Denk dat zij gewoon de US versie hebben? En ik gok dat 'fuck' wordt gecensureerd.quote:Op donderdag 17 september 2015 20:04 schreef Rivalo het volgende:
Ik heb de aflevering al gezien, maar waarom komt er een gecensureerde versie op de NL tv en wat wordt er dan in godsnaam gecensureerd?
Ze doelden op de overdreven politiek correctheid van de maatschappij tegenwoordig.quote:Op donderdag 17 september 2015 20:01 schreef Poesopstokje het volgende:
Vermakelijke aflevering, al ging het allemaal heel snel en kon ik dat hele PC gebeuren niet zo volgen. Wil iemand met kennis straks een samenvattinkje doen met de actualiteiten die voorbij zijn gekomen?
Dan wens ik veel sterkte aan de kijkers op Comedy Central, dat worden nog wel aardig wat bliepjes bij het PC gedeeltequote:Op donderdag 17 september 2015 20:08 schreef Karina het volgende:
[..]
Denk dat zij gewoon de US versie hebben? En ik gok dat 'fuck' wordt gecensureerd.
Oh wacht ik heb nog niet gekeken, maar wat ik kan opmaken uit de post boven je: was het misschien met opzet? Policor en dan overdreven?quote:Op donderdag 17 september 2015 20:10 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Dan wens ik veel sterkte aan de kijkers op Comedy Central, dat worden nog wel aardig wat bliepjes bij het PC gedeelte
En PC staat in the USA ook voor politiek correct?quote:Op donderdag 17 september 2015 20:10 schreef Zeitgeist het volgende:
[..]
Ze doelden op de overdreven politiek correctheid van de maatschappij tegenwoordig.
Dat en het hele Bro gedoe. Da's een ding in Amerika tegenwoordig.
Yupquote:Op donderdag 17 september 2015 20:12 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
En PC staat in the USA ook voor politiek correct?![]()
#Noob
Geen idee, de aflevering gaat niet speciaal over censuur of bliepjes bij fuck, maar meer over:quote:Op donderdag 17 september 2015 20:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh wacht ik heb nog niet gekeken, maar wat ik kan opmaken uit de post boven je: was het misschien met opzet? Policor en dan overdreven?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 september 2015 20:16 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Geen idee, de aflevering gaat niet speciaal over censuur of bliepjes bij fuck, maar meer over:Ah ok. Dan is het wel irritant als het er niet bij hoort.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 september 2015 20:16 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Aah, nu snap ik het weer.
Maar de relatie met die studenten dan weer niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 17-09-2015 20:23:10 ]
quote:Op donderdag 17 september 2015 20:21 schreef Rivalo het volgende:
[..]Aha, dankjewel voor je uitlegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
leek er niet op netquote:Op donderdag 17 september 2015 22:07 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
Begin is wel leuk tot nu toe. Ik verwacht niet veel van de rest van de aflevering... Ik weet zeker dat die PC gasten worden weggejaagd door Eric, Kyle etc
Jammer dat ik geen Amerikaan ben en dit soort zooi mij geen reet interesseert.quote:Op donderdag 17 september 2015 22:34 schreef Droopie het volgende:
Tom Brady bash,heerlijk.
Hij speelde vals met American Football en is te vergelijken met Ronaldo qua beroemdheid (date ook met Katy Perry)
alleen is Ronaldo wel veel bekender wereldwijdquote:Op donderdag 17 september 2015 22:34 schreef Droopie het volgende:
Tom Brady bash,heerlijk.
Hij speelde vals met American Football en is te vergelijken met Ronaldo qua beroemdheid (date ook met Katy Perry)
Dit ja.quote:Op donderdag 17 september 2015 22:40 schreef MAHL het volgende:
[..]
Jammer dat ik geen Amerikaan ben en dit soort zooi mij geen reet interesseert.
Dit, leuk dat het weer is begonnen.quote:Op donderdag 17 september 2015 23:56 schreef Monolith het volgende:
Ik vond het wel een aardige aflevering. Onderwerpen boeiden me alleen niet zo.
Tom Brady is getrouwd met Gisele Bundchen en heeft 2 kinderen... en over het vals spelen valt ook genoeg te zeggen...quote:Op donderdag 17 september 2015 22:34 schreef Droopie het volgende:
Tom Brady bash,heerlijk.
Hij speelde vals met American Football en is te vergelijken met Ronaldo qua beroemdheid (date ook met Katy Perry)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Goh, een Amerikaanse serie die Amerikaans isquote:Op vrijdag 18 september 2015 23:47 schreef Quyxz_ het volgende:
Snapte de ballen van de grappen in deze aflevering.Jammer van al die Amerikaanse zooi.
Nee, Southpark is al jarenlang actueelquote:
Het is een vrouw, jaquote:Op zaterdag 19 september 2015 00:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Karige aflevering, maar ze zetten goed neer hoe politieke correctheid je door de strot gedrukt wordt, en als je het er niet mee eens bent ben je een racist/<vul zelf in>-foob/klootzak/etc.
Snap ook echt niet dat heel fucking 'Murica zo staat te juichen om Bruce/Caitlyn Jenner. Flikker toch op, man
Ah een parodie op de Amerikaanse verkiezingen. Dat kan nog wel aardig worden.quote:Op maandag 21 september 2015 17:44 schreef ImMaxa het volgende:
Volgende aflevering (1902) is bekend, heeft de titel Where My Country Gone?.
Korte beschrijving: Mr Garrison wants to build a wall to keep out all of the immigrants coming into the United States.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |