Leuk joh. ex-Zwn Hoeksewaard busquote:Op zondag 30 augustus 2015 08:19 schreef derLudolf het volgende:
Goed, even een eerste telefoon-foto van bussen in Litouwen. Op mijn SLR staan meer foto's, die zullen tzt komen. In een verleden tufte deze bus rondjes door Nederland getuige de stickers nooduitgang en et max aantal passagiers. Van dit type reden er behoorlijk veel rond in Vilnius
[ afbeelding ]
Aha, leuk om te wetenquote:Op maandag 31 augustus 2015 09:06 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Leuk joh. ex-Zwn Hoeksewaard bus
Dalurenkaart is het beste wat ik voor je kan doen, 5,50 na 9 uur doordeweeks onbeperkt Arriva Brabant bussen.quote:Op maandag 31 augustus 2015 14:02 schreef Darkwing_Duck het volgende:
is er voor Arriva Noord brabant iets van een weekendkaartje of 2 dagenkaartje?
Nou volgens mij heeft ze iets gegeten of gedaan waar ze op het moment van de foto heel veel last van heeft.quote:Op donderdag 3 september 2015 00:55 schreef dennistd het volgende:
Aan het blauwe shirt te zien heeft die vrouw bij Syntus of OV Regio IJsselmond gereden
Flauw hoorquote:Op donderdag 3 september 2015 00:55 schreef dennistd het volgende:
Aan het blauwe shirt te zien heeft die vrouw bij Syntus of OV Regio IJsselmond gereden
Ik was in de veronderstelling dat de plaatsbepaling op basis van GPS gebeurde, maar is dit echt iets dat door middel van handmatige acties moet gebeuren? In dat laatste geval zou het me namelijk niets verbazen als dit dagelijks talloze malen tot het in rekening brengen van onjuiste bedrage leidt.quote:Het is wel duidelijk dat er een verkeerde uitstaphalte is geregistreerd bij uw reis.
Dat probleem is waarschijnlijk ontstaan doordat u in een bus reed waarvan de apparatuur niet goed was ingesteld.
Bij aanvang van elke dienst moet er door de bestuurder in de boordcomputer een ritpatroon worden ingevoerd. Als de bestuurder per ongeluk een verkeerd ritpatroon kiest - wat helaas soms gebeurt als er keuze is uit bijvoorbeeld 20 stuks - loopt de boordcomputer niet gelijk met de in- en uitcheckapparatuur in de bus. Daardoor komen er voor u vreemde ritten of verkeerde transacties op uw transactieoverzicht te staan. Per dag rijden er ongeveer 300 bestuurders elk ongeveer 7 ritten, dat is 2100 maal een rit patroon kiezen. Dat dit soms mis gaat is natuurlijk niet de bedoeling en we werken hard aan een automatisch systeem dat het ritpatroon koppelt aan het dienstnummer waardoor dit soort fouten niet meer kunnen worden gemaakt door onze bestuurders en zo deze fouten worden voorkomen.
En dan rijdt een bus de hele dag hetzelfde trajectquote:Op donderdag 3 september 2015 19:02 schreef dennistd het volgende:
Is een kwestie van omwentelingen, gecorrigeerd door GPS. De route wordt (in elk geval bij Connexxion en Syntus) bepaald door een omloopnummer dat 's morgens door de eerste chauffeur ingesteld wordt in de boordcomputer.
Ik weet niet of je alleen reist of met meerdere personen, tegenwoordig heb je ook het Brabants BusTientje. Met 2 tot maximaal 10 personen heel de dag reizen door heel Brabant voor maar 10 euro. Is al snel goedkoper als je met meerdere personen gaat.quote:Op maandag 31 augustus 2015 14:02 schreef Darkwing_Duck het volgende:
is er voor Arriva Noord brabant iets van een weekendkaartje of 2 dagenkaartje?
Die bus is geen ex-ZWN'er (wel die kleuren, maar die kleuren zijn van het busbedrijf), maar een ex-GVBG/Arriva Groningen.quote:Op zondag 30 augustus 2015 08:19 schreef derLudolf het volgende:
Goed, even een eerste telefoon-foto van bussen in Litouwen. Op mijn SLR staan meer foto's, die zullen tzt komen. In een verleden tufte deze bus rondjes door Nederland getuige de stickers nooduitgang en et max aantal passagiers. Van dit type reden er behoorlijk veel rond in Vilnius
[ afbeelding ]
Tod, ik dacht dat deze Jonckheere's niet meer gemaakt werden!quote:Op dinsdag 15 september 2015 11:10 schreef Jofunu-kun het volgende:
Sinds BusWorld Kortrijk 2011 ben ik fan van de VDL Jonckheere bussen, altijd al eens mee willen rijden, en nu hebben we er sinds kort eentje zelf op de zaak
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Inmiddels zijn de koplamp units wit gespoten en is ook het grijze gedeelte nu weg, vanmiddag mag ik er mee op pad
Worden ze ook niet meer, alleen die VDL Futura's nog.quote:Op dinsdag 15 september 2015 18:44 schreef qu63 het volgende:
[..]
Tod, ik dacht dat deze Jonckheere's niet meer gemaakt werden!
Dat raam aan de bovenkant wordt alleen zo vies en is lastig schoon te maken
Bij welk bedrijf werk je?
-edit- Ah, Ringelberg!
Jammer van die 2 pixelsquote:
Ah, ik zie t idd, een importjequote:Op woensdag 16 september 2015 13:04 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Worden ze ook niet meer, alleen die VDL Futura's nog.
Dit is er eentje uit 2010
Inmiddels doet de dooie pixel het weer, hij was gewoon lui. De pixel rechtsonderin is met opzet, omdat er niets gebeurd als je een blanco scherm probeert te versturen.quote:Op woensdag 16 september 2015 17:25 schreef qu63 het volgende:
[..]
Jammer van die 2 pixels
Dit al gezien trouwens Fles? http://gowiththevlo.nl/te-koop-treinstation-in-duitsland/
Die zag ik al verdwijnen toen de smileys er stonden jaquote:Op woensdag 16 september 2015 17:29 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Inmiddels doet de dooie pixel het weer, hij was gewoon lui. De pixel rechtsonderin is met opzet, omdat er niets gebeurd als je een blanco scherm probeert te versturen.
Voor deze heb ik 70 euro neergelegd bij iemand die hem in V&A aanbood. Had hem met een beetje bieden misschien goedkoper kunnen krijgen maar daar had ik geen zin in.quote:Op woensdag 16 september 2015 17:40 schreef qu63 het volgende:
[..]
Die zag ik al verdwijnen toen de smileys er stonden ja
Kost t nou duur zo'n filmkast?
Eens kijken of we zoiets van onze bus kunnen makenquote:Op woensdag 16 september 2015 17:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Voor deze heb ik 70 euro neergelegd bij iemand die hem in V&A aanbood. Had hem met een beetje bieden misschien goedkoper kunnen krijgen maar daar had ik geen zin in.
V&A / [TK] Twee verschillende flip-dot bestemmingsborden uit bussen :-)
Er staat er volgens mij nog eentje te koop.
quote:Op woensdag 16 september 2015 17:54 schreef qu63 het volgende:
[..]
Eens kijken of we zoiets van onze bus kunnen maken
[ afbeelding ]
Cool.quote:Op woensdag 16 september 2015 18:22 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ja, dat
Maar dan hierin:
[ afbeelding ]
klik
Zou beter zijn dan steeds zo'n uitgeprint A4tjequote:Op woensdag 16 september 2015 18:22 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ja, dat
Maar dan hierin:
[ afbeelding ]
klik
Ook dat jaquote:Op woensdag 16 september 2015 19:26 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Zou beter zijn dan steeds zo'n uitgeprint A4tje
Is van Juijn, een onderaannemerquote:Op donderdag 17 september 2015 15:51 schreef derLudolf het volgende:
Lijn 45 Wageningen Tiel zag ik net rijen met een Setra. Nooit geweten dat Arriva die had
R-Net? Of Ster-Net?quote:Op vrijdag 25 september 2015 18:48 schreef derLudolf het volgende:
Welke OV maatschappij rijdt met rood met grijze Volvo bussen? De naam eindigde op Net Net?
Ik zag die rijden op de B402 in Duitsland (dat is de weg waar de A37 in over gaat) en die de afslag Schöningsdorf (klein dorp, voor zover ik weet zit daar ook geen bussenbouwer). Vond ik nogal vreemd eigenlijk...
Lijkt me dan een bus van R net. Die is echt ver uit de richting danquote:
Arriva heeft rood/grijze Volvo's in R-Net bestickering voor de concessie Zuid-Holland-Noordquote:Op vrijdag 25 september 2015 18:48 schreef derLudolf het volgende:
Welke OV maatschappij rijdt met rood met grijze Volvo bussen? De naam eindigde op Net Net?
Ik zag die rijden op de B402 in Duitsland (dat is de weg waar de A37 in over gaat) en die de afslag Schöningsdorf (klein dorp, voor zover ik weet zit daar ook geen bussenbouwer). Vond ik nogal vreemd eigenlijk...
Volgens de FB meneer van Arriva was er geen bus van hun gestolen. Het zal wel dan, misschien verkocht ofzo?quote:Op vrijdag 25 september 2015 20:08 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Arriva heeft rood/grijze Volvo's in R-Net bestickering voor de concessie Zuid-Holland-Noord
lijkt me niet. Enige wat ik kan bedenken is een testrit ten behoeve van de inbouw van Albatros 2. Ik meen dat dit in Meppel gebeurt, maar dan nog is het vreemd.quote:Op vrijdag 25 september 2015 20:11 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Volgens de FB meneer van Arriva was er geen bus van hun gestolen. Het zal wel dan, misschien verkocht ofzo?
Dat zou nog kunnen. Schöningsdorf is de eerste afrit in Dld, dus misschien keerde hij daar.quote:Op vrijdag 25 september 2015 20:16 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
lijkt me niet. Enige wat ik kan bedenken is een testrit ten behoeve van de inbouw van Albatros 2. Ik meen dat dit in Meppel gebeurt, maar dan nog is het vreemd.
Toevallig ook verdwaalde R-Net-bussen?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:20 schreef Ou-Tannu het volgende:
gaat wel lekker in de stad groningen.. zwartreizende wurgslangen.. gewone en Qliner die naar de schade hersteller moeten..
geen flauw idee vanquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toevallig ook verdwaalde R-Net-bussen?
Moet je even kijken bij Schadecentrum Rengers, die doen herstelwerk voor Q-Buzzz. Geen idee of zij de enigen zijn die dat doen of dat er meer bedrijven zijn die dat doen. Er staan in elk geval regelmatig bussen daar.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toevallig ook verdwaalde R-Net-bussen?
Q-Buzz heeft toch geen R-Net-lijnen?quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 11:02 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Moet je even kijken bij Schadecentrum Rengers, die doen herstelwerk voor Q-Buzzz. Geen idee of zij de enigen zijn die dat doen of dat er meer bedrijven zijn die dat doen. Er staan in elk geval regelmatig bussen daar.
Qbuzz heeft zwarte Qlink bussen (geen R-net die antraciet zijn), maar dat bedoelde Ou-Tannu niet.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:20 schreef Ou-Tannu het volgende:
gaat wel lekker in de stad groningen.. zwartreizende wurgslangen.. gewone en Qliner die naar de schade hersteller moeten..
worden die niet in Meppel voorzien van Albatros 2? Naast dat er een aantal bussen weg zijn om gespoten te wordenquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toevallig ook verdwaalde R-Net-bussen?
Ik weet niet eens wat R Net isquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 11:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Q-Buzz heeft toch geen R-Net-lijnen?
Snelbus-formule in de randstadquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 17:37 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik weet niet eens wat R Net is
Ik gaf alleen aan waar je schade bussen kunt vinden
Almere en Hoofddorp-Schiphol hebben een gigantisch busbanennetwerkquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 21:49 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Snel en randstad bij elkaar in 1 zin
allemaal asfalt waardoor de automobilist weer in de file moet staanquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 23:20 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Almere en Hoofddorp-Schiphol hebben een gigantisch busbanennetwerk
Een lerares van mij vertelde ooit voor de klas dat ze weer terug ging verhuizen naar Den Haag (of ergens in die buurt). Want dat was veel mooier, overal dicht bij en weet ik niet wat meer.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 21:49 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Snel en randstad bij elkaar in 1 zin
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |