En in welke vormen heeft je schizoïde persoonlijkheid invloed op het contact dat je hebt met mensenquote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:46 schreef Comp_Lex het volgende:
Met contact moet ik sowieso een beetje uitkijken vanwege mijn schizoïde persoonlijkheid.
Ik kan 95 procent van de tijd geen sociaal contact verdragen.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
En in welke vormen heeft je schizoïde persoonlijkheid invloed op het contact dat je hebt met mensen
en in praktijk, hoeveel tijd heb je dan voor sociale interactie?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:54 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik kan 95 procent van de tijd geen sociaal contact verdragen.
Een afwijzing uiteraard. En daarna haar nog vaker zien en steeds teleurgesteld te worden..quote:Op woensdag 26 augustus 2015 21:55 schreef DevilOfExcitement het volgende:
[..]
Wat kan er mis gaan na die vraag? Wat kan je er mee verliezen?
Alles zou een gschikte of ongeschikte plek kunnen zijn, tis maar net wie het probeert en hoe je doet.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:58 schreef Deezertje het volgende:
Ik zou denk ik voor de grap eens een week moeten doorbrengen in een studiebibliotheek... mag je n niet praten.. dus als je aandacht wilt moet je wel blikken uitwisselen en dan heb je snel door of iemand terugkijkt of geen interesse heeft. Of is dat dan weer geen geschikte locatie omdat mensen daar vooral om te studeren komen?
Eén avond per week. Als ik (hypo)manisch ben verdraag ik wel wat meer trouwens. Er is dus sprake van flexibiliteit, maar wel om een verkeerde reden.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
en in praktijk, hoeveel tijd heb je dan voor sociale interactie?
En hoeveel tijd houd je over na contact met bv psychologen en bv familie. Dus hoeveel tijd in een week zou je kunnen besteden om contact te leggen met vreemden / nieuwe mensen?
Dat dus. Ik ben ook best slecht in het herkennen van flirtsignalen (als die er al überhaupt zijn dan, soms wel maar dan zijn ze zo overduidelijk en vaak van types die mij niks lijken lol). Bovendien hoeft terugkijken ook niets te betekenen nee. Je zou denken een glimlach en direct oogcontact is prima, maar aangezien ik zo goed ben in analyseren doe ik dat ook weleens bij een gesprek tussen andere boys en girls. En dan zie je die meid dus heel leuk lachen de hele tijd dat ze in gesprek zijn, dat zegt ook niks want je laat zien dat je het boeiend vind om te praten met diegene (die ja al dan wel of niet kent) maar als daarna ieder zijn eigen gang weer gaat heb je vrijwel niks gehad aan dat gesprek, behalve dan misschien herkenning als je diegene ooit nog eens ziet.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:00 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Alles zou een gschikte of ongeschikte plek kunnen zijn, tis maar net wie het probeert en hoe je doet.
Maar wat nou als je oogcontact hebt met iemand in de bieb. Wat dan? Hoe ga je dan verder. Leuk dat op en neer kijke,n maar daar schiet je nog geen reet mee op
(plus in bv de sportschool had je ook wel eens iemand die terugkeek maar was ook niet geintresseerd, dus het zegt nog niet veel. Of je moet de flirt kunnen onderscheiden van gewoon terugkijken)
Niet lullig bedoeld maar je ziet zelf denk ik ook wel in dat je probleem een heel groot obstakel is. En je miss maar moet accepteren dat het niet anders is.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:00 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Eén avond per week. Als ik (hypo)manisch ben verdraag ik wel wat meer trouwens. Er is dus sprake van flexibiliteit, maar wel om een verkeerde reden.
Ja, ik zie het zelf ook. De psychiater wil graag dat ik medicatie ga gebruiken, maar dat lost mijn problemen eigenlijk helemaal niet op.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:29 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Niet lullig bedoeld maar je ziet zelf denk ik ook wel in dat je probleem een heel groot obstakel is. En je miss maar moet accepteren dat het niet anders is.
En waarom niet?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:38 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ja, ik zie het zelf ook. De psychiater wil graag dat ik medicatie ga gebruiken, maar dat lost mijn problemen eigenlijk helemaal niet op.
Medicatie is alleen maar bedoeld voor ondersteuning. Het heeft geen zin om medicatie te gebruiken zonder een goede plan van aanpak.quote:
Ondersteuning van wat? En best brutaal dat jij als persoon met een flinke geestelijke afwijking jaren aan medicijn en andere hoge studies in twijfel trekt. Als je het kennelijk allemaal zo goed weet, waarom doe je het dan niet?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:43 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Medicatie is alleen maar bedoeld voor ondersteuning. Het heeft geen zin om medicatie te gebruiken zonder een goede plan van aanpak.
Goede, passende oplossingen bij praktische problemen. De psychiatrie trekt het zelf ook in twijfel. Daar moet je je niet in vergissen! Tegen mij hebben ze gezegd dat het nemen van medicatie in mijn geval een experimentje is, een probeerseltje. Ze hebben gezegd dat het zeer serieus is en dat het serieuze bijwerkingen kan hebben, zoals falen van organen en de dood.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:46 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ondersteuning van wat? En best brutaal dat jij als persoon met een flinke geestelijke afwijking jaren aan medicijn en andere hoge studies in twijfel trekt. Als je het kennelijk allemaal zo goed weet, waarom doe je het dan niet?
Ik zag dat je het had over doelen. Zou het dan geen doel zijn om dit uit te bouwen naar 90%? En dan proactief zijn in het halen van dit doel.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 12:54 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik kan 95 procent van de tijd geen sociaal contact verdragen.
Dan zal mijn persoonlijkheidsstoornis aangepakt moeten worden. Daar bestaat geen medicatie en therapie voor. De medicatie waar ik het over had was voor mijn bipolaire stoornis.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 13:56 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik zag dat je het had over doelen. Zou het dan geen doel zijn om dit uit te bouwen naar 90%? En dan proactief zijn in het halen van dit doel.
Dan houd het toch op? Dan ben je toch klaar? Dan blijft alleen accepteren en het er beste van maken over. Dus ook geen moeite doen om het te verbeteren want dat kan zo te zien niet.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 14:02 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Dan zal mijn persoonlijkheidsstoornis aangepakt moeten worden. Daar bestaat geen medicatie en therapie voor.
Ik wil het leuk hebben met andere mensen. Dat is wat ik wil.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 14:36 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dan houd het toch op? Dan ben je toch klaar? Dan blijft alleen accepteren en het er beste van maken over. Dus ook geen moeite doen om het te verbeteren want dat kan zo te zien niet.
Dan vraag ik mij af, wat verwacht of wil je dan?
Even lekker klagen natuurlijk.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 14:36 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dan houd het toch op? Dan ben je toch klaar? Dan blijft alleen accepteren en het er beste van maken over. Dus ook geen moeite doen om het te verbeteren want dat kan zo te zien niet.
Dan vraag ik mij af, wat verwacht of wil je dan?
Ja en dat gaat dus niet zeg je zelf door je persoonlijkheidsstoornis waar geen behandeling voor is of medicijnen voor zij . Kut voor je natuurlijk maar dat zijn volgens jou zelf de harde feiten.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 14:40 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik wil het leuk hebben met andere mensen. Dat is wat ik wil.
Alleen de knapste mannen met de hoogste sociale status krijgen dat voor elkaar. De rest van ons zal veel meer moeite moeten doen.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 22:47 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ben je zelfverzekerd als je lak hebt aan wat mensen van je vinden? Oftewel dat jij jezelf bijvoorbeeld voor lul durft te zetten zonder dat je er onrustig van wordt.
Welk boek raad jij mij aan dat meer gericht is op het versieren? Eigenlijk zijn het beide waar ik hard aan moet werken maar ik moet natuurlijk wel voorkomen dat ik in de friendzone terecht kom.
Om het plat te zeggen, hoe praat ik een vrouw (zonder teveel woorden) het bed in?
quote:Op donderdag 27 augustus 2015 15:39 schreef ElDinosaur het volgende:
Ik loop hier gewoon een plaatsvervangende depressie op.
Dit is het topic niet om depressies, psychische ziekten en andere diepliggende problemen te bespreken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |