tja, wie kun je tegenwoordig nog vertrouwen......quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
Personeel steelt van je, dat blijkt maar weer.
Chantal is het met je eens.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:21 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik gun die justus een enorm lekker wijf
Wat is dat trouwens met barmannen?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:22 schreef Nieuwschierig het volgende:
Misschien was justus ook wat boven zijn stand getrouwd.
Knappe meid én dikke tetten
Boven zijn stand?quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:22 schreef Nieuwschierig het volgende:
Misschien was justus ook wat boven zijn stand getrouwd.
Knappe meid én dikke tetten
Sociaal vaardig. Geen Fokkers. Niet fappen maar krikken.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:23 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat is dat trouwens met barmannen?
Dat is moeilijk in te schatten. De waarde van de grond in de Provence is sowieso vrij hoog, en kan in 9 jaar wel verdubbeld zijn.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:25 schreef Leandra het volgende:
Ik ben beniewd hoeveel die camping nu meer waard is dan de (huidige) hypotheek... Hij hoeft haar immers maar voor de helft (van de overwaarde) uit te kopen, en ik denk dat Randal denkt dat het meer is dan het is.
Valt wel meequote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:25 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Zo heet dat toch als de een knapper is dan de andere?
Boven je stand heeft betrekking op sociale status.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:25 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Zo heet dat toch als de een knapper is dan de andere?
Spot onquote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:24 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Sociaal vaardig. Geen Fokkers. Niet fappen maar krikken.
misschien bedoelt hij wel de vertaling van "out of your league". Dan heeft het zeker met uiterlijk te maken.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:28 schreef Specularium het volgende:
[..]
Boven je stand heeft betrekking op sociale status.
Dan nog klopt het niet.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:31 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
misschien bedoelt hij wel de vertaling van "out of your league". Dan heeft het zeker met uiterlijk te maken.
Ja origineel wel. Maar het principe gaat vaker op.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 21:28 schreef Specularium het volgende:
[..]
Boven je stand heeft betrekking op sociale status.
Dat eendenbekkie van Moniquequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |