quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:36 schreef Specularium het volgende:
[..]
Gelukkig begint DWDD ook weer.
Dan hebben we nog maar 3 sinterklaasliedjes over.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:38 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Ja ik geloof dat over 15 jaar als zwarte piet zo goed als uit het straatbeeld is verdwenen, niemand er meer aan denkt het sinterklaasfeest met zwarte piet te gaan vieren. Mensen zijn het dan gewoon vergeten, is mens eigen.
Godverdomme, die gast is gestoord. Snel, steek hem in een instellingquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat sommige mensen aan het debiliseren zijn, ben ik met je eens, maar dat is dus op de sociale media, in de dagelijkse praktijk niet imho. En je ziet het in dit geval optreden aan beide kanten van de discussie.
Hier een voorbeeld vers van de pers als het ware:
[ afbeelding ]
Zwarte piet verdwijnt, een andere kleur piet komt ervoor in de plaats. Paars, bleek whatever, als het maar een leuk kleurtje heeft.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dan hebben we nog maar 3 sinterklaasliedjes over.
Piet zal niet verdwijnen denk ik. Maar hij zal echt niet zwart blijven.
Kijk, dit soort gekkenquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat sommige mensen aan het debiliseren zijn, ben ik met je eens, maar dat is dus op de sociale media, in de dagelijkse praktijk niet imho. En je ziet het in dit geval optreden aan beide kanten van de discussie.
Hier een voorbeeld vers van de pers als het ware:
[ afbeelding ]
Want zwart is een kutkleur natuurlijk.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:41 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Zwarte piet verdwijnt, een andere kleur piet komt ervoor in de plaats. Paars, bleek whatever, als het maar een leuk kleurtje heeft.
Zwart is geen kleur, zwart is een tint!!!quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:42 schreef Specularium het volgende:
[..]
Want zwart is een kutkleur natuurlijk.
Andere kleuren kunnen net zo goed werken, kinderen weten toch niet beter, en straks volwassenen ook als die het weer gaan vieren.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:42 schreef Specularium het volgende:
[..]
Want zwart is een kutkleur natuurlijk.
Roze, geel en wit (of lichte tinten) zijn minder handig.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:44 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Andere kleuren kunnen net zo goed werken, kinderen weten toch niet beter, en straks volwassenen ook als die het weer gaan vieren.
De vraag is alleen waarom zou je het aanpassen omdat een klein groepje erover klaagt?quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:44 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Andere kleuren kunnen net zo goed werken, kinderen weten toch niet beter, en straks volwassenen ook als die het weer gaan vieren.
Kan toch? Is een leuke kleur.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Roze, geel en wit (of lichte tinten) zijn minder handig.
Oranje zou ook een beetje genant zijn.
Omdat het toch wel een aanzienlijke groep is die erover 'klaagt'. Het is hun goed recht.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:45 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
De vraag is alleen waarom zou je het aanpassen omdat een klein groepje erover klaagt?
die zijn verlede week al bij het kruitvat naar binnen gereden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 03:40 schreef Tayu het volgende:
[..]
Over 2 weken liggen de pepernoten en chocoladeletters weer in de schappen.
De groep die 'klaagt' dat er aan zwarte piet getornd wordt is veel groter. In jouw logica moet er dus niets aan veranderen. Valt wel wat voor te zeggen eigenlijkquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:47 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Omdat het toch wel een aanzienlijke groep is die erover 'klaagt'. Het is hun goed recht.
Omdat dat zo werkt in een democratie. De minderheid heeft net zo'n belangrijke stem hierin als de meerderheid. Sterker nog dat moet zelfs, wil de minderheid niet helemaal ondersneeuwen of door de meerderheid dingen worden opgelegd, alleen omdat de meerderheid dat zegt. En gelukkig maar. Checks and balances noemen ze dat.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De groep die 'klaagt' dat er aan zwarte piet getornd wordt is veel groter. In jouw logica moet er dus niets aan veranderen. Valt wel wat voor te zeggen eigenlijk
Wat wil je nu? Tellen aantallen nu wel of niet voor je?quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:51 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Omdat dat zo werkt in een democratie. De minderheid heeft net zo'n belangrijke stem hierin als de meerderheid. Sterker nog dat moet zelfs, wil de minderheid niet helemaal ondersneeuwen of door de meerderheid dingen worden opgelegd, alleen omdat de meerderheid dat zegt. En gelukkig maar.
Aanzienlijk, als in een aanzienlijk deel van die minderheid. Maar ook aanzienlijk als in dat ze zich laten horen en gehoord worden. En dat hun stem net zo belangrijk is en daar ook naar gewogen wordt, als die van de meerderheid.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat wil je nu? Tellen aantallen nu wel of niet voor je?
Jij vindt dus, bij een conflicterende mening, dat een aanzienlijke minderheid standaard zijn zin moet krijgen ten opzichte van een aanzienlijke meerderheidquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:53 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Aanzienlijk, als in een aanzienlijk deel van die minderheid. Maar ook aanzienlijk als in dat ze zich laten horen en gehoord worden. En dat hun stem net zo belangrijk is en daar ook naar gewogen wordt, als die van de meerderheid.![]()
Nee, dat zeg ik niet. Ik zeg dat hun stem net zo zwaar meetelt, als die van de meerderheid. Ze moeten dus allebei even zwaar gewogen worden, zodat de balans niet teveel uitslaat naar de een of de ander. En dat gebeurt op dit moment niet, of niet afdoende. Als je hier al te boek staat als 'tirannieke minderheid' en veel mensen zijn het daar mee eens, dan weet je dat de balans zoek is.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Jij vindt dus, bij een conflicterende mening, dat een aanzienlijke minderheid standaard zijn zin moet krijgen ten opzichte van een aanzienlijke meerderheid
Natuurlijk luistert de meerderheid wel naar de minderheid, maar als het puur om de kleur gaat en het anti kamp zwarte piet gewoon helemaal weg wil hebben dan gaan de hakken in het zand omdat dat nergens meer over gaat.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:51 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Omdat dat zo werkt in een democratie. De minderheid heeft net zo'n belangrijke stem hierin als de meerderheid. Sterker nog dat moet zelfs, wil de minderheid niet helemaal ondersneeuwen of door de meerderheid dingen worden opgelegd, alleen omdat de meerderheid dat zegt. En gelukkig maar. Checks and balances noemen ze dat.
quote:stemrecht; elke deelnemer moet de gelegenheid hebben een stem over het voorstel te kunnen uitbrengen. Een overeengekomen meerderheid van de stemmen bepaalt of het voorstel al dan niet aangenomen wordt
Dit is ook gewoon uitlokking vanuit de media. Zwarte Piet scoort dus blijft men deze discussie eindeloos herhalen. Als men het zou negeren was die hele discussie niet zo opgeblazen geweest.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het grootste probleem is dat het allemaal zo geforceerd is. En hoe iedereen er zo kinderachtig op reageert.
en ijshockey maar dat is wel leuk maar het is dan weer niet iets om trots op te zijn de laatste jarenquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 15:07 schreef IDDGGG1 het volgende:
[..]
Nou als je hier gaat vragen zullen ze alleen met zwarte piet komen, want dat is het enige wat telt in Nederland, want verder hebben we niks om trots op te zijn, volgens hen. Alsof je al je trotsheid aan zwarte piet wil hangen, wat een zieligheid.
Ik vraag me af of het gaat om scoren, joop.nl bijvoorbeeld maar ook de wereld draait door bijvoorbeeld behoren tot de vara.quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 16:18 schreef Elzies het volgende:
[..]
Dit is ook gewoon uitlokking vanuit de media. Zwarte Piet scoort dus blijft men deze discussie eindeloos herhalen. Als men het zou negeren was die hele discussie niet zo opgeblazen geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |