En daarom is het een zachtaardigere religie?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 19:37 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
De islam heeft de reputatie dat het relatief vaak voorkomt. Bij het jodendom is dat niet geval.
Dit kunnen hele vage discussies worden...want dan krijg je het argument dat het jodendom relatief weer veel aan de wereld heeft bijgedragen in vergelijking tot hun omvang ( wetenschap , nobel prijzen, media, politiek vorming etc etc). Dus of je met die discussie iets bewerkstelligt.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 19:37 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
De islam heeft de reputatie dat het relatief vaak voorkomt. Bij het jodendom is dat niet geval.
Wat een onzin.. Ook homoseksuelen kunnen joods zijn...quote:Op vrijdag 31 juli 2015 17:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zullen wel Joods geweest zijn, maar niet joods.
twitter:saidshouib twitterde op vrijdag 31-07-2015 om 19:53:44Palestinian martyr "Mohammed Almasry" 17 y old killed by Israeli fire in the northen of #Gaza strip shortly before.. http://t.co/FfXEkXmHI6 reageer retweet
Wat versta jij onder 'joods'? Dat neohipster Kaballah achtig gedoe? het jodendom veroordeelt homofilie ten zeerste, kan het desondanks alsnog? Sure, maar dat is te vergelijken met een dronken agent achter het stuur. Beiden niet conform de richtlijnen van de relevante achtergronden.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:37 schreef madam-april het volgende:
[..]
Wat een onzin.. Ook homoseksuelen kunnen joods zijn...
Interessant filter.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:43 schreef Slayage het volgende:
twitter:saidshouib twitterde op vrijdag 31-07-2015 om 19:53:44Palestinian martyr "Mohammed Almasry" 17 y old killed by Israeli fire in the northen of #Gaza strip shortly before.. http://t.co/FfXEkXmHI6 reageer retweet
Ja.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En daarom is het een zachtaardigere religie?
En dit snap ik dan weer niet. Wat bedoel je hier nou weer mee?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 16:45 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dat er zes homo's zijn vermoord, maar dat er blijkbaar geen collectief afstand hoeft te worden gedaan van deze daden. Iets wat blijkbaar alleen voor moslims is weggelegd.
quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:43 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ja.
Maar los daarvan: wat heeft dit met de religie te maken?
Degenen die de religie (zeggen te) vertegenwoordigen, hebben de aanval scherp veroordeeld...
Ik vraag me af of de reactie hetzelfde was geweest als het een Palestijn bleek te zijn die deze joden had neergestoken.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 21:45 schreef Karrs het volgende:
[..]
En dit snap ik dan weer niet. Wat bedoel je hier nou weer mee?
Er *is* collectief afstand gedaan van deze terreurdaad. Door iedereen met een beetje normaal verstand.
Wat een belachelijke vergelijking..quote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wat versta jij onder 'joods'? Dat neohipster Kaballah achtig gedoe? het jodendom veroordeelt homofilie ten zeerste, kan het desondanks alsnog? Sure, maar dat is te vergelijken met een dronken agent achter het stuur. Beiden niet conform de richtlijnen van de relevante achtergronden.
Verdiep je eens in de Torah en Talmud wat zij over homoseksualiteit zeggen, revisionistische en eigenzinnige stromingen en interpretaties zijn gewenste pogingen tot hervormingen, maar geen historisch onderdeel van de joodse houding tov homoseksualiteit.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 23:43 schreef madam-april het volgende:
[..]
Wat een belachelijke vergelijking..
Er zijn verschillende stroming binnen het jodendom. Onder 'joods' versta ik iedere stroming binnen het jodendom. Sommige stromingen veroordelen homoseksualiteit en andere stromingen accepteren het weer wel. De ene stroming is niet meer of minder joods dan de andere.
Nou, nee hoor. Dat hadden ze ook scherp veroordeeld...quote:Op vrijdag 31 juli 2015 22:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
[..]
Ik vraag me af of de reactie hetzelfde was geweest als het een Palestijn bleek te zijn die deze joden had neergestoken.
Of nee, eigenlijk vraag ik me dat niet af. Dan hadden ze anders gereageerd.
Als een Palestijn 6 joden neersteekt veroordelen ze dat niet scherp, dan schieten ze met scherp. Klein verschil.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 00:12 schreef Karrs het volgende:
[..]
Nou, nee hoor. Dat hadden ze ook scherp veroordeeld...
Ze hebben deze daad zelfs een terreurdaad genoemd. Dus ik weet echt niet wat je wil zeggen hiermee.
Had je gemist dat er ook fataal is ingehakt in een (n.b.) Druze agent (jeweetwel, uit het "bezette" Noorden)? Reden genoeg lijkt me.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 00:16 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Als een Palestijn 6 joden neersteekt veroordelen ze dat niet scherp, dan schieten ze met scherp. Klein verschil.
Quote je wel de goede?quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 08:41 schreef Toga het volgende:
[..]
Had je gemist dat er ook fataal is ingehakt in een (n.b.) Druze agent (jeweetwel, uit het "bezette" Noorden)? Reden genoeg lijkt me.
Weet je wat ze ook hadden kunnen doen?
Ik begrijp hem prima. Maar de timing is gewoonweg ziek. Leuk zo'n analyse maar absoluut ongepast in de morning after. Zeker als je in die analyse botweg de vergelijking met anderen durft te maken.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 19:45 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Jij begrijpt het punt van GeenStijl niet. Wanneer extremistische moslims een aanslag plegen, hoor je van sommige moslims 'het is erg, maar...' Nu een extremistische Jood een aanslag pleegt, keuren invloedrijke Joden, inclusief orthodoxe Joden het af.
Jazeker, ik wilde één van de veroordelingen tonen die Hamas hanteert. Opsluiten is niet voldoende, executeren is niet voldoende, hij moet ook nog even door de straten gesleept worden en God mag weten wat ze daarna nog met het lijk hebben uitgespookt.quote:
Wat heeft Hamas met dit verhaal te maken?quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 09:10 schreef Toga het volgende:
[..]
Jazeker, ik wilde één van de veroordelingen tonen die Hamas hanteert. Opsluiten is niet voldoende, executeren is niet voldoende, hij moet ook nog even door de straten gesleept worden en God mag weten wat ze daarna nog met het lijk hebben uitgespookt.
Ja, dat zal wel zo zijn. Maar vind je dat vreemd? Of vind je dat racistisch? Dat is toch niet zo moeilijk om te begrijpen? Het plaatje is totaal anders. Deze jood was een gestoorde gek; volgens iedereen inclusief joden zelf. Een incident dus.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 00:16 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Als een Palestijn 6 joden neersteekt veroordelen ze dat niet scherp, dan schieten ze met scherp. Klein verschil.
Jij spreekt over pogingen tot hervormingen alsof deze hervormde stromingen geen onderdeel zijn van het jodendom. Dit is gewoon pertinent onwaar. Dat de houding van een hervormde stroming niet (op alle punten) hetzelfde is als de historische houding is alles behalve vreemd, als hun houding hetzelfde was dan zou het geen hervorming zijn.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 23:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Verdiep je eens in de Torah en Talmud wat zij over homoseksualiteit zeggen, revisionistische en eigenzinnige stromingen en interpretaties zijn gewenste pogingen tot hervormingen, maar geen historisch onderdeel van de joodse houding tov homoseksualiteit.
Heel simpel, je gaat even naar hun site en daar lees je "In Nederland is Likoed geen politieke partij maar een vereniging.". Maak je geen zorgen, ze zullen geen partij oprichten die de VVD en PvdA van hun troon duwt en alle Nederlanders dwings joods te zijn.quote:Op zondag 2 augustus 2015 12:43 schreef Smack-a-jack het volgende:
Korte vraag jongens.
Wat doet LIKOED in godsnaam in Nederland? waarom hebben ze een Nederlandse tak van de partij? En waarom liegen ze over hun connecties met NL partijen?
Ik heb niet de gehele monoloog aangehoord, maar al skippend vond ik het nogal een éénzijdige kijk en zonder onderbouwing (afgezien van wat hij "gehoord" en "gelezen" had van geheime (?) notities) en totaal geen weerwoord vanuit het publiek.quote:En hoeveel is hiervan waar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |