abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 22 september 2015 @ 23:46:28 #51
222912 lobotm
Prutsers aan de macht
pi_156312264
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 september 2015 21:57 schreef Athmozz het volgende:

[..]

Waarom niet?

LPG eronder en je rijdt nog goedkoper dan met zo'n 2.0tdi van VAG ;)
Ja maar bedoel zo'n mooie zwarte rook uitspuwende cummins diesel of die zonder boete door de milieu poort gaat ,
Al is je hardware nog zo snel de software achterhaald hem wel.
pi_156327552


pi_156329440
quote:
'T was te verwachten. Als die yanks de kans krijgen om te zeiken op niet-amerikaanse spullen zitten ze er bovenop.
Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
pi_156329877
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 september 2015 22:01 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Wat nalezen leert mij dat de aanpassingen in de software vooral de hoeveelheid AdBlue regelde. Er werd tijdens een test (veel) meer van ingespoten.
Volgens mij hebben de Jetta en Golf geen adblue hoor, A4 Passat Touareg wel.

Ze zullen ook wel aan de EGR werking gesleuteld hebben. Vaker en langer open tijdens de emissie test, tijdens normaal rijden veel vaker gesloten. Komt wel het dichtroeten ten goede.

Verder lees ik dat Winterkorn opgestapt is en de PvdA zich afvraagt of de Europese testen ook vervalst zijn.

Dat laatste kan zal zeer waarschijnlijk het geval zijn en niet alleen bij VW.
.
pi_156331295
quote:
1s.gif Op woensdag 23 september 2015 19:40 schreef Fer het volgende:
Volgens mij hebben de Jetta en Golf geen adblue hoor, A4 Passat Touareg wel.
De USA en Canada modellen met de 2.0 liter TDI hebben in ieder geval SCR en AdBlue.

Voor zover ik weet heeft de Audi Q7 en de VW Crafter ook AdBlue al dan niet op specifieke motoren.
pi_156333652
quote:
Though 30-horsepower weaker (at 140 hp at 4000 rpm) than its European cousin, this new TDI is a lot cleaner. Thanks to an advanced exhaust system and onboard computer that constantly monitors pollutants, the U.S.-spec TDI does without the use of urea or other liquid catalysts to attain 50-state legality. As it sits, the Jetta TDI Clean Diesel is certified to run on B5 biodiesel, which is 5 percent biofuel and 95 percent petroleum-based diesel.
De betreffende 2009 diesels niet, vanaf 2015 pas wel.
.
  donderdag 24 september 2015 @ 10:34:15 #57
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_156344763
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_156358018
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 september 2015 23:46 schreef lobotm het volgende:

[..]

Ja maar bedoel zo'n mooie zwarte rook uitspuwende cummins diesel of die zonder boete door de milieu poort gaat ,
Op zich normaal. Voor lichte vrachtwagens / bestelwagens gelden in de meeste europese landen ook andere normen dan voor een gewone personenwagen. Zo'n cummins diesel wordt in Amerika bijna enkel gekocht door mensen die ook zware trailers trekken (en dus noodzaak hebben aan een diesel).

Ik heb zelf een Amerikaan om zware aanhangers te trekken, maar ik moet zeggen dat de standaard 5.7 benzine toch wat aan de lichte kant is hiervoor. De diesel had hier beter op zijn plaats geweest (trouwens rijden er meer 6.2 diesel of 6.5 turbodiesel's rond dan cummins diesels)
eerst Vlaming, dan pas belg
Op zaterdag 8 september 2007 19:59 schreef Elixabete het volgende:
En belgen zijn altijd nog beter dan Nederlanders
pi_156360087
VAG was een paar jaar geleden de eerste die een vrij normale auto in de 14% wist te krijgen met hun driecilinder TDI's. Tot op dat moment kon je met 14% alleen een prius of een aygo krijgen. Ik ben benieuwd of daar nog een verhaal achter zit.
pi_156361824
Van de ECE cyclus weet iedereen, dat hij niet meer realistisch is voor het hedendaagse verkeer. Het is dus niet vreemd dat die auto's inhet echt veel meer verbruiken en uitstoten dan gemeten.

Maar de Amerikaanse testen schijnen vrij goed overeen te komen met de praktijk.

Maar laten we eerlijk zijn, alle lage bijtelling stations en grote sedans zijn erop afgesteld, gas op de plank en het zuipt als een oudewetse diesel.
.
pi_156361998
Maak de boete standaard 2 maal zo hoog als de totale verwachte of actuele verdiensten en klaar zijn we, gebeurt nooit meer. Nergens.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_156365972
quote:
0s.gif Op donderdag 24 september 2015 21:52 schreef CafeRoker het volgende:
VAG was een paar jaar geleden de eerste die een vrij normale auto in de 14% wist te krijgen met hun driecilinder TDI's. Tot op dat moment kon je met 14% alleen een prius of een aygo krijgen. Ik ben benieuwd of daar nog een verhaal achter zit.
Aygo is gewoon klein en licht genoeg om zuinig te lopen, prii hebben een motor met atkinsonprincipe (zuigers zijn indirect gekoppeld aan de krukas, waardoor de variabele zuigersnelheden beter worden opgevangen) Dat die zuinig zijn kan ik mij voorstellen. De meeste motoren van tegenwoordig zijn geblazen driepitters. Lopen prima in testomstandigheden en bij continu 80, ga je wat anders doen met die motoren (zoals gasgeven) dan zuipen ze als een malle.
Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
  vrijdag 25 september 2015 @ 07:59:23 #63
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_156366161
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 september 2015 07:10 schreef Ridocar het volgende:
ga je wat anders doen met die motoren (zoals gasgeven) dan zuipen ze als een malle.
Dat is natuurlijk met alle auto's zo :D
Where law ends, tyrrany begins.
pi_156366622
quote:
19s.gif Op vrijdag 25 september 2015 07:59 schreef Gunner het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk met alle auto's zo :D
Ja, maar dan onevenredig veel. Cijfers die een driepittertje onwaardig zijn (zelfs bij volgas)
Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
  vrijdag 25 september 2015 @ 11:25:56 #65
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_156369263
prii _O- _O- _O- _O- _O- omfg srs?
pi_156369481
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 september 2015 07:10 schreef Ridocar het volgende:

[..]

Aygo is gewoon klein en licht genoeg om zuinig te lopen, prii hebben een motor met atkinsonprincipe (zuigers zijn indirect gekoppeld aan de krukas, waardoor de variabele zuigersnelheden beter worden opgevangen) Dat die zuinig zijn kan ik mij voorstellen. De meeste motoren van tegenwoordig zijn geblazen driepitters. Lopen prima in testomstandigheden en bij continu 80, ga je wat anders doen met die motoren (zoals gasgeven) dan zuipen ze als een malle.
Toyota HSD is geen echt Atkinson, maar het wordt gesimuleerd met de variabele kleptiming. Tijdens lichte belasting blijft de inlaatklep te lang open staan, tot voorbij het odp. Hierdoor heeft de cilinder meer expansie ruimte tijdens de arbeidsslag. Het gevolg meer energie die in beweging wordt omgezet en minder verlies tijdens de uitlaatslag.

Een 1.2 Turbomotor heeft het verbruik van een 1.2 tijdens langzaam rijden, maar het top vermogen van 100-130pk. Spreek je dat vermogen aan, zal die ook verbruiken als ieder andere motor van dat vermogen.

Een ouderwetse twee liter die 1:10 loopt, krijg je vaak met rustig rijden niet veel zuiniger.
.
  vrijdag 25 september 2015 @ 18:18:56 #67
53151 T42
Pinball Wizard
pi_156377867
dus na her-meting mag ik utrecht weer in met mijn vw en 2.7 liter diesel?
pi_156396936
quote:
'Zwitserland verbiedt verkoop dieselauto's Volkswagen tijdelijk'

Zwitserland zou de verkoop van Volkswagens die zijn uitgerust met een dieselmotor voorlopig een halt hebben toegeroepen.
Dat melden verschillende media zaterdag op gezag van het Zwitserse overheidsorgaan Swiss Federal Roads Office (FEDRO).

De tijdelijke ban zou de verkoop van 180.000 Volkwagens die nog niet zijn verkocht of geregistreerd in de weg zitten. Zwitserland zou de maatregel vrijdag hebben aangekondigd.

Volkswagen ligt wereldwijd onder vuur door gesjoemel met de uitstoot van dieselauto's. Volgens de automaker gaat het daarbij wereldwijd om elf miljoen auto's.

In Nederland riep GroenLinks op om de verkoop van nieuwe Volkswagens voorlopig stil te leggen.
Bron: http://www.nu.nl/economie(...)wagen-tijdelijk.html
pi_156397609
Groenlinks :')
pi_156397747
Staatssecretaris heeft al duidelijk geroepen, dat het in Europa ook niet klopt, maar dat het te wijten is aan de stokoude ECE testcycli. Hier weet iedereen, dat het zo is.

Blijft onzin, dat veel regels in de US niet tellen voor Trucks, terwijl iedere Amerikaan zo'n ding kan kopen en rijden.
.
pi_156411425
Ik ben trouwens benieuwd wat het doet met de waarde van de auto's zelf. Stel dat je zo'n Bluemotion Golf hebt gekocht, gaat VW je dan geld teruggeven? De restwaarde keldert natuurlijk ook...
Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
pi_156412348
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 september 2015 20:16 schreef oldford het volgende:
De exacte truuk is nog niet bekend gemaakt, maar het lijkt erop dat ze te weinig AdBlue inspuiten.
Dit waarschijnlijk vanwege beloftes over hoelang een tankje AdBlue meegaat.
Kunnen ze nog lachen in Amerika als na de update het verbruik van AdBlue verdubbeld of verdrievoudigd. Dan gaan er een hoop Amerikanen procederen om die extra kosten vergoed te krijgen - als de EPA VW daar al niet toe verplicht.
In de akkerbouw zeggen ze dat je 3x normaal tanken is 1x adblue... Nou het word al snel 1 op 1 als je constant volle motor toeren draait.... en verder kan je er ook gewoon demiwater in flikkeren :P (ik weet niet het langdurige effect)

Maar het nadeel aan adblue is dat er weer allemaal poespas aan je motor komt... Verder is het wel beter dan alternatieven die op landbouw trekkers gebruikt is... sommige merken waren trots op dat ze geen adblue nodig hadden maar nu blijkt dat je elke 3000 uur een filter van 3 a 4000 euro kan vervangen :')
Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_156412397
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 september 2015 20:56 schreef ZwartmetSuiker het volgende:

[..]

Dan zal de auto een stuk minder fijn/soepel rijden gok ik, in feite wordt 'ie flink afgeknepen.
Ja maar dat betekent waarschijnlijk dat je rechtstreeks naar de tuner kan, en misschien kan je vag dealer ook wel wat regelen maar dat ligt eraan denk ik.
Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_156413209
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 september 2015 23:28 schreef Ridocar het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd wat het doet met de waarde van de auto's zelf. Stel dat je zo'n Bluemotion Golf hebt gekocht, gaat VW je dan geld teruggeven? De restwaarde keldert natuurlijk ook...
Die komen gewoon voor export hierheen natuurlijk. Extra luxe, met automaat en rode lichten. Die yanks "would not touch it with a ten foot pole"
.
pi_156416081
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 september 2015 13:25 schreef Fer het volgende:
Blijft onzin, dat veel regels in de US niet tellen voor Trucks, terwijl iedere Amerikaan zo'n ding kan kopen en rijden.
De regels voor trucks in Amerika lopen inderdaad achter, maar ze worden nog steeds aangescherpt.
Zo zeer zelfs dat Toyota nu stopt met de dieselmotor in de Tacuma met ingang van 2016.
http://www.torquenews.com(...)diesel-tacoma-coming
  zondag 27 september 2015 @ 14:55:53 #76
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_156421554
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 september 2015 23:28 schreef Ridocar het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd wat het doet met de waarde van de auto's zelf. Stel dat je zo'n Bluemotion Golf hebt gekocht, gaat VW je dan geld teruggeven? De restwaarde keldert natuurlijk ook...
ik heb de eerste VW Jetta 2.0 TDI Amerikaanse uitvoering al te koop gespot
pi_156426917
kan iemand mij uitleggen waarom ze die software die ze alleen gebruiken als hij op de testband staat en tot minder uitstoot leidt, ook niet gebruiken wanneer de auto op de weg rijdt? Software die de motor aanstuurt en tot minder uitstoot leidt is toch ideaal en precies wat je wilt zou ie zeggen
  zondag 27 september 2015 @ 18:30:29 #78
88754 Sounddragon
Dragon of sound.
pi_156427036
quote:
1s.gif Op zondag 27 september 2015 18:26 schreef BlauweSporttas het volgende:
kan iemand mij uitleggen waarom ze die software die ze alleen gebruiken als hij op de testband staat en tot minder uitstoot leidt, ook niet gebruiken wanneer de auto op de weg rijdt? Software die de motor aanstuurt en tot minder uitstoot leidt is toch ideaal en precies wat je wilt zou ie zeggen
Dan heeft ie geen power, en verbruikt hij veel meer adblue als opgegeven..
De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
pi_156427259
quote:
14s.gif Op zondag 27 september 2015 18:30 schreef Sounddragon het volgende:

[..]

Dan heeft ie geen power, en verbruikt hij veel meer adblue als opgegeven..
Het grote probleem is volgens mij dat de 2.0TDI helemaal geen adblue heeft waardoor deze nooit zonder fraude door de keuring zou komen.

VAG is nogal conservatief wat betreft het omarmen van nieuwe technologieën. Frauderen scheelt veel R&D kosten.

Alles om de grootste te worden. Arrogant bagger concern :r
pi_156427619
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 18:38 schreef Revolution-NL het volgende:
Het grote probleem is volgens mij dat de 2.0TDI helemaal geen adblue heeft
De in de Amerika en Canada geleverde Passat heeft wel AdBlue en de 2015 modellen van b.v. Golf en Jetta ook. Zie:
http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=436279
En let dan ook even op de gereden afstand en het percentage verbruikte AdBlue.
  zondag 27 september 2015 @ 19:05:23 #81
88754 Sounddragon
Dragon of sound.
pi_156428013
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 18:38 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Het grote probleem is volgens mij dat de 2.0TDI helemaal geen adblue heeft waardoor deze nooit zonder fraude door de keuring zou komen.

VAG is nogal conservatief wat betreft het omarmen van nieuwe technologieën. Frauderen scheelt veel R&D kosten.

Alles om de grootste te worden. Arrogant bagger concern :r
Wel dus, en ik vind het sowieso allemaal een beetje spijkers op laag water zoeken voor een land waar 'rollin' coal' helemaal de bom is :') Ze hebben gewoon een teringhekel aan auto's die niet daar gefabriceerd worden, hence ook de antieke 'ricer' grappen.. Ze kunnen het gewoon niet hebben dat ze in het buitenland betere producten maken, want stel dat mensen het ondervinden, dan verkopen ze straks helemaal geen detroit shitty steel meer.

Ik postte hem net al in de SC;


En die mongooltjes huilen om een testresultaatje :')

Tuur;lijk neemt VW de boel sort off in de veiling, maar dat doen alle andere fabrikanten ook, alleen zijn zij nu gesnapt, en de slechterikken, maar wacht maar af.. er gaat nog veel meer shit richting de spreekwoordelijke fan..
De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
pi_156428661
quote:
1s.gif Op zondag 27 september 2015 18:26 schreef BlauweSporttas het volgende:
kan iemand mij uitleggen waarom ze die software die ze alleen gebruiken als hij op de testband staat en tot minder uitstoot leidt, ook niet gebruiken wanneer de auto op de weg rijdt? Software die de motor aanstuurt en tot minder uitstoot leidt is toch ideaal en precies wat je wilt zou ie zeggen
En volgens mij roet ie binnen de korste keren dicht, als de anti-nox afstellingen goed werken. Dat is weer niet goed voor de Duitse degelijkheid.
.
pi_156429018
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 18:52 schreef oldford het volgende:

[..]

De in de Amerika en Canada geleverde Passat heeft wel AdBlue en de 2015 modellen van b.v. Golf en Jetta ook. Zie:
http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=436279
En let dan ook even op de gereden afstand en het percentage verbruikte AdBlue.
Ok. Mijn 308 verbruikt bijna 1 liter adblue per 1000km!
quote:
When I did my first oil change at 15,000 Km, the techs told me that the AdBlue had been hardly used and that they only needed a bit to top it off
:')
Adblue lijkt er dan inderdaad enkel op te zitten voor de EPA test cyclus.
pi_156429825
quote:
14s.gif Op zondag 27 september 2015 19:05 schreef Sounddragon het volgende:
Wel dus, en ik vind het sowieso allemaal een beetje spijkers op laag water zoeken
Ik vindt het geen spijkers op laag water zoeken, integendeel zelfs. Ik juich dit soort testen van harte toe.
Waarschijnlijk komt dat omdat ik kanker heb die mogelijk/waarschijnlijk auto gerelateerd is.
Ik heb mesothelioom maligne en dat is een kankersoort die door asbest wordt veroorzaakt.
Aangezien ik buiten remblokken en koppelingsplaten (in de tijd dat er asbest in zat) ik niet weet waar ik dan met asbest in aanraking ben gekomen, lijkt het dus door auto's veroorzaakt te zijn.
En dat was dan ook nog als particulier, ik werkte in die tijd helemaal niet voor garage's.
Ik wou het liever bij deze ene soort kanker houden.

Enne, je dacht toch niet dat die rollling coal auto's daar zo goedgekeurd waren voor verkoop?
Of dat ze überhaupt legaal zijn?
Ik zie die krengen hier ook nog genoeg rijden. Slecht gechipte VW's, Audi's, BMW's en Mercedessen met een grote zwarte rookwolk erachter als ze accelereren.

En voor dat je gaat mauwen over buitenlandertje pesten zou ik eerst wat onderzoek doen.
De grote truck fabrikanten in Amerika zoals Caterpillar, Cummings, Detroit Diesel en nog een paar hebben ook al een boete gehad van in totaal 1 miljard dollar.
pi_156429949
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 19:33 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Ok. Mijn 308 verbruikt bijna 1 liter adblue per 1000km!

[..]

:')
Adblue lijkt er dan inderdaad enkel op te zitten voor de EPA test cyclus.

Dom gelul, PSA gebruikt geen ad blue, maar eolys wat heel wat anders is. En slechts 1x per 120.000 bij gevuld moet worden.
pi_156430049
quote:
7s.gif Op zondag 27 september 2015 19:55 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Dom gelul, PSA gebruikt geen ad blue, maar eolys wat heel wat anders is. En slechts 1x per 120.000 bij gevuld moet worden.
Weet je dat wel zeker? :D
pi_156430287
quote:
7s.gif Op zondag 27 september 2015 19:55 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Dom gelul, PSA gebruikt geen ad blue, maar eolys wat heel wat anders is. En slechts 1x per 120.000 bij gevuld moet worden.
:')
Eerst je huiswerk doen voordat je zaken voor als waarheid uitdraagt.

Deze jongen moet toch echt om de 18k-20k km met zijn 308 naar de dealer om 17l adblue bij te vullen. En ja dat is adblue, anders zetten ze het niet in de handleiding :')

[ Bericht 3% gewijzigd door Revolution-NL op 27-09-2015 20:11:21 ]
pi_156430544
quote:
1s.gif Op zondag 27 september 2015 19:59 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Weet je dat wel zeker? :D
Ja

quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 20:04 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Eerst je huiswerk doen voordat je zaken voor als waarheid uitdraagt.
Deze jongen moet toch echt om de 18k-20k km met zijn 308 naar de dealer om 17l adblue bij te vullen.
96780806 EOLYS addaptief tank, Peugeot 308. Je wordt toch niet in de maling genomen door een universeel? En anders heb je een ernstig defect aan het systeem
pi_156430595
quote:
7s.gif Op zondag 27 september 2015 20:11 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Ja

[..]

96780806 EOLYS addaptief tank, Peugeot 308. Je wordt toch niet in de maling genomen door een universeel? En anders heb je een ernstig defect aan het systeem
Uit de handleiding
pi_156430658
quote:
7s.gif Op zondag 27 september 2015 20:11 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Ja

[..]

96780806 EOLYS addaptief tank, Peugeot 308. Je wordt toch niet in de maling genomen door een universeel? En anders heb je een ernstig defect aan het systeem
:')

Uit de handleiding:

http://public.servicebox.(...)08_II_01_2014_NL.pdf

quote:
Additief AdBlue ® en système SCR
voor Blue HDi dieselmotoren
Om het milieu zo min mogelijk te belasten
en aan de nieuwe Euro 6-norm te voldoen,
heeft PEUGEOTervoor gekozen zijn auto's
met dieselmotor te voorzien van een systeem
waarbij het roetfilter (FAP) wordt gecombineerd
met een SCRsysteem (Selective Catalytic
Reduction) voor de behandeling van de
uitlaatgassen zonder dat het brandstofverbruik
omhoog gaat.
SCR-systeem
Met behulp van het additief AdBlue ®, dat
ureum bevat, zet een katalysator tot 85%
van de stikstofoxides (NOx) om in stikstof en
water, stoffen die onschadelijk zijn voor de
gezondheid en het milieu.
Het additief AdBlue ® bevindt zich in een
specifiek reservoir onder de bagageruimte,
aan de achterzijde van de auto. Het reservoir
heeft een inhoud van 17 liter, goed voor een
actieradius van ongeveer 20.000 km voordat
een waarschuwingssysteem u meldt dat u
met de resterende hoeveelheid additief nog
maximaal 2400 km kunt rijden.
Om ervoor te zorgen dat het SCR-systeem
goed blijft werken, wordt bij elke periodieke
onderhoudscontrole aan uw auto in het
PEUGEOT-netwerk of bij een gekwalificeerde
werkplaats het reservoir van het additief
AdBlue ® bijgevuld.
Als u denkt tussen twee periodieke
onderhoudscontroles meer dan 20.000 km te
rijden, raden wij u aan het reservoir tussentijds
te laten bijvullen bij het netwerk.
pi_156432622
quote:
7s.gif Op zondag 27 september 2015 20:11 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Ja

[..]

96780806 EOLYS addaptief tank, Peugeot 308. Je wordt toch niet in de maling genomen door een universeel? En anders heb je een ernstig defect aan het systeem
Ben jij niet in de war met dat spulletje wat ze sinds de 2.0 HdiFAP gebruiken om het FAP schoon te branden?

En volgens mij gebruikt de Blue HDi Adblue, zodat ze minder EGR nodig hebben om de motor efficienter te maken voor 14%
.
  zondag 27 september 2015 @ 21:18:40 #92
88754 Sounddragon
Dragon of sound.
pi_156433547
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 19:52 schreef oldford het volgende:

[..]

Ik vindt het geen spijkers op laag water zoeken, integendeel zelfs. Ik juich dit soort testen van harte toe.
Waarschijnlijk komt dat omdat ik kanker heb die mogelijk/waarschijnlijk auto gerelateerd is.
Ik heb mesothelioom maligne en dat is een kankersoort die door asbest wordt veroorzaakt.
Aangezien ik buiten remblokken en koppelingsplaten (in de tijd dat er asbest in zat) ik niet weet waar ik dan met asbest in aanraking ben gekomen, lijkt het dus door auto's veroorzaakt te zijn.
En dat was dan ook nog als particulier, ik werkte in die tijd helemaal niet voor garage's.
Ik wou het liever bij deze ene soort kanker houden.

Enne, je dacht toch niet dat die rollling coal auto's daar zo goedgekeurd waren voor verkoop?
Of dat ze überhaupt legaal zijn?
Ik zie die krengen hier ook nog genoeg rijden. Slecht gechipte VW's, Audi's, BMW's en Mercedessen met een grote zwarte rookwolk erachter als ze accelereren.

En voor dat je gaat mauwen over buitenlandertje pesten zou ik eerst wat onderzoek doen.
De grote truck fabrikanten in Amerika zoals Caterpillar, Cummings, Detroit Diesel en nog een paar hebben ook al een boete gehad van in totaal 1 miljard dollar.
Doe eens lawe zeggen; 10 miljoen auto's, 50 jaar lang (schatting) met idd asbesthoudende remblokken? hoeveel TON van die shit ligt er verspreid door Nederland (de WERELD) denk je? en dan vergeet ik inderdaad effe de koppelingsplaten, en over asbest in de bouw als standaard in afvoeren, waterleidingen, isolaties, aftimmeringen, loodsen, fabrieken, schoorstenen van woningen,gebouwen en fabrieken, golfplaten op schuurtjes en loodsen, plafondplaten in scholen en winkelcentra, en zo kan ik nog wel effe doorgaan. Ik heb met je te doen; kanker is niet leuk, maar gaan wijzen naar iets wat je niet kunt aantonen (ik zie 2 keer mogelijk en waarschijnlijk in één zin) en wat net zo makkelijk van één van de kleinigheidjes die ik aanhaalde kan zijn veroorzaakt vind ik een beetje een zwaktebod.. Net als nog vele duizenden andere mensen heb je kanker, en als het asbestkanker (mesothelioom) is, zou het best kunnen, maar aantonen dat het van automobielen afkomt kun je never nooit niet.

En tuurlijk hebben ze de truckfabrikanten onder hun hol geschopt, die lopen qua techniek 20 jaar achter, maar ze verrekken het om europese trucks te rijden, alleen Volvo verkoopt daar een beetje geloof ik, en die zijn vét veel schoner als hun eigen troep. Dit drama geldt ook meer specifiek voor personenauto's Xwaarder pul hoeft nog niet eens aan dit soort gekkigheid te voldoen
De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
  zondag 27 september 2015 @ 21:24:03 #93
15746 daNpy
Marathon Coupé
pi_156433946
Eens met SD, niet zo heel lang geleden is er een nieuwe directeur van GM aangesteld om het merk een boost te geven en concurrentie uit het buitenland komt die rednecks helemaal niet goed uit... omdat ze gewoon ouwe troep bouwen in vergelijking met de auto's uit het Oosten en uit Europa.
En dat kunnen ze in de UnaaitmijSteets niet zo goed velen.
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.
pi_156438190
quote:
0s.gif Op zondag 27 september 2015 20:12 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Uit de handleiding
[ afbeelding ]
Nee, zeker niet bijvullen met iets dat zeker een factor zoveel goedkoper is, anders loopt Peug hun inkomsten mis....
Werkelijk, AdBlue is Adblue, of 'ie voor Peugeot is bestemd of voor DAF. Ik zou gewoon een jerrycan vullen aan de AdBleu-pomp en in m'n HDI van Peugeot mikken als ik er een had.
Echte elektriciëns gebruiken geen jokari.
pi_156442722
quote:
14s.gif Op zondag 27 september 2015 21:18 schreef Sounddragon het volgende:
En tuurlijk hebben ze de truckfabrikanten onder hun hol geschopt, die lopen qua techniek 20 jaar achter, maar ze verrekken het om europese trucks te rijden, alleen Volvo verkoopt daar een beetje geloof ik, en die zijn vét veel schoner als hun eigen troep.
Grappig dat je over Volvo begint. Volvo Trucks en Renault Trucks waren ook 2 van de bedrijven die meedeelden in de boete van 1 miljard.
pi_156442806
quote:
14s.gif Op zondag 27 september 2015 21:18 schreef Sounddragon het volgende:
10 miljoen auto's, 50 jaar lang (schatting) met idd asbesthoudende remblokken? hoeveel TON van die shit ligt er verspreid door Nederland (de WERELD) denk je? en dan vergeet ik inderdaad effe de koppelingsplaten,.
Je hebt gelijk, zover had ik nog niet eens nagedacht. Die troep ligt/lag echt op elke straathoek.
Van alle andere voorbeelden die je geeft moet je op een bepaalde plaats zijn om daar in aanraking met asbest te komen en dan moet er ook nog aan dat spul gerommeld worden. Van ons huis weet ik dat het asbestvrij is. Dat is gecontroleerd voor de verkoop ervan. Ook het gebouw waar ik nu woon is gecontroleerd en absoluut asbest-vrij.
Je hebt me duidelijk gemaakt dat de auto met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijk de veroorzaker is van mijn kanker (mesothelioom maligne).

[ Bericht 3% gewijzigd door oldford op 28-09-2015 09:45:59 ]
  maandag 28 september 2015 @ 09:09:00 #97
150083 Barcaconia
ºº [[[[] []]]] ºº
pi_156442889
quote:
1s.gif Op zondag 27 september 2015 22:47 schreef Ridocar het volgende:

[..]

Nee, zeker niet bijvullen met iets dat zeker een factor zoveel goedkoper is, anders loopt Peug hun inkomsten mis....
Werkelijk, AdBlue is Adblue, of 'ie voor Peugeot is bestemd of voor DAF. Ik zou gewoon een jerrycan vullen aan de AdBleu-pomp en in m'n HDI van Peugeot mikken als ik er een had.
Het gaat om de snelheid van het vullen. Niet om de vloeistof. Een vrachtwagenpomp loopt veel te hard en de vloeistof spuit meteen weer door de tank naarbuiten voordat het pistool afslaat (niet bij alle personenauto's, wel bij de meesten)
Ik spreek uit ervaring, adblue is rotzooi om te verwijderen uit je bekleding na het knoeien :')
[b]Op vrijdag 24 augustus 2007 09:50 schreef PretKroket het volgende:[/b]
dude? :') ik hoop voor je dat je niet serieus bent
Even voor jou: 2x1/2 = 1/2 x 1/2
[b]Neem mij niet tè serieus, dat doe ik zelf ook niet[/b]
  Moderator maandag 28 september 2015 @ 13:37:55 #98
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_156447427
quote:
13s.gif Op maandag 28 september 2015 09:09 schreef Barcaconia het volgende:

[..]

Het gaat om de snelheid van het vullen. Niet om de vloeistof. Een vrachtwagenpomp loopt veel te hard en de vloeistof spuit meteen weer door de tank naarbuiten voordat het pistool afslaat (niet bij alle personenauto's, wel bij de meesten)
Ik spreek uit ervaring, adblue is rotzooi om te verwijderen uit je bekleding na het knoeien :')
Volgende keer gewoon in je tankje pissen. Zit ook ureum in :P
Kranplätze müssen verdichtet sein
  maandag 28 september 2015 @ 14:30:33 #99
150083 Barcaconia
ºº [[[[] []]]] ºº
pi_156448417
quote:
1s.gif Op maandag 28 september 2015 13:37 schreef derLudolf het volgende:

[..]

Volgende keer gewoon in je tankje pissen. Zit ook ureum in :P
Dat heb ik inderdaad liever in mijn bekleding zitten :')

Daarbij is een adblue-tankdoorgang maar 19mm en ik ben Fok!ker dus je kunt al raden dat dat niet gaat passen
[b]Op vrijdag 24 augustus 2007 09:50 schreef PretKroket het volgende:[/b]
dude? :') ik hoop voor je dat je niet serieus bent
Even voor jou: 2x1/2 = 1/2 x 1/2
[b]Neem mij niet tè serieus, dat doe ik zelf ook niet[/b]
pi_156449253
quote:
1s.gif Op zondag 27 september 2015 22:47 schreef Ridocar het volgende:

[..]

Nee, zeker niet bijvullen met iets dat zeker een factor zoveel goedkoper is, anders loopt Peug hun inkomsten mis....
Werkelijk, AdBlue is Adblue, of 'ie voor Peugeot is bestemd of voor DAF. Ik zou gewoon een jerrycan vullen aan de AdBleu-pomp en in m'n HDI van Peugeot mikken als ik er een had.
Dat gaat niet zo gemakkelijk, voor AdBlue heb je specifieke AdBlue apparatuur nodig.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')