Nee hoor , die jullies waar jij het over hebt kunnen het meestal wel plaatsen en zijn het gewend dat een meerderheid het niet ziet of in wilt zien .quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 19:58 schreef Thrilled het volgende:
[..]
[..]
Als ik een linkje plaats naar een PDF over ruimtevaart is dat ook mega-interessant.. toont echter niet aan of de maanlanding echt of nep is..
Dat is jullie probleem namelijk; het niet kunnen plaatsen van concrete info die gelinkt kan worden aan de aanslag en iets kan weerleggen
Plaatsen = posten. Leek me wel duidelijk in zijn post.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 23:11 schreef Summers het volgende:
[..]
Nee hoor , die jullies waar jij het over hebt kunnen het meestal wel plaatsen en zijn het gewend dat een meerderheid het niet ziet of in wilt zien .
Waarom zou jij willen bepalen waar de rest zich mee bezig zou moeten houden en wanneer ze ergens klaar mee zijn ? Ik bepaal dat liever zelf en deel mijn eigen tijd in en ik lees meestal liever de linkjes die Tingo post of een medefokker van de duizend andere daar wel of niet klaar mee is .quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 23:20 schreef Divje het volgende:
[..]
Plaatsen = posten. Leek me wel duidelijk in zijn post.
Maar dan nog. Zolang 'jullie', in dit geval Tingo en CAD, niet met concrete info aankomen die wijst op hoaxery hebben we straks 3 topics vol zitten lullen over de gedachten-kronkels van ene J. Smith.
Iets wat het eerste topic al afgeschoten is. Maar nee, lekker door laten gaan terwijl iedereen kan zien dat er geen animo voor is.
Ik wil niks bepalen. Ik observeer en lever alleen mijn commentaar op hoe dit topic verloopt en hoe Tingo het blijft verneuken met steeds dezelfde ongefundeerde vragen, steeds weer info post die makkelijk te debunken is, steeds maar weer komt melden met z'n maatje dat ze geen discussies aan willen gaan en dan ook nog andersdenkenden uit gaan lopen maken voor 'MSM-believers'.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 23:30 schreef Summers het volgende:
[..]
Waarom zou jij willen bepalen waar de rest zich mee bezig zou moeten houden en wanneer ze ergens klaar mee zijn ? Ik bepaal dat liever zelf en deel mijn eigen tijd in en ik lees meestal liever de linkjes die Tingo post of een medefokker van de duizend andere daar wel of niet klaar mee is .
Zomaar aannemen? Heb je deze reeks überhaupt gevolgd? Ik (en andere mensen) heb alle linkjes gelezen, en alle filmpjes bekeken. Er is niks concreets uitgekomen anders dan het feit dat Tingo (of John Smith) bepaalde dingen raar vindt en van z'n onderbuikgevoel uitgaat.quote:Bij elk onderwerp is er standaard wel iemand die roept dat iets afgeschoten is en de rest moet dat maar zomaar aannemen , vorm je eigen mening en laat andere die ook zelf vormen en dat lukt alleen door linkjes te lezen die een ander beeld werpen op de officiele versies .
Ik moet me er nog in verdiepen maar dat doe ik graag inclusief linkjes van mensen als Tingo , jij doet de uitspraak dat een ander geen recht heeft om iets een hoax te noemen en dat heb je mis , ieder individu heeft het recht iets anders te geloven of te zien dan jij toevallig doet . Dat geld voor religies met een hogere macht maar ook voor officiele versies van een hogere macht .quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 23:52 schreef Divje het volgende:
Aangezien dit ook je eerste reactie was in deze hele reeks lijk je hier alleen maar te komen om maar weer eens aan te geven dat 'jullie' het allemaal zo goed kunnen plaatsen en zien dat het nep is.
Mag ik vragen wat jouw mening is over deze Beach Attack?
Ik deed de uitspraak idd dat cad dat recht (naar mijn mening!) niet heeft. Omdat ik inmiddels wel door heb waarom die hier postquote:Op zondag 16 augustus 2015 00:21 schreef Summers het volgende:
[..]
Ik moet me er nog in verdiepen maar dat doe ik graag inclusief linkjes van mensen als Tingo , jij doet de uitspraak dat een ander geen recht heeft om iets een hoax te noemen en dat heb je mis , ieder individu heeft het recht iets anders te geloven of te zien dan jij toevallig doet . Dat geld voor religies met een hogere macht maar ook voor officiele versies van een hogere macht .
de afgelopen 5 jaar groeide BNW naar ongekende hoogte, Nu is het afgezwakt naar een diepte punt die ik 1 keer eerder gezien heb, toen de mod van dit forum een week op vakantie was!quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 21:40 schreef jogy het volgende:
[..]
Controleer het maar. Het is echt zo. BNW is de laatste der Mohikanen qua fora die dit soort onderwerpen vrijelijk behandelen. Er zijn wel een paar sites die conspiracy's behandelen hoor maar geen fora. Het is bevreemdend.
Op de rest ga ik nog in, het is redelijk offtopic maar als het bediscussieerd wordt zoals het nu wordt is het al drie stukken beter dan dat ik gewend ben. Het is een discussie wat me iig na aan het hart ligt.
Als je BNW onderwerpen niks aan vind dan heb je gewoon niks te zoeken op dit forum.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 21:25 schreef ems. het volgende:
[..]
Het handjevol mensen dat hier dagelijks wat posts neergooit? Dat lijkt me heel sterk.
[..]
Met als voornaamste verschil dat er wel degelijk de tijd wordt genomen om de argumenten van de internet-MSM te bespreken. Als de vragen te moeilijk of te kritisch worden komt er altijd weer de MSM-retoriek naar boven die he-le-maal niets te maken heeft met waar het om gaat.
Het is een beetje vergelijkbaar met een discussie op F&L over god. Als je daar de gevoelige snaar raakt beginnen de gelovigen (net als de gelovigen hier) ook te klagen over de evolutie-theorie, niet beseffende dat of de evolutie-theorie wel of niet klopt helemaal niets te maken heeft met een topic dat over god gaat.
Dus nee, het is niet zo simpel als "het werkt twee kanten op". In ieder geval niet als je als doel hebt dat dit deelforum meer gaat zijn dan een veredelde linkdump. Ik begrijp dat je je als mod enigszins neutraal wilt opstellen maar in mijn ogen zinkt het BNW-schip door een verkeerde interpretatie van neutraliteit des te sneller.
En dat allemaal even los van het feit dat je als -echte- BNW'er natuurlijk alle kritiek op je bronnen en meningen moet verwelkomen. Dat is in de eerste plaats iets dat BNW'ers van de sheeple onderscheidt, niet?
Iedereen vind zijn eigen mening / overtuiging / geloof altijd het meest waar zelfs als dat verschilt als dag en nacht . Als ik bijv ervan overtuigt ben dat iets nep is zal ik dat ook zo presenteren ongeacht of de ander dat wel of niet ook gelooft . Dan ben je gewoon jezelf en spreek je uit waar je voor staat . Iets wat ieder mens doet en ook zal blijven doen of het nou wel of niet om een bnw onderwerp gaat .quote:Op zondag 16 augustus 2015 00:40 schreef Divje het volgende:
[..]
Ik deed de uitspraak idd dat cad dat recht (naar mijn mening!) niet heeft. Omdat ik inmiddels wel door heb waarom die hier postpuur om haar mening als een feit te presenteren en weg te rennen als er vragen komen. Dat is nou al zo vaak gebeurd dat ik daar op deze manier op reageer.
Heeft ze allemaal aan haar zelf te danken.
Maar presenteer jij het dan met een onderbouwing of plemp je ook gewoon je mening neer om erbij te vermelden dat je onderbouwing ergens anders op BNW staat (wat pertinent onwaar is) en je even wat anders gaat doen.quote:Op zondag 16 augustus 2015 01:37 schreef Summers het volgende:
[..]
Iedereen vind zijn eigen mening / overtuiging / geloof altijd het meest waar zelfs als dat verschilt als dag en nacht . Als ik bijv ervan overtuigt ben dat iets nep is zal ik dat ook zo presenteren ongeacht of de ander dat wel of niet ook gelooft . Dan ben je gewoon jezelf en spreek je uit waar je voor staat . Iets wat ieder mens doet en ook zal blijven doen of het nou wel of niet om een bnw onderwerp gaat .
Meestal word er wel een onderbouwing gegeven en eindeloze linkjes waarom diegene iets anders geloofd maar die worden niet geaccepteerd , dat is aan de ontvanger wat die met de informatie doet en er uberhaubt wel voor open staat . Mocht ik merken dat iemand er niet voor openstaat of heel erg veel vooroordelen heeft heb ik ook geen zin om nutteloos mijn tijd en energie te verspillen aan diegene . Je leeft in de eerste plaats voor jezelf en je bent op fok voor je eigen plezier en interesses . Niemand heeft er behoefte aan om te voldoen aan een ander zijn ideaalplaatje of geloof .quote:Op zondag 16 augustus 2015 01:45 schreef Divje het volgende:
[..]
Maar presenteer jij het dan met een onderbouwing of plemp je ook gewoon je mening neer om erbij te vermelden dat je onderbouwing ergens anders op BNW staat (wat pertinent onwaar is) en je even wat anders gaat doen.
En zo kiest iedereen waar die wel en niet zijn tijd aan verdoet .quote:Dat is namelijk waar ik op doel. Verder ga ik m'n tijd niet verdoen aan iemand die selectief leest en het punt niet lijkt te willen begrijpen (of er gewoon geen weet van heeft).
Wat een gelul zeg, van begin tot eind. Het heeft echt 0,0 te maken met openstaan of overtuiging. Als iets bullshit is, is iets bullshit. Niets ertussen in, je kan er geen mening over vormen, het is feitelijk waar of feitelijk niet waar.quote:Op zondag 16 augustus 2015 02:19 schreef Summers het volgende:
[..]
Meestal word er wel een onderbouwing gegeven en eindeloze linkjes waarom diegene iets anders geloofd maar die worden niet geaccepteerd , dat is aan de ontvanger wat die met de informatie doet en er uberhaubt wel voor open staat . Mocht ik merken dat iemand er niet voor openstaat of heel erg veel vooroordelen heeft heb ik ook geen zin om nutteloos mijn tijd en energie te verspillen aan diegene . Je leeft in de eerste plaats voor jezelf en je bent op fok voor je eigen plezier en interesses . Niemand heeft er behoefte aan om te voldoen aan een ander zijn ideaalplaatje of geloof .
Ik geloof niet dat je iemand anders van een false flag , hoax of ander wereldbeeld kan overtuigen .
[..]
En zo kiest iedereen waar die wel en niet zijn tijd aan verdoet .
Goed stuk en dat is de motivatie voor alle gebeurtenissen die gestaged worden , het past in het grotere plan , de aanloop naar oorlog zelf scheppen , keer op keer verdienen over de lijken van andere mensen , het volk bang houden en verlamd , shockeren , dat is de bittere realiteit . Je kan er op wachten wat ze nu weer gaan verzinnen zodra politici publiekelijk beginnen te opperen dat er militair ingegrepen moet worden tegen terroristen .quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 00:30 schreef Xylos het volgende:
Hier is wat voer om op te knauwen:
America’s “Coordinated” Multinational Ramadan Terrorist Attacks. France, Tunisia, Kuwait, China
It is not hard to fathom who on Earth possesses both the resources and the motivation to coordinate multiple, horrific militant attacks, ending scores of lives and provoking both fear and anger on a global scale such as seen during the recent Ramadan attacks that unfolded in France, Tunisia, Kuwait, and reportedly in China’s western Xinjiang region.
Only a few nations on Earth possess the operational capacity to run coordinated, multinational operations such as this. Only one axis among them has the motivation to do so.
The Attacks
In Tunisia, nearly 30 were killed in a brazen attack targeting British tourists with assault rifles. Tunisia, which had been for years a bastion of stability in an otherwise troubled region, saw street demonstrations and violence during 2011 amid the wider US-engineered “Arab Spring” which sought to overturn regional political orders in favor of those selected by Wall Street and Washington. After briefly ousting Zine El Abidine Ben Ali from power, his allies appear to have made a comeback. With their rise back to power, Al Qaeda and now the so-called “Islamic State” (ISIS) have conveniently stepped up operations within the country to match.
Tunisia is in close proximity to Libya, a nation destroyed by NATO’s intervention in 2011, and one that has become a hotbed of terrorist activity, particularly in the nation’s eastern most region where the US has been literally running weapons to Al Qaeda militants both in Libya and as far as Syria via NATO-member Turkey. With US-backed terrorists flowing from Libya to as far as Syria, it is clear that this terrorist nexus possesses the necessary logistics to carry out operations in neighboring Tunisia as well.
Another 27 were killed when a Saudi national with a bomb strapped to himself detonated it at a Shia’a mosque in Kuwait. This fits a recent pattern where what little Al Qaeda/ISIS activity that exists in Saudi Arabia and other Persian Gulf autocracies, is aimed not at the ruling regimes – all stalwart, long-standing allies of the United States and Great Britain – but against Shia’a targets in what is a clear escalation of a proxy war targeting Iran and its regional allies.
A bizarre murder unfolded in France as well, with a suspect apparently decapitating his employer and leaving the severed head at a chemical plant he attempted to crash a vehicle into. The suspect had been well known to security agencies for previous terrorist activity, but allowed, perhaps even coaxed to carry out this latest, fatal attack – a familiar pattern that fits nearly all terrorist attacks carried out in Europe and North America, including the most recent attacks proceeding this latest episode in France itself.
And finally, in China’s Xinjiang region, the US State Department’s “Radio Free Asia” reported at least 18 were killed in an attack carried out by Uighur terrorists. As a side note, the US State Department added in a tasteless attempt to justify the terrorism, claiming that:
Turkic-speaking minority Uyghurs have complained about pervasive ethnic discrimination, religious repression, and cultural suppression by Chinese authorities.
Despite this, it is confirmed that Uighur terrorists have joined the ranks of ISIS in Syria, have received training, and are returning home to China to carry out terrorist attacks. The Lowy Institute’s Interpreter magazine in an article titled, “Tough choices for Beijing following execution of Chinese ISIS militants,” admits:
The involvement of Chinese citizens in ISIS is increasingly under scrutiny. Just two weeks ago, Malaysia’s Home Minister confirmed that 300 Chinese militants had used his country as a transit point to join ISIS. Three weeks ago, Chinese authorities arrested 10 Turkish nationals for providing false passports to alleged terrorists from Xinjiang.
And once again, US support can be found throughout the region in which these terrorists are based in western China. The US State Department’s National Endowment for Democracy (NED) even goes as far as listing China’s Xinjiang region as “East Turkistan,” a fictional name for the client state the US and its terrorists hope to carve out of Chinese territory.
The Motivation
It is clear that ISIS is not carrying out these attacks in the hopes of “winning” its war, but instead, to seemingly perpetuate it, expand it, and even push it into so-far spared regions of the planet. The attacks in France and Tunisia served only to anger and frighten European populations who will in turn, only support further foreign wars aimed at “fighting ISIS” but conveniently accomplishing all of Wall Street and Washington’s other goals along the way.
The attack in Tunisia in particular, was another stroke aimed at the ruling government. The attacks in Kuwait were aimed directly at the only viable opposition that threatens the US-backed regime in Kuwait City. Similar attacks have been made in Saudi Arabia itself, aimed not at the US-proxy regime, but at its opposition.
In China it is clear that the United States supports Uighur terrorists and their ambitions to carve off a large portion of China to create a client state the US can further strengthen its encirclement strategy versus Beijing. The US State Department openly funds the political wings of these terrorist groups and fully backs their separatist rhetoric.
It appears that only the United States and its hegemonic ambitions stood to gain from the otherwise senseless violence perpetrated this Ramadan. Its enemies have been directly attacked, and its allies given further justification for military adventures abroad. And not coincidentally, it is only the United States and its vast, criminal intelligence community that possess the operational capacity and network of proxies necessary to organize and execute such large scale and conveniently timed attacks.
The Ramadan attacks serve as a warning that modern-day imperialism is alive and well. Its methods of projecting hegemony are both direct and indirect. With terrorism so potent a weapon, it is assured that this modern empire will continue employing it for as long as it is profitable.
http://www.globalresearch(...)kuwait-china/5459581
Jup, problem, reaction, solutionquote:Op zondag 16 augustus 2015 11:12 schreef Summers het volgende:
[..]
Goed stuk en dat is de motivatie voor alle gebeurtenissen die gestaged worden , het past in het grotere plan , de aanloop naar oorlog zelf scheppen , keer op keer verdienen over de lijken van andere mensen , het volk bang houden en verlamd , shockeren , dat is de bittere realiteit . Je kan er op wachten wat ze nu weer gaan verzinnen zodra politici publiekelijk beginnen te opperen dat er militair ingegrepen moet worden tegen terroristen .
Je hebt gelijk man het is altijd hetzelfde patroon zelfde handelswijze , onredelijke angst creeren in het volk , een groot monster onder het bed verzinnen of creeren en dat eindeloos uitmelken en duizend keer herhalen/inprenten .quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:46 schreef Orwell het volgende:
mede gezien in de context van al die andere discutabele lone-nut-incidenten?
de steeds terugkerende patronen..:
het patroon van simultame terror-drills, keer op keer.."Today, we were running an exercise" (777)
het patroon van de lone nut, die gek genoeg toch zeer vaak een meesterstrateeg/ meestercomplotteur/ scherpschutter is, die na de nsa,fbi,cia, pentagon te slim af te zijn geweest op het gebied van perfecte voorbereiding, logistiek, krijgskunst ed, het bijltje er, na gedane zaken, uiteindelijk bij neerlegt, en soms Allah Akbar oid roept en dan al dan niet vrijwillig z'n leven ziet eindigen...
het patroon van "de Media" die keer op keer niet te vertrouwen blijkt...
de engelse newsreporter die, in een Tusesia-shooting verslag rept over "body's everywhere" terwijl er geen body's te zien zijn...Deze dame, die rept over de instorting van building 7, 23 min. te vroeg:
https://youtu.be/7NefExHDu3s(driewerf auw!)
sadams couveuse killings:
Fake sadfam toppling:
https://youtu.be/GMgEc9Qds8M
rumsfeld's WMD's
etc, etc
Waarom zijn bovenstaande onwaarheden niet veel interessanter dan bijv Tingo's eventuele onwaarheden...?
Mocht het verhaal van Tingo allemaal crap zijn... So fokking what?
Hoe kan het dan boeiend zijn..?
Waarom het dan niet negeren..?
en aandacht schenken aan, in jouw ogen, wel relevante 'issues'
What is the goddamned point?
Ik geloof zelf niet in alians.. (volgens mij spel je dat anders)
wat heb ik in fokkingsnaam te zoeken op een een of ander alian-forum..?
lijkt me behoorlijk saai: de hele dag re-Ageren op mensen die een alien-encounter melden..:
"haha.. aliens bestaan niet..! waar haal je de gore moed vandaan om te beweren dat je bewijs heb dat Aliens bestaan! en er staan nog twee vragen aan je open..Je beweerde 3 dagen geleden dat je nooit beweert had dat Grey's vegetarisch zijn, maar 21 dagen geleden schreef je nog dat 'steeds meer grey's verslaafd raken aan paella'..en op wickepedia heb ik gezien dat paella ALTIJD MINIMAAL 21% vlees of vis bevat...dussssss"
wat is de fokking point?
op dit subforum??
for crying out loud
Als je alle gevallen waar dat niet zo is negeert is het altijd hetzelfde patroon jaquote:Op zondag 16 augustus 2015 11:20 schreef Summers het volgende:
[..]
Je hebt gelijk man het is altijd hetzelfde patroon zelfde handelswijze , onredelijke angst creeren in het volk , een groot monster onder het bed verzinnen of creeren en dat eindeloos uitmelken en duizend keer herhalen/inprenten .
Waar dat niet zo is heeft dan ook niet hetzelfde patroon of handelswijze en is niet te herleiden naar een eerder bewezen leugenachtige bron . Als je niet eerst de patronen leert kennen en erkennen kan je ze er ook nooit uitpikken en dan gebeurd er idd nooit iets en leven we in een eerlijke rechtvaardige wereld waar politici uit de goedheid van hun hart de bevolking wilt beschermen en vrijheid en democratie hoog in het vaandel hebben staan ipv de bevolking in de ene naar de ander oorlog meeslepen over de ruggen van een zee van onschldige burgers zodat een kleine groep wer eens lekker kan zwemmen in het geld en nogmeer mact heeft vergaard . Is het ooit anders geweest dan dat dat nu allemaal zogek klinkt ?quote:Op zondag 16 augustus 2015 11:49 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Als je alle gevallen waar dat niet zo is negeert is het altijd hetzelfde patroon ja
En dat noemen we nou een cirkelredenatie.quote:Op zondag 16 augustus 2015 12:26 schreef Summers het volgende:
[..]
Waar dat niet zo is heeft dan ook niet hetzelfde patroon of handelswijze en is niet te herleiden naar een eerder bewezen leugenachtige bron . Als je niet eerst de patronen leert kennen en erkennen kan je ze er ook nooit uitpikken en dan gebeurd er idd nooit iets en leven we in een eerlijke rechtvaardige wereld waar politici uit de goedheid van hun hart de bevolking wilt beschermen en vrijheid en democratie hoog in het vaandel hebben staan ipv de bevolking in de ene naar de ander oorlog meeslepen over de ruggen van een zee van onschldige burgers zodat een kleine groep wer eens lekker kan zwemmen in het geld en nogmeer mact heeft vergaard . Is het ooit anders geweest dan dat dat nu allemaal zogek klinkt ?
Jij hebt je dus totaal niet verdiept in deze kwestie en de topics niet gelezen want er wordt vanuit cad of Tingo geen enkele onderbouwing gegeven. Dáár gingen mijn posts over. Dus je weet er mooi omheen te lullenquote:Op zondag 16 augustus 2015 02:19 schreef Summers het volgende:
[..]
Meestal word er wel een onderbouwing gegeven en eindeloze linkjes waarom diegene iets anders geloofd maar die worden niet geaccepteerd , dat is aan de ontvanger wat die met de informatie doet en er uberhaubt wel voor open staat .
Noem het zoals je wilt , ik vind het realistischquote:Op zondag 16 augustus 2015 12:32 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En dat noemen we nou een cirkelredenatie.
Serieus? Je denkt een patroon te zien, negeert alles wat niet binnen dit patroon valt, en zegt dan dat die gevallen dus niet gestaged/fake/whatever zijn omdat ze niet binnen het patroon vallen, en dat vind je realistisch? Okay....quote:Op zondag 16 augustus 2015 12:47 schreef Summers het volgende:
[..]
Noem het zoals je wilt , ik vind het realistisch
Ik wist niet dat ik jou iets verschuldigt was dat ik ergens omheen moet draaienquote:Op zondag 16 augustus 2015 12:35 schreef Divje het volgende:
[..]
Jij hebt je dus totaal niet verdiept in deze kwestie en de topics niet gelezen want er wordt vanuit cad of Tingo geen enkele onderbouwing gegeven. Dáár gingen mijn posts over. Dus je weet er mooi omheen te lullen
Dat vind jij bullshit en dat kan , de andere kant kan net zo goed .quote:Al die linkjes zijn bekeken, heb er met open-mind een mening over gevormd en de HOAX-theorie met CGI is bullshit.
Maar misschien weet jij het verschil nog niet tussen een Hoax en een false-flag
Is zeker mogelijk , klinkt echt niet gekker dan een kind inhuren om huilend de leugen te vertellen voor ht oog van de hele wereld dat onschuldige baby's uit de couveuse op de grond worden gegooid omdat je staat te trappelen onschuldige burgers in dood en verderf te storten .quote:Of geloof jij ook in CGI mensen zonder schoenen op het strand?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |