abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155409626
Na een kleine radiostilte van een paar maanden nadat mijn vorige relatie verbroken was, ben ik sinds een maandje weer aan het daten met een leuke meid. De eerste en tweede dates waren geweldig, leuke gesprekken, goede sfeer heel gezellig en heel open. Na de tweede date hadden we al afgesproken wanneer de derde date plaats zou vinden en na deze datum beide meerdere keren herhaalt te hebben, leek het er op dat de 3de date een feit was.

Leek inderdaad want op de dag van de 3de date, zou ik al vroeg in de middag naar haar toe gaan. Om 12:00 kreeg ik een appje van haar met daarin dat ze eerst ff wat wilde eten, ze zou me appen als ze klaar was met eten zodat ik naar haar toe kon komen. Om 13:30 nog geen appje gehad dus haar maar zelf geappt. Ze moest ff meehelpen thuis maar het kon niet heel lang meer duren. Om 15:30 had ik nog steeds geen bericht van haar gekregen dat ik kon komen dus ik belde haar op, de telefoon nam ze niet op maar wel direct kreeg ik een appje dat het toch s'avonds na het eten zou worden. Om 19:00 kreeg ik uiteindelijk een appje met hierin dat ze moe en is wil relaxen(lees: tv kijken)

De dagen hierna was ze heel terughoudend. We hadden wel gesprekken met elkaar maar zodra het over afspreken ging, was ze ineens heel terug houdend en reageerde ze bijna nergens op. De 3de date is inmiddels achter de rug(afgelopen maandag) en maandag hadden we afgesproken dat we donderdag nog een keer af zouden spreken. Dit had mijn date heel impulsief bedacht om dit donderdag te gaan doen. Nou jullie raden het al: Gisteren is er geen date gekomen, ze was weer heel kortaf en terughoudend. Gisteravond afgesproken dat we vanmiddag zouden afspreken, ook dit is niet gebeurd.

Wat me opvalt is dat ze heel impulsief kan zijn. Ze zegt iets en op dat moment is ze er zelf heel erg van overtuigd dat te gaan doen, een dag later wil ze er niets van weten. Ook appt ze me regelmatig dat ze iets gaat doen, een paar uur later krijg ik een appje dat ze dat toch maar niet heeft gedaan. Haar stemmingsbuien zijn ook heel wisselend en ze is heel erg direct in een aantal gesprekken. Als we de avond ervoor een gesprek hebben op whatsapp en dit gesprek wordt niet afgesloten om dat ze wil gaan slapen, hervat ze de volgende ochtend uit het niets het gesprek van de vorige avond zonder me goede morgen te wensen o.i.d

In haar naaste familie zijn er familieleden die borderline hebben, heeft mijn date ook borderline?(in lichtere vorm?)
JenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 15:59:01 #2
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_155409709
Borderline of niet: vind je dit leuk?
The love you take is equal to the love you make.
pi_155409724
[ ] Ja
[ ] Nee
[ ] Misschien
pi_155409759
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 15:59 schreef Lienekien het volgende:
Borderline of niet: vind je dit leuk?
Nee en ik heb het er ook al over gehad. Ze zegt dat er niets aan de hand is maar ik merk overduidelijk dat er iets is. Ze wil hier niets over loslaten
JenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 16:01:45 #5
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_155409816
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 16:00 schreef JenHermes het volgende:

[..]

Nee en ik heb het er ook al over gehad. Ze zegt dat er niets aan de hand is maar ik merk overduidelijk dat er iets is. Ze wil hier niets over loslaten
Actions speak louder than words.

Ze kan wel zeggen dat er niks aan de hand is, maar dat blijkt dus niet uit hoe ze doet.

Ik zou toch vrij snel mijn conclusies trekken.
The love you take is equal to the love you make.
pi_155409839
Hoe de fuck moeten we dat nou weten? Serieus!
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 16:08:17 #7
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_155410040
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 15:55 schreef JenHermes het volgende:
In haar naaste familie zijn er familieleden die borderline hebben, heeft mijn date ook borderline?(in lichtere vorm?)
Zou kunnen. Volgens mij is het erfelijk. Mijn schoonmoeder d'r schoonzus heeft het en al haar kinderen hebben het ook.

Ik zou zeggen lekker laten gaan.
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
pi_155410058
Dit is geen borderline maar afwijzing
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 16:13:09 #9
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_155410224
She's just not that into you etc.
Ik ga naar huis.
pi_155410226
Ze wil je niet.
N A P O L I
C A M P A N I A
pi_155410457
Nog een keer een berichtje sturen met daarin: "Ik hoor het wel als je tijd hebt" en daarna een level 80 radiostilte op haar casten.
Conscience do cost.
  Moderator vrijdag 21 augustus 2015 @ 16:22:50 #12
16180 crew  CoolGuy
Money makes the world go round
pi_155410520
Dude, dit moet je niet willen. Tenzij je zin hebt in dat aan trekken en afstoten, dan moet je dat vooral wel doen.
Breitling - Instruments for Professionals
pi_155410594
Nee joh. Dat heet bij vrouwen bui :p
Fuck dit klint me wel erg bekend, weet alleen niet of die persoon een borderliner is.
Ze komt toch niet uit Baarn
pi_155410665
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 16:20 schreef ems. het volgende:
Nog een keer een berichtje sturen met daarin: "Ik hoor het wel als je tijd hebt" en daarna een level 80 radiostilte op haar casten.
Niet level 85 doen :')
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 16:27:25 #15
262 Re
Kiss & Swallow
pi_155410687
Leg het probleem idd maar bij haar neer met een bevredigende diagnose. Kijk vooral niet bij jezelf.
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_155410820
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 16:01 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Actions speak louder than words.

Ze kan wel zeggen dat er niks aan de hand is, maar dat blijkt dus niet uit hoe ze doet.

Ik zou toch vrij snel mijn conclusies trekken.
Dit eigenlijk.

En we kunnen niet weten wat er met haar aan de hand is.
pi_155411333
Of ze is gewoon een beetje impulsief, of heeft last van uitstelgedrag, of heeft een beroerd tijdgevoel, of heeft gewoon al jong door dat je in het leven vooral geen dingen moet doen waar je eigenlijk geen zin in hebt. Dat hoef je niet meteen een stoornis te noemen. Ik heb ook een beroerd gevoel voor tijd, ik denk altijd dat ik nog wel even tien dingen ga doen, en dan ga ik bijvoorbeeld nog heel even iets anders doen, en dan is het opeens vijf uur later terwijl ik geen idee heb waarom, en gaan die tien dingen niet door, of ik heb er gewoon geen zin meer in. Iedereen die me kent weet ook dat ik nog niet op tijd kan komen als mijn leven er vanaf hangt, en ik zeg ook altijd eeuwig alles af of verschuif het omdat ik liever iets anders ga doen. Hoe moet ik namelijk in vredesnaam op maandag weten waar ik donderdag zin in heb? Ik noem dat geen stoornis, ik noem dat gewoon een beetje relaxt leven. Mijn tip zou zijn om als ze iets afzegt te vragen of ze misschien wel zin heeft in iets anders en om wat minder strikte afspraken te maken, maar gewoon eens te vragen 'heb je nu zin om iets te doen, dan kom ik je meteen ophalen'.

Ik realiseer me overigens volledig dat het voor andere mensen weleens irritant kan zijn, maar het is mijn leven en ik moet het leuk vinden. Ik probeer dingen alleen dus zelf ook wel tijdig af te zeggen, of van te voren te zeggen dat ik de dag zelf nog laat weten of ik het zie zitten, voor we het vastleggen. (Meestal met een smoes, 'even het weer afwachten' of zo. Of 'ik heb de avond ervoor een feestje, vind je het goed als we de dag zelf de tijd pas afspreken'.)

Overigens zou ik het vooral tegen haar zeggen als jij anders in elkaar zit en het vervelend vindt als ze op deze manier afspraken maakt. Ze mag ook best rekening houden met jou.

Overigens ga ik ook gewoon verder met een gesprek nadat ik in slaap gevallen ben. Via WhatsApp en zo zijn het toch vaak doorlopende gesprekken over langere periodes, ik ben niet gewend dat mensen elkaar nog groeten bij dat soort communicatievormen.

Gelukkig weet ik vrij zeker dat wij niet aan het daten zijn, anders zou dit topic zo over mij kunnen gaan. :-p
“I planned my death carefully, unlike my life, which meandered along from one thing to another, despite my feeble attempts to control it.”
― Margaret Atwood, Lady Oracle
pi_155411926
Ik had ook even gedacht dat hij het over mij had. Haha!
Maar ook ik ben niet aan het daten dus het gaat gelukkig ook niet over mij.

Alleen, vaak wanneer ik me zo gedrag is het omdat ik al ergens iemand heb of iemand anders leuker vind. Hoeft bij haar niet zo te zijn natuurlijk...
pi_155412046
Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline
JenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis
pi_155412218
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 17:18 schreef JenHermes het volgende:
Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline
De diagnose Borderline wordt vaak gesteld in de pubertijd. Bij het ouder worden nemen de kenmerken geleidelijk af, in veel gevallen verdwijnen ze zelfs helemaal. Het is dus niet zo dat wanneer je in je jeugd de diagnose Borderline hebt gekregen, dat je dan voor de rest van je leven Borderline zal hebben. Daar is vrijwel nooit sprake van.
pi_155412317
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 17:18 schreef JenHermes het volgende:
Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline
Het kan. Maar het zou ook gewoon haar leeftijd kunnen zijn.
Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.
pi_155412437
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 16:20 schreef ems. het volgende:
Nog een keer een berichtje sturen met daarin: "Ik hoor het wel als je tijd hebt" en daarna een level 80 radiostilte op haar casten.
Dat had ik een keer gedaan bij een borderliner. Na twee maanden stilte nam ik weer contact met haar op. Haar eerste reactie was:"Waarom heb je zo lang niet met mij gesproken?"

:'(
Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 19:29:24 #23
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_155414897
Sowieso laten varen man. Mensen met borderline moet je weren als lepra.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_155415440
Waarom zou je uberhaupt met een wispelturig iemand als haar willen daten? Lijkt mij ontzettend frustrerend.
pi_155416338
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 17:18 schreef JenHermes het volgende:
Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline
Dus? Mijn moeder heeft vanalles en nog wat, en dat heb ik ook niet. Haar gaan pushen dat ze borderline moet en zal hebben omdat haar moeder dat heeft en jij een karaktertrek van haar een beetje gek vindt, gaat de situatie niet beter maken hoor...

quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 19:48 schreef Jaeger85 het volgende:
Waarom zou je uberhaupt met een wispelturig iemand als haar willen daten? Lijkt mij ontzettend frustrerend.
Ja, waarom zou je iemand willen die één negatieve eigenschap heeft. Echt kut zeg. Dumpen!
“I planned my death carefully, unlike my life, which meandered along from one thing to another, despite my feeble attempts to control it.”
― Margaret Atwood, Lady Oracle
pi_155416477
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 17:27 schreef Tayu het volgende:

[..]

De diagnose Borderline wordt vaak gesteld in de pubertijd. Bij het ouder worden nemen de kenmerken geleidelijk af, in veel gevallen verdwijnen ze zelfs helemaal. Het is dus niet zo dat wanneer je in je jeugd de diagnose Borderline hebt gekregen, dat je dan voor de rest van je leven Borderline zal hebben. Daar is vrijwel nooit sprake van.
Onzin. Borderline wordt juist past vastgesteld als je volwassen bent, omdat het dan meer duidelijk is en er meer patronen zichtbaar zijn. Tijdens de pubertijd kan het gedrag ook door de pubertijd komen. Borderline verdwijnt absoluut niet 'zo maar', het is een persoonlijkheidsstoornis. Met therapie/medicijnen kun je er echter wel (goed) mee omgaan in je leven. Sorry, maar hoe kom je aan deze onzin?
pi_155416523
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:18 schreef LadyOracle het volgende:

[..]

Dus? Mijn moeder heeft vanalles en nog wat, en dat heb ik ook niet. Haar gaan pushen dat ze borderline moet en zal hebben omdat haar moeder dat heeft en jij een karaktertrek van haar een beetje gek vindt, gaat de situatie niet beter maken hoor...

[..]

Ja, waarom zou je iemand willen die één negatieve eigenschap heeft. Echt kut zeg. Dumpen!
Daar zeg je zo wat. Ik weet niet of TS zijn vraag ook werkelijk heeft gesteld aan zijn kersverse date? Maar als ik iemand amper ken en hij zou aan me vragen of ik wellicht Borderline zou hebben, dan kun je je voorstellen dat ik dan niet meer zo in de startblokken zou staan om nog af te spreken (ik zou je in dat geval compleet afschrijven). Maar dit meisje is wellicht te aardig daarvoor en stemt eerst toe, en komt pas later tot het juiste inzicht?
pi_155416540
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:23 schreef Raves het volgende:

[..]

Onzin. Borderline wordt juist past vastgesteld als je volwassen bent, omdat het dan meer duidelijk is en er meer patronen zichtbaar zijn. Tijdens de pubertijd kan het gedrag ook door de pubertijd komen. Borderline verdwijnt absoluut niet 'zo maar', het is een persoonlijkheidsstoornis. Met therapie/medicijnen kun je er echter wel (goed) mee omgaan in je leven. Sorry, maar hoe kom je aan deze onzin?
Je zit er erg naast. Met een beetje googlen kom je alle info wel tegen.
pi_155416699
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:25 schreef Tayu het volgende:

[..]

Daar zeg je zo wat. Ik weet niet of TS zijn vraag ook werkelijk heeft gesteld aan zijn kersverse date? Maar als ik iemand amper ken en hij zou aan me vragen of ik wellicht Borderline zou hebben, dan kun je je voorstellen dat ik dan niet meer zo in de startblokken zou staan om nog af te spreken (ik zou je in dat geval compleet afschrijven). Maar dit meisje is wellicht te aardig daarvoor en stemt eerst toe, en komt pas later tot het juiste inzicht?
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 16:00 schreef JenHermes het volgende:
Nee en ik heb het er ook al over gehad. Ze zegt dat er niets aan de hand is maar ik merk overduidelijk dat er iets is. Ze wil hier niets over loslaten
Ik had dus de indruk van wel. Als iemand mij op een tweede date vraagt of ik borderline heb, haak ik in ieder geval af. :-p
“I planned my death carefully, unlike my life, which meandered along from one thing to another, despite my feeble attempts to control it.”
― Margaret Atwood, Lady Oracle
pi_155416840
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:18 schreef LadyOracle het volgende:

[..]

Dus? Mijn moeder heeft vanalles en nog wat, en dat heb ik ook niet. Haar gaan pushen dat ze borderline moet en zal hebben omdat haar moeder dat heeft en jij een karaktertrek van haar een beetje gek vindt, gaat de situatie niet beter maken hoor...

[..]

Ja, waarom zou je iemand willen die één negatieve eigenschap heeft. Echt kut zeg. Dumpen!
Is mevrouw op haar teentjes getrapt omdat zij zichzelf herkent in deze persoon?

Bepaalde negatieve eigenschappen zijn voor mij dealbreakers omdat ze botsen met mijn persoonlijkheid. Dit instabiele wispelturige gedrag is daar een voorbeeld van.
pi_155416847
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:30 schreef LadyOracle het volgende:

[..]

[..]

Ik had dus de indruk van wel. Als iemand mij op een tweede date vraagt of ik borderline heb, haak ik in ieder geval af. :-p
Me too!

Maar dit meisje is misschien wel erg lief, dat ze niet durft uit te spreken enorm gekwetst te zijn door een dergelijk vermoeden?
pi_155417179
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:33 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]

Is mevrouw op haar teentjes getrapt omdat zij zichzelf herkent in deze persoon?

Bepaalde negatieve eigenschappen zijn voor mij dealbreakers omdat ze botsen met mijn persoonlijkheid. Dit instabiele wispelturige gedrag is daar een voorbeeld van.
Misschien wel. Maar afgezien daarvan, dat jij niet van wispelturig houdt maakt wispelturige mensen nog geen waardeloze mensen waar iedereen snel van weg moet rennen. Als jij dat zelf wel wil doen, prima. Dan gaan we vooral nooit daten. :P De ervaring leert echter ook dat als iemand een vervelende eigenschap heeft, er toch nog genoeg redenen kunnen zijn om iemand leuk te vinden en die eigenschap voor lief te nemen. :)
“I planned my death carefully, unlike my life, which meandered along from one thing to another, despite my feeble attempts to control it.”
― Margaret Atwood, Lady Oracle
pi_155417491
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:42 schreef LadyOracle het volgende:

[..]

Misschien wel. Maar afgezien daarvan, dat jij niet van wispelturig houdt maakt wispelturige mensen nog geen waardeloze mensen waar iedereen snel van weg moet rennen. Als jij dat zelf wel wil doen, prima. Dan gaan we vooral nooit daten. :P De ervaring leert echter ook dat als iemand een vervelende eigenschap heeft, er toch nog genoeg redenen kunnen zijn om iemand leuk te vinden en die eigenschap voor lief te nemen. :)
Elk mens heeft voor intrinsieke waarde. Dat ik niet met iemand vanwege een eigenschap zou willen dat betekent niet dat ik het een waardeloos persoon vindt. Ik redeneer alleen vanuit mijzelf, als in dat iemand met een dergelijke eigenschap niet bij mij zou passen.

Dat laatste hangt maar net van (de mate van) de negatieve eigenschap af. Sommige zijn zo overheersend dat ze de goede eigenschappen overschaduwen.
pi_155418517
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 20:25 schreef Tayu het volgende:

[..]

Je zit er erg naast. Met een beetje googlen kom je alle info wel tegen.
Met een beetje google kom ik absoluut niet uit op de dingen die jij zegt, maar goed.
pi_155418629
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 21:17 schreef Raves het volgende:

[..]

Met een beetje google kom ik absoluut niet uit op de dingen die jij zegt, maar goed.
Is niet moeilijk, voer gewoon in "borderline", "leeftijd" en "prognose", en je vindt wat jij iig niet wil weten.
pi_155418721
Als je je er nu al aan ergert dan gewoon kappen, de eerste tijd moet zijn alsof je op wolkjes loopt, niet dat je een zware depressie instapt.

Ik ken wat mensen met borderline en als gewoon vriendin zijn ze wel grappig, als buurvrouw zijn ze om te huilen en als partner vermoeiend, heb dikwijls medelijden met mijn vriendin's man gehad.
pi_155420155
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 21:20 schreef Tayu het volgende:

[..]

Is niet moeilijk, voer gewoon in "borderline", "leeftijd" en "prognose", en je vindt wat jij iig niet wil weten.
Interessant. De eerste symptomen zijn inderdaad al zichtbaar tijdens de puberteit, maar ik dacht dat artsen de diagnose pas stelden na het 18de levensjaar. Aan mij is verteld (door artsen) dat ze dachten aan borderline, maar deze diagnose pas gaven na je 18de. Maar dat het in veel gevallen verdwijnt, tja, was het maar zo.
pi_155420403
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 21:56 schreef Raves het volgende:

[..]

Interessant. De eerste symptomen zijn inderdaad al zichtbaar tijdens de puberteit, maar ik dacht dat artsen de diagnose pas stelden na het 18de levensjaar. Aan mij is verteld (door artsen) dat ze dachten aan borderline, maar deze diagnose pas gaven na je 18de. Maar dat het in veel gevallen verdwijnt, tja, was het maar zo.
Borderline is sowieso een uiterst vage diagnose. Het is een wegstreepdiagnose, net zoals we dat ook kennen in de lichamelijke ziektebeelden ( zoals zovelen de diagnose ME/CVS hebben gekregen, of pds, of fibromyalgie).

Borderline is ook een wegstreepdiagnose, en aangezien de kenmerken met de jaren verminderen en zelfs geheel verdwijnen zou je je kunnen afvragen of we hier niet gewoon met "puberteit" te maken hebben?

De puberteit kan soms lastig zijn, voor alle betrokkenen. Nog erger wordt het als die puberteit als ziektebeeld over de rest van je leven wordt uitgespreid. Niemand is voor altijd een puber.

Er zijn natuurlijk ook lastige volwassenen ;)
  vrijdag 21 augustus 2015 @ 23:05:02 #39
370487 Hallmark
Geverifieerde account
pi_155422781
Man, man. Je laat je toch niet zo behandelen door een vrouw?

Trek gewoon je eigen plan. Je probeert nog drie keer een afspraak te maken in de komende drie weken. En dan vertel je haar dat -- helaas -- je verder gaat met daten.

Fuck drama bitches.
Geinspireerd door historische gebeurtenissen en karakters. Dit werk van fictie was ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door een multicultureel team van verschillende religies en geloven.
pi_155423484
3 'dates' en dan al zo weinig wederkerigheid en afspraken fatsoenlijk even afzeggen of iets, tja, dat is geen goed teken. Zo simpel is het. Veel te weinig interesse afgaande op jou verhaal.

Zij is niet zo met jou bezig, dus laat lekker doen. Iemand die jou echt leuk vindt zal je niet vergeten.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_155423590
Geen enkele vrouw wil daten met een vent die na een paar dates denkt dat je "Borderlnie" zou hebben.

jij wel?
pi_155423699
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:26 schreef Tayu het volgende:
Geen enkele vrouw wil daten met een vent die na een paar dates denkt dat je "Borderlnie" zou hebben.

jij wel?
Gelukkig weet ze dat niet..
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_155423732
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:29 schreef I-care het volgende:

[..]

Gelukkig weet ze dat niet..
Dat denk ik wel, het onderwerp is in zoverre besproken dat TS weet dat haar moeder ooit die diagnose heeft gekregen.
pi_155423908
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:30 schreef Tayu het volgende:

[..]

Dat denk ik wel, het onderwerp is in zoverre besproken dat TS weet dat haar moeder ooit die diagnose heeft gekregen.
Dat kan ik er zo niet uithalen, dus ga ik er vanuit dat hij dat niet kenbaar heeft gemaakt. Bij mij gaan de belletjes wel rinkelen. Alleen al door het verloop, of er nu sprake is van een diagnose of niet.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_155424064
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:34 schreef I-care het volgende:

[..]

Dat kan ik er zo niet uithalen, dus ga ik er vanuit dat hij dat niet kenbaar heeft gemaakt. Bij mij gaan de belletjes wel rinkelen. Alleen al door het verloop, of er nu sprake is van een diagnose of niet.
Het kan zijn dat je er overheen hebt gelezen: 'Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline"

Ik denk niet dat die moeder nog altijd Borderline heeft. Wellicht heeft ze in jonge jaren die diagnose ooit gekregen. Maar mensen groeien over Borderline heen.
pi_155424187
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:39 schreef Tayu het volgende:

[..]

Het kan zijn dat je er overheen hebt gelezen: 'Wat ik er nog aan toe moet voegen: Haar moeder heeft dus borderline"

Ik denk niet dat die moeder nog altijd Borderline heeft. Wellicht heeft ze in jonge jaren die diagnose ooit gekregen. Maar mensen groeien over Borderline heen.
Ik weet niet waar je die wijsheid vandaan hebt, maar dat is zeker niet het geval. Soms kun je er overheen groeien. Maar zeker geen vaststaand feit.

Dat er ter sprake is gekomen dat moeder borderline heeft is geen bewijs dat hij vindt dat zij ook borderline zou hebben, vandaar dat hij de vraag hier stelt. Althans daar ga ik vanuit.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_155424691
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:43 schreef I-care het volgende:

[..]

Ik weet niet waar je die wijsheid vandaan hebt, maar dat is zeker niet het geval. Soms kun je er overheen groeien. Maar zeker geen vaststaand feit.

Dat er ter sprake is gekomen dat moeder borderline heeft is geen bewijs dat hij vindt dat zij ook borderline zou hebben, vandaar dat hij de vraag hier stelt. Althans daar ga ik vanuit.
Dat de kenmerken van Borderline afnemen met de jaren, is wel degelijk een vaststaand feit. In de meeste gevallen waar Borderline ooit werd gediagnosticeerd in jonge jaren, bleek daar op volwassen leeftijd geen enkel spoor meer van. Enkele uitzonderingen daargelaten, maar ook in die gevallen was de ernst van de symptomen erg afgenomen.
pi_155424777
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 augustus 2015 23:57 schreef Tayu het volgende:

[..]

Dat de kenmerken van Borderline afnemen met de jaren, is wel degelijk een vaststaand feit. In de meeste gevallen waar Borderline ooit werd gediagnosticeerd in jonge jaren, bleek daar op volwassen leeftijd geen enkel spoor meer van. Enkele uitzonderingen daargelaten, maar ook in die gevallen was de ernst van de symptomen erg afgenomen.
Klopt werkelijk niets van. Heb de praktijk gezien, en daar blijf ik bij.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_155424797
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 00:00 schreef I-care het volgende:

[..]

Klopt werkelijk niets van. Heb de praktijk gezien, en daar blijf ik bij.
Me too, en daar houd ik ook aan vast :)
pi_155424835
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 00:01 schreef Tayu het volgende:

[..]

Me too, en daar houd ik ook aan vast :)
Ik heb het vermoeden dat je jezelf als referentie gebruikt. Dat mag, maar dat gaan generaliseren is iet handig.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')