Haha daar trapt Amerika echt niet in. Wij moeten gewoon ophouden met meer doen dan ze opvangen in tenten en ze niets meer geven dan eten en drinken. Wel geld aanbieden om terug te keren. Dan gaat de lol er wel af en komen ze niet meer hier.quote:Op dinsdag 29 september 2015 00:23 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
Hongaarse minister op bezoek bij UN in New York om eerlijke verdeling asielzoekers te bepleiten..
Zijn stelling: waarom moet alleen Europa opdraaien voor het asielzoekersprobleem?
http://dailynewshungary.com/hungary-to-propose-global-refugee-quotas-at-un-general-assembly-says-szijjarto/
Precies. Eten, drinken en een dak boven hun hoofd. En de tijd nemen voor registratie, desnoods op de Belgische manier van max. 250 per dag. Zodra men in de gaten heeft dat het in Nederland op z'n Spartaans geregeld is, zullen ze vanzelf minder enthousiast worden om hierheen te komen.quote:Op dinsdag 29 september 2015 11:02 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Haha daar trapt Amerika echt niet in. Wij moeten gewoon ophouden met meer doen dan ze opvangen in tenten en ze niets meer geven dan eten en drinken. Wel geld aanbieden om terug te keren. Dan gaat de lol er wel af en komen ze niet meer hier.
Eens, behalve met het aanbieden van geld. Want dat trekt toch weer gelukszoekers aan.quote:Op dinsdag 29 september 2015 11:02 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Haha daar trapt Amerika echt niet in. Wij moeten gewoon ophouden met meer doen dan ze opvangen in tenten en ze niets meer geven dan eten en drinken. Wel geld aanbieden om terug te keren. Dan gaat de lol er wel af en komen ze niet meer hier.
twitter:HaraldDoornbos twitterde op dinsdag 29-09-2015 om 10:46:10Afg 2weken 82.000 migranten via Kroatie naar EU. Als trend doorzet: 2 miljoen op jaarbasis. Libie-route +familiehereniging niet meegerekend. reageer retweet
Hoezo via Kroatie naar EU? Zodra ze voet zetten op Griekse bodem zijn ze al in de EU.quote:Op dinsdag 29 september 2015 16:35 schreef Mani89 het volgende:
We gaan alle records verbreken zo.twitter:HaraldDoornbos twitterde op dinsdag 29-09-2015 om 10:46:10Afg 2weken 82.000 migranten via Kroatie naar EU. Als trend doorzet: 2 miljoen op jaarbasis. Libie-route +familiehereniging niet meegerekend. reageer retweet
Voorkomen is beter dan genezen, in Slowakije zijn ze een stuk minder naïef dan in Den Haag.quote:di 29 sep 2015, 15:55
Slowaaks dorp zegt nee tegen asielzoekers
GABCIKOVO - Het vijfduizend zielen tellende Slowaakse dorp Gabcikovo, dat op de grens tussen Slowakije en Hongarije ligt, heeft per referendum de opvang van asielzoekers in dorp afgewezen. Na de komst van tenminste 500 asielzoekers organiseerde een lokale politieke partij een referendum met een opkomst van bijna 60%, waarbij 97% van de stemmers tegenstemde.
Gabcikovo nam ten tijden van de Joegoslavische oorlog ook vluchtelingen op uit naburige land, maar dorpeling Zoltan Jakus vertelt aan de Washington Post dat deze vluchtelingen 'van andere etniciteit en een andere religie zijn,' wat volgens hem voor problemen gaat zorgen.
"We hebben niet eens een plek om voor moslims te bidden, ik weet niet eens of er een moskee is in de wijde omgeving." Momenteel zijn Gabcikovo en Slowakije vooral de bestemming van wanhopige vluchtelingen die Oostenrijk niet meer in kunnen. "We helpen ze met een asielaanvraag in Oostenrijk of Duitsland en sporen ze aan om snel Duits te leren, meer kun je toch niet echt doen?"
quote:WSV sluit sportcomplex voor vluchtelingen vanwege overlast
APELDOORN - Omnisportvereniging WSV in Apeldoorn laat geen vluchtelingen meer toe op het sportcomplex.
Reden hiervoor is dat de vluchtelingen - die worden opgevangen in tenten naast het sportterrein - volgens WSV ' ongecontroleerd het sportcomplex overnemen'. "Ze gebruiken de velden zoals het hen uitkomt, zonder rekening te houden met onze leden", aldus WSV in een bericht op de eigen website.
Uit overleg met het COA bleek volgens WSV dat er te weinig capaciteit is om de vluchtelingen te begeleiden op het sportcomplex, zoals eerst wel was afgesproken. Daarom sluit de club het complex nu af.
"Dit betekent dat het bestuur de vrijheid en de veiligheid van de leden op dit moment niet kan garanderen. Wij hebben daarom besloten om vanaf dit moment, zolang de capaciteit van de begeleiding en de beveiliging niet op orde is, geen vluchtelingen meer toelaten op ons sportcomplex. Een besluit dat wij noodgedwongen hebben moeten nemen, hoewel wij de achtergrond van de vluchtelingen heel goed begrijpen. Wij zijn een vereniging met heel veel leden, en die hebben ten allen tijde voorrang op het gebruik van ons eigen sportcomplex. Wij doen er alles aan om tot goede afspraken te komen met het COA, zodat er voor ons allen een leefbare situatie ontstaat", aldus WSV.
Bron: De Stentor
Het COA moet waarschijnlijk met veel te weinig geld dit veel te grote probleem aanpakken. Dat kunnen ze niet aan.quote:Op dinsdag 29 september 2015 22:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
Uit overleg met het COA bleek volgens WSV dat er te weinig capaciteit is om de vluchtelingen te begeleiden op het sportcomplex, zoals eerst wel was afgesproken.
Al die goedbedoelende mensen die met de realiteit worden geconfronteerd.quote:
Ja ja, Peter "Rekeningetje" de Vries laat zich betalen als "terzakedeskundige", maar een mevrouw met 10 jaar AZC-ervaring moet haar mond houden. Want die weet er niks van...quote:Op dinsdag 29 september 2015 23:46 schreef Buster24 het volgende:
Lol net in Pauw
[ afbeelding ]
Deze dame zat te vertellen dat 50% van de migranten criminelen zijn.
En dat het grootste gedeelte niet uit Syrie komt maar uit andere landen.
Peter R. was uiteraard "not amused"
Peter is een mongool. En de rest van azc-minnend Nederland is ook niet al te snugger.quote:Op dinsdag 29 september 2015 23:46 schreef Buster24 het volgende:
Lol net in Pauw
[ afbeelding ]
Deze dame zat te vertellen dat 50% van de migranten criminelen zijn.
En dat het grootste gedeelte niet uit Syrie komt maar uit andere landen.
Peter R. was uiteraard "not amused"
Ondertussen knallen ze dagelijks nieuwe opvangcentra uit de grond, en staan de illegale Afrikanen in Adidas trainingspak en met Nike schoenen met hun iPhone in de hand hier door de ramen te gluren of er iets te halen valt...quote:Op dinsdag 29 september 2015 16:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hoezo via Kroatie naar EU? Zodra ze voet zetten op Griekse bodem zijn ze al in de EU.
Overigens was er afgelopen week (volgens Dijkhoff althans) een daling van 4200 naar 2400 asielaanvragen in Nederland. Of dat structureel is moet maar blijken natuurlijk.
Mede vanwege deze ontwikkeling heb je nu een radicale herbezinning nodig van het immigratiebeleid. Zonder aanvullende eisen aan vluchtelingen en een quota-systeem loop je enorme risico's straks.quote:Op woensdag 30 september 2015 09:19 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ondertussen knallen ze dagelijks nieuwe opvangcentra uit de grond, en staan de illegale Afrikanen in Adidas trainingspak en met Nike schoenen met hun iPhone in de hand hier door de ramen te gluren of er iets te halen valt...
En terwijl wij enkele miljoenen gelukszoekers uit Afrika een levenslange vertroeteling in Europa geven, heeft Afrika er dit jaar alweer een stuk of 30 miljoen inwoners bijgemaakt...
[ afbeelding ]
Dankzij onze voedselhulp is het natuurlijk evenwicht daar totaal om zeep, dat los je niet op door Europa ermee te vervuilen. Juist een stabiele bevolking is veel beter voor de aarde.
Grenzen dicht dus, stoppen met de voedselhulp, herintroductie van kannibalisme
quote:WSV Apeldoorn sluit sportcomplex voor vluchtelingen vanwege overlast
APELDOORN - Omnisportvereniging WSV in Apeldoorn laat geen vluchtelingen meer toe op het sportcomplex.
Reden hiervoor is dat de vluchtelingen - die worden opgevangen in tenten naast het sportterrein - volgens WSV ' ongecontroleerd het sportcomplex overnemen'. "Ze gebruiken de velden zoals het hen uitkomt, zonder rekening te houden met onze leden", aldus WSV in een bericht op de eigen website.
Uit overleg met het COA bleek volgens WSV dat er te weinig capaciteit is om de vluchtelingen te begeleiden op het sportcomplex, zoals eerst wel was afgesproken. Daarom sluit de club het complex nu af.
"Dit betekent dat het bestuur de vrijheid en de veiligheid van de leden op dit moment niet kan garanderen. Wij hebben daarom besloten om vanaf dit moment, zolang de capaciteit van de begeleiding en de beveiliging niet op orde is, geen vluchtelingen meer toe te laten op ons sportcomplex. Een besluit dat wij noodgedwongen hebben moeten nemen, hoewel wij de achtergrond van de vluchtelingen heel goed begrijpen. Wij zijn een vereniging met heel veel leden, en die hebben ten allen tijde voorrang op het gebruik van ons eigen sportcomplex. Wij doen er alles aan om tot goede afspraken te komen met het COA, zodat er voor ons allen een leefbare situatie ontstaat", aldus WSV.
http://www.destentor.nl/r(...)e-overlast-1.5288318
Strength in numbers. Doe je niets tegen.quote:Op woensdag 30 september 2015 14:30 schreef Morendo het volgende:
[..]
Mede vanwege deze ontwikkeling heb je nu een radicale herbezinning nodig van het immigratiebeleid. Zonder aanvullende eisen aan vluchtelingen en een quota-systeem loop je enorme risico's straks.
Datzelfde AZC waar ze de gelukszoekers nog toezongen bij aankomst.quote:
Ik wilde het net typen.quote:Op woensdag 30 september 2015 15:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Datzelfde AZC waar ze de gelukszoekers nog toezongen bij aankomst.
Benieuwd of ze nu nog zo 'welkom in dit land' zijn nu ze voor zoveel overlast zorgen.
Heerlijk ditquote:Op woensdag 30 september 2015 15:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Datzelfde AZC waar ze de gelukszoekers nog toezongen bij aankomst.
Benieuwd of ze nu nog zo 'welkom in dit land' zijn nu ze voor zoveel overlast zorgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |