Raar want van de 5300 asielverzoeken in augustus waren er toch 2800 van Syriërs afkomstig.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Waarvan we intussen lang en breed weten dat zij niet eens de meerderheid vormen in deze asielstroom.
Er is groep van 700 mensen, een klein aantal klaagt over het eten en één meneer klaagt overquote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:25 schreef Natalie het volgende:
Wat krijgen ze voor ontbijt en lunch? Waarschijnljk brood, net als bijna iedereen in Nederland nuttigt. Maar dat is niet goed genoeg voor ze? Dat zou ik wel schandelijk vinden. Je woont hier nu: als het eten je niet bevalt dan koop je maar iets anders (want kennelijk krijgen ze een uitkering) of ga naar een ander land. Gaan ze protesteren... Sorry, hoor.
Dat de tenten te koud zijn, dat snap ik. Tenten zijn ook te koud, maar dit kan niet deze minuut opgelost worden. Geef die mensen op z'n minst wat meer dekens, een kacheltje, kruiken. Weet ik 't wat, tot er een betere oplossing is gevonden.
Dat meneer geen seks kan hebben met zijn vrouw vanwege het gebrek aan privacy: ja, dat is inderdaad een probleem van wereldformaat
Het wordt zo wel behoorlijk uit zijn verband gerukt, maar dat is met alle berichten over vluchtelingen wel het geval.quote:Geen privacy
Een andere man hekelt het gebrek aan privacy. De asielzoekers slapen met acht personen in stapelbedden in slaapvertrekken. Soms zijn dat ook twee gezinnen. "Ik kan geen seks hebben met mijn vrouw," zegt een van de mannen. "Dat is een groot probleem."
De vraag is of het uit zijn verband wordt gerukt door de wijze van berichtgeving of door hoe het geïnterpreteerd wordt door de lezer(s). Het is het, puur gekeken naar je reactie, eigenlijk niet vreemd dat je bij minderheden in Nederland hetzelfde ziet. Wat dat betreft is berichtgeving altijd gekleurd. Een journalist kan met relatief weinig moeite het beeld van veel mensen kleuren naar zijn eigen beleving. Dit zal zeker niet altijd bewust gaan. Maar een feit is wel dat we beïnvloed worden door wat we lezen en op welke manier het gebracht wordt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:28 schreef FANN het volgende:
[..]
Er is groep van 700 mensen, een klein aantal klaagt over het eten en één meneer klaagt over
gebrek aan privacy...
[..]
Het wordt zo wel behoorlijk uit zijn verband gerukt, maar dat is met alle berichten over vluchtelingen wel het geval.
Ik denk beide...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:36 schreef Natalie het volgende:
[..]
De vraag is of het uit zijn verband wordt gerukt door de wijze van berichtgeving of door hoe het geïnterpreteerd wordt door de lezer(s). Het is het, puur gekeken naar je reactie, eigenlijk niet vreemd dat je bij minderheden in Nederland hetzelfde ziet. Wat dat betreft is berichtgeving altijd gekleurd. Een journalist kan met relatief weinig moeite het beeld van veel mensen kleuren naar zijn eigen beleving. Dit zal zeker niet altijd bewust gaan. Maar een feit is wel dat we beïnvloed worden door wat we lezen en op welke manier het gebracht wordt.
Waarschijnlijk heb je daar gelijk in.quote:
Hou ook rekening met mensen die zeggen dat ze uit Syrie komen, terwijl dit mogelijk niet zo is. Lastig controleren zonder paspoorten, zeker nu de IND onder gigantische druk staat met die enorme aantallen. Dat aantal van 2800 zal dan nog wel een stukje lager uitvallen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 14:08 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Raar want van de 5300 asielverzoeken in augustus waren er toch 2800 van Syriërs afkomstig.
Overigens is de situatie in Wit-Rusland ook niet zo dat je dan meteen weer wordt teruggestuurd. In Iran en Egypte is ook van alles aan de hand dus dat kunnen ook echte vluchtelingen zijn.
Valt wel mee toch. Ik denk dat tijdens het gesprek met zo iemand al vrij snel duidelijk wordt dat die persoon niets weet van zijn zogenaamde woonplek.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
Lastig controleren zonder paspoorten,
Dat hoop ik wel, dat ze zulke gesprekken voeren. Net als een tolk/mensen met kennis van Arabische talen aanwezig laten zijn bij elk intakegesprek. Of dat gebeurt weet ik niet, maar ik zou het niet meer dan logisch vinden.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:08 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Valt wel mee toch. Ik denk dat tijdens het gesprek met zo iemand al vrij snel duidelijk wordt dat die persoon niets weet van zijn zogenaamde woonplek.
Ze zijn echt niet gek hoor.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat hoop ik wel, dat ze zulke gesprekken voeren. Net als een tolk/mensen met kennis van Arabische talen aanwezig laten zijn bij elk intakegesprek. Of dat gebeurt weet ik niet, maar ik zou het niet meer dan logisch vinden.
Ze moeten gewoon vragen naar de laatste tien landskampioenen uit het Syrische voetbal. Wedden dat die Wit-Rus en die Albanees dat niet weten?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:11 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ze zijn echt niet gek hoor.
https://ind.nl/Documents/6072.pdf
Die hebben blijkbaar zelf ook te maken met een stroom vluchtelingen uit Venezuela waar men blijkbaar ook niks meer te eten heeft.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:26 schreef icloud het volgende:
We hebben toch nog 3 volwaardige gemeentes in de antillen? kunnen die niet wat vluchtelingen opvangen?
Volgens mij brak ze ook haar arm. Doet pijn. Auw, auw. Schreeuw, schreeuw.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:50 schreef Natalie het volgende:
in Oranje gaat er iemand voor de wagen van de staatssecretaris staan (om daar vervolgens bij weggetrokken te worden waardoor ze moord en brand schreeuwt: beetje overdreven als je 't mij vraagt),
Dat is nog steeds geen reden voor een ambulance.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:34 schreef Morendo het volgende:
[..]
Volgens mij brak ze ook haar arm. Doet pijn. Auw, auw. Schreeuw, schreeuw.
Brood waarschijnlijk, ze zijn inderdaad niet gewend aan ontbijt en lunch hetzelfde. Das even wennen, andere cultuur.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:25 schreef Natalie het volgende:
Wat krijgen ze voor ontbijt en lunch? Waarschijnljk brood, net als bijna iedereen in Nederland nuttigt. Maar dat is niet goed genoeg voor ze? Dat zou ik wel schandelijk vinden. Je woont hier nu: als het eten je niet bevalt dan koop je maar iets anders (want kennelijk krijgen ze een uitkering) of ga naar een ander land. Gaan ze protesteren... Sorry, hoor.
Dat de tenten te koud zijn, dat snap ik. Tenten zijn ook te koud, maar dit kan niet deze minuut opgelost worden. Geef die mensen op z'n minst wat meer dekens, een kacheltje, kruiken. Weet ik 't wat, tot er een betere oplossing is gevonden.
Dat meneer geen seks kan hebben met zijn vrouw vanwege het gebrek aan privacy: ja, dat is inderdaad een probleem van wereldformaat
Ik twijfelde al even, maar dit is inderdaad noodopvang. Bedankt voor de correctiequote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:39 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Brood waarschijnlijk, ze zijn inderdaad niet gewend aan ontbijt en lunch hetzelfde. Das even wennen, andere cultuur.
Uitkering krijgen ze niet, leefgeld ook niet. Dat soort dingen krijg je in een azc maar dit is een noodopvang.
Als ze me dat vragen over Nederland sta ik met mijn mond vol tanden, zou ik echt niet kunnen beantwoordenquote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon vragen naar de laatste tien landskampioenen uit het Syrische voetbal. Wedden dat die Wit-Rus en die Albanees dat niet weten?
ik ookquote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Als ze me dat vragen over Nederland sta ik met mijn mond vol tanden, zou ik echt niet kunnen beantwoorden
Erg betrouwbaar was die meting niet overigens.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 18:52 schreef WammesWaggel het volgende:
Editie NL is gaan meten, het is 23.7 graad celcius in het tentenkamp.
Dat valt mij erg mee, in Afrika zal het wel warmer zijn.
Dat Duitsers warm lunchen is ook vaak streekafhankelijk en het moet maar net mogelijk zijn, lang niet overal is natuurlijk een kantine op het werk waar ze warm eten maken.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 19:17 schreef Morendo het volgende:
In Duitsland eten ze ook doorgaans warm bij de lunch. De Nederlandse cuisine mag dan schraal zijn, het is wat het is. Ik heb dan ook geen enkele medelijden over dit gemekker.
Misschien was het een boerengezin waar een stevig ontbijt gebruikelijk was, of ze deden het speciaal voor jouquote:Op woensdag 14 oktober 2015 19:29 schreef Tayu het volgende:
Ik kan me herinneren dat ik ooit in een Duits gastgezin heb gebivakkeerd tijdens internationale zwemwedstrijden. Ik werd in de vroege ochtend wakker van de geur van gebraden kip! Dat was het ontbijt! Niet alleen kip natuurlijk, ook met gebakken aardappelen en op mijn hevige verzoek was er ook groente. Voor het ontbijt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |