SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik kan 't mis hebben...
Hoorde dat DJ Paul Elstak laatst daar ergens optrad, zal wel het hoogtepunt van het jaar zijn geweest.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 21:55 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Daar kan je wel fijn fietsen, varen en zijn de meeste automobilisten vriendelijk.
Alleen is daar niet zo'n toffe stad als Groningen. Ik was dit weekend in Sneek. Man, man, man. De meeste mensen daar
Waar blijven ze?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 19:45 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Plaatjes van schone vrouwtjes op fietsen
Die mannen kunnen ook niet genoeg worden geëerdquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:10 schreef ratatat het volgende:
Zelfs op station Leeuwarden lopen ze te pronken met verzetshelden.
Sorry jongens...hier zijn ze. In m'n herinnering waren ze alleen beter, maar goed, beloofd is beloofd. Zet ze wel even in een spoilertagje.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier d'r mee!
.
.
.
.
.
.
.
Oh wacht even, dit waren de leuke....foutje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik kan 't mis hebben...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:32 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Sorry jongens...hier zijn ze. In m'n herinnering waren ze alleen beter, maar goed, beloofd is beloofd. Zet ze wel even in een spoilertagje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel plezier d'r mee!
.
.
.
.
.
.
.
Oh wacht even, dit waren de leuke....foutje.HeldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.
Ja klopt. Sneek is echt wel gezellig, maar het blijft een groot dorp. Ongeveer m'n hele vriendenkring van daar is uitgespreid over het hele land. Terwijl sommigen die zijn blijven hangen na 10 jaar zich nog steeds volgooien met passoa-jusquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:12 schreef ratatat het volgende:
[..]
Hoorde dat DJ Paul Elstak laatst daar ergens optrad, zal wel het hoogtepunt van het jaar zijn geweest.
Nee, die is pas zondag terug uit Rusland helaas, dus ik ga met twee oud studiegenoten van de Sooscomissie. Vrij grote kans op bier-misbruik dus. Met 1 zat ik vroeger in een band, en de andere heeft nu z'n eigen death metal bandje, dus we passen daar goed in het publiekquote:
Ja wel herkenbaar. In Groningen wordt iedereen er wel bij betrokken. Al helemaal als je daar nieuw bent enzo. Misschien omdat de meesten ook in dezelfde situatie zaten toen ze gingen studeren. Mijn vrienden hebben ook nog steeds dezelfde vrienden en onbekenden staan eerst met 1-0 achterquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:27 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ja klopt. Sneek is echt wel gezellig, maar het blijft een groot dorp. Ongeveer m'n hele vriendenkring van daar is uitgespreid over het hele land. Terwijl sommigen die zijn blijven hangen na 10 jaar zich nog steeds volgooien met passoa-jus![]()
Qua mentaliteit vind ik Groningen een stuk volwassener. Hier is iedereen een stuk relaxter en vooral opener naar elkaar, kom je makkelijker met onbekenden in contact en maak je sneller vrienden. Al is dat vaak alleen wel met studenten of oud-studenten.
In Sneek is het wat meer ons kent ons en heb je nog altijd een groepje wat tijdens hun studie bij pa en ma is blijven wonen en zich de upper ten waant
Sneekweek is elk jaar weer lachen omdat ik met m'n pa en z'n vrienden op stap ga naar een ouwelullen kroeg vol met 50'ers en 60'ers. Die vervolgens ook hun nageslacht mee hebben. Zo kom ik altijd weer een hoop oude bekenden tegen en hebben we weer een mooie avond
Maar naar DJ Paul Elstak en die kansloze dance feestjes waar ze de hele avond mashups draaien ga ik niet heen
Skitterendquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:33 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Nee, die is pas zondag terug uit Rusland helaas, dus ik ga met twee oud studiegenoten van de Sooscomissie. Vrij grote kans op bier-misbruik dus. Met 1 zat ik vroeger in een band, en de andere heeft nu z'n eigen death metal bandje, dus we passen daar goed in het publiek
Ja. Dat is het denk ik. Heeft gewoon met studentenleven te maken. Dan leer je dat welquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:37 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja wel herkenbaar. In Groningen wordt iedereen er wel bij betrokken. Al helemaal als je daar nieuw bent enzo. Misschien omdat de meesten ook in dezelfde situatie zaten toen ze gingen studeren. Mijn vrienden hebben ook nog steeds dezelfde vrienden en onbekenden staan eerst met 1-0 achter
Ja, ja, nee dat is een punk ding, alleen als ik zat genoeg ben.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:38 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Skitterend
Dus je gaat een avondje zuipen, headbangen, pogoën en mosh-pitten?
Dat moet je ook niet willen 😋quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:39 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ja. Dat is het denk ik. Heeft gewoon met studentenleven te maken. Dan leer je dat wel
Maar ga met wat boertjes uit Bedum of stadjers uit de Oosterpark staan en je komt er niet tussen.
Pics or it did not happenquote:
Chinarello?quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 19:40 schreef Andyy het volgende:
Nog niet binnen uiteraard, maar zal tzt foto's posten. Denk dat ik me er hier niet populair mee maak eigenlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |