval kun je ook gewoon een normale 'message' sturen. Contact opnemen met je handelaar is vrijwel altijd raadzaam om even te doen. Zo kun je makkelijk dingen afspreken over rekeningen, verpakking et cetera. Daarnaast valt er vaak wel iets te scoren bij je bestelling. Dat kan zijn in de vorm van een paar dollar korting of wat gratis freebies (screenprotector, stylus, hoesje etc.).

Naast de korting van de seller zijn er voor (nieuwe) klanten vaak ook acties vanuit AliExpress zelf. Het is daarom raadzaam om even te kijken op de hoofdpagina van AliExpress (staat het vaak aangegeven) of wellicht vind je nog wat op www.retailmenot.com / www.tjoos.com , mochten er geen acties op de hoofdpagina aangekondigd staan. Het kan ook lonen om via een 'mobile device' aankopen te doen. De AliExpress app vind je hier. Op sommige artikelen zit 'mobile only'-korting.

Zoals gezegd wordt er op AliExpress gebruikgemaakt van een Escrow-service. Betaling volgt per creditcard-afschrijving.
Meer info over Escrow vind je hier .

Alibaba
Alibaba ( www.alibaba.com ) is geaffilieerd met AliExpress; het is de grote wholesale-moeder ervan. Op deze site doe je eerder direct handel met de fabriek/leverancier dan met een of andere reseller/handelaar. Let goed op de minimum order quantity (MOQ) die besteld moet worden. Je kunt hier vaak niet voor een enkel item terecht, daarvoor is AliExpress er dus.

DHgate & Tradetang
Naast bovengenoemde AliExpress heb je ook nog www.dhgate.com en www.tradetang.com . Dit zijn wat minder populaire platformen maar bieden een vergelijkbaar aanbod en werkwijze.
du6RJif.pngGowXotr.pngkwOAzuL.png
SPOILER: Taobao/Tmall
Taobao en Tmall zijn twee gigantische Chinese marktplaatsen met een enorm aanbod waar wij als Nederlanders zonder hulp helaas weinig kunnen gaan beginnen: de sites zijn enkel in het Chinees, het contact met verkopers gaat in het Chinees en niet alle voor ons toegankelijke betaalmethoden worden geaccepteerd.

We hebben dus iemand nodig die bemiddelt tussen ons en de verkopende partij op Taobao of Tmall. We hebben een betrouwbare agent nodig... een 'representative' in China, die het ons mogelijk maakt toch producten van Taobao en Tmall in huis te halen. Wij geven hen de opdracht iets te bestellen en zodra zij het ontvangen sturen ze het dan weer door naar ons.

Twee voorbeelden van zulke populaire agents waar goede ervaringen mee zijn, zijn: www.mistertao.com (zijtak van BuyInCoins) en www.zarmark.com (zijtak van LighTake (Jack)). Natuurlijk zijn er veel meer agents, via Google krijg je er vast een paar gevonden. Let wel even op de ervaringen van anderen met deze agents, zodat je niet een koude douche te wachten staat. In de spoiler hieronder wordt uitgelegd hoe het aanschaffen van een item op Taobao of Tmall via zo'n agent, met als voorbeeld MisterTao, te werk gaat.

Prijzen op Taobao en Tmall zijn in Chinese Yuan (¥), als valuta-code ook wel aangeduid als CNY of RMB. Een makkelijke benadering van de prijs in EUR kun je maken door de prijs met behulp van Google om te rekenen.

Tip! Om je kans op geschikte zoekresultaten te vergroten kan het zich lonen je zoekterm naar het Chinees te vertalen en daarop te zoeken.

Let op! Items die op Taobao of Tmall afgeprijsd zijn worden mogelijk niet als afgeprijsd herkend bij je agent. Gebruikelijk is het dan de volle mep te betalen bij het bestellen en een note te plaatsen dat je iets voor de aanbiedingsprijs wilt. Als ze dat is gelukt en het product bij hen binnen is kun je vragen voor een teruggave van het verschil.
SPOILER: Bestellen d.m.v. een agent (MisterTao-voorbeeld)
1. Vind een product via de search op MisterTao of op www.tmall.com / www.taobao.com zelf. Het helpt om op de feedback te letten. Heeft een verkoper 'hartjes', dan kun je besluiten deze uit tactische overwegingen te vermijden. Vanaf ongeveer drie diamantjes (en hoger, kroontjes bijvoorbeeld), vele klanten en goede feedback kun je de betrouwbaarheid van de verkoper beter inschatten

2. Maak vervolgens een account aan op MisterTao (je kunt hierbij een recommender opgeven, hetgeen je korting oplevert, deze kun je ook bij de 'Second pay' nog opgeven (voorbeeld: 'MisterShiz')) en log jezelf in

3. Leg het product van de MisterTao-resultaten, of door direct de productlink van het Tmall-/Taobao-product in het zoekveld in te geven, in je mandje en schat het gewicht en de verzendkosten (geef het gewicht in gram op. Als iets 1 kg weegt, vul je er dus '1000' in en niet '1')

4. Stort geld op je account. Bij storten betaal je transactiekosten wat afhankelijk van de methode zo'n 3% bedraagt. Storten kan op het moment helaas niet met PayPal.

5. Betaal je 'First pay', dat houdt in... je wijst ze op een product en je laat ze dat van Taobao/Tmall kopen. Je betaalt in dit stadium dus wat het product daar kost, plus de verzendkosten binnen China om het van de Taobao-/Tmall-seller naar MisterTao te krijgen

6. Geduld. MisterTao gaat z'n ding doen, neemt contact op met de verkoper, koopt het product in en zodra het binnen is (duurt een paar werkdagen), kijken ze of ze hebben gekregen wat er besteld is en naar de hoedanigheid daarvan. Ze maken tot slot een foto en die sturen ze naar je op. Op dit moment kun je altijd nog zeggen: 'joh, stuur 'em maar terug naar die verkoper, ik hoef het toch niet', of je gaat door met 'Second Pay'

7. Betaal je 'Second pay'. Dat houdt in: MisterTao heeft het pakketje nu binnen, gechecked, verpakt en gewogen. Daarmee berekend wat het kost om het pakje naar jou te sturen. Gewicht en volume beïnvloeden de prijs nogal, dus hoe groter/zwaarder, hoe duurder het wordt. Tevens betaal je een percentage (8%) van het totaalbedrag aan MisterTao om de service die ze leveren te dekken. In deze fase heb je ook nog de mogelijkheid om je recommender op te geven! Dat zorgt weer voor korting over de handlingfee

8. Wederom geduld! Wachten op je pakketje. Ze hebben bij het bepalen van het gewicht en de prijs van verzenden het pakketje al aangemeld bij de postdienst. Je krijgt dan een trackingnummer dat je kunt gebruiken op een site als www.17track.net

9. Nog meer wachten. Verzenden met HK/CN-post hoeft niet per se lang te duren, 't kan er in principe best na 5 dagen zijn. Maar ga eerder uit van zo'n 2 á 3 weken of mogelijk zelfs langer. Je kunt er eventueel ook voor kiezen om je telefoon met per EMS te versturen, dit is marginaal sneller maar onevenredig veel duurder

10. YAY! Je product komt aan en je bent er (hopelijk) helemaal blij mee
fupVWbn.png
SPOILER: Free shipping
De meeste webshops hanteren een 'free worldwide shipping'-policy. Dit houdt in dat bij de prijzen van alle producten op de site al 'gratis' verzenden is geïncludeerd. De meest voorkomende postdiensten, carriers, zijn Hong Kong Post, China Post en Singapore Post. Een enkele keer zal het met een andere dienst verzonden worden.

De webshops bieden deze service ook op erg goedkope producten van bijvoorbeeld 1 USD. Free shipping betaalt zich echter voor de webshops uit omdat het de drempel om te bestellen bij klanten verlaagt. Door de massa's aan post die webshops versturen hebben ze goede deals met de postdiensten en de Chinese overheid stimuleert zelf ook de export. Chinese arbeid is verder ook stukken goedkoper en uiteindelijk kan iets dus goedkoop onze kant opgestuurd worden. Dat is een schril contrast met wanneer je zelf een pakket (terug)sturen moet naar China.

Tip! Omdat free shipping gratis is voor elk product, kun je prima je orders splitten. Het voordeel hiervan is dat elk item dat op voorraad is, meteen wordt opgestuurd. Bij een 'bulk'-order, een order bestaande uit meerdere producten, wachten ze vaak eerst tot alles op voorraad is, voordat ze je order versturen. Een ander bijkomend voordeel van het afzonderlijk bestellen van producten is dat de douane naar de totale waarde van je pakketje kijkt en deze dus dramatisch te verlagen is door artikelen apart te bestellen.

Extra kosten service: geen
Kwaliteit service: voldoende
Tracking mogelijkheden: geen
Tekenen voor ontvangst: nee
Doorsnee duur: 7 - 21 dagen, vrij onwaarschijnlijk dat het sneller gaat, goed mogelijk dat het zelfs langer dan een maand duurt
Kans op importtoeslagen: nogal klein, maar aanwezig
SPOILER: Free registered shipping
Free registered shipping verschilt niet veel met normale 'Free shipping'. Vaak bieden webshops voor orders van ongeveer meer dan 15 USD de mogelijkheid gratis je zending te kunnen tracken. Dit zijn vaak dezelfde postdiensten, carriers, als bij free shipping: o.a. Hong Kong Post, China Post en Singapore Post. Is je orderwaarde te laag om in aanmerking te komen voor free registered shipping, dan kun je toch kiezen voor de optie en dient dan een paar dollar bij te betalen.

Extra kosten service: geen, tenzij totale waarde order te laag is om in aanmerking te komen
Kwaliteit service: voldoende, maar tracking is wat onnauwkeurig en snelheid geen pijl op te trekken
Tracking mogelijkheden: ja, zie spoiler 'Tracking'
Tekenen voor ontvangst: ja
Doorsnee duur: 7 - 21 dagen, vrij onwaarschijnlijk dat het sneller gaat, goed mogelijk dat het zelfs langer dan een maand duurt
Kans op importtoeslagen: klein, maar aanwezig
SPOILER: Express shipping
Express shipping is een premium dienst die aardig wat geld kost. China's grote express service is EMS. Deze postdienst is echter af te raden vanwege de hoge kosten VS niet zo heel snelle levertijd. Je kunt beter een express service kiezen die eigen vrachtvliegtuigen tussen China en Europa hebben vliegen zoals DHL, UPS en FedEx; die zijn ongeveer even duur als EMS, maar wel aardig wat betrouwbaarder en sneller. Wil je een nauwkeurig inzicht in het verzenden van je pakketje en deze snel ontvangen, ongeacht de kosten, zoek dan niet verder.

Let op! Je betaalt bij express shipping wat meer zodat je pakketje alle aandacht krijgt die het verdient. Dat betekent helaas ook dat alles vaak nogal precies volgens het boekje gaat en de kans dat de douane over de waarde van het pakketje valt en je de gepaarde kosten wilt laten betalen is een stuk groter dan bij free (registered) shipping, waar veel minder aandacht naar uit gaat.

Extra kosten service: afhankelijk van gewicht/volume. Vaak zo'n 20 ~ 40 USD
Kwaliteit service: zeer goed en nauwkeurig
Tracking mogelijkheden: ja, op de site van de express service zelf en zie spoiler 'Tracking'
Tekenen voor ontvangst: ja
Doorsnee duur: 24hr - 5 werkdagen
Kans op importtoeslagen: vrij groot
SPOILER: Tracking
Valid trackformat
Is je bestelling opgestuurd door middel van (free) registered shipping, dan kun je deze met behulp van de sites in de alinea hieronder traceren. Let wel op dat je een geldige trackcode gebruikt. Deze herken je aan de eerste twee letters die staan voor de vorm van shipping (voorbeelden: RA, RB, RF, RR, RX), gevolgd door de unieke identificatiecode van je zending die uit cijfers bestaat. De code wordt afgesloten met twee letters die verraden met welke postdienst de zending verstuurd is. Is je zending opgestuurd met registered airmail van China Post verwacht je een trackcode als RA123456789CN. Mocht je pakketje met een Hong Kong Post of bijvoorbeeld Singapore Post verzonden zijn verwacht je op de plek van de postdienst identifier respectievelijk HK of SG. Heb je een code gekregen die niet aan dit format voldoet is het naar alle waarschijnlijkheid ook niet te tracken en heb je een ordernummer of behandelings-ID van een intermediate postdienst gekregen, waar je niks mee kunt. In zulke gevallen neem je contact op met de verkopende partij en vraagt om een trackcode die wél geldig is.

Trackmethoden
http://www.17track.net/IndexEn.html (17Track | Onsite multitrack)
http://www.17track.net/SingleEn.html (17Track | Single official)
http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp (China Post | CN)
http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp (Hong Kong Post | HK)
http://www.packagetrackr.com (Packagetrackr)
http://www.faranow.com (Faranow)
http://www.sao.cn/en/index/home.jsp (Sao)

Probeer ook eens deze Android-apps:
TrackPackTrackCheckerPackage Buddy

[1] Het duurt een paar werkdagen voordat je trackingcode werkt (of alles ligt plat en doet het sowieso niet)
[2] Tracking is vrij onnauwkeurig/-berekenbaar; ga ervan uit dat je er weinig aan hebt
SPOILER: Trackstatus legenda
› Posting = zending is aangemeld
› Arrival outward office of exchange = in het postsysteem
› Departure outward office of exchange = vertrek vanaf luchthaven
› Arrival inward office of exchange = aankomst bij douane
› Held by costums (optie) = apart gelegd door de douane
› Depature inward office of exchange (niet zeker of deze er is) = weg bij douane
› Failed delivery (optie) = PostNL kon het pakketje (nog) niet in ontvangst nemen
› Arrival at delivery office = geaccepteerd door PostNL; wordt de eerstvolgende bezorgdag aangeboden (niet maandag)
› Out for delivery = onderweg
› Failed delivery = briefje in de brievenbus achtergelaten; af te halen bij het postkantoor
› Delivered = enjoy!

Het is goed mogelijk dat je zending een andere status heeft dan de voorbeelden hierboven. Probeer door middel van vertalen en logica hier zelf conclusies uit te trekken.
SPOILER: Tracking van 'free registered shipping' binnen Nederland
Zodra je zending in Nederland is kun je je pakketje uit China ook tracken binnen Nederland; daar moet je echter eerst iets voor doen. Het pakketje wordt in Nederland overgenomen door PostNL. Op hun site kun je echter niet terecht voor tracking tenzij je een 3S-code hebt.

Tegenwoordig kun je de omzetting naar 3S-code zelf doorvoeren via o.a. http://internationalparceltracking.com , http://postnlparcels.com/en en http://parcels-uk.tntpost.com . Hier geef je het land van bestemming, postcode en volgnummer in. Het kan zijn dat het pakketje al in het land is, maar nog geen 3S-code heeft gekregen. Dit kan even duren, dus blijf het dagelijks proberen tot er wel iets gebeurt. Om dit wat makkelijker te maken voor je kun je uit de url: internationalparceltracking.com//Main.aspx#/track/AB123456789YZ/NL/1234AB de postcode en trackcode aanpassen en die link dan in je favorieten gooien.

Je kunt verder altijd nog contact opnemen met de PostNL op Twitter en een aanvraag doen of ze je pakketje al in het systeem hebben staan en er misschien een 3S-code aan kunnen koppelen zodat je de zending ook binnen Nederland kunt volgen (dan weet je wanneer iemand thuis moet zijn om te tekenen voor ontvangst)

Ook telefonisch kun je de PostNL klantenservice bereiken. Het officiële nummer luidt: 0900-0570 en kost maar liefst 0,45 EUR p/m tot een maximum van 22,50 EUR. Dat willen we je niet aandoen. Vaak zijn er alternatieven voor 0900-nummers te vinden. Een lokaal telefoonnummer scheelt natuurlijk al aanzienlijk. Probeer het dus eens op: 058-2333333 .

Let op! De douane en PostNL hebben geen communicatie met elkaar. Het kan dus zijn dat je internationale tracking zegt dat je pakketje al in Nederland aangekomen is, maar dat PostNL nog geen enkele informatie heeft en je dus ook (nog) niet verder helpen kan met een 3S-code.
SPOILER: Verzendduur gedurende (Chinese) feestdagen
Gedurende (Chinese) feestdagen leggen de webshops, maar vooral ook de postdiensten waar zij en wij afhankelijk van zijn, hun werk neer. Dit houdt in dat er vertragingen optreden in het bestel- en verzendproces. Ook nadat de feestdagen af zijn gelopen ebt dit nog een beetje na omdat al het achterstallig werk (bestellingen, stapels post) ingehaald moet worden. Houd hier dus rekening mee!

Hier een overzicht overgenomen uit de 'Circular on the Arrangement of Certain Holidays in 2015':

• JAN 1 | New Year
• FEB 19 - FEB 26 | Spring Festival (Chinese New Year - Horse (2014-01-31 2015-02-17))
• APR 5 - 7 | Tomb Sweeping Day (Qingming Festival)
• MAY 1 - 3 | Labor Day (May Day)
• MAY 31 - JUN 2 | Dragon Boat Festival
• SEP 6 - 8 | Mid-Autumn Festival
• OCT 1 - 7 | National Holiday
~ http://www.china-briefing(...)ina+holiday+schedule

In de aanloop naar populaire westerse feestdagen wil er ook nog weleens verhoogde drukte optreden door mensen die allen bijvoorbeeld hun kerstinkopen in China doen. Wie op 1 december een bestelling doet heeft dus goede kans door die verhoogde drukte zijn of haar bestelling(en) voor kerst niet op tijd binnen te hebben. De tip luidt dan ook: wees er vroeg bij wanneer je cadeaushoppen gaat voor de decembermaand.

Behalve opgelopen vertraging kun je rond de (Chinese) feestdagen ook speciale coupons verwachten. Of het nu draait om het Chinese nieuwjaar of het internationale Valentijnsdag, Pasen of Kerst, vaak worden er leuke deals en aantrekkelijke kortingen geboden.
SPOILER: Verpakking en transporthandling
Webshops die met free (registered) shipping versturen hebben vaak nog nooit van karton gehoord. Alles wordt, wanneer mogelijk, het liefste in de beroemde gele of bruin-gelige enveloppen gestopt. Deze zijn van binnen gevoerd met bubblewrap (je weet wel). Past iets niet in zo'n envelop dan willen ze ook nog weleens iets inpakken in bubblewrapfolie en deze vervolgens in een plastic zak stoppen; die op zijn beurt weer dichttapen. Het personeel dat deze pakketjes door hun handen laat gaan kan het niet echt interesseren wat erin zit en gaan er niet bepaald voorzichtig mee om. Nu kunnen deze bubblewrap-pakjes normaal gesproken ook wel wat hebben, maar het kan ook zijn dat een pakketje onderop een grote stapel van andere pakjes terechtkomt en platgewalst wordt. Het wil dus nog weleens voorkomen dat hetgeen je besteld hebt niet heelhuids aankomt.

Bij express shipping komt alles vaak netjes in een kartonnen doos, het product erin wordt vaak op z'n plek gehouden door luchtkussentjes of iets dergelijks. Er wordt vrij zorgvuldig en professioneel omgegaan met deze pakketjes, dat mag je dan eigenlijk ook verwachten, je betaalt er immers goed voor.
SPOILER: Douane
Het importeren van een producten uit China brengt mogelijk 'verborgen' kosten met zich mee; kosten waar je in eerste instantie geen rekening mee had gehouden. Deze kosten zijn verbonden aan het importeren van goederen uit het buitenland waar een waardebeperking op berust voor het belastingvrij importeren. Zodra je deze waardebeperking overschrijdt dien je dan importbelasting af te dragen over de zending.

fOu45A6.png

De Chinese verkopende partij is verplicht een douaneverklaring (custom declaration) bij je zending te doen. Vaak is dit in de vorm van een simpele groene sticker met wat vakjes voor onder andere 'omschrijving', 'type zending' en de 'waarde'. Zorg dat de verkoper deze juist en volledig invult, zodat de douane weet wat ze ermee aanmoeten. Ontbreekt de douaneverklaring of is deze niet (correct/volledig) ingevuld, dan kan de douane mogelijk je zending openen ter controle en zelf de waarde schatten of ze sturen je een brief of je alsnog details (uitdraai van een bestelling/rekening/afschrijving) kunt doorgeven. Hierdoor kan de levering van je zending nogal vertraagd worden, ga uit van ongeveer een week.

http://www.belastingdiens(...)n_bij_invoer_betalen | Site Douane
Met onder meer de regeling voor importeren uit het buitenland en rekenvoorbeelden
http://gebruikstarief.douane.nl | Douanerechten
Vind je goederencode. Het tarief staat vermeld bij 'Douanerecht derde landen' onder 'Invoer / doorvoer'
Voorbeeld:
95pgF50.png
http://www.invoercalculator.nl | Invoercalculator
Hiermee kun je de totaalkosten uitrekenen die je in totaal kwijt bent voor het importeren van je zending. Let op! Bij 'invoerrechten' is de standaardwaarde ingesteld op ' 4,2 ', dit tarief gaat echter uit van het voorbeeld genoemd in de toelichting op de site. Het kan goed zijn dat je tarief ' 0,00 ' of weer iets anders is, zoek daarvoor dus het gebruikerstarief op dat op jouw zending van toepassing is

Let op! De postservice brengt zelf ook kosten in rekening zodra je pakket belastbaar is.
Bij PostNL gaat dat om zo'n 13 EUR.
slI9eTq.png

du6RJif.pngDollarkoers - (Waarde 1 EUR -> USD)
1y?eurusd=x&lang=en-GB&region=GB

aywre.gif
PayPal-koers
PayPal verandert dagelijks de wisselkoers. Deze wisselkoers bevat ook een klein percentage, ongeveer 3,4%, dat naar PayPal gaat als onkostenvergoeding. Dit zorgt voor 3 á 4 eurocent verschil met de huidige koers. Houd er dus rekening mee dat bovenstaande grafiek niet één-op-één is met de PayPal-wisselkoers.

q7EfbLb.png

du6RJif.pngBetaalwijzen
SPOILER: PayPal en aankoopbescherming. Hoe gaat dat te werk?
Om een PayPal-rekening te openen ga je naar www.paypal.com . Je PayPal-gebruikersnaam zal je e-mailadres waarmee je je registreert zijn. Aan je PayPal-rekening kun je vervolgens een bestaande bankrekening of creditcard als betaalmethode koppelen. Lees je op PayPal in over het verificatieproces dat daarbij gepaard gaat.

Het voordeel van PayPal is dat de financiële en persoonlijke gegevens die een verkopende partij van je heeft tot een minimum beperkt worden. Zo krijgen ze geen bankrekening- of creditcardnummer van je te zien. Bijkomend voordeel is de PayPal-aankoopbescherming. Bij elke aankoop waarvoor deze geldt heb je 45 dagen klaagrecht. Komt een product niet aan, is het significant anders dan beschreven of functioneert het niet naar behoren, dan kun je je geld terugvragen; een refund eisen. Dit doe je niet zonder (ruim) van te voren eerst de kwestie direct op proberen te lossen met de verkopende partij. Mocht je daar samen echter niet uitkomen, dan kun je een geschil aanmaken en leg je jouw kant van het verhaal zo informatief mogelijk voor aan PayPal. Die vragen de verkopende partij om hun verhaal. PayPal kijkt of jullie er samen uit weten te komen. Is dat altijd niet het geval dan kun je een geschil laten escaleren tot een claim en komt PayPal zelf met een bepaalde conclusie/oplossing.

In de regel kun je de volgende timeline hanteren:
PayPal-afschrijving -> bestelling verzonden -> 2 weken -> 3 weken: lief navragen bij webshop -> 4 weken: dringend navragen -> 5 weken: oplossing aanvragen/ultimatum stellen -> dag 44: geschil aanmaken bij PayPal.

Belangrijk: geef een verkoper de kans om het goed te maken en ga niet als een gek alles meteen claimen. Laat je echter ook niet voor het lapje houden door een onbetrouwbare partij en maak een geschil aan op dag 44; ook als ze je sprookjeskastelen beloven en binnen een week een resend de deur uit gaan doen. Je kunt een geschil altijd nog sluiten, je bij PayPal beroepen op bescherming na 45 dagen echter niet.

Let op! Sommige webshops koppelen bestellingen aan je PayPal-adres (indien je met PayPal betaalt). Als je bij de webshop geregistreerd staat met een ander e-mailadres dan je PayPal-adres kan het dus zijn dat je bestellingen niet bij je ordergeschiedenis opduiken.
SPOILER: Ik kan ergens alleen met creditcard betalen, deze heb ik echter niet. Hellup!?
Geen paniek! Als je geen creditcard bezit is de makkelijkste oplossing iemand in je familie of vriendenkring te vragen of je die van hun mag gebruiken om een bestelling door te voeren. Wil je dit liever niet aan anderen vragen of wil niemand je helpen kun je kijken naar een zogenaamde prepaid creditcard. Je hebt verschillende mogelijkheden:

MasterCard Prepaid creditcards
NETELLERSkrillDB Card

VISA Prepaid creditcards
3V CardCash PassportMats
SPOILER: Een verkoper wil dat ik geld stort via Western Union. Goed idee?
Nee.
du6RJif.pngWebshops/producten
SPOILER: Wat is dat 'dropshipping'?
Dropshipping had oorspronkelijk één insteek: mensen die zelf een webshop hadden en producten uit China verkochten, bestelden ze voor die mensen bij een Chinese webshop en lieten ze direct doorsturen naar klanten. Ze wilden dan niet dat het merkbaar was dat het product uit een Chinese webshop kwam en logo's op pakjes of bijgevoegd reclame-materiaal bleven hierdoor bij dropship-zendingen weg.

Een bijkomend voordeel hiervan was dat een pakketje een minder commercieel karakter had. Daardoor werd dan weer het risico op douaneheffing verminderd.

Inmiddels is het hele dropshipping eigenlijk niet meer van toepassing, daar pakketjes standaard al niet meer gebrand zijn. Alleen een enkele webshop, zoals DinoDirect, plakt nog weleens een logo op het pakketje en stuurt wat promotiemateriaal bij de zending mee. Dit is echter eerder de uitzondering.
SPOILER: 1 cent-deals. Hoe, wie, wat, waar?
1ct-deals zijn tijdelijke acties voor promotionele doeleinden. Je betaalt daadwerkelijk niet meer dan 1 cent en krijgt daar dan een kleine gadget, vaak iets zoals een creditcard sized LED-lampje, een fluitje of oordopjes, voor. Je kunt ernaar zoeken via de chinaprices.us zoekmachine door daar een onzinterm weg te filteren:
[ klik ]
SPOILER: Ik heb zin om iets te kopen, maar ik weet niet wat?
Ja, dat heb je weleens. :P Een goed idee is om eens een kijkje te nemen in het review-topic, misschien kom je nog leuke dingen tegen daar.
Tevens bestaat er nog een site van onze Duitse china-addicts die allemaal gekke/handige/slimme artikelen plaatsen op hun blog en die vind je hier (klikkerdeklik)
Hier heb je nog een lijstje met mogelijke items die je nog niet hebt:

Oordopjes, koptelefoons, headsets, microfoontjes, (mobiele) speakers, fm-transmitters, (auto)radio's, autoladers, usb-laders, converters, adapters, kabeltjes, lampen, (spaar)lampen, LED-peertjes, LED-strips, LED-pig, glowsticks, zaklampen, lasers, accu's, laders, gereedschap, messen (dan al niet keramisch of vermeend illegaal), keukengerei, (projectie)klokken, horloges, wekkers, afstandsbediening, airmouse, Android TV-stick, mediacenter, fotocamera's, videocamera's, beveiligingscamera's, spycams, camera-accessoires, flash geheugen, kaartlezers, chiplezers, HDD behuizing, netbooks, tablets, smartphones, mp3-spelers, mp4-spelers, muizen, usb-hubs, usb gadgets, sleutelhangers, speelgoed, afstandsbestuurbaar tuig (ter land, ter zee en in de lucht), onderdeeltjes, kleding, schoenen, zonnebrillen, sieraden, hobbyspul en aanstekers.

Nog altijd geen ideeën? Zo goed als alle webshops hebben een 'New arrival'-sectie. Daar kun je eens de meest recente assortimentstoevoegingen bekijken.
SPOILER: JA HALLO! WAAR ZIJN WE NOU HELEMAAL MEE BEZIG?!!1!? -> Koop lokaal!
Soms slaat de China-gekte wel een beetje heel ver door. Je kijkt nog net niet of je ook uit China pakken melk en hagelslag kunt laten bezorgen, maar bij simpele goedkope prulletjes, of zaken die eigenlijk bekendstaan om gefaked te worden, haal je die het liefst ook nog uit de Aziatische contreien. Echter zijn veel van deze producten gewoon in je onmiddellijke nabijheid te verkrijgen en dat tegen erg vergelijkbare prijzen. Goedkope prulletjes kun je doorgaans ook voor weinig halen bij de Action, ALDI, Lidl, 1 Euro shop, Blokker, Marskramer, Kruidvat, Trekpleister, Xenos, HEMA, Wibra, Zeeman, Gamma, Bart Smit, Intertoys e.a. namelijk. Helpen door aanbiedingen te spitten doet misschien een voordeelmuis.nl .

Vooral bij zaken die twijfelachtig zijn luidt het aanraden om geen risico te lopen. Dat geldt voornamelijk voor flashgeheugen en batterijen. Zoek je een 32GB USB-stick of een 64GB geheugenkaartje, mijd dan het risico een fake kaartje in huis te halen en kijk op tweakers.net/pricewatch, Google Shopping e.a. en haal dan gewoon een kaartje bij een DataIO.nl vandaan bijvoorbeeld. Zelfde voor accu's. Zoek je een viertal AA batterijen? Haal dan merkspul (Sanyo Eneloop bijvoorbeeld) uit Nederland (vb. nkon.nl )/de EU (vb. gogreenbatteries.co.uk ) bij toko's met een goede reputatie. Een uitzondering voor accu's is eventueel te maken voor het soort 18650's... mits dus bij een webshop met een goede reputatie, merkaccu's en alleen als het aannemelijk gemaakt is dat ze echt zijn. Af te raden zijn accu's met 'Fire' in de naam. Deze staan berucht om hun onbetrouwbaarheid. Beter kijk je dan naar Samsung/Panasonic/LG en SoShine bijvoorbeeld. Voor camera- en telefoonaccu's is het ook aan te raden om een (B-)merk accu in huis te halen. Voor camera's is er bijvoorbeeld Patona dat wel goede kwaliteit levert voor een faire prijs (te koop bij portaal M&L Mobiles op o.a. eBay & Amazon).

Dus... om te voorkomen dat je 128GB USB-stick een gehackte 2GB stick blijkt en je leven te sparen door accu's te halen die niet ontploffen, of in ieder geval niet maar de helft van de geclaimde accucapaciteit leveren... ga gewoon voor zeker(der). En soms kun je je een paar weken wachten besparen als je gewoon iets bij je in de buurt koopt voor vergelijkbare prijzen.
du6RJif.pngDON'Ts
SPOILER: Zijn BBGuns, messen en krachtige lasers legaal in Nederland?
Vuurwapens of wapens die hier op lijken
Er geldt in Nederland een duidelijk beleid van wat wel en niet mag. De regelgeving omtrent wapens kun je hier teruglezen. Een hoop mag dus niet, wapens die vet nep zijn ook niet!

Softguns
Er zijn recentelijk nieuwe ontwikkelingen geweest rondom het beleid voor softguns.
Lees je in op de site van de NABV.

Messen
Qua messen mag je best een mes voor gebruik in huis, tuin en keuken hebben, mits deze aan bepaalde criteria voldoet. De artikelen in het wetboek met volledige regelgeving hierover vind je hier terug.

Lasers
Of het aanschaffen van een laser toegestaan is, is afhankelijk van het product. Er wordt onderscheid gemaakt tussen laserpointers en lasergadgets. De definities(.PDF) luiden als volgt:

Laserpointer: moderne versie van een aanwijsstok, veelal diodelasers die een rood licht uitzenden
Lasergadget: laserpointer in combinatie met een sleutelhanger, pen, mesje, of ander soortig hebbedingetje, een attribuut dat in handen van kinderen kan vallen.

Voor een laserpointer geldt een verbod op: klasse 3R, 3B en 4 lasers.
Klasse 1, 2 en 2M laserpointers als 'aanwijsstok' gebruiken bij presentaties is toegestaan.

Voor een lasergadget geldt een verbod op: klasse 2, 2M, 3R, 3B en 4 lasers.
Klasse 1 en 1M lasergadgets zijn toegestaan.

Kijk hier voor de classificatie lasers die veelal wel toegestaan zijn. Dit betekent niet dat je ermee in de ogen van mensen/dieren mag schijnen of ermee op (lucht)verkeer mag richten.

Lasers uit klasse 3 heb je al vanaf 5mW. Deze lasers zijn sowieso niet toegestaan. Als je een laser wilt kopen zorg er dus voor dat de output maximaal 5mW is.
In dit topic niet gaan vragen om 100mW lasers dus. }:|
SPOILER: Hoe weet ik of iets echt of 'fake' is?
Laten we het zo zeggen 'if it's too good to be true, it usually is', ofwel: als iets te mooi is om waar te zijn, dan is dit vaak ook zo.

Het komt maar zelden voor dat een verkoper daadwerkelijk een origineel merkproduct verkoopt. Wanneer dit echter wel zo is, zullen ze hier vooral de nadruk op proberen te leggen door 'genuine' of '100% original' erbij neer te zetten en zal de prijs er ook naar zijn.

Hanteer de prijs als echtheidsindicatie. Vele merkproducten zijn in Azië goedkoper omdat de belasting daar lager is. Ook missen de lokale distributeurs de logistieke kosten en is een overzeese franchise en zijn de arbeidskrachten overzees vaak duurder dan in Azië. Verder heb je natuurlijk ook het verschil in waarde van de valuta. Door al deze factoren kan het daadwerkelijk zo zijn dat een merkproduct goedkoper is dan in Nederland/Europa. Maar tel je daarbij de verzendkosten en mogelijke toeslagen op en bedenk je dat je de garantie mogelijk niet wereldwijd geldt, dan moet je je afvragen of het nog altijd een goed idee is. Zoveel goedkoper zal het dan allemaal niet zijn. Mocht het prijsverschil haast onmogelijk groot zijn, dan moet je er gewoon vanuit gaan dat het draait om een product dat nep is.

Nepproducten zijn vaak van slechte kwaliteit en dienen vaak alleen om er heel wat uit te zien. Of het nu flash geheugenkaartjes, horloges of koptelefoons zijn, het advies luidt: niet doen. Je haalt niet alleen slechte kwaliteit spul in huis, maar je kunt er ook nog mee in de problemen komen met Justitie. Het bespreken van producten waarvan het erg aannemelijk is dat ze nep zijn is in dit topic tevens niet toegestaan. Advies/hulp wanneer je in aanraking bent gekomen met Justitie vanwege het importeren van illegale waren hoef je ook niet te verwachten.

Maar, maar... een kleine hoeveelheid namaakgoederen het land inbrengen mag toch?
Ja en nee. Voor postorders is dit in zijn geheel niet toegestaan. Voor reizigers die zelf in persoon met hun reisbagage vanuit het buitenland Nederland weer betreden geldt dat een kleine hoeveelheid aan nagemaakte producten zonder handelskarakter wordt geduld voor persoonlijk gebruik. Voor meer details daarover kijk je hier .
fmX0WI1.png

FOK!Frontpage > Review > Gadgets uit China
De FP heeft een reviewsectie met een gadgetsubcategorie. Hier vind je uitgebreide impressies van gadgets die een hoop mensen waarschijnlijk wel zullen aanspreken. Ook userreviews van het forum kunnen er in de spotlights worden gezet.

Topicreeks: [gadgets] Chinese webshops reviewtopic
Het reviewtopic biedt veel inspiratie en informatie. Tevens zetten sommige users adviezen uiteen over wat je bijvoorbeeld het beste kunt kopen op het gebied van oordopjes.

Sommige product(groep)en zijn zo populair dat ze een eigen plekje op FOK! hebben verdiend. De topics bestaan voor een reden en daar concentreert zich alle informatie rondom het onderwerp dat ze behandelen. Heb je een vraag over een van deze producten ben je waarschijnlijk beter af ze daar te stellen.

Topicreeks: Chinese Smartphones #1 - Real smart
Topicreeks: Android tablet discussie topic
DIG / [Het Chinese Windows tablet topic] #1 Windows tablets vanaf ¤80!
Topicreeks: Android Sticks en Mediacenters #1 - Making ordinary tv's smart
DIG / [Het Grote Audio Gear Topic #1] Het begin!

User stats: http://thuisserver.net/fokdagcijfers (Top 100 (reeks) > Chinese Webshops)

apFpqZE.gif

Huisregels (ons anti-Sjonnie-beleid) - Respecteer ze, dan is deze topicreeks nog een lang leven beschoren

First google, then ask. We zijn hier in dit topic geen customer service die op jouw commando alles voor je doen. We gaan geen moeite voor je doen als je die moeite zelf al niet eens op kunt brengen. Wil je ergens ondanks je eigen pogingen toch niet uitkomen, dan kun je, onder vermelding van wat je zelf allemaal al geprobeerd hebt om aan het antwoord te geraken, het natuurlijk altijd vriendelijk vragen
Tip: vele zaken zijn al besproken; duik de archieven in! Voeg je zoekterm(en) toe aan deze search

• Lui die spullen willen importeren voor doorverkoop zijn hier niet welkom

• Het volgende dient niet te worden besproken: namaak (van merkkleding, schoenen, zonnebrillen, horloges, audio-producten (headphones/oordopjes), etc.), wapens en andere verboden producten zoals >5mW lasers
Ook niet gaan bedelen om berichtjes van users om je buiten het topic (via DM/PM) hiermee te helpen
• Niet bitchen naar elkaar; houd het constructief

Heb je aanvullingen/aparte vragen?
PM (Personal message) of DM (Direct message) dan even de vaste gebruikers in dit topic:
shiznuts, Tokko1, RobertNL, Downstar e.a.

Veel plezier met bestellen!

OP Redesign V3.0 by shiznuts
dimmakmaandag 19 oktober 2015 @ 15:29
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 15:22 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Kastjes?
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_211700.html
shizmaandag 19 oktober 2015 @ 15:29
Jatoch niettan. :7

Wil je je spulletjes optijd in huis hebben, zou ik nu alvast gaan bestellen. :+ <O) ~:)

• Trouwens nog een non-China tip voor 7 pond/10 euro: http://www.amazon.co.uk/R(...)R2004/dp/B00N0QWHU2/ | http://www.amazon.de/Roy-(...)nkset/dp/B00N0QWHU2/ (handzaam formaat/plat pluutje + sokjes in geschenksbox)
badschaapmaandag 19 oktober 2015 @ 16:41
wat is eigenlijk de beste outdoor bluetooth speaker die je uit China kan halen?
Is de ER-151 Nog steeds de beste keuze?
MacorgaZmaandag 19 oktober 2015 @ 16:52
Iemand wel eens posters uit China gehaald?
Ze hebben daar vooral de Amerikaanse maten, bijv. 20x30 inch oftewel 50x75cm.
Ik zoek juist 50x70cm, 60x90 (standaard-poster), etc.
Zo'n verkoper op AliExpress die ik een bericht stuurde zei dat hij dat ook wel kon leveren, maar vraag me af of het dan niet gewoon afknippen of raar resizen wordt...
Jonmenmaandag 19 oktober 2015 @ 16:57
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 16:41 schreef badschaap het volgende:
wat is eigenlijk de beste outdoor bluetooth speaker die je uit China kan halen?
Is de ER-151 Nog steeds de beste keuze?
Of de Earson ER-160 als je veel harder geluid wilt.
tokko1maandag 19 oktober 2015 @ 17:08
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 16:57 schreef Jonmen het volgende:

[..]

Of de Earson ER-160 als je veel harder geluid wilt.
En Micro-sd playback fucntionaliteit (écht heel chill vind ik persoonlijk) ;) Maar daar staat wel weer een fors prijskaartje tegenover. Voor alleen het extra volume zou ik het niet extra betalen, voor het de hele nieuwe feature pack is hij wel te overwegen. Afhankelijk van je budget dus..
dimmakmaandag 19 oktober 2015 @ 17:17
Zojuist de sportschoenen opgehaald bij het postkantoor. Deze had ik in de sale aangeschaft voor +/- 30 euro. Ze zijn licht en zitten lekker. Binnenkort als ik weer kan lopen ga ik ze gebruiken om mee te sporten. :)
shizmaandag 19 oktober 2015 @ 18:18
Persoonlijk vind ik de ER-160 minder soul hebben. Hij is helderder en luider, maar daardoor voor mij ook minder fun. De ER-151 blijft voor mij de instant classic. :Y

De nieuwe Xiaomi BT Speaker begint als het goed is over 3 dagen te shippen!
MeesterBiermaandag 19 oktober 2015 @ 18:19
quote:
• Trouwens nog een non-China tip voor 7 pond/10 euro: http://www.amazon.co.uk/R(...)R2004/dp/B00N0QWHU2/ | http://www.amazon.de/Roy-(...)nkset/dp/B00N0QWHU2/ (handzaam formaat/plat pluutje + sokjes in geschenksbox)
Dit cadeau :'( :') :')
MeesterBiermaandag 19 oktober 2015 @ 18:21
quote:
Dus dat kastje sluit ik aan op mijn televisie en dan kan ik letterlijk internetten op mijn tv via dat ding. Dus een laptop met HDMI-aansluiting is dan niet meer nodig? :o
shizmaandag 19 oktober 2015 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 18:19 schreef MeesterBier het volgende:

[..]

Dit cadeau :'( :') :')
Echt top! Pluutje is net zo plat als m'n Samsonite reispluutje. _O_
Zeer praktisch wanneer het weer prutweer is, maar je denkt dat het wel droog blijft... en het dat dan niet doet.
Gewoon in tas/koffer bij je hebben en 't altijd droog houden.
't Is dat 'ie met paar sokken in blik goedkoper is dan los...
MeesterBiermaandag 19 oktober 2015 @ 18:26
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 18:22 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Echt top! Pluutje is net zo plat als m'n Samsonite reispluutje. _O_
Zeer praktisch wanneer het weer prutweer is, maar je denkt dat het wel droog blijft... en het dat dan niet doet.
Gewoon in tas/koffer bij je hebben en 't altijd droog houden.
't Is dat 'ie met paar sokken in blik goedkoper is dan los...
Mmm als je het zo bekijkt is het nog niet eens zo'n gek idee hier in NL
dimmakmaandag 19 oktober 2015 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 18:21 schreef MeesterBier het volgende:

[..]

Dus dat kastje sluit ik aan op mijn televisie en dan kan ik letterlijk internetten op mijn tv via dat ding. Dus een laptop met HDMI-aansluiting is dan niet meer nodig? :o
Juist.

Maar ook om films mee te kijken, muziek luisteren of games spelen.
relativitymaandag 19 oktober 2015 @ 19:13
quote:
1s.gif Op maandag 19 oktober 2015 18:52 schreef dimmak het volgende:

[..]

Juist.

Maar ook om films mee te kijken, muziek luisteren of games spelen.
En niet te vergeten... Redtube

Nee... Opzich zijn het puike systemen. Ik heb op mijne gnu/Linux geïnstalleerd en gebruik hem momenteel als nas/webserver/download server/cloud storage/etc. Ideaal en goedkoop en laag in energie verbruik. Wel zo fijn als hij 24/7/256 aanstaat.
MeesterBiermaandag 19 oktober 2015 @ 20:00
Dus ik kan er gewoon apps zoals PopcornTime en random internetstreams (voetbal :9~ ) mee kijken. Is hij ook gewoon aan te sluiten op andere televisies zodat ik de apps en films die ik hier op installeer ook buitenshuis kan gebruiken?
relativitymaandag 19 oktober 2015 @ 20:04
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 20:00 schreef MeesterBier het volgende:
Dus ik kan er gewoon apps zoals PopcornTime en random internetstreams (voetbal :9~ ) mee kijken. Is hij ook gewoon aan te sluiten op andere televisies zodat ik de apps en films die ik hier op installeer ook buitenshuis kan gebruiken?
Hoe bedoel je aansluiten op andere televisies? Maar dat kan inderdaad.

Het is een mini PC :p je hebt ze tegenwoordig ook met Windows 8, 10 of Android
dimmakmaandag 19 oktober 2015 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 19 oktober 2015 20:00 schreef MeesterBier het volgende:
Dus ik kan er gewoon apps zoals PopcornTime en random internetstreams (voetbal :9~ ) mee kijken. Is hij ook gewoon aan te sluiten op andere televisies zodat ik de apps en films die ik hier op installeer ook buitenshuis kan gebruiken?
Als daar maar internet Is. :D
BillsGatedinsdag 20 oktober 2015 @ 16:50
Hou er wel rekening mee dat de cpu/gpu in die doosjes vaak niet overhoudt, en dat streaming video-apps bij hd-streams nogal eens moeten bufferen (althans bij mij)
l0lownkilldinsdag 20 oktober 2015 @ 17:46
Zonet in NL online een tenga egg gekocht voor een jarige jet, erachterkomen dat ze 3x zo goedkoop zijn op chinese shops zijn maar wegens tijdgebrek niet daar kunnen bestellen :')
Catch22-dinsdag 20 oktober 2015 @ 17:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 17:46 schreef l0lownkill het volgende:
Zonet in NL online een tenga egg gekocht voor een jarige jet, erachterkomen dat ze 3x zo goedkoop zijn op chinese shops zijn maar wegens tijdgebrek niet daar kunnen bestellen :')
Ik zou Chinese meuk toch weghouden bij mijn geslachtsdelen.
l0lownkilldinsdag 20 oktober 2015 @ 18:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 17:55 schreef Catch22- het volgende:

[..]

Ik zou Chinese meuk toch weghouden bij mijn geslachtsdelen.
Volgens mij is het identiek.
(Alhoewel je opmerking hoogstwaarschijnlijk wel verklaart dat chinezen over het algemeen klein zijn geschapen)
eddepetfoktdinsdag 20 oktober 2015 @ 22:46
Beetje off topic, zag hier net iets over op tv.

Grootste mall ter wereld.. Heeft 10 jaar leeggestaan en komt nu weer leven in.
http://edition.cnn.com/20(...)mall-return-to-life/
Kenziwoensdag 21 oktober 2015 @ 03:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 oktober 2015 22:46 schreef eddepetfokt het volgende:
Beetje off topic, zag hier net iets over op tv.

Grootste mall ter wereld.. Heeft 10 jaar leeggestaan en komt nu weer leven in.
http://edition.cnn.com/20(...)mall-return-to-life/
Dubai heeft inmiddels een grotere mall.

Maar die mall in Dongguan gaat waarschijnlijk dezelfde kant op als de meeste grote malls hier. De eerste tijd veel bezoekers, na half jaar ofzo beginnen de eerste winkels al weer te sluiten en staat de helft leeg. Grootste gedeelte van de bezoekers heeft het geld niet om veel te kopen en komt er alleen maar om te genieten van de AC die ze thuis niet hebben :) of als goedkope kindercreche :P (opa / oma passen op de kinderen door ze te laten rond rennen in de shopping mall, lekker spelen met roltrappen etc, 8)7 8)7 )
Oerbeerwoensdag 21 oktober 2015 @ 04:56
quote:
1s.gif Op maandag 19 oktober 2015 19:13 schreef relativity het volgende:

[..]

En niet te vergeten... Redtube

Nee... Opzich zijn het puike systemen. Ik heb op mijne gnu/Linux geïnstalleerd en gebruik hem momenteel als nas/webserver/download server/cloud storage/etc. Ideaal en goedkoop en laag in energie verbruik. Wel zo fijn als hij 24/7/256 aanstaat.
256? Op welke planeet woon jij? :D
eddepetfoktwoensdag 21 oktober 2015 @ 08:38
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 03:34 schreef Kenzi het volgende:

[..]

Dubai heeft inmiddels een grotere mall.

Maar die mall in Dongguan gaat waarschijnlijk dezelfde kant op als de meeste grote malls hier. De eerste tijd veel bezoekers, na half jaar ofzo beginnen de eerste winkels al weer te sluiten en staat de helft leeg. Grootste gedeelte van de bezoekers heeft het geld niet om veel te kopen en komt er alleen maar om te genieten van de AC die ze thuis niet hebben :) of als goedkope kindercreche :P (opa / oma passen op de kinderen door ze te laten rond rennen in de shopping mall, lekker spelen met roltrappen etc, 8)7 8)7 )
Aardig lijstje https://en.wikipedia.org/(...)g_malls_in_the_world
Kenziwoensdag 21 oktober 2015 @ 08:42
quote:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dubai_Mall

die staat dus nog niet op dat lijstje :P
Posergoth6667woensdag 21 oktober 2015 @ 11:23
De Mi Band ziet er mooi uit alleen hij registreert mijn slaap niet. Vaag.

IMG_20151021_094318.jpg
eddepetfoktwoensdag 21 oktober 2015 @ 12:19
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 08:42 schreef Kenzi het volgende:

[..]

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dubai_Mall

die staat dus nog niet op dat lijstje :P
Staat wel op het lijstje, op nr 20 ivm gross leasable area

En zo zie je maar dat wikipedia ook nieg altijd betrouwbaar is...
Op heg ene lijste staat deze mall op de 20e plaatst. In de link die jij noemt zeggen ze eerst 5e plaats en als je naar beneden scrollt 15e plaats. Ze zijn het wel eens over de 350.000m2

[ Bericht 8% gewijzigd door eddepetfokt op 21-10-2015 12:27:17 ]
eddepetfoktwoensdag 21 oktober 2015 @ 12:20
[quote]0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 08:42 schreef Kenzi het volgende:

[..]

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dubai_Mall

Sorry dubbel
dimmakwoensdag 21 oktober 2015 @ 12:30
http://www.aliexpress.com(...)136866.0_32398211379
Maar ik kan natuurlijk weer niet betalen met iDeal. ;(

http://www.aliexpress.com(...)576_32463267574.html
Deze is morgen in de aanbieding voor onder de 10 euro. Handig om mee te sporten. Ook zijn er meer koptelefoons morgen in de aanbieding daar.
N22woensdag 21 oktober 2015 @ 13:08
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 12:30 schreef dimmak het volgende:
http://www.aliexpress.com(...)136866.0_32398211379
Maar ik kan natuurlijk weer niet betalen met iDeal. ;(
eBay (+Paypal) geen optie voor je?
Scheelt maar 5ct.
Iemand91woensdag 21 oktober 2015 @ 13:22
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 12:30 schreef dimmak het volgende:
http://www.aliexpress.com(...)136866.0_32398211379
Maar ik kan natuurlijk weer niet betalen met iDeal. ;(

http://www.aliexpress.com(...)576_32463267574.html
Deze is morgen in de aanbieding voor onder de 10 euro. Handig om mee te sporten. Ook zijn er meer koptelefoons morgen in de aanbieding daar.
Handig hoor die referral links van Fok; doet er een eeuwigheid om de pagina te laden en uiteindelijk kom ik bij de homepage van Ali uit i.p.v. het product. :N

Pas als ik je quote zie ik in de quote je bruikbare links.
dimmakwoensdag 21 oktober 2015 @ 13:53
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 13:08 schreef N22 het volgende:

[..]

eBay (+Paypal) geen optie voor je?
Scheelt maar 5ct.
Beter, top! ^O^ Bij de shops zijn ze bijna net zo duur als de originele.
Zspiritwoensdag 21 oktober 2015 @ 14:09
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 13:22 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Handig hoor die referral links van Fok; doet er een eeuwigheid om de pagina te laden en uiteindelijk kom ik bij de homepage van Ali uit i.p.v. het product. :N

Pas als ik je quote zie ik in de quote je bruikbare links.
Indedaad, bij mij werken ze ook niet.
http://www.aliexpress.com(...)4698-02975-aqRjAEmIQ

Zo wel toch? Ga ik denk ik wel halen overigens.
Majinsterwoensdag 21 oktober 2015 @ 14:27
Wat zijn kwalitatief goede +2m micro usb kabels die rond de 2a stroom kunnen leveren?
eddepetfoktwoensdag 21 oktober 2015 @ 14:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 14:27 schreef Majinster het volgende:
Wat zijn kwalitatief goede +2m micro usb kabels die rond de 2a stroom kunnen leveren?
Geekbuying. Tronsmart 1,8m kabels. Haal ik 1,74A mee. Lekker dikke kabels en lijkt goede kwaliteit. Gaan iig veel langer mee dan mijn Nilkins.
Was pakket van 3x 1m en 3x 1,8 voor 8,95. Prijzen varieren, maar meestal rond 10 dollar voor 6 kabels..

Edit link http://www.geekbuying.com(...)k-1-8-1M-346626.html

[ Bericht 6% gewijzigd door eddepetfokt op 21-10-2015 15:35:40 ]
Majinsterwoensdag 21 oktober 2015 @ 14:42
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 14:35 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Geekbuying. Tronsmart 1,8m kabels. Haal ik 1,74A mee. Lekker dikke kabels en lijkt goede kwaliteit. Gaan iig veel langer mee dan mij Nilkins.
Was pakket van 3x 1m en 3x 1,8 voor 8,95. Prijzen varieren, maar meestal rond 10 dollar voor 6 kabels..

Edit link http://www.geekbuying.com(...)k-1-8-1M-346626.html
Ik heb de tronsmart ook gecheckt alleen zijn er geen lovende reviews op amazon

http://www.amazon.com/Tro(...)ecting/dp/B00YO9YYN2
Iemand91woensdag 21 oktober 2015 @ 15:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 14:09 schreef Zspirit het volgende:

[..]

Indedaad, bij mij werken ze ook niet.
http://www.aliexpress.com(...)4698-02975-aqRjAEmIQ

Zo wel toch? Ga ik denk ik wel halen overigens.
Nope.
hidditwoensdag 21 oktober 2015 @ 15:36
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 14:09 schreef Zspirit het volgende:

[..]

Indedaad, bij mij werken ze ook niet.
http://www.aliexpress.com(...)4698-02975-aqRjAEmIQ

Zo wel toch? Ga ik denk ik wel halen overigens.
Hier doet ie het wel (mobiel en link gelijk door naar de app)
pigletwoensdag 21 oktober 2015 @ 16:37
quote:
1s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 15:36 schreef hiddit het volgende:

[..]

Hier doet ie het wel (mobiel en link gelijk door naar de app)
Bij mij (computer, Chrome browser), werkt de link niet goed. Dat komt omdat dit riedeltje voor de uiteindelijke link staat: http://best.aliexpress.co(...)pt=1445438094220&lp=
Als je dat weghaalt kom je op de juiste pagina terecht, met dit stuk ervoor gaat hij helaas naar de homepage.
larry_flyntwoensdag 21 oktober 2015 @ 19:18
Iemand die weet of ze ook mobiele routers verkopen?
tokko1woensdag 21 oktober 2015 @ 19:30
quote:
0s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 19:18 schreef larry_flynt het volgende:
Iemand die weet of ze ook mobiele routers verkopen?
Yep die verkopen ze:

http://www.ebay.com/sch/i(...)er&_dcat=44995&rt=nc
http://chinaprices.us?q=mobile%20router
http://en.pandacheck.com/(...)pG55SnYQPq9fqBkkYMUZ
http://www.aliexpress.com(...)uter&opensearch=true

(Als je serieuzere antwoorden wil wodt er iéts van eigen imput verwacht ;) zoals, wat wil je ermee gaan doen, wat voor netwerk, hoe duur mag het zijn, speciale features die je wel/niet wilt etc. )
ManageTheAngerdonderdag 22 oktober 2015 @ 09:21
Iemand van jullie belang bij dit horloge?
12038620_857177601047075_244406823312550029_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9
irmaturedonderdag 22 oktober 2015 @ 09:51
Ik heb een vraagje over Chinese tracking codes. Ik heb namelijk voor twee pakketjes die ik via eBay besteld had, een tracking code ontvangen die begint met 115-. Nu heb ik van een verkoper hier een Chinese tracking website (ppbyb.com) voor gekregen, waarop staat dat mijn pakket 30 september in Nederland is aangekomen (de andere code kon ik hier dan weer niet gebruiken). Meer dan dit laat de website helaas niet zien, en PostNL kon mij ook niet verder helpen, de tracking code konden ze niet vinden en op mijn postcode en huisnummer waren ook geen pakketjes gevonden. Worden Chinese pakketjes weleens met een andere bezorgdienst bezorgd? Of weet iemand wat ik met deze 115- tracking codes kan doen?

Ik was van plan morgen zelf langs het postkantoor te gaan, maar als PostNL niets af weet van mijn pakketjes, verwacht ik hier niet veel te vinden.
shizdonderdag 22 oktober 2015 @ 10:42
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 09:51 schreef irmature het volgende:
Ik heb een vraagje over Chinese tracking codes. Ik heb namelijk voor twee pakketjes die ik via eBay besteld had, een tracking code ontvangen die begint met 115-. Nu heb ik van een verkoper hier een Chinese tracking website (ppbyb.com) voor gekregen, waarop staat dat mijn pakket 30 september in Nederland is aangekomen (de andere code kon ik hier dan weer niet gebruiken). Meer dan dit laat de website helaas niet zien, en PostNL kon mij ook niet verder helpen, de tracking code konden ze niet vinden en op mijn postcode en huisnummer waren ook geen pakketjes gevonden. Worden Chinese pakketjes weleens met een andere bezorgdienst bezorgd? Of weet iemand wat ik met deze 115- tracking codes kan doen?

Ik was van plan morgen zelf langs het postkantoor te gaan, maar als PostNL niets af weet van mijn pakketjes, verwacht ik hier niet veel te vinden.
Uit de 'SPOILER: Tracking':
quote:
Valid trackformat
Is je bestelling opgestuurd door middel van (free) registered shipping, dan kun je deze met behulp van de sites in de alinea hieronder traceren. Let wel op dat je een geldige trackcode gebruikt. Deze herken je aan de eerste twee letters die staan voor de vorm van shipping (voorbeelden: RA, RB, RF, RR, RX), gevolgd door de unieke identificatiecode van je zending die uit cijfers bestaat. De code wordt afgesloten met twee letters die verraden met welke postdienst de zending verstuurd is. Is je zending opgestuurd met registered airmail van China Post verwacht je een trackcode als RA123456789CN. Mocht je pakketje met een Hong Kong Post of bijvoorbeeld Singapore Post verzonden zijn verwacht je op de plek van de postdienst identifier respectievelijk HK of SG. Heb je een code gekregen die niet aan dit format voldoet is het naar alle waarschijnlijkheid ook niet te tracken en heb je een ordernummer of behandelings-ID van een intermediate postdienst gekregen, waar je niks mee kunt. In zulke gevallen neem je contact op met de verkopende partij en vraagt om een trackcode die wél geldig is.
In jouw geval zit er waarschijnlijk vanaf de intermediate postdienst wel een ander geldig trackformaat aan vast waardoor de status ook geüpdatet wordt bij je intermediate trackcode. Maar dan moet je op een of andere manier daaraan geraken.
irmaturedonderdag 22 oktober 2015 @ 11:11
quote:
2s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 10:42 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Uit de 'SPOILER: Tracking':

[..]

In jouw geval zit er waarschijnlijk vanaf de intermediate postdienst wel een ander geldig trackformaat aan vast waardoor de status ook geüpdatet wordt bij je intermediate trackcode. Maar dan moet je op een of andere manier daaraan geraken.
Ah sorry, had even bij de spoilers moeten kijken. Bedankt! Ik zal gelijk een mail sturen om te vragen of ze mij een geldige trackingscode kunnen sturen.
eddepetfoktdonderdag 22 oktober 2015 @ 11:21
Bij BG zijn de Pistons 3 nu 10,73 met code 2ef64a / ef0917 / 98a214

Ik heb er nog een partijtje van de 6,50 aanbieding liggen dus ik sla zelf ff over... :)
dimmakdonderdag 22 oktober 2015 @ 12:19
http://www.banggood.com/R(...)h-4_0-p-1004407.html

De Remix Mini PC van Kickstarter is de presell bij BG. :) Met Remix OS wat meer van Windows weg heeft dan van Android.
shizdonderdag 22 oktober 2015 @ 12:25
Al op KS gebacked. :7
Ik zie wel wat in een Android/Windows hybrid, zonder dat je twee operating systems hebt.
Android is gewoon chill qua simpele touchbediening interface, maar mist de productiviteit van Windows.
Dit neigt meer naar een soort Linux interface met betere multitasking en productiviteit, maar altijd nog de entertainment focus en gebruikersgemak van Android. Volgens mij was het Cube die er ook een tablet mee heeft al?
- yup http://www.51cube.com/ch/ProductShowT.asp?ID=323
Onufrievdonderdag 22 oktober 2015 @ 12:53
Is er ook een manier om contact op te nemen met Kingma? Mijn waterproof case is een beetje kapot, en Geekbuying kan niet veel voor me betekenen.
shizdonderdag 22 oktober 2015 @ 13:27
http://kingmacn.com - 400-888-8888 - Address: No. 88, Guangdong Province, Bao'an District, Shenzhen City Industrial Zone Town Temple Building A - 2098193894@qq.com
relativitydonderdag 22 oktober 2015 @ 21:00
quote:
14s.gif Op woensdag 21 oktober 2015 04:56 schreef Oerbeer het volgende:

[..]

256? Op welke planeet woon jij? :D
Ergens op een exoplaneet waarbij de planeet langzamer om de ster draait klaarblijkelijk hèhè. Nee was een typo :p
shizdonderdag 22 oktober 2015 @ 21:02
Een eckte FOK!ker leeft in een 8-bit wereld. :P
Iemand91donderdag 22 oktober 2015 @ 21:42
Gisteren is de Yongnuo flash diffuser bezorgd en ik heb nu niets meer onderweg uit China. ;(

Misschien toch maar die grip voor de camera bestellen...alleen dan past die niet meer in de tas waar ik óók nog geen vervanger voor heb...
Of toch maar zo'n lelijke - doch praktische - IR-emitter voor buiten.
rene90donderdag 22 oktober 2015 @ 21:52
Ik heb een gevalletje.. DHL heeft bezorgd bij de buren, buren zeggen van niet.
ManageTheAngerdonderdag 22 oktober 2015 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 21:52 schreef rene90 het volgende:
Ik heb een gevalletje.. DHL heeft bezorgd bij de buren, buren zeggen van niet.
11987056_835720693192766_9011102318765931873_n.jpg?oh=b79908e62c2241c5f82f73ad8fb76dad&oe=56CB14BB
eddepetfoktdonderdag 22 oktober 2015 @ 22:31
Weet iemand of je het plastic glaasje van de mi usb light makkelijk kan verwijderen? Ik wil er eigenlijk een gekleurd stukje plastic in stoppen om er zo wat meer een sfeerlightje van te maken.
Ik heb wel de 1 cent versie onderweg dus ik ga het zowiezo proberen :)
Catch22-donderdag 22 oktober 2015 @ 22:34
Ik zit met een issue met Gearbest, de eerste communicatie voorspelt weinig goeds...
rene90donderdag 22 oktober 2015 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 22:34 schreef Catch22- het volgende:
Ik zit met een issue met Gearbest, de eerste communicatie voorspelt weinig goeds...
is dat die redmi of zit ik ff verkeerd?
shizdonderdag 22 oktober 2015 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 22:34 schreef Catch22- het volgende:
Ik zit met een issue met Gearbest, de eerste communicatie voorspelt weinig goeds...
Wazje hier al? CHI / [Gearbest] Webcare
dolf1010vrijdag 23 oktober 2015 @ 00:27
Kan je bij banggood maar 1 keer per account zon 1 cent deal kopen? Ook als het een ander product is. Ik krijg hem niet in mn mandje op app.
Skietvrijdag 23 oktober 2015 @ 08:53
Sinds tijdens weer eens iets besteld in China.

http://www.aliexpress.com(...)ree/32388194900.html

Voor die 5 euro vond ik het nog wel de moeite van het proberen waard. Voor drie apparaten IR verlenger betaal je in NL toch al snel 30 euro. Als dit werkt dan zou het mooi zijn.

Aansluiten op Minix, Bose en Humax. Kunnen de kastjes mooi dicht blijven.
eddepetfoktvrijdag 23 oktober 2015 @ 09:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 08:53 schreef Skiet het volgende:
Sinds tijdens weer eens iets besteld in China.

http://www.aliexpress.com(...)ree/32388194900.html

Voor die 5 euro vond ik het nog wel de moeite van het proberen waard. Voor drie apparaten IR verlenger betaal je in NL toch al snel 30 euro. Als dit werkt dan zou het mooi zijn.

Aansluiten op Minix, Bose en Humax. Kunnen de kastjes mooi dicht blijven.
Inmiddels 10 dollar. Lijkt me wel handig, hier problemen met de IR van de Humax.
Catch22-vrijdag 23 oktober 2015 @ 09:05
quote:
1s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 22:42 schreef rene90 het volgende:

is dat die redmi of zit ik ff verkeerd?
Nee elektrische sigaret. 1 charge gebruikt en nu zegt hij dat hij vol is, maar wil niet vuren. Laden is na 10 minuten ook gedaan
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 22:42 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Wazje hier al? CHI / [Gearbest] Webcare
Had ze geDM't en toen zeiden ze dat ik maar via de website moest gaan. Wacht het nog even af, anders ga ik daar wel jankballen.
Skietvrijdag 23 oktober 2015 @ 09:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 09:01 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Inmiddels 10 dollar. Lijkt me wel handig, hier problemen met de IR van de Humax.
Staat hier nog voor 6 dollar wat ik zo zie en via de app nog iets goedkoper. Wat je IR van je Humax betreft, lees dit stukje even.

Bedankt voor de tip! Had het al eens eerder gelezen maar kon geen folie "aan de binnenkant van de klep" vinden. Heb nu nog eens extra goed gekeken en kom er achter dat er inderdaad nog een folie op het vaste bedieningspaneel achter de klep zit. Na deze verwijderd te hebben, is de gevoeligheid van de IR bediening inderdaad een stuk beter. Was handig geweest als dit ik het Humax boekje stond! De IR diode lijkt links van de tijd / kanalen display te zitten. Hoe diep hij ligt, kun je niet zien, want hij zit achter het frontje. Wat wel nadelig werkt is inderdaad het klepje. Daar zit een rond venstertje in en dat de ontvangsthoek behoorlijk beperkt. Het openzetten van het klepje kan in die gevallen (afstand wel haalbaar, hoek niet) wel helpen.
Onufrievvrijdag 23 oktober 2015 @ 09:30
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 13:27 schreef shiznuts het volgende:
http://kingmacn.com - 400-888-8888 - Address: No. 88, Guangdong Province, Bao'an District, Shenzhen City Industrial Zone Town Temple Building A - 2098193894@qq.com
Bedankt nog, zal ff mailen. Had gehoopt op een chat of wat meer Engelse support

Edit
Dit biedt ook weinig hoop, mail van Geekbuying:
quote:
But we are afraid the Kingma company won't reply your messages,
because they even dont reply us...


[ Bericht 15% gewijzigd door Onufriev op 23-10-2015 12:44:34 ]
eddepetfoktvrijdag 23 oktober 2015 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 09:12 schreef Skiet het volgende:

[..]

Staat hier nog voor 6 dollar wat ik zo zie en via de app nog iets goedkoper. Wat je IR van je Humax betreft, lees dit stukje even.

Bedankt voor de tip! Had het al eens eerder gelezen maar kon geen folie "aan de binnenkant van de klep" vinden. Heb nu nog eens extra goed gekeken en kom er achter dat er inderdaad nog een folie op het vaste bedieningspaneel achter de klep zit. Na deze verwijderd te hebben, is de gevoeligheid van de IR bediening inderdaad een stuk beter. Was handig geweest als dit ik het Humax boekje stond! De IR diode lijkt links van de tijd / kanalen display te zitten. Hoe diep hij ligt, kun je niet zien, want hij zit achter het frontje. Wat wel nadelig werkt is inderdaad het klepje. Daar zit een rond venstertje in en dat de ontvangsthoek behoorlijk beperkt. Het openzetten van het klepje kan in die gevallen (afstand wel haalbaar, hoek niet) wel helpen.
Grappig, nu ook 6.
Vanmogen toch echt 10

Bedankt voor de tip, hier na 3 jaar het plastic ook verwijderd. Vanavond eens kijken of het helpt :)


Edit. Helaas, helpt niks

[ Bericht 4% gewijzigd door eddepetfokt op 23-10-2015 15:49:12 ]
bd-casemodvrijdag 23 oktober 2015 @ 13:12
Ik ben op zoek naar een smartwatch, deze dient gekoppeld te kunnen worden aan mijn galaxy S6.
maar er zijn er tig, en weet niet echt wat beetje goed spul is.

functies wat ik zoal graag zou willen hebben:

- sleep monitor
- heart rate monitor
- fitness app.

Iemand hier ervaringen met dergelijke smartwatches uit china?
l0lownkillvrijdag 23 oktober 2015 @ 13:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 13:12 schreef bd-casemod het volgende:
Ik ben op zoek naar een smartwatch, deze dient gekoppeld te kunnen worden aan mijn galaxy S6.
maar er zijn er tig, en weet niet echt wat beetje goed spul is.

functies wat ik zoal graag zou willen hebben:

- sleep monitor
- heart rate monitor
- fitness app.

Iemand hier ervaringen met dergelijke smartwatches uit china?
De nieuwe miband wellicht?
bd-casemodvrijdag 23 oktober 2015 @ 13:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 13:20 schreef l0lownkill het volgende:

[..]

De nieuwe miband wellicht?
excuus, vergeten bij te vermelden.

Graag ook LED display, het horloge idee zeg maar
G-NiLESvrijdag 23 oktober 2015 @ 13:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 08:53 schreef Skiet het volgende:
Sinds tijdens weer eens iets besteld in China.

http://www.aliexpress.com(...)ree/32388194900.html

Voor die 5 euro vond ik het nog wel de moeite van het proberen waard. Voor drie apparaten IR verlenger betaal je in NL toch al snel 30 euro. Als dit werkt dan zou het mooi zijn.

Aansluiten op Minix, Bose en Humax. Kunnen de kastjes mooi dicht blijven.
Thanks ook besteld voor 6 dollar idd.
Kan ik eindelijk die lelijke ouderwetse receiver eens verbergen achter een deurtje.
shizvrijdag 23 oktober 2015 @ 14:04
Over apparaten op je tv/hi-fi aansluiten gesproken... nu verkrijgbaar!
XSbh8fo.jpg
https://store.google.com/product/chromecast_2015 | https://store.google.com/product/chromecast_audio
Miniemvrijdag 23 oktober 2015 @ 15:48
quote:
12s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 14:04 schreef shiznuts het volgende:
Over apparaten op je tv/hi-fi aansluiten gesproken... nu verkrijgbaar!
[ afbeelding ]
https://store.google.com/product/chromecast_2015 | https://store.google.com/product/chromecast_audio
Ik heb dat poppetje nu ook 8-)
shizvrijdag 23 oktober 2015 @ 15:50
De unbox-assistent (en als een banana of muntstuk/biljet voor scale!). Zag Dromer er ook al mee...
quote:
0s.gif Op zondag 18 oktober 2015 13:24 schreef Dromer het volgende:
Mijn rode XPB is eindelijk binnen! Eerst stuurde Banggood een gouden (en mensen die een gouden bestelden een rode) maar nu heb ik 'm en hij staat leuk bij m'n rode telefoon. Goede service van BG. :)

sn5ojzn.jpg
Miniemvrijdag 23 oktober 2015 @ 15:51
quote:
6s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 15:50 schreef shiznuts het volgende:
De unbox-assistent (en als een banana of muntstuk/biljet voor scale!)
Echt awesome :Y

P.s. plu nog kunnen bestellen?
eddepetfoktvrijdag 23 oktober 2015 @ 16:40
quote:
6s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 15:50 schreef shiznuts het volgende:
De unbox-assistent (en als een banana of muntstuk/biljet voor scale!). Zag Dromer er ook al mee...

[..]

Hier nog wat vriendjes http://nl.aliexpress.com/(...)_2,searchweb201560_9
En
img23.png?v=1424671078

[ Bericht 8% gewijzigd door eddepetfokt op 23-10-2015 16:46:53 ]
Iemand91vrijdag 23 oktober 2015 @ 17:09
quote:
12s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 14:04 schreef shiznuts het volgende:
Over apparaten op je tv/hi-fi aansluiten gesproken... nu verkrijgbaar!
[ afbeelding ]
https://store.google.com/product/chromecast_2015 | https://store.google.com/product/chromecast_audio
Jammer dat er nog steeds geen goede ondersteuning is voor lokale bestanden in alle formaten.
Anders was het wel interessant geweest.

Gisteren sinds tijden de Ouya weer aangeslingerd voor XBMC en hoewel dat programma tof is; werkt het niet lekker (meer). Nieuwe video's toont die niet altijd en Youtube streamen vanaf PC werkt ook niet.
Waarschijnlijk de hele boel opnieuw installeren ofzo. Of rooten/custom ROM erop pleuren met Android.
dopvrijdag 23 oktober 2015 @ 17:36
quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 21:52 schreef rene90 het volgende:
Ik heb een gevalletje.. DHL heeft bezorgd bij de buren, buren zeggen van niet.
ik heb pas het omgekeerde gehad buurman met een briefje , en ik zeker weten dat ik niets heb aangenomen.
bezorger had het verkeerde huisnummer ingevuld bleek achteraf.
dus misschien even de rest van je buren langs
Dromervrijdag 23 oktober 2015 @ 20:04
quote:
6s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 15:50 schreef shiznuts het volgende:
De unbox-assistent (en als een banana of muntstuk/biljet voor scale!). Zag Dromer er ook al mee...

[..]

Ja, ik heb jouw goede voorbeeld (as usual) gevolgd. :P
relativityzaterdag 24 oktober 2015 @ 10:41
Iemand hier had laatst een externe hd behuizing met usb 3.0 van orico, maar is deze ook backwards compatible met usb 2.0?
Goddelijkerzaterdag 24 oktober 2015 @ 10:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 10:41 schreef relativity het volgende:
Iemand hier had laatst een externe hd behuizing met usb 3.0 van orico, maar is deze ook backwards compatible met usb 2.0?
Ik heb er eentje (al een hele tijd):
GC / [Chinese Webshops] Topic #338 Wat een koers

Werkt ook gewoon op USB 2.0. :Y
dodge_911zaterdag 24 oktober 2015 @ 15:00
Positieve ervaring met GearBest wat betreft EU warehousing :
op 18 oktober bestelde ik 'n Opus BT - C3100 in hun EU warehouse, en deze werd gisteren geleverd. Wel staat de tracking info bij m'n order op GB nog steeds op 'undefined' :)

Ook wacht ik nog op een GB order vanuit China die op 13 oktober geplaatst werd, met een niet-standaard trackingnummer, dat op de site ook de status 'undefined' geeft.
ManageTheAngerzaterdag 24 oktober 2015 @ 15:24
quote:
12s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 15:00 schreef dodge_911 het volgende:
Positieve ervaring met GearBest wat betreft EU warehousing :
op 18 oktober bestelde ik 'n Opus BT - C3100 in hun EU warehouse, en deze werd gisteren geleverd. Wel staat de tracking info bij m'n order op GB nog steeds op 'undefined' :)

Ook wacht ik nog op een GB order vanuit China die op 13 oktober geplaatst werd, met een niet-standaard trackingnummer, dat op de site ook de status 'undefined' geeft.
Same here, er is met Sweden Post een pakket op 13 oktober verzonden en nog niet binnen inderdaad (Ganzo)
dodge_911zaterdag 24 oktober 2015 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 15:24 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Same here, er is met Sweden Post een pakket op 13 oktober verzonden en nog niet binnen inderdaad (Ganzo)
Mijn order is 18/10 verzonden met Netherlands Post surface mail met zo 'n niet-standaard trackingnummer à la NLXXXXXXXXXXXXXX.

Nog wat geduld hebben dus :)
ManageTheAngerzaterdag 24 oktober 2015 @ 15:38
quote:
12s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 15:32 schreef dodge_911 het volgende:

[..]

Mijn order is 18/10 verzonden met Netherlands Post surface mail met zo 'n niet-standaard trackingnummer à la NLXXXXXXXXXXXXXX.

Nog wat geduld hebben dus :)
Oh I know, I was just saying ;-)

Anyway:

quote:
0s.gif Op donderdag 22 oktober 2015 09:21 schreef ManageTheAnger het volgende:
Iemand van jullie belang bij dit horloge?
SPOILER
12038620_857177601047075_244406823312550029_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9
Iemand?
Markos.zaterdag 24 oktober 2015 @ 15:51
Ik zie hier regelmatig smartwatches voorbij komen. Ik ben eigenlijk opzoek naar een bluetooth heart rate monitor zoals dit:
http://www.aliexpress.com(...)_2,searchweb201560_9
bluetooth-4-0-le-wireless-sport-heart-rate.jpg

Maar nu zag ik er ook smartwatches tussen staan die heart rate kunnen meten zoals bijvoorbeeld de LEMFO LF08:
http://www.aliexpress.com(...)_2,searchweb201560_9
61INT6z8j-L._SX425_.jpg

Is zoiets iets? Ik vind weinig reviews over de LF08.
En kan zo'n smartwatch heart rate monitor ook verbinden met apps zoals runtastic of runkeeper?
kikoooooozaterdag 24 oktober 2015 @ 16:36
Dat Ganzo mes van laatst is nu 16$

http://www.gearbest.com/survival-emergency-gear/pp_185412.html
relativityzaterdag 24 oktober 2015 @ 17:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 10:46 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Ik heb er eentje (al een hele tijd):
GC / [Chinese Webshops] Topic #338 Wat een koers

Werkt ook gewoon op USB 2.0. :Y
Bedankt voor de tip :)
Downstarzaterdag 24 oktober 2015 @ 18:18
quote:
Dat was toch al de normaal prijs?
Miniemzaterdag 24 oktober 2015 @ 18:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 18:18 schreef Downstar het volgende:

[..]

Dat was toch al de normaal prijs?
:Y
davedavyzaterdag 24 oktober 2015 @ 18:41
Mijn cheapy-ass (50usd) alarm is eindelijk binnen. Werkt verassend goed en erg makkelijk te installeren. Bij geleverde sirene heeft de hele buurt ookal kennis mee gemaakt. :+
kikoooooozaterdag 24 oktober 2015 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 18:18 schreef Downstar het volgende:

[..]

Dat was toch al de normaal prijs?
O dacht laatst te zien dat ie 20 was
rene90zaterdag 24 oktober 2015 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 18:41 schreef davedavy het volgende:
Mijn cheapy-ass (50usd) alarm is eindelijk binnen. Werkt verassend goed en erg makkelijk te installeren. Bij geleverde sirene heeft de hele buurt ookal kennis mee gemaakt. :+
Is dat die xiaomi set?
tharonnyzaterdag 24 oktober 2015 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 15:51 schreef Markos. het volgende:
Ik zie hier regelmatig smartwatches voorbij komen. Ik ben eigenlijk opzoek naar een bluetooth heart rate monitor zoals dit:
http://www.aliexpress.com(...)_2,searchweb201560_9
[ afbeelding ]

Maar nu zag ik er ook smartwatches tussen staan die heart rate kunnen meten zoals bijvoorbeeld de LEMFO LF08:
http://www.aliexpress.com(...)_2,searchweb201560_9
[ afbeelding ]

Is zoiets iets? Ik vind weinig reviews over de LF08.
En kan zo'n smartwatch heart rate monitor ook verbinden met apps zoals runtastic of runkeeper?
Horloge is een rebrand van de No.1 Sun S2.
Iemand91zaterdag 24 oktober 2015 @ 21:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 19:04 schreef rene90 het volgende:
Is dat die xiaomi set?
Ben ook wel benieuwd.

Geen idee hoeveel die normaal is, maar de Xiaomi USB-LED is bij Banggood nu ¤1.10.
Voor de fan's kon ik nog wel doelen bedenken (verkoeling in bed in de zomer) maar voor deze...

[ Bericht 1% gewijzigd door Iemand91 op 24-10-2015 21:45:46 ]
davedavyzaterdag 24 oktober 2015 @ 22:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 19:04 schreef rene90 het volgende:

[..]

Is dat die xiaomi set?
Nee een Merkloos ding zonder toetsenbord van Aliexpress. Te bedienen via sms of telefoontje. Werkt veel beter dan verwacht.
rene90zaterdag 24 oktober 2015 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 21:32 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Ben ook wel benieuwd.

Geen idee hoeveel die normaal is, maar de Xiaomi USB-LED is bij Banggood nu ¤1.10.
Voor de fan's kon ik nog wel doelen bedenken (verkoeling in bed in de zomer) maar voor deze...
Bij het kamperen veel gebruik gemaakt van zulke lampjes.
Erasmozaterdag 24 oktober 2015 @ 22:58
Erg handig als je toch al de powerbank mee hebt, daarvoor zijn ze ook lekker klein en flexibel.
mscholzondag 25 oktober 2015 @ 02:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 22:55 schreef rene90 het volgende:

[..]

Bij het kamperen veel gebruik gemaakt van zulke lampjes.
die xiaomi led usb lampjes zijn verbazingwekkend fel idd ^O^

[ Bericht 0% gewijzigd door mschol op 25-10-2015 07:04:54 ]
eddepetfoktzondag 25 oktober 2015 @ 02:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 21:32 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Ben ook wel benieuwd.

Geen idee hoeveel die normaal is, maar de Xiaomi USB-LED is bij Banggood nu ¤1.10.
Voor de fan's kon ik nog wel doelen bedenken (verkoeling in bed in de zomer) maar voor deze...
nu 0,91 cent (plus 4,5% via cashbackxl lol)

edit. nu weer 1,19

edit 2. de prijs schommelt lekker. nu weer 0,91. bij GB nog goedkoper trouwens.

[ Bericht 3% gewijzigd door eddepetfokt op 25-10-2015 16:46:26 ]
relativityzondag 25 oktober 2015 @ 08:28
1
2
3
4
5
6
7
8
2015-10-17 16:41
Attempted/Failed Delivery (Country code: NL)
2015-10-17 16:38
Attempted/Failed Delivery (Country code: NL)
2015-10-17 12:23
Attempted/Failed Delivery (Country code: NL)
2015-10-16 04:17
Arrival at Processing Center (Country code: NL)

Ik word er echt niet meer goed van. Was al een tijdje aan het wachten op een pakketje, maar dacht dat die nog onderweg was. Blijkt nu dat ze dus al meerdere keren aan de deur zijn geweest zonder ook maar iets aan te geven. Dadelijk maar even op het postkantoor kijken of hij daar ligt.
Erasmozondag 25 oktober 2015 @ 08:51
Dien dan een klacht in bij Postnl als het echt zo blijkt te zijn.
pigletzondag 25 oktober 2015 @ 10:06
quote:
12s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 14:04 schreef shiznuts het volgende:
Over apparaten op je tv/hi-fi aansluiten gesproken... nu verkrijgbaar!
[ afbeelding ]
https://store.google.com/product/chromecast_2015 | https://store.google.com/product/chromecast_audio
Danbo!
Theezondag 25 oktober 2015 @ 11:30
Een tijd geleden heb ik deze gekocht. Het werkt goed, prima geluid. Ik krijg alleen met geen mogelijkheid dat ding vast aan mijn oor. Zodra ik beweeg valt hij eruit. Zijn er inmiddels oorhaken voor? en zo ja waar te koop?
RobertNLzondag 25 oktober 2015 @ 16:01
quote:
12s.gif Op vrijdag 23 oktober 2015 14:04 schreef shiznuts het volgende:
Over apparaten op je tv/hi-fi aansluiten gesproken... nu verkrijgbaar!
[ afbeelding ]
https://store.google.com/product/chromecast_2015 | https://store.google.com/product/chromecast_audio
quote:
17s.gif Op zondag 25 oktober 2015 10:06 schreef piglet het volgende:

[..]

Danbo!
Aankomende week voor de al te gekke prijs van ¤30 bij de Mediamarkt,
Iemand91zondag 25 oktober 2015 @ 16:26
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 02:53 schreef eddepetfokt het volgende:
nu 0,91 cent (plus 4,5% via cashbackxl lol)

edit. nu weer 1,19
Hier nog steeds ¤0.91.
Verleidelijk, maar je zit nog steeds met het feit dat je ze ergens mee moet voeden; of een USB-lader of een power bank.
Dus ik zie het praktische nog niet echt. Als het nou een eigen accu ingebouwd had...

[ Bericht 0% gewijzigd door Iemand91 op 25-10-2015 16:57:13 ]
eddepetfoktzondag 25 oktober 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 16:26 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Hier nog steeds ¤0.91.
Verleidelijk, maar je zit nog steeds met het feit dat je ze ergens mee moet voeden; of een USB-lader of een power bank. Dus ik zie het praktische nog niet echt.
Als het nou een eigen accu ingebouwd had...
klopt, inmiddels weer 0,91. bij GB nog goedkoper nl 89 dollarcent. en via trucje (zie pepper)
63 dollarcent.

Als je er niks in ziet moet je het niet kopen natuurlijk ;)
hidditzondag 25 oktober 2015 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 16:01 schreef RobertNL het volgende:

[..]


[..]

Aankomende week voor de al te gekke prijs van ¤30 bij de Mediamarkt,
Heb een paar van de oude versie hangen vraag me alleen af of het waard is om ze te gaan vervangen.
rene90maandag 26 oktober 2015 @ 11:18
Als mensen er zin in hebben kan ik wel even een giveaway online gooien morgen met een high end telefoon? :+
hidditmaandag 26 oktober 2015 @ 11:27
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 11:18 schreef rene90 het volgende:
Als mensen er zin in hebben kan ik wel even een giveaway online gooien morgen met een high end telefoon? :+
Ik zeg doen! *O*
Miniemmaandag 26 oktober 2015 @ 11:29
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 11:18 schreef rene90 het volgende:
Als mensen er zin in hebben kan ik wel even een giveaway online gooien morgen met een high end telefoon? :+
Kan er wel 1 gebruiken :')
RobertNLmaandag 26 oktober 2015 @ 12:17
http://merimobiles.com/meegopad-mini-pc-tv-stick.htm
$57 voor een TV stick met Windows / Android, leuke prijs ^O^
Bron: http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/45147345
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 12:31
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 11:18 schreef rene90 het volgende:
Als mensen er zin in hebben kan ik wel even een giveaway online gooien morgen met een high end telefoon? :+
Ehm... Is dit een vraag?
rene90maandag 26 oktober 2015 @ 12:32
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 12:31 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

Ehm... Is dit een vraag?
Niet echt eigenlijk, meer retorisch. De ZUK Z1 ligt hier al klaar :+
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 12:36
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 12:32 schreef rene90 het volgende:

[..]

Niet echt eigenlijk, meer retorisch. De ZUK Z1 ligt hier al klaar :+
:D Lekk0r hoor! :) Ik denk dat je vast wel iemand daar heel erg blij mee zal maken.

quote:
Netjes dat je de bron erbij zet :) Chipset is in ieder geval meer dan capabel om 1080p te runnen. Alleen jammer van de Android 4.4 :'(

Ik zou zelf wel graag helemaal overstappen van Android naar Windows 10. Zowel mobiel als andere hardware. Helaas moet ik even uitzoeken hoe ik echt ALLES kan syncen :)
RobertNLmaandag 26 oktober 2015 @ 12:49
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 12:36 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

:D Lekk0r hoor! :) Ik denk dat je vast wel iemand daar heel erg blij mee zal maken.

[..]

Netjes dat je de bron erbij zet :) Chipset is in ieder geval meer dan capabel om 1080p te runnen. Alleen jammer van de Android 4.4 :'(
Zou dit meer als PC willen gebruiken, Kodi onder Windows werkt ook prima :Y.
quote:
Ik zou zelf wel graag helemaal overstappen van Android naar Windows 10. Zowel mobiel als andere hardware. Helaas moet ik even uitzoeken hoe ik echt ALLES kan syncen :)
Same, nu ook kijkende naar Windows devices. Heb heel erg gesnoeid in het gebruik van apps en voor 95% van de apps die ik nu heb is er een vervanger onder Windows.
Maar goed, off topic natuurlijk :D
Iemand91maandag 26 oktober 2015 @ 13:01
quote:
Nice, inderdaad onder Windows lekker voor Kodi. Wel even een USB-ethernet adapter eraan hangen dunkt me.
In veel gevallen beter dan een Chromecast.

Maar goed, als ik Kodi op de Ouya weer goed werkend krijg (missende video's enzo) dan doet die ook nog prima z'n werk als mediaplayer...
Wel verleidelijk though...
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 12:49 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Zou dit meer als PC willen gebruiken, Kodi onder Windows werkt ook prima :Y.

[..]

Same, nu ook kijkende naar Windows devices. Heb heel erg gesnoeid in het gebruik van apps en voor 95% van de apps die ik nu heb is er een vervanger onder Windows.
Maar goed, off topic natuurlijk :D
Windows Continuüm en verder sowieso de look en feel lijkt me erg nice. Lumia 950XL is duur, maar lijkt me een heerlijk apparaat. Ik mis alleen heel erg snapchat :@ Hopen dat de windows 10 store snel wordt aangevuld met android en iOS apps.
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:01 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Nice, inderdaad onder Windows lekker voor Kodi. Wel even een USB-ethernet adapter eraan hangen dunkt me.
In veel gevallen beter dan een Chromecast.

Maar goed, als ik Kodi op de Ouya weer goed werkend krijg (missende video's enzo) dan doet die ook nog prima z'n werk als mediaplayer...
Wel verleidelijk though...
Wat is het verschil dan tussen Kodi en Popcorn time?

Grapje. Lees net dat het XBMC is ;)
RobertNLmaandag 26 oktober 2015 @ 14:50
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:01 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Nice, inderdaad onder Windows lekker voor Kodi. Wel even een USB-ethernet adapter eraan hangen dunkt me.
In veel gevallen beter dan een Chromecast.

Maar goed, als ik Kodi op de Ouya weer goed werkend krijg (missende video's enzo) dan doet die ook nog prima z'n werk als mediaplayer...
Wel verleidelijk though...
Prima prijs, maar beter dan Chromecast, mwha. Anders ;).
Heb ze beiden gehad en ze werken naast elkaar, het starten van een Netflix video werkt via cast sneller dan via de stick, terwijl de stick weer op andere gebieden voordelen heeft ;)

quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:07 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

Windows Continuüm en verder sowieso de look en feel lijkt me erg nice. Lumia 950XL is duur, maar lijkt me een heerlijk apparaat. Ik mis alleen heel erg snapchat :@ Hopen dat de windows 10 store snel wordt aangevuld met android en iOS apps.
Deze man snapt het.
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 15:16
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 14:50 schreef RobertNL het volgende:
Heb ze beiden gehad en ze werken naast elkaar, het starten van een Netflix video werkt via cast sneller dan via de stick, terwijl de stick weer op andere gebieden voordelen heeft
Er draait volledige windows op en is behalve wat standaard apps dus het beste middel?

Hoe kan ik iets casten naar mijn Windows 10 PC/stick/watdankook though? Daar zou ik wel graag iets voor hebben.
Eric_Cantonamaandag 26 oktober 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 15:16 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

Er draait volledige windows op en is behalve wat standaard apps dus het beste middel?

Hoe kan ik iets casten naar mijn Windows 10 PC/stick/watdankook though? Daar zou ik wel graag iets voor hebben.
Waarom zou je dat willen?
Brammetjuh94maandag 26 oktober 2015 @ 18:17
quote:
1s.gif Op maandag 26 oktober 2015 17:03 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Waarom zou je dat willen?
Omdat ik niet wil screenmirroren, maar ik wil fijn vanaf mijn bank via de laptop en telefoon dingen kunnen aanzetten.
Iemand91maandag 26 oktober 2015 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 14:50 schreef RobertNL het volgende:
Prima prijs, maar beter dan Chromecast, mwha. Anders ;).
Heb ze beiden gehad en ze werken naast elkaar, het starten van een Netflix video werkt via cast sneller dan via de stick, terwijl de stick weer op andere gebieden voordelen heeft ;)
Ik had het inderdaad iets beter moeten formuleren.
Als je vooral media bekijkt die je op je eigen netwerk hebt staan is zo'n Windows/Kodi-stick beter.
Gebruik je vooral services zoals Netflix e.d dan is de Chromecast beter geschikt.

EDIT: ik weet niet of die Z3735F krachtig genoeg is samen met een USB-Ethernetadapter; maar zo ja; dan kun je 'm ook nog inzetten als receiver voor gamen op je (krachtige) game-PC.

Dan wat anders; kun je bij Ebay eigenlijk ook sorteren op meest verkocht zoals bij Aliexpress?
Op Ali is dat namelijk erg handig en een goede graadmeter voor het product/verkoper, bij Ebay moet je eigenlijk maar wat zoeken en kijken naar aantal verkochte items.
rene90maandag 26 oktober 2015 @ 21:58
Ook een mooie status :')

2015.10.22 23:53 (GMT-7): Order information received by carrier
2015.10.22 23:53 (GMT-7): Order fulfillment complete
2015.10.25 02:08 (GMT-7): Package pick-up failed by warehouse
TheDoorsmaandag 26 oktober 2015 @ 23:15
Zijn er meer mensen met een Xiaomi Mi Band in combinatie met een iPhone? Mooi apparaatje maar je hebt er geen fuck aan voor zover ik kan zien.
doctor.starbucksmaandag 26 oktober 2015 @ 23:18
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 23:15 schreef TheDoors het volgende:
Zijn er meer mensen met een Xiaomi Mi Band in combinatie met een iPhone? Mooi apparaatje maar je hebt er geen fuck aan voor zover ik kan zien.
jahoor, werkt prima.
Wat zou er niet werken? Wil het wel even testen.
TheDoorsmaandag 26 oktober 2015 @ 23:22
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 23:18 schreef doctor.starbucks het volgende:

[..]

jahoor, werkt prima.
Wat zou er niet werken? Wil het wel even testen.
Ik bedoel niet dat het niet werkt maar wat kun je ermee? Je kan geen notificaties instellen, die app is kut en de stappenteller in mn iPhone is nauwkeuriger.
dodge_911maandag 26 oktober 2015 @ 23:31
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 23:22 schreef TheDoors het volgende:

[..]

Ik bedoel niet dat het niet werkt maar wat kun je ermee?
Je slaap tracken :)
rene90maandag 26 oktober 2015 @ 23:35
Tyfus DHL. Afgelopen week al dat ze het bij de buren op 140 hadden bezorgd, en de buren van 140 wisten van niks. Bleek dat het op nummer 130 lag...foutje van DHL. Na een briefje bij de lift opgehangen te hebben kwam de buurman gelukkig zelf naar me toe.

En vandaag verdomme weer hetzelfde. Afgeleverd bij 'iemand/iets' en getekend zonder een zichtbare handtekening. Ook geen briefje in de bus dus geen idee waar het nu in godsnaam ligt. Morgen maar weer bellen met DHL maar echt armoedig de laatste tijd zeg.
Banggooddinsdag 27 oktober 2015 @ 02:50
Omdat dit heel erg on-topic is mag het volgens mij wel: ik heb speciaal voor de feestdagen 'De zak van Sinterklaas' geopend: een topic waar ik t/m 5 december elke dag een nieuwe aanbieding plaats. Alle producten hebben een zo hoog mogelijke korting en zijn leuk om als cadeau te geven, met prijzen van ongeveer ¤1 tot ¤150. <O) 8}
doctor.starbucksdinsdag 27 oktober 2015 @ 08:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 02:50 schreef Banggood het volgende:
Omdat dit heel erg on-topic is mag het volgens mij wel: ik heb speciaal voor de feestdagen 'De zak van Sinterklaas' geopend: een topic waar ik t/m 5 december elke dag een nieuwe aanbieding plaats. Alle producten hebben een zo hoog mogelijke korting en zijn leuk om als cadeau te geven, met prijzen van ongeveer ¤1 tot ¤150. <O) 8}
Kom je ook met een sinter-kerst-en-nieuw-aanbieding voor jarigen op 5 december?
Om johan cruyff te citeren; Every disadvantage has its advantage
Banggooddinsdag 27 oktober 2015 @ 09:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 08:48 schreef doctor.starbucks het volgende:

[..]

Kom je ook met een sinter-kerst-en-nieuw-aanbieding voor jarigen op 5 december?
Om johan cruyff te citeren; Every disadvantage has its advantage
Ik zal er over nadenken... Dan ben je jarig zeker? ;)
Skietdinsdag 27 oktober 2015 @ 10:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2015 18:41 schreef davedavy het volgende:
Mijn cheapy-ass (50usd) alarm is eindelijk binnen. Werkt verassend goed en erg makkelijk te installeren. Bij geleverde sirene heeft de hele buurt ookal kennis mee gemaakt. :+
Ik heb wat topics doorzocht, maar linkje kan ik niet vinden. Wel van http://www.aliexpress.com(...)-G5/32233992225.html maar die is duurder. Ziet er wel goed uit.

Zie op Bol.com deze aanbieding nu http://www.bol.com/nl/p/d(...)id/9200000045334160/
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 13:41
Ik dacht ik bestel (na 'n week of 2 inactiviteit) weer eens iets bij BG, nu krijg ik elke keer 'n melding dat ik 'n CC moet toevoegen aan PayPal. Dat wil ik helemaal niet, maar ik kom er niet voorbij :r

Wat zijn dit voor praktijken, zit ik aan m'n bestellimiet of zo? :X
hidditdinsdag 27 oktober 2015 @ 13:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik dacht ik bestel (na 'n week of 2 inactiviteit) weer eens iets bij BG, nu krijg ik elke keer 'n melding dat ik 'n CC moet toevoegen aan PayPal. Dat wil ik helemaal niet, maar ik kom er niet voorbij :r

Wat zijn dit voor praktijken, zit ik aan m'n bestellimiet of zo? :X
volgens mij heb ik dat ook wel eens gehad ergens anders (wel met paypal) maar kan je dacht ik gewoon weg klikken?
rene90dinsdag 27 oktober 2015 @ 13:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik dacht ik bestel (na 'n week of 2 inactiviteit) weer eens iets bij BG, nu krijg ik elke keer 'n melding dat ik 'n CC moet toevoegen aan PayPal. Dat wil ik helemaal niet, maar ik kom er niet voorbij :r

Wat zijn dit voor praktijken, zit ik aan m'n bestellimiet of zo? :X
Had ik toevallig ook vandaag bij gewoon een Nederlandse shop, rekening is ook gewoon gekoppeld dus beetje gek.
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 13:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 13:48 schreef hiddit het volgende:

[..]

volgens mij heb ik dat ook wel eens gehad ergens anders (wel met paypal) maar kan je dacht ik gewoon weg klikken?
Ik kan 't alleen annuleren, kom ik weer op de bestelpagina :{
mscholdinsdag 27 oktober 2015 @ 14:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 13:41 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik dacht ik bestel (na 'n week of 2 inactiviteit) weer eens iets bij BG, nu krijg ik elke keer 'n melding dat ik 'n CC moet toevoegen aan PayPal. Dat wil ik helemaal niet, maar ik kom er niet voorbij :r

Wat zijn dit voor praktijken, zit ik aan m'n bestellimiet of zo? :X
het kan zijn dat ze hebben besloten alleen nog accounts met CC te accepteren (een CC machtiging is betrouwbaarder denk ik dan een debit rekening machtiging)
doctor.starbucksdinsdag 27 oktober 2015 @ 14:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 09:46 schreef Banggood het volgende:

[..]

Ik zal er over nadenken... Dan ben je jarig zeker? ;)
<O)
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 14:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:01 schreef mschol het volgende:

[..]

het kan zijn dat ze hebben besloten alleen nog accounts met CC te accepteren (een CC machtiging is betrouwbaarder denk ik dan een debit rekening machtiging)
Al jaren m'n bankrekening gekoppeld aan 't account en volgens mij 1 claim gemaakt die overduidelijk was. Ik vind 't vreemd hoor. Maar goed, ik wacht wel af. Ik heb 'n Neteller CC, alsof dat veiliger is :')
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 14:31
Om dit scherm gaat 't trouwens:

6rA4fzr.png

Ik kan in de PP-instellingen ook niets vinden om dit te wijzigen. Daar staat ook gewoon m'n rekeningnr nog ingesteld.
RobertNLdinsdag 27 oktober 2015 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:26 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Al jaren m'n bankrekening gekoppeld aan 't account en volgens mij 1 claim gemaakt die overduidelijk was. Ik vind 't vreemd hoor. Maar goed, ik wacht wel af. Ik heb 'n Neteller CC, alsof dat veiliger is :')
Heb mijn neteller ook eraan zitten :')
mscholdinsdag 27 oktober 2015 @ 14:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:26 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Al jaren m'n bankrekening gekoppeld aan 't account en volgens mij 1 claim gemaakt die overduidelijk was. Ik vind 't vreemd hoor. Maar goed, ik wacht wel af. Ik heb 'n Neteller CC, alsof dat veiliger is :')
ja dat is veiliger aangezien een CC bepaalde garanties met zich meebrengt ;) (dat verschilt per soort kaart weliswaar, maar het is alsnog betrouwbaarder dan een debit rekening)

(op dit moment ben ik blij dat ik een gewone kaart heb, waardoor een fraudepoging netjes werd afgevangen en ik schadeloos werd gesteld)

[ Bericht 6% gewijzigd door mschol op 27-10-2015 14:52:50 ]
Questulardinsdag 27 oktober 2015 @ 14:47
Zit er aan te denken om eens nieuw speelgoed te halen zoiets als:

R/C Wltoys A979 4WD Monster Truck

Is dit nog steeds degene die Bang for Bucks is of is er al weer een beter alternatief?
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 14:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:40 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Heb mijn neteller ook eraan zitten :')
Ik dacht, dat doe ik ook maar en dan betaal ik alsnog met m'n bankrekening. Niet dus :X Mag ik dus eerst naar m'n Neteller gaan overmaken om 't dan via PP aan BG te betalen. Mijn god, zo is de lol eraf hoor.

Oh, de CC is zelfs afgewezen :N Maar ik krijg wel 'n mail van BG om me te bedanken voor m'n bestelling. Wat 'n teringzooi.
rene90dinsdag 27 oktober 2015 @ 15:01
http://frontpage.fok.nl/prijsvraag/1356
hidditdinsdag 27 oktober 2015 @ 15:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:49 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Ik dacht, dat doe ik ook maar en dan betaal ik alsnog met m'n bankrekening. Niet dus :X Mag ik dus eerst naar m'n Neteller gaan overmaken om 't dan via PP aan BG te betalen. Mijn god, zo is de lol eraf hoor.

Oh, de CC is zelfs afgewezen :N Maar ik krijg wel 'n mail van BG om me te bedanken voor m'n bestelling. Wat 'n teringzooi.
misschien het webcare topic aanspreken misschien kan die je helpen?
quote:
*O* *O*
RobertNLdinsdag 27 oktober 2015 @ 16:55
Voor de mensen die nog een case zoeken voor de Xiaomi Yi:
http://www.dx.com/p/panno(...)nsparent-blue-386047
$4,91 @ DX ;)

Edit: Site van DX is wel schrikbarend traag vandaag :r

[ Bericht 17% gewijzigd door RobertNL op 27-10-2015 17:04:10 ]
Onufrievdinsdag 27 oktober 2015 @ 17:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 16:55 schreef RobertNL het volgende:
Voor de mensen die nog een case zoeken voor de Xiaomi Yi:
http://www.dx.com/p/panno(...)nsparent-blue-386047
$4,91 @ DX ;)

Edit: Site van DX is wel schrikbarend traag vandaag :r
Thanks, was net aan een nieuwe toe :D
Onufrievdinsdag 27 oktober 2015 @ 17:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:31 schreef Eric_Cantona het volgende:
Om dit scherm gaat 't trouwens:

[ afbeelding ]

Ik kan in de PP-instellingen ook niets vinden om dit te wijzigen. Daar staat ook gewoon m'n rekeningnr nog ingesteld.
Ook last van zonet. Ik gebruik juist PP omdat ik geen CC heb :')
Heb bovenstaande aankoop maar met iDeal gedaan, maar hoop dat er iets op te bedenken valt.
davedavydinsdag 27 oktober 2015 @ 18:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 10:32 schreef Skiet het volgende:

[..]

Ik heb wat topics doorzocht, maar linkje kan ik niet vinden. Wel van http://www.aliexpress.com(...)-G5/32233992225.html maar die is duurder. Ziet er wel goed uit.

Zie op Bol.com deze aanbieding nu http://www.bol.com/nl/p/d(...)id/9200000045334160/
Heb ook geen Chuango genomen. (Schijnt een top ding te zijn).

Ben voor deze gegaan:

http://www.aliexpress.com(...)636_32226039949.html

Ziet er in het echt beter uit dan je verwacht. Werkt boven verwachting.
Skietdinsdag 27 oktober 2015 @ 19:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 18:00 schreef davedavy het volgende:

[..]

Heb ook geen Chuango genomen. (Schijnt een top ding te zijn).

Ben voor deze gegaan:

http://www.aliexpress.com(...)636_32226039949.html

Ziet er in het echt beter uit dan je verwacht. Werkt boven verwachting.
Ziet er goed uit voor die prijs. Heb je ook nog extra accessoires erbij gekocht? Relatief weinig sales en feedback, dus ben benieuwd waarom je voor dit systeem gekozen hebt.

Zou je misschien een review willen schrijven? Iets meer vertellen over hoe het werkt, wat er niet goed werkt en hoe de signalering etc is.

[ Bericht 6% gewijzigd door Skiet op 27-10-2015 20:07:03 ]
Goddelijkerdinsdag 27 oktober 2015 @ 20:02
Toch wel interessant zo'n alarmsysteem (bezig is met een huis kopen) O-)
davedavydinsdag 27 oktober 2015 @ 21:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 19:15 schreef Skiet het volgende:

[..]

Ziet er goed uit voor die prijs. Heb je ook nog extra accessoires erbij gekocht? Relatief weinig sales en feedback, dus ben benieuwd waarom je voor dit systeem gekozen hebt.

Zou je misschien een review willen schrijven? Iets meer vertellen over hoe het werkt, wat er niet goed werkt en hoe de signalering etc is.
Heb er nog niks bij gekocht, moet nog wat sensors ed erbij kopen. Ziet er nog mooi en premium uit. Zal een review schrijven zodra die hangt (dit of volgend weekend).

In eerste instantie wilde ik een mooi systeem met een mogelijkheid een code in te typen (ipv afstandsbedieninkje / smartphone) maar die vond ik te duur, dus uit eindelijk deze genomen. Totaal geen spijt van. Dit ding icm een sim van de Jumbo (leek me het makkelijkste, online opwaarderen + maar 5ct. per sms) werkt super. Apparaat is heel makkelijk dmv een app die smsjes stuurt te installeren. Naar mijn mening is het bellen van het apparaat nog makkelijker, je typt een aantal codes in die in het boekje staan en alles is in 5 min gepiept. Overigens kun je een touchpad om een code in te typen nog achteraf erbij kopen en deze op een plek naar keuze ophangen.

Foute link trouwens, deze heb ik gekocht (had mooiere afstandsbedieningen en sensor :') ): http://www.aliexpress.com(...)213_32266468622.html

Seller verstuurd met PostNL :D Oh en die sirene? Ja.. Die gaat loei hard :')
Eric_Cantonadinsdag 27 oktober 2015 @ 22:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 15:52 schreef hiddit het volgende:

[..]

misschien het webcare topic aanspreken misschien kan die je helpen?
Heb ik aan zitten denken, maar dit lijkt me echt 'n PP-probleem.
dimmakdinsdag 27 oktober 2015 @ 22:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 22:11 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Heb ik aan zitten denken, maar dit lijkt me echt 'n PP-probleem.
Ik had dat laatst ook, toen heb ik handmatig opgewaardeerd met iDeal en toen was het over. Ik hoop dat het lukt bij je! :)
ManageTheAngerdinsdag 27 oktober 2015 @ 22:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 21:26 schreef davedavy het volgende:

[..]

Heb er nog niks bij gekocht, moet nog wat sensors ed erbij kopen. Ziet er nog mooi en premium uit. Zal een review schrijven zodra die hangt (dit of volgend weekend).

In eerste instantie wilde ik een mooi systeem met een mogelijkheid een code in te typen (ipv afstandsbedieninkje / smartphone) maar die vond ik te duur, dus uit eindelijk deze genomen. Totaal geen spijt van. Dit ding icm een sim van de Jumbo (leek me het makkelijkste, online opwaarderen + maar 5ct. per sms) werkt super. Apparaat is heel makkelijk dmv een app die smsjes stuurt te installeren. Naar mijn mening is het bellen van het apparaat nog makkelijker, je typt een aantal codes in die in het boekje staan en alles is in 5 min gepiept. Overigens kun je een touchpad om een code in te typen nog achteraf erbij kopen en deze op een plek naar keuze ophangen.

Foute link trouwens, deze heb ik gekocht (had mooiere afstandsbedieningen en sensor :') ): http://www.aliexpress.com(...)213_32266468622.html

Seller verstuurd met PostNL :D Oh en die sirene? Ja.. Die gaat loei hard :')
Ben ook wel erg benieuwd.

Heb zelf ter beveiliging momenteel 2 camera's hangen maar een alarmsysteem lijkt mij ook wel een leuke gadget!
Eric_Cantonawoensdag 28 oktober 2015 @ 11:22
Zojuist 30 meter aan led-lampjes binnengekregen om in de boom buiten te hangen aan 't einde van 't jaar. 8 verschillende modi, heerlijk de (over)buren verblinden _O_
bd-casemodwoensdag 28 oktober 2015 @ 11:45
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 11:22 schreef Eric_Cantona het volgende:
led-lampjes binnengekregen om in de boom buiten te hangen aan 't einde van 't jaar. 8 verschillende
Linkje? ik zoek ook nog zoiets
Eric_Cantonawoensdag 28 oktober 2015 @ 12:53
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 11:45 schreef bd-casemod het volgende:

[..]

Linkje? ik zoek ook nog zoiets
Via eBay: http://r.ebay.com/LMOtfD

Ik heb voor warm white gekozen, maar misschien bestel ik nog 'n andere kleur :Y 14-10 besteld, vandaag binnen.
Iemand91woensdag 28 oktober 2015 @ 14:36
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 12:53 schreef Eric_Cantona het volgende:
Via eBay: http://r.ebay.com/LMOtfD

Ik heb voor warm white gekozen, maar misschien bestel ik nog 'n andere kleur :Y 14-10 besteld, vandaag binnen.
Dat is niet duur; al vraag ik me af of het straks niet voor een appel en een ei bij de Action o.i.d. ligt voor een lagere prijs. Vooral de 5 en 10 meter variant (of ongeveer die lengtes) zul je dan wel tegenkomen denk ik.

Anywho; een maand geleden een partijtje Yi accessoires besteld bij Banggood waaronder deze bike mount.
Hadden ze i.p.v. die deze mount gestuurd.
Ok, kan gebeuren. Even contact mee opgenomen en ze zouden de juiste mount naar mij toe sturen....
Nu net bezorgt en je raadt het al...weer de verkeerde mount met vaste kop. |:(

EDIT: tevens beroerde kwaliteit; de Yi case past bijna niet in de mount en de 'poten' van de mount worden naar buiten gedrukt. Daarnaast zit het niet goed vast...

[ Bericht 4% gewijzigd door Iemand91 op 28-10-2015 15:30:32 ]
rene90woensdag 28 oktober 2015 @ 15:09
Iemand ervaring met zo'n goedkope magnetische messtrip uit China?
Eric_Cantonawoensdag 28 oktober 2015 @ 15:16
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 15:09 schreef rene90 het volgende:
Iemand ervaring met zo'n goedkope magnetische messtrip uit China?
Tijd terug naar 'n magneetstrip op zoek geweest. Toen bij Blokker gehaald meen ik. Nu staan bij de Lidl strips in de aanbieding voor gereedschap, moet ook te doen zijn. Komen morgen in de aanbieding meen ik.
rene90woensdag 28 oktober 2015 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 15:16 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Tijd terug naar 'n magneetstrip op zoek geweest. Toen bij Blokker gehaald meen ik. Nu staan bij de Lidl strips in de aanbieding voor gereedschap, moet ook te doen zijn. Komen morgen in de aanbieding meen ik.
Thanks, ziet er top uit inderdaad. Vanaf maandag 2 november en kost maar 2,99 euro :)
Xetranwoensdag 28 oktober 2015 @ 17:17
Krijg je bij zo'n 5ports Blitzwolf charger een melding op je iPhone iPad dat hij niet onderstaund wordt, of werkt het gewoon vlekkeloos? Voor 15 euro lijkt het mij een koopje zo'n ding :)
Catch22-woensdag 28 oktober 2015 @ 17:23
quote:
7s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 17:17 schreef Xetran het volgende:
Krijg je bij zo'n 5ports Blitzwolf charger een melding op je iPhone iPad dat hij niet onderstaund wordt, of werkt het gewoon vlekkeloos? Voor 15 euro lijkt het mij een koopje zo'n ding :)
die melding komt afaik door kabels, niet door laders
Xetranwoensdag 28 oktober 2015 @ 17:24
Zou kunnen, ik heb alleen maar originele laders gebruikt en niet-originele kabels dus geen idee. Maar een beetje zonde om dat ding aan te schaffen als ik er (ik heb een iPad en iPhone) aan blijk te hebben.
eddepetfoktwoensdag 28 oktober 2015 @ 18:21
quote:
7s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 17:17 schreef Xetran het volgende:
Krijg je bij zo'n 5ports Blitzwolf charger een melding op je iPhone iPad dat hij niet onderstaund wordt, of werkt het gewoon vlekkeloos? Voor 15 euro lijkt het mij een koopje zo'n ding :)
Was op 9sept 9,90usd, dat was pas een koopje.

ik was er tot gisteren tevreden mee, maar maakt nu een piepgeluid helaas.
monkeybrainwoensdag 28 oktober 2015 @ 18:26
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 11:22 schreef Eric_Cantona het volgende:
Zojuist 30 meter aan led-lampjes binnengekregen om in de boom buiten te hangen aan 't einde van 't jaar. 8 verschillende modi, heerlijk de (over)buren verblinden _O_
Je had beter bij mij de led specialist kunnen vragen.
Sinds vorig jaar zijn China knipper ledsnoeren voor de kerstboom niet meer zo voordelig.

Action, 14m snoer met 540 lampjes voor 16 euro.

Bij de Kruidvat:
1000 lampjes - 20meter - 30 euro
700 lampjes - 14meter - 25 euro

Allemaal waterdicht en keurmerk.
Ja, ik heb daar prijslijsten van gemaakt op mijn computer :')

quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 15:16 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Tijd terug naar 'n magneetstrip op zoek geweest. Toen bij Blokker gehaald meen ik. Nu staan bij de Lidl strips in de aanbieding voor gereedschap, moet ook te doen zijn. Komen morgen in de aanbieding meen ik.
Die zag ik staan. Kun je daar een zakmessen collectie aan ophangen?
Ik vraag me af hoeveel gewicht de magneet kan dragen. Lijkt me mooi om mijn collectie aan de muur te hangen :Y
Thoricalwoensdag 28 oktober 2015 @ 18:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 14:26 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Al jaren m'n bankrekening gekoppeld aan 't account en volgens mij 1 claim gemaakt die overduidelijk was. Ik vind 't vreemd hoor. Maar goed, ik wacht wel af. Ik heb 'n Neteller CC, alsof dat veiliger is :')
Dit heb ik dus ook. Ga morgen ff met paypal bellen wat dit nu weer voor rare fratsen zijn.
Om iedere keer weer eerst die prepaid creditcard vol te storten vind ik zo'n gedoe.
Eric_Cantonawoensdag 28 oktober 2015 @ 18:43
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 18:26 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Je had beter bij mij de led specialist kunnen vragen.
Sinds vorig jaar zijn China knipper ledsnoeren voor de kerstboom niet meer zo voordelig.

Action, 14m snoer met 540 lampjes voor 16 euro.

Bij de Kruidvat:
1000 lampjes - 20meter - 30 euro
700 lampjes - 14meter - 25 euro

Allemaal waterdicht en keurmerk.
Ja, ik heb daar prijslijsten van gemaakt op mijn computer :')

[..]

Die zag ik staan. Kun je daar een zakmessen collectie aan ophangen?
Ik vraag me af hoeveel gewicht de magneet kan dragen. Lijkt me mooi om mijn collectie aan de muur te hangen :Y
20,- voor 30m is nog niet zo verkeerd toch, wel 300 lampjes maar dat is meer dan genoeg.

Ik heb die van de Blokker (ong. 30 cm waar 5 magneten achter zitten) behangen met de keukenmessen. Per magneet 'n mes. Die strips van de lidl moeten je messen wel kunnen houden, gok ik.

quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 18:32 schreef Thorical het volgende:

[..]

Dit heb ik dus ook. Ga morgen ff met paypal bellen wat dit nu weer voor rare fratsen zijn.
Om iedere keer weer eerst die prepaid creditcard vol te storten vind ik zo'n gedoe.
Laat effe weten wat de uitkomst is, ik ben wel benieuwd. Kreeg straks al 'n standaardmail met de vraag om te reageren als ik geen antwoord had gehad op m'n probleem. Dus maar gemaild dat ze mijn probleem nog eens moesten lezen en dan reageren.
ManageTheAngerwoensdag 28 oktober 2015 @ 18:51
Vandaag 2 pakketjes binnen gekregen, 1 via mijn brievenbus, de ander met een kaart van PostNL dat er een pakketje voor mij klaar lag (Ook hier zijn ze nu over gegaan op de nieuwe werkwijze dus!)
Daarnaast nog een brief dat ik niet thuis was en dat ze morgen weer komen :').

Pakketje wat rechtstreeks bij PostNL afhaalpunt is afgeleverd betreft een pakket met een CN tracking.

Binnen:

Een Casio F91W

en

10 lederen nato straps:

12190065_859581987473303_745720660625296401_n.jpg?oh=fda38fb7755690ed7710fccf56a43315&oe=56C68AB3

12189108_859581980806637_9112397018329254366_n.jpg?oh=64fa92c5d68859296d6ea5335807bc84&oe=56CAB698

SPOILER
Spoiler wegens aanbod: Helaas heb ik ze te groot gekocht (geen idee hoe ik dat voor elkaar gekregen heb om ze verkeerd te meten :') ). Heeft er iemand belang bij deze bandjes? Ze mogen voor $19,98 weg want daar heb ik ze ook voor gekocht op Aliexpress. Per stuk kan ook, dan is het 2,50 euro.

I know I know, het is geen verkoop topic, maar wellicht dat iemand van jullie hier geïnteresseerd in is!
Het pakketje van morgen, zal het SKMEI horloge zijn van Aliexpress vermoed ik (of het mes van Gearbest..)
tokko1woensdag 28 oktober 2015 @ 19:15
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 18:51 schreef ManageTheAnger het volgende:
Vandaag 2 pakketjes binnen gekregen, 1 via mijn brievenbus, de ander met een kaart van PostNL dat er een pakketje voor mij klaar lag (Ook hier zijn ze nu over gegaan op de nieuwe werkwijze dus!)
Daarnaast nog een brief dat ik niet thuis was en dat ze morgen weer komen :').

Pakketje wat rechtstreeks bij PostNL afhaalpunt is afgeleverd betreft een pakket met een CN tracking.

Binnen:

Een Casio F91W

en

10 lederen nato straps:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

SPOILER
Spoiler wegens aanbod: Helaas heb ik ze te groot gekocht (geen idee hoe ik dat voor elkaar gekregen heb om ze verkeerd te meten :') ). Heeft er iemand belang bij deze bandjes? Ze mogen voor $19,98 weg want daar heb ik ze ook voor gekocht op Aliexpress. Per stuk kan ook, dan is het 2,50 euro.

I know I know, het is geen verkoop topic, maar wellicht dat iemand van jullie hier geïnteresseerd in is!
Het pakketje van morgen, zal het SKMEI horloge zijn van Aliexpress vermoed ik (of het mes van Gearbest..)
Ziet er goed uit!

Pakketje van mij uit china met CN...NL code is volgens 17track in NL maar volgens internationalparceltracking.com nog niet. Beetje apart.
Via PostNL's Twitter account gelukkig toch wel een 3S code kunnen krijgen (die al twee dagen niet werkt, maar dat schijnt normaal te zijn). Dus nu proberen daar te tracen en nog maar even afwachten.
eddepetfoktwoensdag 28 oktober 2015 @ 19:15
quote:
SPOILER
Spoiler wegens aanbod: Helaas heb ik ze te groot gekocht (geen idee hoe ik dat voor elkaar gekregen heb om ze verkeerd te meten :') ). Heeft er iemand belang bij deze bandjes? Ze mogen voor $19,98 weg want daar heb ik ze ook voor gekocht op Aliexpress. Per stuk kan ook, dan is het 2,50 euro.

I know I know, het is geen verkoop topic, maar wellicht dat iemand van jullie hier geïnteresseerd in is!
zo lang je overschot tegen kostprijs aanbedt aan collega shoppers vind ik het niet zo'n probleem. Alleen is de koper dan ivm verzendkosten bijna altijd duurder uit dan zelf in China bestellen. Wat vinden de mods ervan?


misschien volgende keer eerst 1 bestellen om te proberen.....
ManageTheAngerwoensdag 28 oktober 2015 @ 19:20
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 19:15 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

zo lang je overschot tegen kostprijs aanbedt aan collega shoppers vind ik het niet zo'n probleem. Alleen is de koper dan ivm verzendkosten bijna altijd duurder uit dan zelf in China bestellen. Wat vinden de mods ervan?

misschien volgende keer eerst 1 bestellen om te proberen.....
Heb gewoon niet goed gemeten op 1 of andere manier.
Waarschijnlijk in alle vlugheid want het was onderdeel van een grotere totaal bestelling.

Ze mogen voor onder de inkoopsprijs weg ;-)
Leergeld voor mij, meevaller voor iemand van Fok! :)
Mubassiewoensdag 28 oktober 2015 @ 22:34
Ik ben wel eens benieuwd hoeveel geld de vaste users van dit topic al gespendeerd hebben aan China spullen :D

shiznuts jij bijvoorbeeld, als ik deze topicreeks doorlees dan heb jij zowat alles thuis liggen..
McNultywoensdag 28 oktober 2015 @ 22:54
Zijn er draadloze bluetooth headphones die de moeite waard zijn?
Goddelijkerwoensdag 28 oktober 2015 @ 23:04
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:34 schreef Mubassie het volgende:
Ik ben wel eens benieuwd hoeveel geld de vaste users van dit topic al gespendeerd hebben aan China spullen :D

shiznuts jij bijvoorbeeld, als ik deze topicreeks doorlees dan heb jij zowat alles thuis liggen..
Ik heb een Excel-bestand dat alles optelt.
Maar ik heb dat soort getallen op een ander tabblad gezet, zodat ik het niet 'toevallig' zie. :+
ManageTheAngerwoensdag 28 oktober 2015 @ 23:11
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:34 schreef Mubassie het volgende:
Ik ben wel eens benieuwd hoeveel geld de vaste users van dit topic al gespendeerd hebben aan China spullen :D

shiznuts jij bijvoorbeeld, als ik deze topicreeks doorlees dan heb jij zowat alles thuis liggen..
Gesponsord :7 ~O>
RobertNLdonderdag 29 oktober 2015 @ 06:21
quote:
16s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 19:15 schreef tokko1 het volgende:

[..]

Ziet er goed uit!

Pakketje van mij uit china met CN...NL code is volgens 17track in NL maar volgens internationalparceltracking.com nog niet. Beetje apart.
Via PostNL's Twitter account gelukkig toch wel een 3S code kunnen krijgen (die al twee dagen niet werkt, maar dat schijnt normaal te zijn). Dus nu proberen daar te tracen en nog maar even afwachten.
Op het moment dat de 3s werkt doet hij het pas op internationalparceltracking.com (vaak), maar dan heb je hem vaak ook al binnen :')
Ducondadonderdag 29 oktober 2015 @ 10:13
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 19:20 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Heb gewoon niet goed gemeten op 1 of andere manier.
Waarschijnlijk in alle vlugheid want het was onderdeel van een grotere totaal bestelling.

Ze mogen voor onder de inkoopsprijs weg ;-)
Leergeld voor mij, meevaller voor iemand van Fok! :)
DM gestuurd...
Ik heb wel belangstelling. Alleen 10 stuks is een beetje te veel van het goeie :-)
Als ik het goed zie heb je 3 verschillende kleuren. Hoeveel wil je ervoor hebben als ik van elke kleur 1 wil?

[ Bericht 1% gewijzigd door Duconda op 29-10-2015 11:18:49 ]
rene90donderdag 29 oktober 2015 @ 11:03
Even beter om dat verder via PM/DM te doen jongens ;) Anders hebben we hier straks een hele onderhandeling over prijzen et cetera.
dodge_911donderdag 29 oktober 2015 @ 11:30
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:34 schreef Mubassie het volgende:
Ik ben wel eens benieuwd hoeveel geld de vaste users van dit topic al gespendeerd hebben aan China spullen :D
Veel :o
Al is dat de laatste maanden wel geminderd, vw het ontbreken van echte must-have items, en op 'n bepaald moment heb je wat je moet hebben, en is er geen reden meer tot bestellen...
Al haal ik nu wel redelijk wat vape-spul uit the Middle Kingdom :)

Maar, als je 't langs de andere kant bekijkt : hoeveel geld hebben de vaste users nu niet uitgegeven/bespaard door spul uit China te halen :7

[ Bericht 7% gewijzigd door dodge_911 op 29-10-2015 11:36:25 ]
tokko1donderdag 29 oktober 2015 @ 12:29
quote:
12s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 11:30 schreef dodge_911 het volgende:

[..]

Veel :o
Al is dat de laatste maanden wel geminderd, vw het ontbreken van echte must-have items, en op 'n bepaald moment heb je wat je moet hebben, en is er geen reden meer tot bestellen...
Al haal ik nu wel redelijk wat vape-spul uit the Middle Kingdom :)

Maar, als je 't langs de andere kant bekijkt : hoeveel geld hebben de vaste users nu niet uitgegeven/bespaard door spul uit China te halen :7
Ahh! Vandaar dat het de laatste maanden steeds minder met de Chinese economie gaat :9
TheDoorsdonderdag 29 oktober 2015 @ 12:35
Ik ben van plan om die Xiaomi koptelefoon te kopen voor 80 euro. Heeft iemand die al en zo ja, is het wat?
Catch22-donderdag 29 oktober 2015 @ 13:08
Ik hoopte dat Gear best zijn leven had gebeterd, maar helaas...
Questulardonderdag 29 oktober 2015 @ 14:05
Zit eraan te denken om eens een 7.1 headset vanuit China aan te schaffen. Nu heeft op FOK! volgens mij al eens een review gestaan van een headset alleen die kan ik niet meer vinden. Iemand ervaring met een dergelijke headset?
Amadonderdag 29 oktober 2015 @ 14:25
Ik heb mijn Xiaomi mi band binnen *O* Ben er erg blij mee.
tokko1donderdag 29 oktober 2015 @ 15:06
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 14:05 schreef Questular het volgende:
Zit eraan te denken om eens een 7.1 headset vanuit China aan te schaffen. Nu heeft op FOK! volgens mij al eens een review gestaan van een headset alleen die kan ik niet meer vinden. Iemand ervaring met een dergelijke headset?
Dat was waarschijnlijk de review van de Sades A60 door mij :Y
CHI / [Gadgets] Chinese webshops reviewtopic #2 (Waarschuwing, Heavy Image Warning!)
dimmakdonderdag 29 oktober 2015 @ 15:13
quote:
2s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 14:25 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb mijn Xiaomi mi band binnen *O* Ben er erg blij mee.
Ik heb hem nu ook sinds zaterdag. Alleen heb ik het idee dat hij werkelijk niet klopt. Nu zou het van de stappen wel kunnen kloppen omdat ik op krukken loop, maar ook van de slaap monitor klopt geen reet. :P Als ik rustig een filmpje kijk waarna ik ga slapen als hij af is, registreert hij gewoon slaap vanaf het begin van de film.
eddepetfoktdonderdag 29 oktober 2015 @ 15:27
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 15:13 schreef dimmak het volgende:

[..]

Ik heb hem nu ook sinds zaterdag. Alleen heb ik het idee dat hij werkelijk niet klopt. Nu zou het van de stappen wel kunnen kloppen omdat ik op krukken loop, maar ook van de slaap monitor klopt geen reet. :P Als ik rustig een filmpje kijk waarna ik ga slapen als hij af is, registreert hij gewoon slaap vanaf het begin van de film.
dat ding is niet helderziend, maar registreert beweging, evt in combinatie met tijd. als je s avonds laat film gaat kjjken en je beweegt niet dan zal je mi dat als slaap registreren.
dimmakdonderdag 29 oktober 2015 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 15:27 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

dat ding is niet helderziend, maar registreert beweging, evt in combinatie met tijd. als je s avonds laat film gaat kjjken en je beweegt niet dan zal je mi dat als slaap registreren.
Dat begrijp ik uiteraard. Maar onder de film ben ik altijd bezig met mijn telefoon. :D
Schnitzelsdonderdag 29 oktober 2015 @ 16:00
Welk voordeel heeft een Chromecast ten opzichte van een PC die met HDMI verbonden is?

Ik vind het een top gadget, het trekt me enorm. Maar elke keer als ik objectief kijk, heeft het heel veel overlap met hetgeen hoe ik nu kijk. Ik heb gewoon mijn PC verbonden met HDMI met mijn TV. Films/Series kijk daardoor net zo graag op mijn TV alleen ben ik niet afhankelijk van de WiFi.

Ik heb bijvoorbeeld geen tablet.
Erasmodonderdag 29 oktober 2015 @ 16:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 22:11 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Heb ik aan zitten denken, maar dit lijkt me echt 'n PP-probleem.
Heb net gebeld en het ligt aan paypal.
Theedonderdag 29 oktober 2015 @ 16:39
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:54 schreef McNulty het volgende:
Zijn er draadloze bluetooth headphones die de moeite waard zijn?
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 11:30 schreef Thee het volgende:
Een tijd geleden heb ik deze gekocht. Het werkt goed, prima geluid. Ik krijg alleen met geen mogelijkheid dat ding vast aan mijn oor. Zodra ik beweeg valt hij eruit. Zijn er inmiddels oorhaken voor? en zo ja waar te koop?
Als hij in je oor blijft zitten is deze qua werking wel goed
Iemand91donderdag 29 oktober 2015 @ 16:45
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 16:00 schreef De-Hamster het volgende:
Welk voordeel heeft een Chromecast ten opzichte van een PC die met HDMI verbonden is?

Ik vind het een top gadget, het trekt me enorm. Maar elke keer als ik objectief kijk, heeft het heel veel overlap met hetgeen hoe ik nu kijk. Ik heb gewoon mijn PC verbonden met HDMI met mijn TV. Films/Series kijk daardoor net zo graag op mijn TV alleen ben ik niet afhankelijk van de WiFi.

Ik heb bijvoorbeeld geen tablet.
Niet echt iets voor een Chinees webshop topic maar goed;

Als je veel Netflix, Youtube, Spotify e.d. (ofwel streamen vanaf internet) gebruikt dan is het een interessant ding want dat kun je snel via je smartphone starten/bedienen.
Wil je vooral films/series streamen vanaf je eigen netwerk; dan is de Chromecast niet de oplossing want die biedt daar (native) geen ondersteuning voor zover ik weet.
EDIT: wel Plex maar dat is nog niet helemaal je-van-het IMHO (ondersteuning van verschillende formaten e.d.)

Trouwens:
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 20:46 schreef Iemand91 het volgende:
Dan wat anders; kun je bij Ebay eigenlijk ook sorteren op meest verkocht zoals bij Aliexpress?
Op Ali is dat namelijk erg handig en een goede graadmeter voor het product/verkoper, bij Ebay moet je eigenlijk maar wat zoeken en kijken naar aantal verkochte items.
O-)

[ Bericht 1% gewijzigd door Iemand91 op 29-10-2015 17:16:57 ]
Schnitzelsdonderdag 29 oktober 2015 @ 17:06
Hmm, thanks, dan zal het voor mij minder geschikt zijn denk ik.

Iemand bekend met:
http://www.dx.com/p/unive(...)-222206#.VjJCyyuF7xs

of

http://www.dx.com/p/multi(...)-264042#.VjJCwCuF7xs

Wil hem eigenlijk alleen gebruiken om bereikbaar mee te zijn onderweg. Zodat ik de telefoon niet op speaker hoef te zetten en dan maar gaan roepen richting mijn carkit. Dan ook nog hopen dat ik niet op de snelweg rij, zodat ik mijn gesprek niet kan verstaan.
Catch22-donderdag 29 oktober 2015 @ 17:13
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 16:45 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Niet echt iets voor een Chinees webshop topic maar goed;

Als je veel Netflix, Youtube, Spotify e.d. (ofwel streamen vanaf internet) gebruikt dan is het een interessant ding want dat kun je snel via je smartphone starten/bedienen.
Wil je vooral films/series streamen vanaf je eigen netwerk; dan is de Chromecast niet de oplossing want die biedt daar (native) geen ondersteuning voor zover ik weet.
maar plex werkt als een trein
#ANONIEMdonderdag 29 oktober 2015 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 13:08 schreef Catch22- het volgende:
Ik hoopte dat Gear best zijn leven had gebeterd, maar helaas...
Toevallig dat mes besteld en (nog) niet aangekomen?
Jonmendonderdag 29 oktober 2015 @ 18:07
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 23:04 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Ik heb een Excel-bestand dat alles optelt.
Maar ik heb dat soort getallen op een ander tabblad gezet, zodat ik het niet 'toevallig' zie. :+
Ik ben gestopt met mijn Excel document bij te werken zodra ik over de ¤1.500 zat :')
Wat wel 'goed'maakt is dat er een stuk of 4 gsm's bij zaten die niet voor mij bedoelt zijn.
In het begin kocht ik nogal veel rommel, maar dat is nu gestopt. Nu koop ik enkel nog hetgeen dat ik nodig heb. (Alle must-have gadgets die handig zijn om te hebben, heb ik toch al :X)

quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:54 schreef McNulty het volgende:
Zijn er draadloze bluetooth headphones die de moeite waard zijn?
Bluedio ;)
Eric_Cantonadonderdag 29 oktober 2015 @ 18:26
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 16:27 schreef Erasmo het volgende:

[..]

Heb net gebeld en het ligt aan paypal.
Ik kreeg straks ook 'n mail van ze:

quote:
Beste Eric_Cantona,

Bedankt dat u contact heeft opgenomen met PayPal in verband met een geweigerde betaling.
Allereerst wil ik mijn excuses aanbieden voor het latere antwoord.
Mijn naam is Mark en ik help u graag verder.

Meneer Cantona, ik begrijp dat u een betaling heeft willen maken, maar dat PayPal u om een creditcard vroeg op het moment toen u de betaling wou afronden.
Ik leg dit graag verder voor u uit.

Op dit moment kampt de Nederlandse markt van PayPal met een kleine storing.
Op het moment dat u een transactie wilt uitvoeren wordt er gevraagd om een creditcard ondanks dat er een gekoppelde en bevestigde bankrekening op de PayPal-rekening actief is.

Wees geadviseerd dat al onze technici op dit moment het probleem onderzoeken, en dit zo snel mogelijk oplossen.
Mocht u toch de betaling dringend dienen door te voeren, zou u aan de hand van PayPal Opwaarderen (iDeal) geld op uw PayPal-saldo kunnen zetten om zo de betaling toch af te ronden.

Via PayPal Opwaarderen is het mogelijk om binnen 5 minuten geld aan uw PayPal-saldo toe te voegen. Het e-mailadres van uw PayPal-rekening dient hiervoor bevestigd te zijn. U kunt onderstaande stappen volgen om geld aan uw rekening toe te voegen:

1. Log in op uw PayPal-rekening.
2. Klik op 'Geld toevoegen via iDEAL'
3. Klik op 'Log in en verhoog uw saldo met iDEAL'.
4. Log in op uw PayPal-rekening en volg de stappen.

U kunt minimaal EUR 10 en maximaal EUR 1000 per keer opwaarderen. Voor het toevoegen van geld via PayPal Opwaarderen worden geen extra kosten berekend.

Houdt u er rekening mee dat, wanneer u via PayPal Opwaarderen geld aan uw rekening toevoegt, dit als een ontvangen betaling gezien wordt. Dit betekent dat deze overboekingen ook worden meegerekend voor de Europese ontvangstlimiet.

Ik bied mijn excuses voor het ongemak toe en hoop u toch voldoende van dienst geweest te zijn.
Mocht u verdere hulp nodig hebben, laat het dan alstublieft weten.

Met vriendelijke groet,
Mark
PayPal
Thoricaldonderdag 29 oktober 2015 @ 19:55
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 18:26 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Ik kreeg straks ook 'n mail van ze:

[..]

Ik ben blij dat ons probleem opgelost gaat worden.
Paypal had anders een klant minder gehad.
Maar ik heb dus gisteren gewoon mijn creditcard ontkoppeld en kon wel via de gekoppelde bankrekening betalen.
ManageTheAngerdonderdag 29 oktober 2015 @ 19:56
Vandaag binnen:

SPOILER
12065972_859993700765465_7264951440826666111_n.jpg?oh=2fda3b3d2bcc1b5bbce786f60773dba6&oe=56D10988
1509006_859993704098798_1320238237032501120_n.jpg?oh=3416a75cfc84692306c8c9fa259743a9&oe=56CCABA9
12088187_859993707432131_6772014039317686205_n.jpg?oh=f4e2c79c0c35856176f1329710ecabc5&oe=56C35371
12193797_859993714098797_125388673380720609_n.jpg?oh=3759b3728a208b89cc5f26a4ba28f8ac&oe=56C6F8CB
12191983_859993717432130_259889180571453376_n.jpg?oh=da633d45c91852efb0e09cdb9479d4b2&oe=56CA46A9
Eerste indruk is goed! Erg mooi horloge voor maar ¤11,16 euro!

Tevens: Horlogebandjes zijn uitverkocht! Dank aan allen die mij ermee geholpen hebben en dank aan de mods dat er ruimte voor was.

Nu snel die van 20mm kopen *O*
Erasmodonderdag 29 oktober 2015 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 18:26 schreef Eric_Cantona het volgende:

[..]

Ik kreeg straks ook 'n mail van ze:

[..]

Nou dan moet het wel heel snel zijn opgelost als al hun technici er mee bezig zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Erasmo op 29-10-2015 21:44:26 ]
dodge_911vrijdag 30 oktober 2015 @ 09:13
Zwarte versie van de Xiaomi Square speaker V1 is te preorderen bij Banggood.
I71WNGP.png
eddepetfoktvrijdag 30 oktober 2015 @ 09:42
quote:
12s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 09:13 schreef dodge_911 het volgende:
Zwarte versie van de Xiaomi Square speaker V1 is te preorderen bij Banggood.
[ afbeelding ]
Ziet er goed uit, maar de zilveren versie is 10 euro goedkoper en past mooier bij mijn powerbank
dodge_911vrijdag 30 oktober 2015 @ 09:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 09:42 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Ziet er goed uit, maar de zilveren versie is 10 euro goedkoper en past mooier bij mijn powerbank
Maar jij hebt dan ook geen donkergrijze XPB's, dus dan snap ik het wel :)
eddepetfoktvrijdag 30 oktober 2015 @ 09:57
quote:
12s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 09:50 schreef dodge_911 het volgende:

[..]

Maar jij hebt dan ook geen donkergrijze XPB's, dus dan snap ik het wel :)
ik heb wel een zwarte Anker powerbank ;), maar nog steeds geen 10 euro extra over voor een zwarte speaker... :P
Goddelijkervrijdag 30 oktober 2015 @ 12:57
Iemand hier ervaring met een RGBW-Strip icm bijvoorbeeld MiLight? Ik zoek een mooie strip en systeem om binnenkort in mijn nieuwe huis wat verlichting aan te sturen.
Zijn er alternatieven voor de MiLight?
shizvrijdag 30 oktober 2015 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 12:57 schreef Goddelijker het volgende:
Iemand hier ervaring met een RGBW-Strip icm bijvoorbeeld MiLight? Ik zoek een mooie strip en systeem om binnenkort in mijn nieuwe huis wat verlichting aan te sturen.
Zijn er alternatieven voor de MiLight?
Ehm..
http://dodgereviews.tweak(...)e-ledstrips-en-stuff ?

Offe... :+
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 18:26 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Je had beter bij mij de led specialist kunnen vragen. [..]
_
quote:
12s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 09:13 schreef dodge_911 het volgende:
Zwarte versie van de Xiaomi Square speaker V1 is te preorderen bij Banggood.
[ afbeelding ]
De zwarte versie van de imho wat matige witte?
Als het goed is is de gouden nieuwe versie onderweg naar hier. :Y
FsIqfvr.jpg
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 22:34 schreef Mubassie het volgende:
Ik ben wel eens benieuwd hoeveel geld de vaste users van dit topic al gespendeerd hebben aan China spullen :D

shiznuts jij bijvoorbeeld, als ik deze topicreeks doorlees dan heb jij zowat alles thuis liggen..
;( Wil het niet weten ook. :P Had je vast een leuk bescheiden autootje van kunnen kopen. :+
Maar ik ben al aan het minderen (voornamelijk door meer uit te geven voor sjieker westers spul :') ).
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 14:05 schreef Questular het volgende:
Zit eraan te denken om eens een 7.1 headset vanuit China aan te schaffen. Nu heeft op FOK! volgens mij al eens een review gestaan van een headset alleen die kan ik niet meer vinden. Iemand ervaring met een dergelijke headset?
Senic & Somic. :Y
L9ysWCW.jpg
4bQiCMk.jpg
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 12:35 schreef TheDoors het volgende:
Ik ben van plan om die Xiaomi koptelefoon te kopen voor 80 euro. Heeft iemand die al en zo ja, is het wat?
Moet je dat nog vragen? Dúh...
tyAIZIf.jpg
Mja, my 2cts, wacht dan liever zo'n aanbieding als deze af:
RW5wQlh.png
cGWdME9.jpg
Ondertussen, probeer eens een Astrotec AS-100...
ASz8r5V.jpg
http://www.lendmeurears.com/as-100/ | http://www.mp4nation.net/(...)le-on-ear-headphones

[ Bericht 22% gewijzigd door shiz op 30-10-2015 14:42:47 ]
Cripvrijdag 30 oktober 2015 @ 14:44
Iemand ervaring met cheapos cameras uit Azie?
shizvrijdag 30 oktober 2015 @ 14:48
Nee. Zou ik niet doen ook.
Tenzij je actioncam bedoelt... dan ja. SJCAM, Xiaomi, e.a. .

Als je een normale compact camera wilt, kan misschien iemand je verder helpen hier:
FOT / [centraal] Wie helpt me aan een nieuwe camera #33
DavidTwentevrijdag 30 oktober 2015 @ 14:53
@ Shiz, dus jij prefereert de Brainwavz HM9 boven de Xiaomi koptelefoon? De laatste ziet er wel heel gelikt uit :9
l0lownkillvrijdag 30 oktober 2015 @ 15:03
De sades A60 viel me zwaar af, het was net alsof ik links veel minder hoorde (kan een defect zijn), en het draagcomfort was ook stront, aangezien bij mij de binnenkant mijn oren aanraakten en na een kwartier enorm begon te irriteren.
shizvrijdag 30 oktober 2015 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 14:53 schreef DavidTwente het volgende:
@ Shiz, dus jij prefereert de Brainwavz HM9 boven de Xiaomi koptelefoon? De laatste ziet er wel heel gelikt uit :9
:Y Ja. De Xiaomi gaat richting HM9, maar mist een beetje cohesie tussen de heldere klanken en de rest. De HM9 is voller, ronder, meer op smaak en fun. Denk ik de beste headphone uit China die ik heb. Ook beter dan de Takstars (kwam ik een goeie 3 jaar geleden op het spoor).
eddepetfoktvrijdag 30 oktober 2015 @ 17:16
is iemand bekend met de kwaliteit van Leagoo?

http://www.banggood.com/L(...)-Bank-p-1007863.html

lekker dun, zachte materialen en (al had dat van mij niet gehoeven) input aansluiting voor micro usb én lightning kabel.
dodge_911vrijdag 30 oktober 2015 @ 17:20
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 19:55 schreef Thorical het volgende:
Paypal had anders een klant minder gehad.
Alsof ze daar van wakkerliggen :)
Je kan heden ten dage gewoon moeilijk om PayPal heen om te betalen, imho.
quote:
Thx ^O^
quote:
5s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 13:00 schreef shiznuts het volgende:
De zwarte versie van de imho wat matige witte?
Yep.
Die zwarte gaat er hier niet komen, ik heb al twee van die witte waar ik (weinig tot) niks mee doe :D
ManageTheAngervrijdag 30 oktober 2015 @ 19:41
Ganzo binnen:

12189024_860330324065136_5328266542586693933_n.jpg?oh=34cafd4f8bef400481c11e6a71febb0b&oe=56B59B04&__gda__=1454798261_d5450f1a4cc36b8ce8a9b1b7ee6d4869
12143357_860330327398469_3507502521548844467_n.jpg?oh=35c7c4356ddb807caa07ddafca1f00b7&oe=56C39F4A

Eerste indruk: "Wat is hij groot!" (That's what she said..)
Echt scherp ervaar ik hem niet, wat ik persoonlijk wel jammer vind.

Voelt erg solide aan, en voor die prijs is het absoluut een aanrader.
shizvrijdag 30 oktober 2015 @ 19:46
Die SRM (SanRenMu) is een fijn formaatje en goed scherp; mijn duim in bijzonder kan dat betamen. :P
2Al5Bi6.jpg
Thoricalvrijdag 30 oktober 2015 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 12:35 schreef TheDoors het volgende:
Ik ben van plan om die Xiaomi koptelefoon te kopen voor 80 euro. Heeft iemand die al en zo ja, is het wat?
Ik heb hem nu een week en moet zeggen dat ie er geweldig uitziet, degelijk is en het een uitgebreid pakket is dat je krijgt.
Maar van de geluidskwaliteit had ik meer verwacht. Ik heb AKG en Senheisers gehad die minder kosten en toch een beter geluid gaven. Zelfs mijn uit elkaar vallende Meky geeft een voller met met meer details, misschien met iets teveel nadruk op de bassen, geluid.
Ik heb de brainwaves HM5 in de aanbieding laten lopen omdat ik ze niet mooi vond maar dat zou mijn keuze zijn nu ik de Xiaomi gehoord heb.
Iemand91vrijdag 30 oktober 2015 @ 22:06
Dit...

a8378517-94-tumblr_nwm96zPQHc1qbwvzyo1_540.jpg


...geeft dit:
a8378518-135-100750_planetbp_2.jpg
Bron.

Blijft geinig. Nog even 4 Yi's bestellen dan, mount 3D-printen en hier ook bezig gaan. :P

Trouwens, zoals verwacht werkt de bluetooth remote maar op 1 Yi tegelijk. Helaas.
Zou toch wel heel erg handig zijn geweest als je met die remote meerdere Yi's tegelijk kunt bedienen. ;(
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 20:46 schreef Iemand91 het volgende:
Dan wat anders; kun je bij Ebay eigenlijk ook sorteren op meest verkocht zoals bij Aliexpress?
Op Ali is dat namelijk erg handig en een goede graadmeter voor het product/verkoper, bij Ebay moet je eigenlijk maar wat zoeken en kijken naar aantal verkochte items.
Kan dus niet? ;(
Catch22-vrijdag 30 oktober 2015 @ 22:28
Gearbest :') lekker goedkoop, maar als je ze nodig hebt ben je de zak.
dodge_911vrijdag 30 oktober 2015 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 22:28 schreef Catch22- het volgende:
Gearbest :') lekker goedkoop, maar als je ze nodig hebt ben je de zak.
Doen ze moeilijk ivm je Wismec?
ManageTheAngervrijdag 30 oktober 2015 @ 22:38
Wijziging:

http://www.aliexpress.com(...)pping/759190510.html

Haal hem daar wel vandaan, betere feedback score.
Had al een bericht naar die andere verkoper gestuurd maar dat hoeft niet meer dus :P

[ Bericht 32% gewijzigd door ManageTheAnger op 30-10-2015 23:45:42 ]
McNultyvrijdag 30 oktober 2015 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 16:39 schreef Thee het volgende:

[..]

[..]

Als hij in je oor blijft zitten is deze qua werking wel goed
quote:
1s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 18:07 schreef Jonmen het volgende:

[..]

[..]

Bluedio ;)
Bedankt. Raar dat ik geen quote notificatie kreeg btw.
Catch22-vrijdag 30 oktober 2015 @ 22:50
quote:
12s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 22:34 schreef dodge_911 het volgende:

[..]

Doen ze moeilijk ivm je Wismec?
Niet per se moeilijk. Ze reageren domweg niet.
Denk dat die chip niet helemaal Jofel is. Hij ruikt een beetje verbrand ook.

[ Bericht 7% gewijzigd door Catch22- op 30-10-2015 23:06:03 ]
#ANONIEMzaterdag 31 oktober 2015 @ 00:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 19:46 schreef shiznuts het volgende:
Die SRM (SanRenMu) is een fijn formaatje en goed scherp; mijn duim in bijzonder kan dat betamen. :P
[ afbeelding ]
Mijn middelvinger heeft ook een persoonlijke aanvaring met de Ganzo gehad _O- Mooi mes overigens, met de scherpte is dus ook niks mis :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2015 00:14:54 ]
SankariNLzaterdag 31 oktober 2015 @ 10:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2015 15:06 schreef shiznuts het volgende:

[..]

:Y Ja. De Xiaomi gaat richting HM9, maar mist een beetje cohesie tussen de heldere klanken en de rest. De HM9 is voller, ronder, meer op smaak en fun. Denk ik de beste headphone uit China die ik heb. Ook beter dan de Takstars (kwam ik een goeie 3 jaar geleden op het spoor).
Zo'n takstar HI2050 heb ik een jaar geleden aangeschaft, mede naar aanleiding van jouw post ;) is nog steeds een heerlijke koptelefoon voor weinig!

Als ik het goed zie in je vorige post gebruik jij een MP3/MP4 speler (op de foto met AS-100). Is die ook afkomstig uit china? Ik ben nml ook op zoek naar een goede (flac) speler, alleen heb geen zin om er 100 euro voor neer te leggen.

Ik heb zelf al eens gezocht, en kwam eigenlijk alleen maar de Xduoo X2 tegen (rond de 50 dollar, dat is ook ongeveer mijn budget). Misschien heb jij nog tips?
shizzaterdag 31 oktober 2015 @ 11:49
:Y FiiO. De X3 komt bij MP4Nation vandaan.
De X1 had ik op Amazon.de op de kop getikt voor EUR 89,99 (nu 119,- ?).
wF0ITTg.jpg
Daaronder in 't segment inderdaad de xDuoo X2. Wel een beetje een erg simpel dingetje, but hey, it works.
ManageTheAngerzaterdag 31 oktober 2015 @ 12:12
Even een betere foto van mijn laatste China aanwinst!

12063873_860592804038888_2556750422061501983_n.jpg?oh=b0d3a4c7e6846431a61559bf59a4aeba&oe=5636DE32
Eric_Cantonazaterdag 31 oktober 2015 @ 13:28
Dacht ik 'n leuk idee te hebben, wil al langer 'n pipo x8/x9 aanschaffen, maar vanwege geen accu beetje in twijfel. Ineens bedacht ik me dat ik met 'n usb-dc kabeltje wellicht de 16000mAh powerbank wel kon gaan gebruiken waar nodig.

Helaas geeft de PB maar 5v af en heeft de pipo 12v nodig. Dat zal dan zeker niet gaan, of wel?
dodge_911zaterdag 31 oktober 2015 @ 14:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 13:28 schreef Eric_Cantona het volgende:
Dacht ik 'n leuk idee te hebben, wil al langer 'n pipo x8/x9 aanschaffen, maar vanwege geen accu beetje in twijfel. Ineens bedacht ik me dat ik met 'n usb-dc kabeltje wellicht de 16000mAh powerbank wel kon gaan gebruiken waar nodig.

Helaas geeft de PB maar 5v af en heeft de pipo 12v nodig. Dat zal dan zeker niet gaan, of wel?
Beide uitgangen gebruiken, in serie zetten en stepuppen }) }) j/k
Iemand91zaterdag 31 oktober 2015 @ 23:20
s-l500.jpg


Ga ik denk ik maar even bestellen. Wel eerst morgen kijken op de adapter de extra vraag aan kan. En natuurlijk een splitter bestellen. Ben benieuwd of dit helpt.
ridselzondag 1 november 2015 @ 12:01
Waar vind ik nu weet die goedkope geheugenkaartjes?
Vind de link niet meet terug.
ManageTheAngerzondag 1 november 2015 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2015 12:01 schreef ridsel het volgende:
Waar vind ik nu weet die goedkope geheugenkaartjes?
Vind de link niet meet terug.
www.dataio.nl
rene90zondag 1 november 2015 @ 12:29
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2015 12:01 schreef ridsel het volgende:
Waar vind ik nu weet die goedkope geheugenkaartjes?
Vind de link niet meet terug.
of bedoel je die courtesytrading?
ridselzondag 1 november 2015 @ 12:38
quote:
1s.gif Op zondag 1 november 2015 12:29 schreef rene90 het volgende:

[..]

of bedoel je die courtesytrading?
Deze bedoel ik ja.
Maar winkel bestaat precies niet meer.
Catch22-zondag 1 november 2015 @ 12:57
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2015 12:38 schreef ridsel het volgende:

[..]

Deze bedoel ik ja.
Maar winkel bestaat precies niet meer.

http://stores.ebay.com/courtesytrading
Xetranzondag 1 november 2015 @ 16:12
Weet iemand soms een goedkoop adresje voor die Blitzwolf 5ports oplader? :)
dodge_911zondag 1 november 2015 @ 16:17
quote:
7s.gif Op zondag 1 november 2015 16:12 schreef Xetran het volgende:
Weet iemand soms een goedkoop adresje voor die Blitzwolf 5ports oplader? :)
Hier of hier 's kijken.
RobertNLzondag 1 november 2015 @ 16:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 23:20 schreef Iemand91 het volgende:
[ afbeelding ]

Ga ik denk ik maar even bestellen. Wel eerst morgen kijken op de adapter de extra vraag aan kan. En natuurlijk een splitter bestellen. Ben benieuwd of dit helpt.
Ben benieuwd inderdaad :Y
defokkingfokerzondag 1 november 2015 @ 18:00
Hier werd een hele tijd terug een goede IP cam gepost met web interface... Heb al een Xiaomi Xiaoyi Ants cam, maar een web interface leek me wel handig :D

Dus kent iemand dat merk nog? O+
ManageTheAngerzondag 1 november 2015 @ 18:11
quote:
99s.gif Op zondag 1 november 2015 18:00 schreef defokkingfoker het volgende:
Hier werd een hele tijd terug een goede IP cam gepost met web interface... Heb al een Xiaomi Xiaoyi Ants cam, maar een web interface leek me wel handig :D

Dus kent iemand dat merk nog? O+
Escam/Hosan?
Iemand91zondag 1 november 2015 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2015 16:20 schreef RobertNL het volgende:
Ben benieuwd inderdaad :Y
Volgens banggood zit dat ding op zo'n 6W, mijn Hikvision max. 5W en max. 7W met IR cut filter on). De voeding kan maximaal 1A leveren @ 12V dus die kan het waarschijnlijk nét aan.
Maar goed; mocht die IR emitter goed z'n werk doen zet ik waarschijnlijk IR van de Hikvision uit en dan moet het zeker te doen zijn.
Even bestellen dus.
quote:
99s.gif Op zondag 1 november 2015 18:00 schreef defokkingfoker het volgende:
Hier werd een hele tijd terug een goede IP cam gepost met web interface... Heb al een Xiaomi Xiaoyi Ants cam, maar een web interface leek me wel handig :D

Dus kent iemand dat merk nog? O+
Hikvision dus.

Wel een stuk duurder en helaas is het aanbod flink geslonken op bijv. Aliexpress. Mogelijk zit Hikvision zélf daarachter om de Europese consument te ontmoedigen in China te kopen want in NL gaan die camera's voor een veelvoud over de toonbank.
defokkingfokerzondag 1 november 2015 @ 19:18
quote:
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2015 19:13 schreef Iemand91 het volgende:

Gevonden :)

http://www.banggood.com/Z(...)75D001-p-991775.html

Of is deze toch niet zo goed? Besteld :9

[ Bericht 5% gewijzigd door defokkingfoker op 01-11-2015 19:30:13 ]
Iemand91zondag 1 november 2015 @ 20:17
quote:
99s.gif Op zondag 1 november 2015 19:18 schreef defokkingfoker het volgende:
Gevonden :)

http://www.banggood.com/Z(...)75D001-p-991775.html

Of is deze toch niet zo goed? Besteld :9
Heb ik uiteindelijk niet gekozen omdat opnames in de cloud gebeuren; geen mogelijkheid om het op te slaan op een SD-kaart.
Weet ook niet of je het op een NAS kunt opslaan. Daarnaast las ik ook weinig positieve verhalen over de bewegingsdetectie van Zmodo IP-camera's.

Daarom uiteindelijk voor de IR versie van de Yi gegaan als babyfoon (ondanks de tekortkomingen van die camera) en Hikvision hier buiten.
ManageTheAngerzondag 1 november 2015 @ 20:59
quote:
99s.gif Op zondag 1 november 2015 19:18 schreef defokkingfoker het volgende:

[..]

[..]

Gevonden :)

http://www.banggood.com/Z(...)75D001-p-991775.html

Of is deze toch niet zo goed? Besteld :9
http://www.banggood.com/E(...)Camera-p-975583.html

Die heb ik

en:

http://eud.dx.com/product(...)4369823#.VjZu_Hp_Oko
defokkingfokerzondag 1 november 2015 @ 21:17
De camera die ik heb besteld is voor in huis, dus waterproof is niet nodig.. En het zal alleen worden gebruikt voor live beelden.. Dus dat er geen sd kaart in kan is niet echt een probleem.

Wat ik alleen nodig had is dat ik de beelden via een browser kon benaderen, dus voor mij lijkt me dit een geschikte keuze.

Nu maar hopen dat de kwaliteit goed is :+
ManageTheAngerzondag 1 november 2015 @ 21:40
quote:
1s.gif Op zondag 1 november 2015 21:17 schreef defokkingfoker het volgende:
De camera die ik heb besteld is voor in huis, dus waterproof is niet nodig.. En het zal alleen worden gebruikt voor live beelden.. Dus dat er geen sd kaart in kan is niet echt een probleem.

Wat ik alleen nodig had is dat ik de beelden via een browser kon benaderen, dus voor mij lijkt me dit een geschikte keuze.

Nu maar hopen dat de kwaliteit goed is :+
NVSIP is ook een goede app daarvoor.
rene90maandag 2 november 2015 @ 08:53
CHI / [WIN] Chinaphone UMI Iron Pro

Voila
tokko1maandag 2 november 2015 @ 10:27
quote:
Leuk al die akties op Fok! goed bezig René!

Mijn pakketje dat via PostNL china verzonden was "CN....NL" kwam toch aan de deur. Had eigenlijk verwacht die bij het pakketcentrum op te moeten halen. Maar valt dus geen pijl op te trekken.
SankariNLmaandag 2 november 2015 @ 12:46
In de aliexpress kun je punten verzamelen voor de 11.11 sale. Ik begon met 150 punten. Je kunt punten direct inwisselen voor coupons, of via een soort gokspelletje. Ik zit nu op 1300 punten, en heb al zo'n 20 store coupons van 2 dollar verzameld...
bd-casemodmaandag 2 november 2015 @ 13:27
Ik heb ook maar is de miband besteld bij banggood gister.

Ben benieuwd of het wat is
Iemand91maandag 2 november 2015 @ 13:29
Ik zoek iets wat alleen Gearbest en Lighttake goedkoop hebben (overige shops/sites stuk duurder).
Van Gearbest lees ik alleen maar negatieve ervaringen dus neig voor LT te gaan. Of is LT ook een net-niet-helemaal-shop?
dodge_911maandag 2 november 2015 @ 13:30
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 13:27 schreef bd-casemod het volgende:
Ik heb ook maar is de miband besteld bij banggood gister.

Ben benieuwd of het wat is
Leuk spulleke als je je stappen wil tellen en/of je slaap wil tracken (en 'ie blijft werken)
ManageTheAngermaandag 2 november 2015 @ 14:04
quote:
Even een melding voor de moderators, ik vind dat de giveaway acties wel meer gepromoot mogen worden in dit topic.

Dit was het originele topic, en het is niet handig om alle topics bij te gaan zitten houden wanneer er weer een weggeef actie komt.

Veel liever zie ik dat er hier een bericht gepost wordt door alle winkels die een weggeef actie houden wanneer ze weer eens een actie hebben. Dit is nu niet elke keer het geval waardoor er regelmatig iets misgelopen wordt.
Downstarmaandag 2 november 2015 @ 14:34
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 13:29 schreef Iemand91 het volgende:
Ik zoek iets wat alleen Gearbest en Lighttake goedkoop hebben (overige shops/sites stuk duurder).
Van Gearbest lees ik alleen maar negatieve ervaringen dus neig voor LT te gaan. Of is LT ook een net-niet-helemaal-shop?
Heb niets anders dan prima ervaringen met beide.
Gearbest vind ik zelfs een van de betere shops tegenwoordig. Vaak snel verzonden en met PostNL verstuurd dus snel in huis ;). Verder goede aftersales wel!
shizmaandag 2 november 2015 @ 14:35
Wordt wel weer gepost in deze reeks:
MED / Prijsvragen en acties op FOK! in November 2015 (al is 'ie niet meer gereekst ?!?).

Iedereen op FOK! kant dat topic gaan lopen volgen en met alles wat te winnen valt mee doen...
Stiekem zou ik het leuker vinden als niet 'random Joe op FOK!' wint, maar een stamgast van hier. Het is CHI after all... wil je winnen, moet je meedoen. Maar niet zozeer met de prijsvraag, maar meedoen met de community hier, meelezen, meeposten.
ManageTheAngermaandag 2 november 2015 @ 14:39
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 14:35 schreef shiznuts het volgende:
Wordt wel weer gepost in deze reeks:
MED / Prijsvragen en acties op FOK! in November 2015 (al is 'ie niet meer gereekst ?!?).

Iedereen op FOK! kant dat topic gaan lopen volgen en met alles wat te winnen valt mee doen...
Stiekem zou ik het leuker vinden als niet 'random Joe op FOK!' wint, maar een stamgast van hier. Het is CHI after all... wil je winnen, moet je meedoen. Maar niet zozeer met de prijsvraag, maar meedoen met de community hier, meelezen, meeposten.
Dat doe je dus door dagelijks actief te zijn in dit topic en het tabblad standaard open te hebben.
Voel er weinig voor om er nog 6 open te zetten om te kijken of er wellicht vandaag weer een nieuwe actie is gepost.

Beetje tegemoetkoming aan "stamgasten van hier"
shizmaandag 2 november 2015 @ 14:41
Loopt altijd wel een dag of wat. Ik ben ook merkbaar minder aanwezig geloof ik. Maar ik lees me om de paar dagen minimaal wel een keertje in. :P Straks mis ik nog nieuw announcte Xiaomi gadgets. Kunnen we niet hebben..
Downstarmaandag 2 november 2015 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 14:35 schreef shiznuts het volgende:
Wordt wel weer gepost in deze reeks:
MED / Prijsvragen en acties op FOK! in November 2015 (al is 'ie niet meer gereekst ?!?).

Iedereen op FOK! kant dat topic gaan lopen volgen en met alles wat te winnen valt mee doen...
Stiekem zou ik het leuker vinden als niet 'random Joe op FOK!' wint, maar een stamgast van hier. Het is CHI after all... wil je winnen, moet je meedoen. Maar niet zozeer met de prijsvraag, maar meedoen met de community hier, meelezen, meeposten.
Dit!
Kijk eens naar de Umi Iron Pro die weg wordt gegeven. 75% van de gasten die mee doet heb je hier nog nooit zien posten.
Maargoed dat is toch heel het idee van FOK om dit subforum op te zetten? Alles gaat om de bezoekers en centjes..
rene90maandag 2 november 2015 @ 15:52
Ik ben van mening dat alle acties op genoeg plekken worden aangemeld. En als je het dan nog mist tja..

Het staat op de FP, Facebook, Chi, prijsvragen med, en ik meld het zelf ook nog een aantal keer hier en in het smartphone topic. En over de berichten dat newbies evenveel kans maken, dat is nou eenmaal zo. Shops / fabrikanten willen een zo groot mogelijk bereik dus een prijsvraag voor alleen vaste users doen is lastig. Dit is trouwens meer iets voor feedback.
monkeybrainmaandag 2 november 2015 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 14:35 schreef shiznuts het volgende:
Wordt wel weer gepost in deze reeks:
MED / Prijsvragen en acties op FOK! in November 2015 (al is 'ie niet meer gereekst ?!?).

Stiekem zou ik het leuker vinden als niet 'random Joe op FOK!' wint, maar een stamgast van hier.
Maar als je hier post ben je toch sowieso een winnaar :W

quote:
1s.gif Op zaterdag 31 oktober 2015 10:11 schreef SankariNL het volgende:

[..]

Als ik het goed zie in je vorige post gebruik jij een MP3/MP4 speler (op de foto met AS-100). Is die ook afkomstig uit china? Ik ben nml ook op zoek naar een goede (flac) speler, alleen heb geen zin om er 100 euro voor neer te leggen.

Ik heb zelf al eens gezocht, en kwam eigenlijk alleen maar de Xduoo X2 tegen (rond de 50 dollar, dat is ook ongeveer mijn budget). Misschien heb jij nog tips?
Koop een Sandisk clip+ en dan rockbox software erop. Beter dan zo'n dubieuze xduoo.
Niet de andere clip varianten halen van die ondersteunen rockbox niet, cruciaal om een top spelertje te maken.

12 mini spray flesjes voor 3 euro op Ebay gekocht. Gratis vullen bij de Douglas en dan zakken alle slipjes vanzelf naar beneden :Y

$_57.JPG
shizmaandag 2 november 2015 @ 15:57
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 15:53 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Maar als je hier post ben je toch sowieso een winnaar :W
:Y :7
xfAQkti.gif
quote:
12 mini spray flesjes voor 3 euro op Ebay gekocht. Gratis vullen bij de Douglas en dan zakken alle slipjes vanzelf naar beneden :Y
:') _O-
ManageTheAngermaandag 2 november 2015 @ 16:04
http://www.banggood.com/W(...)t-Watch-p-89371.html

Model nummer 4 (de volledig zwarte versie) is alweer uitverkocht.

Dat is blijkbaar best een gewillig horloge.
Die van mij is nog onderweg.

Vind het wel fijn trouwens dat ik bij de bestellingen op Aliexpress, standaard een trackingsnummer krijg!
shizmaandag 2 november 2015 @ 16:07
Classic bull shark! Can't go wrong!

Ook eindelijk die twee bestelde Weide horloges van de AliExpress Brands deal binnen. :Y
(Shark doet 11.11 mee: http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_shark.htm )

Weet nog niet welke ik moet houden. De zwarte of de blauwe. Waarschijnlijk beide omdat ik toch nooit iets wegdoe. :')
Nog interesse in foto's?
rene90maandag 2 november 2015 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 16:07 schreef shiznuts het volgende:
Classic bull shark! Can't go wrong!

Ook eindelijk die twee bestelde Weide horloges van de AliExpress Brands deal binnen. :Y

Weet nog niet welke ik moet houden. De zwarte of de blauwe. Waarschijnlijk beide omdat ik toch nooit iets wegdoe. :')
Nog interesse in foto's?
zeker, ben nog steeds op zoek maar een leuk klokje.
eddepetfoktmaandag 2 november 2015 @ 16:29
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 15:53 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Maar als je hier post ben je toch sowieso een winnaar :W

[..]


12 mini spray flesjes voor 3 euro op Ebay gekocht. Gratis vullen bij de Douglas en dan zakken alle slipjes vanzelf naar beneden :Y

[ afbeelding ]
Wat een zielige post zeg.. heeft niks meer met humor te maken.

[ Bericht 5% gewijzigd door eddepetfokt op 02-11-2015 16:36:17 ]
shizmaandag 2 november 2015 @ 16:43
quote:
1s.gif Op maandag 2 november 2015 16:07 schreef rene90 het volgende:

[..]

zeker, ben nog steeds op zoek maar een leuk klokje.
QxsUn4e.jpg
Hum, die blauwe is het toch niet denk ik... de Casio is m'n nieuwe go-to. O+
rene90maandag 2 november 2015 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 16:43 schreef shiznuts het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Hum, die blauwe is het toch niet denk ik... de Casio is m'n nieuwe go-to. O+
Casio ziet er strak uit ja. Typenummertje?
tokko1maandag 2 november 2015 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 20:16 schreef rene90 het volgende:

[..]

Casio ziet er strak uit ja. Typenummertje?
Sneaky Shiz linkt in z'n "C" van Casio naar het type nummer ;)
http://www.casio-europe.com/nl/watch/waveceptor/lcw-m170d-1aer/
rene90maandag 2 november 2015 @ 20:18
quote:
16s.gif Op maandag 2 november 2015 20:16 schreef tokko1 het volgende:

[..]

Sneaky Shiz linkt in z'n "C" van Casio naar het type nummer ;)
http://www.casio-europe.com/nl/watch/waveceptor/lcw-m170d-1aer/
Thanks, zag het niet door de kleurinstellingen:
qxCi8GA.png
Dromermaandag 2 november 2015 @ 21:15
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 16:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
Dat is blijkbaar best een gewillig horloge.
Wat doet ie dan allemaal voor je? :P
(gewild of gewillig?)

quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 16:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
Vind het wel fijn trouwens dat ik bij de bestellingen op Aliexpress, standaard een trackingsnummer krijg!
Yup. Alleen gaat ie bij echt goedkope artikelen vaak maar tot eind China.
shizmaandag 2 november 2015 @ 21:26
quote:
10s.gif Op maandag 2 november 2015 21:15 schreef Dromer het volgende:

[..]

Wat doet ie dan allemaal voor je? :P
(gewild of gewillig?)
Displayed behalve tijd, dag en datum ook 06-nummers van gewillige chickies in een radius van 1km. :Y)
Ik kan alleen niet aanraden om daarop in te gaan :'( :r
Iemand91maandag 2 november 2015 @ 22:14
Hoe hebben jullie dat gezeur van PayPal om een credit card opgelost?
Heb niet bepaald zin om van bankrekening - conversie - credit card - conversie - PayPal - conversie - euro/dollar-keurs te gaan gebruiken. |:(
shizmaandag 2 november 2015 @ 22:22
Tijd voor een eckte creditcard, my fliend.
ErkendFokkermaandag 2 november 2015 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 16:29 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Wat een zielige post zeg.. heeft niks meer met humor te maken.
monkey niet kunnen waarderen :')
defokkingfokermaandag 2 november 2015 @ 23:04
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 12:46 schreef SankariNL het volgende:
In de aliexpress kun je punten verzamelen voor de 11.11 sale. Ik begon met 150 punten. Je kunt punten direct inwisselen voor coupons, of via een soort gokspelletje. Ik zit nu op 1300 punten, en heb al zo'n 20 store coupons van 2 dollar verzameld...
Lijkt wel alsof je alleen kan winnen met dat gokspel :')

Bij banggood had ik al mijn punten verloren.. Op Ali zit ik al op de 50 coupons en 15000 punten 8)7
Ben maar gestopt omdat het saai werd :')
shizmaandag 2 november 2015 @ 23:38
Denk ik, ja. :P Had nog niet naar die hele 11.11-campagne gekeekt.
Om snel op punten te komen leek het te helpen telkens die twee rechtsboven te doen en die ene linksonder...
x166c78.png
Ow... ;( Zal wel geen bal uitmaken welk 'systeem' je speelt. :P
3QfU6If.png
tokko1maandag 2 november 2015 @ 23:41
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 23:38 schreef shiznuts het volgende:
Denk ik, ja. :P Had nog niet naar die hele 11.11-campagne gekeekt.
Om snel op punten te komen leek het te helpen telkens die twee rechtsboven te doen en die ene linksonder...
[ afbeelding ]
Bij mij rechtse drie hele tijd.. maar 't maakt uiteindelijk geen fuck uit :') je krijgt 75% van de tijd alle punten... maar je kan echt bar weinig met die punten :')
shizmaandag 2 november 2015 @ 23:43
Op 11.11 blijken ze opeens 1 USD per 1111 punten waard. :o

:+ :') Denk dat als je alle coupons al hebt ze alleen nog maar punten geven.
RobertNLdinsdag 3 november 2015 @ 06:47
Bonus weggeefactie:

quote:
2s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 13:28 schreef kovenant het volgende:
Hi Allbuy,

I would like to put my won quadcopter back in the market for another winner.
I won it and used it a few times but it is just gathering dust, that is a waste so I rather have it that someone else can use it.

maybe you can pick a new winner?
I won ;
https://www.allbuy.com/de(...)ith-HD-Camera-144489

shipping to another winner in Holland is no problem if they can cover the shipping costs :P (i'm still Dutch..)
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 02:42 schreef Allbuy het volgende:

[..]

[..]

+1 ^O^

What a good idea and generous idea! Wonderful!

So people who would be interested could reply here and I would randomly draw one winner through third party system on 6th Nov and announce here.

Shipping fee would on the winner's side, and thanks @kovenant to help to arrange the shipment then.

All thanks to @kovenant! Cheers! *O*
Meedoen kan hier tot en met 5 November!
johanndoedinsdag 3 november 2015 @ 09:30
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2015 22:14 schreef Iemand91 het volgende:
Hoe hebben jullie dat gezeur van PayPal om een credit card opgelost?
Heb niet bepaald zin om van bankrekening - conversie - credit card - conversie - PayPal - conversie - euro/dollar-keurs te gaan gebruiken. |:(
Hier ook ineens gezeur om een creditcard.
Lijkt een verplichting te gaan worden :/
eddepetfoktdinsdag 3 november 2015 @ 09:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 november 2015 09:30 schreef johanndoe het volgende:

[..]

Hier ook ineens gezeur om een creditcard.
Lijkt een verplichting te gaan worden :/
Ik heb volgens mij bij de buren gelezen dat het om een ' storing' gaat waar ze aan werken bij Paypal
tokko1dinsdag 3 november 2015 @ 10:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 november 2015 09:34 schreef eddepetfokt het volgende:

[..]

Ik heb volgens mij bij de buren gelezen dat het om een ' storing' gaat waar ze aan werken bij Paypal
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 november 2015 09:08 schreef Albert86 het volgende:
Net gebeld met Paypal. Ze hebben ergens een storing waarbij het systeem bij veel betalingen vraagt om een koppeling met een creditcard.
De man aan de telefoon zei dat ze een oplossing hebben en dat het deze week opgelost moet zijn.

Nog ff wachten dus.
Volgens een mede-fokker die met Paypal gehad had ook dus ;) Volgens mij had ik daar vorige week ook last van. Wou even kleine betaling onderling doen en zelfs daar werd een fee over berekend. :'(
Skietdinsdag 3 november 2015 @ 15:22
Ik kom om in de $2, $3 en $4 coupons. Ook wat $5 coupons binnen voor de 11/11 sale.

En inmiddels 1300 punten met dat leuke spelletje van ze. Je blijft oneindig spelen lijkt wel haha.

Op mijn lijstje staat eigenlijk aleen:

http://www.aliexpress.com(...)ice/32319123900.html of http://www.aliexpress.com(...)tion/1823218065.html.

Wil eigenlijk wel weer wat leuke dingen bestellen. Nog tips?

Zo gaat het hard ook met je coins balance.

2n9iddc.png

[ Bericht 41% gewijzigd door Skiet op 03-11-2015 15:36:53 ]
eddepetfoktdinsdag 3 november 2015 @ 20:07
Heeft iemand ervaring met deze remax kabel?
http://www.banggood.com/O(...)lphone-p-978726.html

Als je er een zwarte Remax kabel bij bestelt krijgt je die voor 91 cent. Voor 4,24 [min korgingcodes] heb je dan 2 kabels]
shizdinsdag 3 november 2015 @ 21:10
N4IEETd.jpg
Beetje plastic fantastic to the touch. Maar doet z'n ding. Die braided voelt een stuk degelijker en is doublesided.
G-NiLESdinsdag 3 november 2015 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 november 2015 15:22 schreef Skiet het volgende:
Ik kom om in de $2, $3 en $4 coupons. Ook wat $5 coupons binnen voor de 11/11 sale.

En inmiddels 1300 punten met dat leuke spelletje van ze. Je blijft oneindig spelen lijkt wel haha.

Op mijn lijstje staat eigenlijk aleen:

http://www.aliexpress.com(...)ice/32319123900.html of http://www.aliexpress.com(...)tion/1823218065.html.

Wil eigenlijk wel weer wat leuke dingen bestellen. Nog tips?

Zo gaat het hard ook met je coins balance.

[ afbeelding ]

Dat laatste ding, is dat wat?
eddepetfoktdinsdag 3 november 2015 @ 21:32
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 november 2015 21:10 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ]
Beetje plastic fantastic to the touch. Maar doet z'n ding. Die braided voelt een stuk degelijker en is doublesided.
Dan ga ik de braided eens proberen. Krijg je gratis deze bij http://www.banggood.com/R(...)lphone-p-987201.html

Die goudkleurige is volgens de site ook double sided...

[ Bericht 3% gewijzigd door eddepetfokt op 03-11-2015 21:46:01 ]
Miniemdinsdag 3 november 2015 @ 22:01
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 november 2015 21:10 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ]
Beetje plastic fantastic to the touch. Maar doet z'n ding. Die braided voelt een stuk degelijker en is doublesided.
Prima ervaring met de gouden kabel. Ook usb double sided.
shizdinsdag 3 november 2015 @ 22:07
Oh ja, die zit alleen zo pauper in elkaar dat het leek van niet. Echt lekker pluggen doet die van mij ook niet beide kanten op. Ik gebruik 'em dan ook sowieso niet. Die braided zit standaard aan m'n dock station voor de LG Watch R.
Eric_Cantonadinsdag 3 november 2015 @ 22:42
Op zoek naar 'n USB-C adapter naar Micro-USB bij BG 'n gevalletje besteld, krijg ik er 2 thuis die naar USB-C naar USB omvormen, waarom zou je dat willen hebben, waarom bestaan die dingen :r

Niet goed gekeken dus, kan ik nog langer wachten en met 1 kabeltje blijven werken :N
rene90woensdag 4 november 2015 @ 08:14
quote:
0s.gif Op woensdag 4 november 2015 05:00 schreef Allbuy het volgende:
¤10.33 Original Xiaomi Wool Touch Gloves- FS @allbuy.com

Product link: https://www.allbuy.com/de(...)creen-Devices-153889

201510160907287931.jpg
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 november 2015 22:07 schreef shiznuts het volgende:
Shiz, Xiaomi-alarm :7
Kenziwoensdag 4 november 2015 @ 08:51
quote:
0s.gif Op woensdag 4 november 2015 08:14 schreef rene90 het volgende:

[..]

[..]

Shiz, Xiaomi-alarm :7
nieuwe in-ears van Xiaomi

http://www.mi.com/quantie/?cfrom=list
ridselwoensdag 4 november 2015 @ 09:06
quote:
0s.gif Op woensdag 4 november 2015 08:51 schreef Kenzi het volgende:

[..]

nieuwe in-ears van Xiaomi

http://www.mi.com/quantie/?cfrom=list
Zien er goed en mooi uit.
Wat zouden deze gaan kosten?
rene90woensdag 4 november 2015 @ 09:08
quote:
0s.gif Op woensdag 4 november 2015 09:06 schreef ridsel het volgende:

[..]

Zien er goed en mooi uit.
Wat zouden deze gaan kosten?
Staat behoorlijk groot bij dat het 99 CNY is, dus zo'n 16 dollar, in shops zal het wel rond de 20 worden ofzo.
Kenziwoensdag 4 november 2015 @ 09:17
quote:
0s.gif Op woensdag 4 november 2015 09:08 schreef rene90 het volgende:

[..]

Staat behoorlijk groot bij dat het 99 CNY is, dus zo'n 16 dollar, in shops zal het wel rond de 20 worden ofzo.
ze geven wel aan dat de normale prijs 199 is, of die 99 een 11-11 (Singles Day in China) stunt is, of blijvend is nog ff de vraag.

De app werkt trouwens ook voor andere headsets.
http://app.mi.com/detail/93833
Skietwoensdag 4 november 2015 @ 09:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 november 2015 21:18 schreef G-NiLES het volgende:

[..]

Dat laatste ding, is dat wat?
Nog geen ervaring mee, maar ik heb vaak pijn in mijn onderrug en ik wil kijken of dit iets doet. Het eerste linkje zie ik in NL webshops ook staan.