Wij hebben een 1.6 16v 101pk model maar hebben er nooit problemen mee gehad.quote:Op zondag 9 augustus 2015 17:27 schreef James140 het volgende:
[..]
Nee inderdaad niet de snelste ik heb 84 pk. Had liever de 1.6 16v met 101 pk maar daar schijnen nogal wat problemen mee te zijn.
Specs van je Focus?quote:Op zaterdag 29 augustus 2015 18:30 schreef bluemoon23 het volgende:
Daar ruil ik een Ford Focus van 2001 op in, bijna net zo oud als die van TS dus.
Nu is die van mij niet helemaal in showroomstaat meer, maar ze gaan voor ¤500/600 weg op Marktplaats, dat is even slikken maar dat is niet anders.
Zie http://www.speurders.nl/l(...)00-km-152559177.htmlquote:
Dat was een goede prijs lijkt mequote:Op zaterdag 29 augustus 2015 19:40 schreef bluemoon23 het volgende:
Zie http://www.speurders.nl/l(...)00-km-152559177.html
En waar ik deze in Mei 2010 voor kocht (¤2100) was nog minder dan wat TS nu voor zijn Astra vraagt.
Ik had een Peugeot 307sw diesel nieuwprijs 30.000 na tien jaar was hij nog 1500 waardquote:Op zaterdag 29 augustus 2015 19:36 schreef Zwolsboy het volgende:
Grotere/middenklasse autos schrijven sowiezo extreem snel af, een klein autootje juist niet... een Corsa 1.2 16v van 2002 is meer waard dan een Astra uit 2002... gekkenwerk, want de astra koste (bijna) 2x zoveel nieuw.
Succes met de verdere verkoop.quote:Op zondag 30 augustus 2015 18:20 schreef James140 het volgende:
Up. Interessante discussie! Ik kan me wel in een aantal dingen vinden: de beginprijs 2400 te hoog ja inderdaad dat klopt, de kilometerstand is ook wel wat aan de hoge kant.. en ja het bouwjaar van 2002 nu 13 jaar oud.. Toch is dit een auto die nog wel een tijdje mee kan en 'economisch afgeschreven' hoezo? Ja de auto zal niet veel meer afschrijven maar het is ook geen barrel met onderhoudsachterstand. Verder geen grote beschadigingen of deuken, bekleding netjes. Heb de orginele radio er weer even los in gezet, staat toch beter dan zo'n gapend gat.
Ik hoop er tussen de 1.500 en 1.800 voor te krijgen uiteraard valt er te onderhandelen, maar voor ¤ 750 houd ik hem toch zelf gezien de staat, onderhoud etc.
Een mod kan dat wel, moet je even een TR plaatsenquote:Op zondag 23 augustus 2015 18:52 schreef James140 het volgende:
Jammer dat de Topictitel niet te veranderen is.
Ik weet niet hoe ik een TR plaats? Wel opvallend dat het topic ontzettend veel wordt bekeken, prijsverlaging en nog is er niemand die wil bieden terwijl je niet kan ontkennen dat deze wagen voor deze leeftijd en km stand er heel goed bij staat.quote:Op dinsdag 1 september 2015 21:03 schreef Mark het volgende:
[..]
Een mod kan dat wel, moet je even een TR plaatsen
Dat zegt niet genoeg? Al upload je je foto's opnieuw met een gouden randje krijg je nog niet de bedragen waar jij aan zit te denken. Je bent niet een beetje duur maar extreem aan de prijsquote:Op woensdag 2 september 2015 20:04 schreef James140 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe ik een TR plaats? Wel opvallend dat het topic ontzettend veel wordt bekeken, prijsverlaging en nog is er niemand die wil bieden terwijl je niet kan ontkennen dat deze wagen voor deze leeftijd en km stand er heel goed bij staat.
Nou moet je niet zeuren, ik heb je 750 geboden en die heb je afgeslagen, als ik hem snel wil doorverkopen dan vraag ik 1000euro en ga geen half jaar wachten op 300/400 meer.quote:Op woensdag 2 september 2015 20:04 schreef James140 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe ik een TR plaats? Wel opvallend dat het topic ontzettend veel wordt bekeken, prijsverlaging en nog is er niemand die wil bieden terwijl je niet kan ontkennen dat deze wagen voor deze leeftijd en km stand er heel goed bij staat.
En vervolgens loop jij bij je maten te pronken dat je een Opeltje op de kop heb getikt in betere staat dan vele andere op marktplaats. Wat een dombo dat hij hem voor 750 mee gaf.quote:Op donderdag 3 september 2015 11:32 schreef hoas het volgende:
[..]
Nou moet je niet zeuren, ik heb je 750 geboden en die heb je afgeslagen, als ik hem snel wil doorverkopen dan vraag ik 1000euro en ga geen half jaar wachten op 300/400 meer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |