Want?quote:Op maandag 28 september 2015 22:29 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
ypg in de pocket bij de Amerikanen.
niet bij de Russen.
het is of of, en niet en
Lennonquote:Op maandag 28 september 2015 13:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Jij hebt iets te veel naar Imagine van John Lennon geluisterd.
De US heeft ze gered tegen IS en beschermt ze ook tegen Turkije.Op voorwaarde dat deze ook gaan strijden tegen Asad natuurlijk.quote:
Heb je ook bronnen voor deze hersenspinsels? Zoals bijv een bron naar de voorwaarde dat de YPG ook tegen Assad dient te strijden? En je denkt serieus dat Turkije zomaar de YPG durft aan te vallen? Zodra de VS maar ook even blaffen, zit het Turkse keffertje gelijk weer in z'n hok.quote:Op maandag 28 september 2015 22:36 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
De US heeft ze gered tegen IS en beschermt ze ook tegen Turkije.Op voorwaarde dat deze ook gaan strijden tegen Asad natuurlijk.
ypg zit tussen isis en Turkije ingesloten, en is ver weg van Asad, om bescherming te kunnen genieten door SAA.
Daarom zullen ze nooit de kant van de Russen kiezen, want dan zijn zij echt de eerste die afgemaakt zullen worden door isis en Turkije(vanwege banden met de pkk).
Het spreekt toch voor zich man, of doe je domquote:Op maandag 28 september 2015 22:45 schreef primakov het volgende:
[..]
Heb je ook bronnen voor deze hersenspinsels? Zoals bijv een bron naar de voorwaarde dat de YPG ook tegen Assad dient te strijden? En je denkt serieus dat Turkije zomaar de YPG durft aan te vallen? Zodra de VS maar ook even blaffen, zit het Turkse keffertje gelijk weer in z'n hok.
Hij noemde expliciet "Koerdische milities" die "strijden tegen jihadisten".quote:Op maandag 28 september 2015 22:29 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
ypg in de pocket bij de Amerikanen.
niet bij de Russen.
het is of of, en niet en
Grappig dat jij hier degene bent die het woord 'dom' durft te gebruiken met zulke belachelijke stellingnames en prietpraat zonder enigerlei onderbouwing of bronnen.quote:Op maandag 28 september 2015 22:53 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Het spreekt toch voor zich man, of doe je dom![]()
De VS heeft ze gered en daarom kiezen ze de kant van de VS. Daarom heeft de VS ze ook gered.
De VS is anti-Asad, als je dit nog niet wist.
Amerikanen willen Asad weg hebben, de EU ook, en de golfstaten ook.quote:Op maandag 28 september 2015 22:56 schreef primakov het volgende:
[..]
Grappig dat jij hier degene bent die het woord 'dom' durft te gebruiken met zulke belachelijke stellingnames en prietpraat zonder enigerlei onderbouwing of bronnen.
Wellicht is het je ontgaan, Turkse Nostradamus met briljant strategisch inzicht, maar de rebellen die getraind werden door de VS kregen als voorwaarde mee dat ze niet tegen Assad mochten vechten maar alleen tegen IS. Lekker anti-Assad van ze hé jij strateeg.
Kom nou eens met een bron dat ze de voorwaarde hebben gesteld dat de YPG tegen Assad MOET vechten. Ik heb niets aan je huis tuin en keuken logica die geënt is op Turkse waanbeelden.quote:Op maandag 28 september 2015 23:03 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Amerikanen willen Asad weg hebben, de EU ook, en de golfstaten ook.
Daarom zijn deze anti-Asad.
De rebellen die getraind werden/worden door de VS doen niets anders dan isis bevoorraden
Wanneer puntje bij paaltje komt, gaan ze toch de kant van de Amerikanen kiezen.quote:Op maandag 28 september 2015 22:54 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Hij noemde expliciet "Koerdische milities" die "strijden tegen jihadisten".
Maten van de Russen dus.![]()
Je bedoelt Al-Qaeda, want die confisqueren de wapens (Hazzm, Division 30).quote:Op maandag 28 september 2015 23:03 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
De rebellen die getraind werden/worden door de VS doen niets anders dan isis bevoorraden
Gered worden van Isis en beschermd worden tegen Turkije.quote:Op maandag 28 september 2015 23:05 schreef primakov het volgende:
[..]
Kom nou eens met een bron dat ze de voorwaarde hebben gesteld dat de YPG tegen Assad MOET vechten. Ik heb niets aan je huis tuin en keuken logica die geënt is op Turkse waanbeelden.
Ach weet hij veel, het lult maar een end wegquote:Op maandag 28 september 2015 23:06 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Je bedoelt Al-Qaeda, want die confisqueren de wapens (Hazzm, Division 30).
Ze zijn anti-imperialisme dus ik denk dan eerder de Russen, plus dat de VS ze waarschijnlijk als een baksteen kan laten vallen wanneer Turkse agressors ze aanvallen. Maar ze hoeven niet te kiezen, ze hebben genoeg vrienden door hun strijd tegen jihadisten.quote:Op maandag 28 september 2015 23:06 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Wanneer puntje bij paaltje komt, gaan ze toch de kant van de Amerikanen kiezen.
True storyquote:Op maandag 28 september 2015 23:09 schreef Szura het volgende:
[..]
Ach weet hij veel, het lult maar een end weg
Hij heet al-Assad, als je dan toch gaat mierenneuken.quote:Op maandag 28 september 2015 23:24 schreef mr_jack het volgende:
[..]
Man laat ratelen die kneus, hij kan de naam Assad niet eens spellen...
quote:Bashar Hafez al-Assad (Arabic: ???? ???? ?????? Ba¨¨ar Hafiz al-?Asad,
Er komt idd weinig nuttigs uit, en wat er uit komt is geen touw aan vast te knopenquote:Op maandag 28 september 2015 23:24 schreef mr_jack het volgende:
[..]
Man laat ratelen die kneus, hij kan de naam Assad niet eens spellen...
Asad is niet correct, zie wiki, zie ook alle media die gebruiken ook Assad.quote:Op maandag 28 september 2015 23:35 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hij heet al-Assad, als je dan toch gaat mierenneuken.
Daarnaast is (al) Asad gewoon correct:
[..]
Mijn quote komt van wiki.quote:Op dinsdag 29 september 2015 00:00 schreef mr_jack het volgende:
[..]
Asad is niet correct, zie wiki, zie ook alle media die gebruiken ook Assad.
Jouw quote is hoe je het fonetisch uitspreekt. Staat er ook bij als link-over textje. "Representation in the International Phonetic Alphabet (IPA)"quote:
Precies hoe je het fonetisch juist uitspreekt, omdat al-Assad als uitspraak niet goed is.quote:Op dinsdag 29 september 2015 00:01 schreef mr_jack het volgende:
[..]
Jouw quote is hoe je het fonetisch uitspreekt.
In het gehele artikel wordt verder Assad gebruikt.
Asad is dus fout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |