Eindtotaal: US$ 128.99quote:Op woensdag 29 juli 2015 16:33 schreef BillsGate het volgende:
[..]
Als je op de bestelknop drukt, wordt hij ineens de helft goedkoper
Ja, gewoon even UK --> EU plug regelen en gaanquote:Op woensdag 29 juli 2015 16:35 schreef relativity het volgende:
Heeft iemand hier trouwens ook onlangs de firmware van de miband geupgrade? Na de upgrae kan laat hij geen statistieken meer zien van het lopen of slapen :/
[..]
Eindtotaal: US$ 128.99
Edit: vreemd op de telefoon doet hij het wel. Die ga ik denk ik bestellen. Bedankt voor de tip. En plug kan je gewoon bij bestellen neem ik aan.
Is er nieuwe firmware uit dan?quote:Op woensdag 29 juli 2015 16:35 schreef relativity het volgende:
Heeft iemand hier trouwens ook onlangs de firmware van de miband geupgrade? Na de upgrae kan laat hij geen statistieken meer zien van het lopen of slapen :/
Mijn vingers beginnen al te kriebelen, maar ik heb de X8-h al in huisquote:Op woensdag 29 juli 2015 16:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, gewoon even UK --> EU plug regelen en gaan. Leuke apparaten met lange support. De X7 heeft onlangs nog een (semi-)officiële update gekregen en is al ruim een jaar oud
Werkt hier niet. Of moet het op de pc?quote:Op woensdag 29 juli 2015 16:33 schreef BillsGate het volgende:
[..]
Als je op de bestelknop drukt, wordt hij ineens de helft goedkoper
Je moet er geen wonderen van verwachten nee, ik heb 'm op 2 a 3 meter van 't bed van m'n zoontje staan en zie alles prima.quote:Op woensdag 29 juli 2015 12:01 schreef Repeteeltje het volgende:
[..]
Dit dacht ik in eerste instantie ook. Wat is het bereik van de nachtmodus bij jou? Bij mij zie je op 5 meter al niks meer......
Volgens mij staat er in de advertentie dat 't max 5m is? Ik heb 'm bij de eerste versie Small Ants cam en staat ongeveer 3 meter van 't bed van m'n 2e zoon en je ziet 't goed. Werkt iets beter als de ingebouwde IR. Alleen zit je met 'n extra lamp.quote:
Nice. Alleen even checken of ik er Linux op kan zetten. Dan haal ik hem als downloadservertjequote:Op woensdag 29 juli 2015 16:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, gewoon even UK --> EU plug regelen en gaan. Leuke apparaten met lange support. De X7 heeft onlangs nog een (semi-)officiële update gekregen en is al ruim een jaar oud
Oh, twijfel twijfel!quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:38 schreef RobertNL het volgende:
MiniX X8 plus in de aanbieding bij DX (UK plug), 50% kassakorting.
http://www.dx.com/nl/p/mi(...)wi-fi-uk-plug-372324
Leuke prijs!
kun je nog winst maken ook :dquote:Op woensdag 29 juli 2015 17:50 schreef l0lownkill het volgende:
Kut, gekocht
Als het me bevalt hou ik 'm gewoon, heb op mijn kamer geen lan aansluiting dus als wifi niet goed voldoet zet ik 'm gewoon op marktplaats
Ik wil 'm bij mijn Hikvision camera hangen die buiten hangt. Die heeft last van IR bleed (LED's weerkaatsen in de behuizing) dus dacht eraan om er een aparte IR Illuminator naast te hangen zodat de ingebouwde IR LED's van de Hikvision uit kunnen.quote:Op woensdag 29 juli 2015 17:32 schreef Eric_Cantona het volgende:
Volgens mij staat er in de advertentie dat 't max 5m is? Ik heb 'm bij de eerste versie Small Ants cam en staat ongeveer 3 meter van 't bed van m'n 2e zoon en je ziet 't goed. Werkt iets beter als de ingebouwde IR. Alleen zit je met 'n extra lamp.
Ding kost max 'n tientje, da's sowieso 't proberen waard, toch?quote:Op woensdag 29 juli 2015 18:45 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik wil 'm bij mijn Hikvision camera hangen die buiten hangt. Die heeft last van IR bleed (LED's weerkaatsen in de behuizing) dus dacht eraan om er een aparte IR Illuminator naast te hangen zodat de ingebouwde IR LED's van de Hikvision uit kunnen.
Zie her en der op internet wel goede ervaringen met zo'n ding; een meter of 10 moet wel te doen zijn.
Denk ik maar even bestellen inclusief splitter.
En anders laat je 't mij maar even wetenquote:Op woensdag 29 juli 2015 17:50 schreef l0lownkill het volgende:
Kut, gekocht
Als het me bevalt hou ik 'm gewoon, heb op mijn kamer geen lan aansluiting dus als wifi niet goed voldoet zet ik 'm gewoon op marktplaats
Aanrader? Of heeft iemand van hier een review gemaakt?quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:38 schreef RobertNL het volgende:
MiniX X8 plus in de aanbieding bij DX (UK plug), 50% kassakorting.
http://www.dx.com/nl/p/mi(...)wi-fi-uk-plug-372324
Leuke prijs!
Een van de betere android tv boxen. Tijdje over getwijfeld ding aan te schaffen. Deze koop kun je het niet laten.quote:Op woensdag 29 juli 2015 22:11 schreef Miniem het volgende:
[..]
Aanrader? Of heeft iemand van hier een review gemaakt?
Da's waar; maar het wordt dan zo'n zooitje aan de buitenmuur.quote:Op woensdag 29 juli 2015 21:51 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ding kost max 'n tientje, da's sowieso 't proberen waard, toch?
Komt helemaal goed, ik verkoop gewoon mijn nauwelijks gebruikte chromecast dus dan is de update peanutsquote:Op woensdag 29 juli 2015 21:52 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
En anders laat je 't mij maar even weten
Mijn Chromecast is d00d, moet eigenlijk naar Google bellen om 'n andere te krijgen maar ik zoek 't nietquote:Op woensdag 29 juli 2015 22:39 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
Komt helemaal goed, ik verkoop gewoon mijn nauwelijks gebruikte chromecast dus dan is de update peanuts
Hij is niet zo groot, maar 't is wel 'n extra ding inderdaad.quote:Op woensdag 29 juli 2015 22:28 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Da's waar; maar het wordt dan zo'n zooitje aan de buitenmuur.
We wonen vrij ruim maar de buren merken nu al op 'of we een beveiligingscamera hebben hangen'.
ik heb zelf de colorcross. Gekozen omdat je de lenzen afstand kan instellen. Werkt goed alleen je moet iets zachts op het neusstukje plakken anders gaat je neus pijn doen. Verder sluit die ook niet echt om het hoofd wat niet heel erg bijdraagt aan het comfort. Bij de meeste apps heb je echter wel een controller nodig.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:12 schreef Daywalk3r het volgende:
Heeft iemand een aanrader voor een "luxe" google cardboard voor de telefoon? (sgs 4)
Laat mij even weten of dit lekker werkt? Ik heb ook geen LAN kabel meer over en twijfel of streaming als Netflix/Popcorn dan lekker werkt.quote:Op woensdag 29 juli 2015 17:50 schreef l0lownkill het volgende:
Kut, gekocht
Als het me bevalt hou ik 'm gewoon, heb op mijn kamer geen lan aansluiting dus als wifi niet goed voldoet zet ik 'm gewoon op marktplaats
Ik heb er ook 1 gekocht.quote:Op woensdag 29 juli 2015 16:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, gewoon even UK --> EU plug regelen en gaan. Leuke apparaten met lange support. De X7 heeft onlangs nog een (semi-)officiële update gekregen en is al ruim een jaar oud
Met mijn X8-h werkt het wel redelijk, maar ik heb overal goed bereik. Ik kan het wel voor je testen zometeen. (Mijn kamer zit tussen 2 routers in, dus wifi werkt daar vaak voor geen meter omdat hij telkens switcht)quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:14 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Laat mij even weten of dit lekker werkt? Ik heb ook geen LAN kabel meer over en twijfel of streaming als Netflix/Popcorn dan lekker werkt.
Ja zo'n plug kan welquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:48 schreef Miniem het volgende:
[..]
Ik heb er ook 1 gekocht.
Kun je een UK to EU plug in China halen of levert dat ook brandgevaar op?
Oh, goed dat ik het weet. Denk er over om zelf 1 te bestellenquote:Op donderdag 30 juli 2015 09:07 schreef l0lownkill het volgende:
Had ook een minix voor m'n broer besteld, is de 2e gerefund, gelimiteerd tot 1 per user dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |