quote:Op donderdag 10 september 2015 19:43 schreef Tchock het volgende:
Mijn moeder belt me.
"Hoi!"
- Bel ik jou of bel jij mij?
Ik heb geen insolventie recht gehad in de bachelor maar inderdaad.. Er ligt een voorstel om het te codificeren. Maar er zijn nog veel meer arresten die er invulling aangeven zoals de bont/bannenberg etc.quote:Op donderdag 10 september 2015 19:42 schreef Tchock het volgende:
Ah, de Peeters/Gatzenvordering. Bij insolventierecht word je er werkelijk mee doodgeslagen.
Ga je heel diep schamen om "jou ma" en daarna nog een keer om deze verschrikkelijk slechte grap en daarna nog een keer omdat je überhaupt insinueert dat mijn moeder ook maar enige aandacht aan jou zou besteden.quote:Op donderdag 10 september 2015 19:50 schreef eriksd het volgende:
Hoezo belt jou ma ook naar jou Tchock? Dacht dat ze alleen mij belde.
Wat een waardeloos ding he? Waardeloze auto-correct, beperkt systeem en nu komen ze ook nog met die waardeloosheid op groter formaat in de vorm van een schaamteloze kopie van de Surface Pro 3.quote:
Ik weet het. Insolventierecht had de meeste jurisprudentie van al mijn vakken (en een bijbehorende vuistdikke jurisprudentiebundel).quote:Op donderdag 10 september 2015 19:49 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ik heb geen insolventie recht gehad in de bachelor maar inderdaad.. Er ligt een voorstel om het te codificeren. Maar er zijn nog veel meer arresten die er invulling aangeven zoals de bont/bannenberg etc.
Lachen. Ik heb dus nooit insolventierecht gehad. Nog nooit gehoord van de Peeters/Gatzen-vordering in mijn bachelor.quote:Op donderdag 10 september 2015 19:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik weet het. Insolventierecht had de meeste jurisprudentie van al mijn vakken (en een bijbehorende vuistdikke jurisprudentiebundel).
Die autocorrect is niet mals nee. Verder topding.quote:Op donderdag 10 september 2015 19:59 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Wat een waardeloos ding he? Waardeloze auto-correct, beperkt systeem en nu komen ze ook nog met die waardeloosheid op groter formaat in de vorm van een schaamteloze kopie van de Surface Pro 3.
Ik geloof dat het bij ons ook een mastervak is maar ik heb het in mijn bachelor gevolgd omdat ik destijds moest kiezen tussen dat of een onderzoeksvakje dat geen reet voorstelde.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:00 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Lachen. Ik heb dus nooit insolventierecht gehad. Nog nooit gehoord van de Peeters/Gatzen-vordering in mijn bachelor.
Kun je ook uitzetten. Buitengewoon superieur apparaat is het.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:00 schreef eriksd het volgende:
[..]
Die autocorrect is niet mals nee. Verder topding.
Ach man, hou iemand anders voor de gekquote:Op donderdag 10 september 2015 20:00 schreef eriksd het volgende:
[..]
Die autocorrect is niet mals nee. Verder topding.
Ik vind het wel jammer want het is een rete boeiend rechtsgebied.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:01 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik geloof dat het bij ons ook een mastervak is maar ik heb het in mijn bachelor gevolgd omdat ik destijds moest kiezen tussen dat of een onderzoeksvakje dat geen reet voorstelde.
quote:Op donderdag 10 september 2015 20:02 schreef Blistering het volgende:
[..]
Kun je ook uitzetten. Buitengewoon superieur apparaat is het.
Misschien later vanavond ook even eentje bestellen.
Een Pro imitatie is het niet, want ARM CPU en dus gecrippled net als Microsoft dat deed met de RT. Tis een RT met leuke Pro foefjes en voor een Pro prijs, maar zonder de mogelijkheden van een Surface Pro.quote:Op donderdag 10 september 2015 19:59 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Wat een waardeloos ding he? Waardeloze auto-correct, beperkt systeem en nu komen ze ook nog met die waardeloosheid op groter formaat in de vorm van een schaamteloze kopie van de Surface RT.
Het zit je hoog hé. Gelukkig boeit het mij geen ene flikker wat jij allemaal van Apple vindt.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Die Pro superieur? Zo'n groot zwaar ding wat je niet uren in je hand kan houden, zonder standaard, met een smartphone cpu en besturingssysteem en een flut toetsenbordje á 170 euro? Oja je kan voor 100 euro ook een pen kopen maar die is eigenlijk alleen gemaakt om te tekenen, want handschriftherkenning is er niet.
Beetje een kopietje van je post in het Apple topicquote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Een Pro imitatie is het niet, want ARM CPU en dus gecrippled net als Microsoft dat deed met de RT. Tis een RT met leuke Pro foefjes en voor een Pro prijs, maar zonder de mogelijkheden van een Surface Pro.
Jup, zolang Bartje blijft denken dat de iPad Pro een Surface Pro kloon is blijf ik dat herhalenquote:Op donderdag 10 september 2015 20:05 schreef Blistering het volgende:
[..]
Beetje een kopietje van je post in het Apple topic
Ja ikkequote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef eriksd het volgende:
Zijn er hier nog fans van Bob Dylan?
Kan hem op een goeie dag wel waarderen.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef eriksd het volgende:
Zijn er hier nog fans van Bob Dylan?
Sukkel!quote:
Fan niet, maar blijft prima muziekquote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef eriksd het volgende:
Zijn er hier nog fans van Bob Dylan?
quote:Op donderdag 10 september 2015 20:04 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Een Pro imitatie is het niet, want ARM CPU en dus gecrippled net als Microsoft dat deed met de RT. Tis een RT met leuke Pro foefjes en voor een Pro prijs, maar zonder de mogelijkheden van een Surface Pro.
Ik weet dat het geen kopie is, ik ben niet achterlijk, maar er zijn duidelijke indicaties dat het een grote inspiratie is geweest:quote:Op donderdag 10 september 2015 20:06 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, zolang Bartje blijft denken dat de iPad Pro een Surface Pro kloon is blijf ik dat herhalen
Prachtig man. Stem als een zaag, teksten als de beste poëet. The Times They Are A-Changin' is echt prachtig (qua tekst). Vroeger kon hij ook zelf nog hele mooie liedjes maken (zoals Tangled up in Blue, I Want You en eigenlijk heel Blonde on Blonde). Maar ook covers van hem door andere artiesten zijn heel vaak goed.quote:
En terecht. Noem eens wat. Daar ben ik nou wél benieuwd naar.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:08 schreef Boterbartje het volgende:
Ik luister de laatste tijd veel klassiek. Mooi hoor.
Beetje zoals Lange Frans dus.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Prachtig man. Stem als een zaag, teksten als de beste poëet. The Times They Are A-Changin' is echt prachtig (qua tekst). Vroeger kon hij ook zelf nog hele mooie liedjes maken (zoals Tangled up in Blue, I Want You en eigenlijk heel Blonde on Blonde). Maar ook covers van hem door andere artiesten zijn heel vaak goed.
Ik wil helemaal niet aanmelden om een liedje te luisteren.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:09 schreef Boterbartje het volgende:
https://open.spotify.com/track/4pEbdaP3VrrYeKRKZmydTP
Sjorsquote:Op donderdag 10 september 2015 20:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Is dit weer zo'n codenaam voor een of andere matige jaren-80-zanger? Net als Sjors?
sorry mang. Ik gebruik trouwens steeds vaker groove musicquote:Op donderdag 10 september 2015 20:10 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik wil helemaal niet aanmelden om een liedje te luisteren.
Prima. Vrij mainstream wat klassiek betreft, maar kan absoluut door de beugel.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:13 schreef Boterbartje het volgende:
https://open.spotify.com/track/2g3YRVSomMdSA0odecle0r
https://open.spotify.com/track/4G81hSoECWnsdVpikBmAOI
https://open.spotify.com/track/2uIgnhIEQWJpE8eAIJT9QZ
https://open.spotify.com/track/4RHuLTWZKXhocM7SiS1F4Y
https://open.spotify.com/track/3cJbybFoFk4D80VfFsNGDI
https://open.spotify.com/track/33gKCTBxxUFti2ve9XuJFC
https://open.spotify.com/track/5MiNXXVsP6lINzL0qkOjq2
https://open.spotify.com/track/7kGSxMrDZJAxFRWkWGFwvs
https://open.spotify.com/track/3iD9BFC0Q3JXgvnWQKSTs3
https://open.spotify.com/track/4Hcmq1FJWStK9sJFHLTJNW
https://open.spotify.com/track/2n03gC6rRet9lHKOcjsSx3
Enkele voorbeelden
Veel naar geluisterd dit laatste tijd. Dylanquote:Go melt back in the night
Everything inside is made of stone
There's nothing in here moving
And anyway I'm not alone
You say you're looking for someone
Who'll pick you up each time you fall
To gather flowers constantly
And to come each time you call
A lover for your life and nothing more
But it ain't me, babe
No, no, no, it ain't me, babe
It ain't me you're lookin' for, babe.
Mooie eindrijmquote:Op donderdag 10 september 2015 20:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Veel naar geluisterd dit laatste tijd. Dylan
Joa ik ben nie van de rare meuk. Flikker gewoon playlist op, koptelefoon en kop thee dabei. Ontspannenquote:Op donderdag 10 september 2015 20:14 schreef Blistering het volgende:
[..]
Prima. Vrij mainstream wat klassiek betreft, maar kan absoluut door de beugel.
Heb je last van waanbeelden? In elk geval, dat komt door de structuur van de coupletten. Rijmschema herhaalt (zoals vaak bij goede poëzie) met eindrijm op dezelfde punten en specifieke zinnen rijmen dan, zeg maar, extra-couplettair op elkaar.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:16 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mooie eindrijm
When you call
I am a wall
I say nothing at all
And you play tennis with a ball.
Bovenmatig terecht. Dat soort momenten zijn hemels.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:19 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Joa ik ben nie van de rare meuk. Flikker gewoon playlist op, koptelefoon en kop thee dabei. Ontspannen
Babe babe babequote:Op donderdag 10 september 2015 20:19 schreef Tchock het volgende:
[..]
Heb je last van waanbeelden? In elk geval, dat komt door de structuur van de coupletten. Rijmschema herhaalt (zoals vaak bij goede poëzie) met eindrijm op dezelfde punten en specifieke zinnen rijmen dan, zeg maar, extra-couplettair op elkaar.
Ik vind een glengoyne ipv thee ook prima. Maargoed.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:21 schreef Blistering het volgende:
[..]
Bovenmatig terecht. Dat soort momenten zijn hemels.
Net zo ongeëvenaard als 47 Ronin.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:22 schreef eriksd het volgende:
[..]
Babe babe babe
Ga nou maar gewoon 80's pop luisteren. Ongeëvenaard.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |