Ja wat! Ik vind het gewoon teveel inspanning kosten om een gratis date te regelen!quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:46 schreef broccoli. het volgende:
[..]
pluff is een stuk ergermet zijn hoeren
Paar weken terug had ik geen soa's!quote:
Ik stem voorquote:Op dinsdag 29 september 2015 15:09 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik heb een plaatje voor in de OP:
[ afbeelding ]
Hoe gaat dat nu eigenlijk in zijn werk barb?quote:
Ho, die titel is nu (nog) voor mij hequote:Op dinsdag 29 september 2015 15:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
The ultimate wingman has arrived.
Dat is het ook. Je maakt het slechts moeilijk.quote:Op dinsdag 29 september 2015 16:59 schreef syndroom het volgende:
Vrouwen die zich aanbieden hebben direct wel een groep mannen om zich die wel seks met haar willen, zelfs geld toeleggen. Terwijl als mannen dit proberen je uitgelachen wordt en zelf juist veel moeite moet doen om een meisje te kunnen regelen. Daarom worden meisjes als slet beschouwd als ze met veel verschillende mannen seks heeft gehad, en mannen stoer omdat ze het meisje zover heeft weten te krijgen om seks met hem te hebben.
Was het voor mannen maar wat makkelijker.
Want seks lost alles op bedoel je?quote:Op dinsdag 29 september 2015 16:59 schreef syndroom het volgende:
Vrouwen die zich aanbieden hebben direct wel een groep mannen om zich die wel seks met haar willen, zelfs geld toeleggen. Terwijl als mannen dit proberen je uitgelachen wordt en zelf juist veel moeite moet doen om een meisje te kunnen regelen. Daarom worden meisjes als slet beschouwd als ze met veel verschillende mannen seks heeft gehad, en mannen stoer omdat ze het meisje zover heeft weten te krijgen om seks met hem te hebben.
Was het voor mannen maar wat makkelijker.
Daar krijg ik ook echt kriebels van. Net als wanneer je hoort hoe sommige vrouwmensen hier gek gespamd worden door hitsige viespeuken die de vrouw in kwestie nog nooit gezien hebben.quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:02 schreef UitStraling het volgende:
Ik snap die desperate wanhopige paardrift sowieso niet, als er iets afstotelijk en onaantrekkelijk is
quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat is het ook. Je maakt het slechts moeilijk.
Ik bedoel meer dat vrouwen altijd en overal wel benaderd worden door mannen die seks willen. Andersom is dat echt zelden. Je ziet ook nooit vrouwelijke pua's rondlopen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:05 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Want seks lost alles op bedoel je?
Ik heb paar jaar terug (alweer) een paar keer een seksdatevoorstel gehad op okcupid. Gewoon 1ste bericht van meisjes. Ben ik niet op ingegaan want ging toen niet zo goed met mij en ik wist eigenlijk niet zo goed wat ik dan moest gaan doen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:11 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Ik bedoel meer dat vrouwen altijd en overal wel benaderd worden door mannen die seks willen. Andersom is dat echt zelden. Je ziet ook nooit vrouwelijke pua's rondlopen.
Soms is het ook heel makkelijk.quote:Op dinsdag 29 september 2015 16:59 schreef syndroom het volgende:
Vrouwen die zich aanbieden hebben direct wel een groep mannen om zich die wel seks met haar willen, zelfs geld toeleggen. Terwijl als mannen dit proberen je uitgelachen wordt en zelf juist veel moeite moet doen om een meisje te kunnen regelen. Daarom worden meisjes als slet beschouwd als ze met veel verschillende mannen seks heeft gehad, en mannen stoer omdat ze het meisje zover heeft weten te krijgen om seks met hem te hebben.
Was het voor mannen maar wat makkelijker.
Of je stinkt uit je mond. Bijvoorbeeld. Dan lopen mensen ook wegquote:Op dinsdag 29 september 2015 16:03 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Kan het onderwerp zijn, dat ze er geen zin in hebben, mij niets lijken etc.
Beetje zoiets als dit?quote:Op dinsdag 29 september 2015 15:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik lach vaak, soms te vaak (ongepast, geen houding). Heb ook soort van lachende pokerface, niet willen prijsgeven dat ik me eigenlijk kut voel van binnen.
Er zijn nogal veel gelijkenissen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 21:28 schreef Mystikvm het volgende:
Waarom wordt hier steeds verwezen naar één of andere psycho die mensen overhoop schiet?
We zijn toch niet op het niveau beland dat men zich hier identificeert met die gast, mag ik hopen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 22:09 schreef Gijlebeer het volgende:
[..]
Beiden hebben/hadden dermate weinig bezigheden, hobbies, passies etc. dat ze zich alleen maar bezighouden/hielden met het analyseren van stelletjes. Ook het gebrek aan humor is overeenkomstig.
Die zijn er dus wel.quote:Op dinsdag 29 september 2015 17:11 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Ik bedoel meer dat vrouwen altijd en overal wel benaderd worden door mannen die seks willen. Andersom is dat echt zelden. Je ziet ook nooit vrouwelijke pua's rondlopen.
Zelfde op datingsites, vrouwen krijgen altijd direct berichtjes terwijl mannen juist hun best moeten doen om überhaupt een berichtje terug te krijgen.
Nou dat denk ik niet. Ik ken genoeg mensen die hun eigen gang gaan. Natuurlijk word je wel onbewust beinvloed door bv reclame. Ik zelf doe toch echt wat ik zelf wil. Met als gevolg dat niet iedereen even blij met mij is en dat vind ik prima. Voordeel is wel dat er genoeg anderen zijn die het wel prima met mij kunnen vinden en daar trek je van zelf dan mee op. Dat maakt het leven voor mij mooi. Alleen al de stress wat mensen eventueel van me kunnen vinden lijkt mij dood vermoeiend. Wat boeit het nou wat ze van je vinden? Of wat je moet doen omdat andere dat ook doen?quote:Op woensdag 30 september 2015 11:48 schreef Deezertje het volgende:
Het enige waar ik me in herken is het er willen bijhoren bij de maatschappij. Maar dat wil iedereen lijkt me.
Nogmaals Deezertje.quote:Op woensdag 30 september 2015 09:25 schreef Copycat het volgende:
En tenslotte lijkt me dat jouw contactmaakproblemen hier een stuk beter passen, Deezertje: R&P / Jongeren die moeite hebben met contact zoeken. Ook ouderen welkom. #3 .
Jouw problematiek hiermee is imo nog een aardige stap verwijderd van versieren. Wees wat kritischer op wat je waar post.
Ik leef als het ware al jaren mijn eigen leven (autisten eigen wereld etc.quote:Op woensdag 30 september 2015 12:05 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nou dat denk ik niet. Ik ken genoeg mensen die hun eigen gang gaan. Natuurlijk word je wel onbewust beinvloed door bv reclame. Ik zelf doe toch echt wat ik zelf wil. Met als gevolg dat niet iedereen even blij met mij is en dat vind ik prima. Voordeel is wel dat er genoeg anderen zijn die het wel prima met mij kunnen vinden en daar trek je van zelf dan mee op. Dat maakt het leven voor mij mooi. Alleen al de stress wat mensen eventueel van me kunnen vinden lijkt mij dood vermoeiend. Wat boeit het nou wat ze van je vinden? Of wat je moet doen omdat andere dat ook doen?
Het leven is al zo kort, dus kan je maar beter zorgen dat jij het zelf naar je zin hebt ipv het andere naar hun zin maken.
Die worden na registratie al direct echt overspoeld met, aandacht, views en berichtjes, komt denk ik ook omdat het zo laagdrempelig is dat het vooral ook mannen aantrekt die in het dagelijks leven niet mee kunnen komen. Als het aanbod aan mannen zo groot is gaan vrouwen alleen maar meer eisen stellen.quote:Op woensdag 30 september 2015 09:29 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Die zijn er dus wel.
Wat betreft datingsites heb je gelijk, maar wellicht komt dat ook omdat een groot deel van de mannen alleen op zoek is naar een snel/buitenechtelijk avontuurtje. De man:vrouw is ook compleet scheef op datingsites, dan krijg je al snel een stortvloed aan wanhopige / creepy berichtjes. Er zijn ook genoeg vrouwen die binnen een paar dagen compleet afknappen op internetdating door dit 'fenomeen'.
Ik herken me in dusverre dat ik wel echt een passief en eenzaam leven heb, een beetje die autistenwereld die jij noemt. Het liefst zou ik natuurlijk wel iemand willen zijn met een bruisend sociaal leven, veel vrienden hebben en gemakkelijk contact kunnen leggen. Want ik heb nu het idee dat ik echt onzichtbaar ben voor iedereen. Dit forum is eigenlijk ook zo'n beetje mijn enige uitlaatklep.quote:Op woensdag 30 september 2015 12:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik leef als het ware al jaren mijn eigen leven (autisten eigen wereld etc.) en dat maakt mij deels gelukkig maar dat stukje onvoorspelbaarheid niet als in mensen waarmee je het leuk hebt. Als ik een brood wil ga ik naar de supermarkt en koop ik. Liefde is niet te koop, althans echte
Maar eigenlijk is het toch triest dat we een topic nodig hebben waarin we mensen in contact brengen die dat in real life niet kunnen. Ik begrijp het idee en de goede bedoelingen wel maar het is niet iets dat het onderliggende probleem oplost.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:04 schreef SonicVolcano het volgende:
Deezertje EN syndroom: R&P / Jongeren die moeite hebben met contact zoeken. Ook ouderen welkom. #3
Nee, vooral geen actie ondernemen en hier blijven klagen lost alles op.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar eigenlijk is het toch triest dat we een topic nodig hebben waarin we mensen in contact brengen die dat in real life niet kunnen. Ik begrijp het idee en de goede bedoelingen wel maar het is niet iets dat het onderliggende probleem oplost.
Best wel, en dat is ook niet echt hoopgevend.. blijkbaar mankeert er allemaal wat aan want anders zouden we wel een sociaal leven hebben en uperhaupt niet op zulke topics/posts/forums komen maar gewoon lekker met vrienden kostbare tijd doorbrengen...quote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar eigenlijk is het toch triest dat we een topic nodig hebben waarin we mensen in contact brengen die dat in real life niet kunnen. Ik begrijp het idee en de goede bedoelingen wel maar het is niet iets dat het onderliggende probleem oplost.
in deze reeks is het iig ook niet op zijn plek omdat het hier gaat om ervaringen over dating, niet over hoe dates te regelen of sociale contactenquote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar eigenlijk is het toch triest dat we een topic nodig hebben waarin we mensen in contact brengen die dat in real life niet kunnen. Ik begrijp het idee en de goede bedoelingen wel maar het is niet iets dat het onderliggende probleem oplost.
excuus over hoe iemand te versieren (same difference) sociale contacten opdoen is een ander onderwerpquote:Op woensdag 30 september 2015 14:13 schreef Re het volgende:
[..]
in deze reeks is het iig ook niet op zijn plek omdat het hier gaat om ervaringen over dating, niet over hoe dates te regelen of sociale contacten
En zo worden we langzamerhand echt het afvoerputje ingegooid en zijn we op ons 30ste nog alleen, nog depressiever, en blijven dan maar eeuwig alleenquote:Op woensdag 30 september 2015 14:14 schreef Mystikvm het volgende:
Om het onderliggende probleem op te lossen, heb je sociale contacten nodig. Aangezien er in dit topic ook niet wordt ingegaan op aanbiedingen om contact te leggen, wordt er hier ook niets opgelost.
Daarnaast gaat dit topic over versieren. Niet over sociaal niet mee kunnen komen. Het is al te lang gegaan over mensen die nog helemaal niet in staat zijn om een relatie te hebben. Het is wel een keertje klaar, en alles is zo onderhand al drie keer gezegd.
niet waar, en nu klaarquote:Op woensdag 30 september 2015 14:17 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En zo worden we langzamerhand echt het afvoerputje ingegooid en zijn we op ons 30ste nog alleen, nog depressiever, en blijven dan maar eeuwig alleen
In de afgelopen anderhalf jaar heb je stapels adviezen en aanbiedingen gehad waar je wat mee kunt doen. Nu is het aan jou.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:17 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En zo worden we langzamerhand echt het afvoerputje ingegooid en zijn we op ons 30ste nog alleen, nog depressiever, en blijven dan maar eeuwig alleen
En dat doet off topic posten hier al helemaal niet.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:09 schreef syndroom het volgende:
Maar eigenlijk is het toch triest dat we een topic nodig hebben waarin we mensen in contact brengen die dat in real life niet kunnen. Ik begrijp het idee en de goede bedoelingen wel maar het is niet iets dat het onderliggende probleem oplost.
daar is niets vervelends kusjekroel aan voor mensen die moeilijk contact maken, misschien ook stoppen met je arrogante blik op users die niet zo snel meekomen als dat jij van ze eist.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:23 schreef ElDinosaur het volgende:
Dat andere topic heeft wel een heel vervelend kusjekroel gehalte. Jullie hebben allebei af en toe een hele harde trap onder je reet nodig ipv geruststelling dat het allemaal wel goed gaat komen.
Als jullie nou echt iets doen met de aangebrachte adviezen en ook hulp aangrijpen zou het een heel ander verhaal zijn. Zag je de reacties toen je laatst echt actie had ondernomen en uit bent gegaan? Zet die lijn door en post in dat andere topic, zodra mensen zien dat je stappen onderneemt en voortgang boekt krijg je vanzelf weer gemeende positieve adviezen.
Ik ben het met deze post eens. Ik dacht erover na in dat topic te gaan meeposten omdat ik matig sociaal ben, maar de knuffelsfeer daar schrok me nogal af.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:23 schreef ElDinosaur het volgende:
Dat andere topic heeft wel een heel vervelend kusjekroel gehalte. Jullie hebben allebei af en toe een hele harde trap onder je reet nodig ipv geruststelling dat het allemaal wel goed gaat komen.
Als jullie nou echt iets doen met de aangebrachte adviezen en ook hulp aangrijpen zou het een heel ander verhaal zijn. Zag je de reacties toen je laatst echt actie had ondernomen en uit bent gegaan? Zet die lijn door en post in dat andere topic, zodra mensen zien dat je stappen onderneemt en voortgang boekt krijg je vanzelf weer gemeende positieve adviezen.
Maar je houdt toch wel van knuffelen, of dat ook niet?quote:Op woensdag 30 september 2015 20:26 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik ben het met deze post eens. Ik dacht erover na in dat topic te gaan meeposten omdat ik matig sociaal ben, maar de knuffelsfeer daar schrok me nogal af.
Wie heeft je op dat idee gebracht dan?quote:Op woensdag 30 september 2015 22:22 schreef Gijlebeer het volgende:
[..]
Maar je houdt toch wel van knuffelen, of dat ook niet?
Dat is al eerder aan bod gekomen geloof ik.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:43 schreef Deezertje het volgende:
Dat andere topic is meer sociaal-onhandige mensen geven sociaal-onhandige mensen tips. Blijf je waarschijnlijk ook in dat vicieuze cirkeltje... Andere vraag: hoe maak ik mij meer 'welkom'? Ik spreek altijd mensen aan als ze er niet op zitten te wachten schijnt... Dan willen ze met rust gelaten worden want ze zijn aan het reizen, sporten of willen rustig studeren en zitten niet op ongemakkelijke small talk te wachten..
Persoonlijk ben ik altijd wel in voor een praatje, maar je doet dit op de verkeerde plekken. Gewoon beetje praten met mensen (jongens en meisjes) van je opleiding, sportvereniging, uitgaan. En niet met intenties als: 'Ohhh, potentiele date.' Maar gewoon geïnteresseerd, dan komen er echt leuke gesprekken uit.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:43 schreef Deezertje het volgende:
Dat andere topic is meer sociaal-onhandige mensen geven sociaal-onhandige mensen tips. Blijf je waarschijnlijk ook in dat vicieuze cirkeltje... Andere vraag: hoe maak ik mij meer 'welkom'? Ik spreek altijd mensen aan als ze er niet op zitten te wachten schijnt... Dan willen ze met rust gelaten worden want ze zijn aan het reizen, sporten of willen rustig studeren en zitten niet op ongemakkelijke small talk te wachten..
Jij zit al in een vicieuze cirkel, ongeacht hoe we hier je advies geven.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:43 schreef Deezertje het volgende:
Dat andere topic is meer sociaal-onhandige mensen geven sociaal-onhandige mensen tips. Blijf je waarschijnlijk ook in dat vicieuze cirkeltje... Andere vraag: hoe maak ik mij meer 'welkom'? Ik spreek altijd mensen aan als ze er niet op zitten te wachten schijnt... Dan willen ze met rust gelaten worden want ze zijn aan het reizen, sporten of willen rustig studeren en zitten niet op ongemakkelijke small talk te wachten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |