Oh, geen reden hoor? Ik doel ook helemaal niet op jou specifiek.quote:Op zaterdag 5 december 2015 21:24 schreef Elleska het volgende:
[..]
Bij 'mijn' action wordt die vraag bijna nooit gesteld. en de keren dat het wel gebeurd zijn ze vergeetachtig en gooien de spullen uit automatisme alsnog in een tasje. verder zijn het lieve medewerkers hoor, gelukkig geen hork verhalen die ik hier soms lees.
al eens eerder over gehad in dit topic, we hebben geen kassa met lopende band dus bij de kassa wordt alles vanuit het mandje gescand en direct in een tas gestopt. ben heel benieuwd hoe dat gaat als er per tasje betaald moet worden.
Ik weet eigenlijk ook niet waarom je mij quote bij dit verhaal? voel me niet echt aangesproken. ik koop danwel geen tas, maar heb nooit problemen om de producten mee te nemen in mijn tas/fietstassen.
Jawel. Ze liggen nu achter de kassa. Vroeger kon je ze gewoon van de stapel pakken. Zoals bij xenos nu nog het geval is.quote:Op zaterdag 5 december 2015 22:39 schreef Elleska het volgende:
in de action zou het al een jaar gevraagd moeten worden of iemand een tasje wil
vorig jaar zouden alle tasjes al in de ban worden gedaan. niets van gemerkt.
niet bij de kassa's zonder lopende band waar ik het over hadquote:Op zaterdag 5 december 2015 22:57 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Jawel. Ze liggen nu achter de kassa. Vroeger kon je ze gewoon van de stapel pakken. Zoals bij xenos nu nog het geval is.
Ik heb ze vorig jaar gezien dus daar heb je niet zoveel aanquote:Op maandag 7 december 2015 10:42 schreef Pisces29 het volgende:
Heeft iemand misschien een kerstboomstandaard gezien?
Zoiets:
[ afbeelding ]
Dan weet ik of ik de Action kan skippen, als ze het niet verkopen.
Dacht het wel. Weet echter niet of ze het nu verkopen, want reisartikel.quote:Op maandag 7 december 2015 16:36 schreef CudiKid het volgende:
Weet iemand of ze nekkussens verkopen bij de Action?
Jep laatst nog zien liggenquote:Op maandag 7 december 2015 16:36 schreef CudiKid het volgende:
Weet iemand of ze nekkussens verkopen bij de Action?
Ja zaterdag nog gezienquote:Op maandag 7 december 2015 16:36 schreef CudiKid het volgende:
Weet iemand of ze nekkussens verkopen bij de Action?
Ja ik, doen het al een jaar of drie, vier. Niks mis mee!quote:Op maandag 7 december 2015 23:06 schreef 010P het volgende:
Iemand zich al aan de kerst lampjes gewaagd?
of zoals bij de zeeman. Kosten 1 euro, en als je ze terug brengt krijg je je geld terug, ook als t tasje kapot gegaan isquote:Op dinsdag 8 december 2015 10:38 schreef Mylene het volgende:
Over die tassen. Ik zou het tof vinden als ze stoffen tasjes gaan verkopen. Ik heb er een van Lidl, Primark en Flying Tiger al is die wel aan de kleine kant.
Ik heb in Spanje bij 'il cortes ingles' voor 60 cent een lichtgewicht stof opvouwbaar tasje gekocht. Ideaal! Past altijd in je tas, maar heeft wel de grootte van een shopper. De meeste stoffen zijn zo dik en wil ik niet in mijn handtas...quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:17 schreef Ynske het volgende:
[..]
of zoals bij de zeeman. Kosten 1 euro, en als je ze terug brengt krijg je je geld terug, ook als t tasje kapot gegaan is
Blokker heeft dat soort tasjes ook vaak, in de 1 euro bakken. Ik ben de mijne kwijtquote:Op dinsdag 8 december 2015 13:35 schreef Panthera1984 het volgende:
[..]
Ik heb in Spanje bij 'il cortes ingles' voor 60 cent een lichtgewicht stof opvouwbaar tasje gekocht. Ideaal! Past altijd in je tas, maar heeft wel de grootte van een shopper. De meeste stoffen zijn zo dik en wil ik niet in mijn handtas...
Ik gebruik altijd zulke tasjes als ik boodschappen ga doen of naar een andere winkel ga. Je kunt ze overal halen, Kruidvat, Blokker, Intratuin, Action (ja echt!), en ik heb er eentje uit EuroDisney en eentje van Vichy in de vorm van een roos. Ik ben alleen vaak te lui om ze weer netjes in het hoesje te frotten.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:35 schreef Panthera1984 het volgende:
[..]
Ik heb in Spanje bij 'il cortes ingles' voor 60 cent een lichtgewicht stof opvouwbaar tasje gekocht. Ideaal! Past altijd in je tas, maar heeft wel de grootte van een shopper. De meeste stoffen zijn zo dik en wil ik niet in mijn handtas...
Ik moet er zeker 5 hebben maar om de een of andere reden zijn ze allemaal weg en blijf ik plastic tasjes kopenquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:12 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik gebruik altijd zulke tasjes als ik boodschappen ga doen of naar een andere winkel ga. Je kunt ze overal halen, Kruidvat, Blokker, Intratuin, Action (ja echt!), en ik heb er eentje uit EuroDisney en eentje van Vichy in de vorm van een roos. Ik ben alleen vaak te lui om ze weer netjes in het hoesje te frotten.
Ja dat is wel het nadeel als ze geen plastic tassen meer meegeven, ik schep halverwege de week de natte plekken uit de caviakooien en dat gaat dan in plastic tassen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 15:14 schreef Rawedni het volgende:
[..]
Ik moet er zeker 5 hebben maar om de een of andere reden zijn ze allemaal weg en blijf ik plastic tasjes kopenAchja we dumpen er eens per week de vuile kattenbakvulling in, past precies.
wat is er mis mee dan?quote:Op dinsdag 8 december 2015 19:37 schreef fotostarter het volgende:
Waarom is die top100 pagina kapoet?
omdat die hele website kaduuk is.quote:Op dinsdag 8 december 2015 19:37 schreef fotostarter het volgende:
Waarom is die top100 pagina kapoet?
Pagina blijft wit.quote:
De rest werkt hier gewoonquote:Op dinsdag 8 december 2015 20:00 schreef SnoepTomaatje het volgende:
[..]
omdat die hele website kaduuk is.
Die verkopen ze ook. 79 cent oid. Liggen in een klein schapje in de buurt van de portemonnees en tassen enzo.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:38 schreef Mylene het volgende:
Over die tassen. Ik zou het tof vinden als ze stoffen tasjes gaan verkopen. Ik heb er een van Lidl, Primark en Flying Tiger al is die wel aan de kleine kant.
primark lag er van de week nog vol mee. die vind ik fouter dan die van actionquote:Op dinsdag 8 december 2015 13:57 schreef Puala het volgende:
Ik wilde net een foute kersttrui scoren, maar ze hebben alleen degene in het wit met de kalkoen nog maar
Ik zag laatst hele mooie lichtjes met glitter vlinders liggen. Ik moest mij inhouden om ze niet gelijk mee te nemenquote:Op maandag 7 december 2015 23:06 schreef 010P het volgende:
Iemand zich al aan de kerst lampjes gewaagd?
Daar heb ik die van mij ook gekochtquote:Op woensdag 9 december 2015 10:51 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
primark lag er van de week nog vol mee. die vind ik fouter dan die van action
toch wel die met de knipperlichtjes?quote:Op woensdag 9 december 2015 11:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Daar heb ik die van mij ook gekocht
Nee want die durf ik niet te wassenquote:Op woensdag 9 december 2015 11:14 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
toch wel die met de knipperlichtjes?
je mag m ook niet wassen volgens een etiketje binnenin. dat is de enige reden dat ik m niet gekocht heb. en een trui kopen om weg te moeten gooien omdat die stinkt naar gourmet is tegen mn principe. dus ik heb m met pijn in mijn hart teruggelegdquote:Op woensdag 9 december 2015 11:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee want die durf ik niet te wassenHeb nog een degelijke met peperkoekmannetjes genomen.
Die heb ik niet in de buurt zittenquote:Op woensdag 9 december 2015 10:51 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
primark lag er van de week nog vol mee. die vind ik fouter dan die van action
Denk de doe-het-zelf afdeling.quote:Op donderdag 10 december 2015 14:59 schreef Cathmar het volgende:
Dun draad om iets mee aan het plafond te hangen (visdraad??). Ga ik dat vinden en in welke sectie moet ik zoeken?
Ik heb er vorig jaar een gekocht. Durf niet te zeggen of ze er nog zijn.quote:Op zondag 13 december 2015 13:35 schreef bloempje-moi het volgende:
Dag Actionista's,
Weet iemand toevallig of ze bij Action taartschalen verkopen, bij voorkeur met een deksel?
Dank u
Ik zou naar de IKEA gaan. Heb ze persoonlijk nog niet gezien bij de Actionquote:Op dinsdag 15 december 2015 17:04 schreef Volvoman het volgende:
Verkopen ze grote wissellijsten in de maat 60 x 90 of 61 x 91? Of moet ik daarvoor naar de Ikea?
Deze voor 2,99?quote:Op zaterdag 12 december 2015 14:30 schreef Njosnavelin het volgende:
Weet iemand of ze bij de action van die kleine kerstboompjes hebben met verlichting die van kleur veranderen? Van die soort glasvezel lichtjes. Of waar ze dat anders verkopen ?
Ja, in de buurt van de schoonmaakspullen meestal.quote:Op vrijdag 18 december 2015 23:48 schreef lyolyrc het volgende:
Weet een van jullie of zulk soort antislipmatjes
[ afbeelding ]
standaard in het assortiment van Action zitten?
Dankjewel! We hebben ze.quote:Op zaterdag 19 december 2015 00:50 schreef mootie het volgende:
[..]
Ja, in de buurt van de schoonmaakspullen meestal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |