Wauw wat een uitspraak van je huisarts! Daar spreekt veel vertrouwen in eigen kracht en kunnen uitquote:Op zondag 26 juli 2015 21:53 schreef Bloesem. het volgende:
Ik ben juist iemand die (denk ik nu hoor! Halverwege zwangerschap) liever alleen is, net als mignonne. Ik wil zo graag volledig op mijn eigen lichaam vertrouwen en daarnaar luisteren, dat het me lastig lijkt als er iemand bij is die weet/vindt hoe het 'hoort' Mijn lief mag er wel bij zijn, natuurlijk, maar ik denk dat ik niet gelijk met de vk aan de lijn hang.
Toevallig zei mijn huisarts vorige week: jij hoeft niet gelijk te bellen bij de eerste wee, kijk eerst maar eens aan wat er gebeurt en wat je lichaam doet en vertrouw daarop. Op het moment dat je denkt ik kan niet vertrouwen of ik ben bijna zover, ga je bellen. Het is niet erg om te wachten met bellen en om een stuk alleen te doen. Jij kunt en mag op jouw lichaam vertrouwen. Ik ben hem zo dankbaar dat hij dat zei
Ik heb 't al eens eerder genoemd, maar ik vind 't elke keer zo leuk en bijzonder om alle verschillende ervaringen en gevoelens te lezen <3
Stippel![]()
Zo ging ik er bij mijn oudste ook in en ik vond dat echt heel fijnquote:Op zondag 26 juli 2015 22:03 schreef Jagärtrut het volgende:
Ik heb eigenlijk nog steeds geen voorstellingen over hoe de bevalling zal zijn. Ik ga er eigenlijk vrij neutraal in. Het zal pijn doen, het zal vervelend zijn. Misschien wil ik pijnstilling, misschien wil ik geen pijnstilling. Misschien duurt het lang, misschien duurt het heel lang. Misschien wil ik bij de hand gehouden worden, misschien kan ik de duutser op dat moment niet verdragen...
Maar, aan het eind is er hopenlijk een gezond mini-mensje...
Weet je, laat dat kind maar zitten. Zo'n dikke buik heeft ook wel wat. Dat idee?quote:Op zondag 26 juli 2015 22:03 schreef mignonne het volgende:
Weet je het mooie van bevallingen enzulks is dat je je altijd kunt bedenken.
Superrot allemaal. Zo'n ziekenhuisinleiding was natuurlijk niet de bedoeling! Ik hoop dat het morgen allemaal wat beter aanvoelt voor je en ga duimen dat het vannacht begint allemaal. Maak het nog even lekker gezellig met je meneer.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:49 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
ja, overgedragen.
We kregen een uurtje tussendoor om te bespreken met elkaar wat te willen en zulks, omdat het nogal omschakelen is. Na dat uurtje ons opgepept om te zeggen oke, nou vanavond dan.. maar toen ik binnen was moest ik zo hard huilen en schreeuwde alles in mee HELL NO! Dat we hebben afgesproken om morgen weer terug te komen voor controle en dan zien we dan wel weer hoe of wat.
Ik heb tussendoor van die enorm harde buiken dus hopelijk zet het door, mja ik denk niet dat uk er al uit wil. Veel te gezellig bij zijn mammie in de buik. Dus morgen zien we wel weer hoe of wat.
Mezelf maar voornemen dat ik morgenavond een ballonnenparty krijgen dan maar hopen dat het wat doet, want ik mag dan niet meer naar huis tot dat de kleine komt. Zo geen fijn vooruit zicht mogelijk meer dan een dagen en nachten in het ziekenhuis te blijven.
*zucht*
ik ben er nu al moe van
Als dat bij de eerste gebeurd is dat wat lastigquote:Op zondag 26 juli 2015 21:04 schreef mignonne het volgende:
Als je als verloskundige vast staat bij iemand en er belt een barende van haar derde kind die al twee keer snel bevallen is dan bel je je achterwachtDie zijn voor dat soort situaties.
Ook heel even overwogenquote:Op zondag 26 juli 2015 22:21 schreef Kyara het volgende:
[..]
Weet je, laat dat kind maar zitten. Zo'n dikke buik heeft ook wel wat. Dat idee?
+1!quote:Op zondag 26 juli 2015 22:16 schreef mignonne het volgende:
Oh dat wilde ik nog zeggen. SaskiaR het is echt superstom als mensen je angsten niet serieus nemen.Het is volgens mij echt een beetje mens-eigen om te zeggen van joh het komt wel goed. Mensen hebben de neiging je gerust te willen stellen en denken dat het best te doen door het 'probleem' minder groot te maken, terwijl dat al snel uitdraait op bagatelliseren met clichés als dat iedere vrouw kan baren en dat er nog nooit een is blijven zitten enzovoorts.
De waarheid is gewoon dat bevallen haske spannend is en dat je daar heel weinig grip op hebt. Misschien is het wel juist dat stukje wat het eng maakt, voor anderen is het de vooruitzichten aan pijn etcetera, voor iedereen anders. Sommige mensen kunnen die angst heel goed van zich af schudden, sommige mensen zijn van nature heel positief en nuchter en zeggen gewoon we zien wel. Anderen dealen ermee zoals ik deed bij mn oudste, kop in t zand en niet teveel bij stil staan en weer voor andere mensen gaat dat gevoel nooit helemaal weg. Belangrijkste is om voor jezelf te erkennen dat het gevoel er is en dat het er ook mag zijn, zolang het niet een allesoverheersende angst wordt die de hele dag in je hoofd zit zeg maar. Maar volgens mij ga je daar heel goed mee om juist.
Niemand kan je vertellen hoe het zal zijn en niemand kan voorspellen hoe het verloopt. Helaas. Het zou alleen fijn zijn als je omgeving je gevoel ook eens zou erkennen en gewoon zou zeggen van ja het is ook spannend.![]()
Desalniettemin wens ik je echt een hele mooie ervaring tzt ♡ ik ben heel benieuwd!
quote:Op zondag 26 juli 2015 22:21 schreef Kyara het volgende:
[..]
Weet je, laat dat kind maar zitten. Zo'n dikke buik heeft ook wel wat. Dat idee?
Ik denk dat driekwart van de vrouwen wel roept dat ze er mee ophouden, dat ze dat kind niet meer hoevenquote:Op zondag 26 juli 2015 22:21 schreef Kyara het volgende:
[..]
Weet je, laat dat kind maar zitten. Zo'n dikke buik heeft ook wel wat. Dat idee?
True maar daarom spreek ik ook puur voor mezelf hequote:Op zondag 26 juli 2015 22:22 schreef Wizzy het volgende:
[..]
Als dat bij de eerste gebeurd is dat wat lastig![]()
Al had ik ook geen idee hoever ik was, maar fijn was het in ieder geval niet. Een uur wachten zag ik ook niet zitten. Daarom naar de VK gekomen die vast stond in het ziekenhuis. Na controle 8 cm ontsluiting
oh ja! 2 postzegels xD nog steeds niet opgezocht.quote:Op zondag 26 juli 2015 22:24 schreef LuDann het volgende:
[..]
+1!
Geen haast hoor, maar laat je nog even weten wat de verzendkosten enzo zijn voor dat schattige truitje?
[..]
Oh, dat is echt een van mijn duidelijkste herinneringen nog van de bevalling! Tijdens de ontsluiting zat ik echt in een totale concentratie, en zijn er uren verstreken waar ik nauwelijks herinneringen aan heb. Maar na een uur persen riep ik toch ook dat ik ermee ophield, dat het gewoon niet ging lukken. Het had ergens ook wel iets heel funtioneels, want ik had het gewoon nodig dat de mensen om me heen me nog even wat meer gingen aanmoedigen en tegen me zeiden dat ze er echt al bijna was.quote:Op zondag 26 juli 2015 22:27 schreef mignonne het volgende:
Ik denk dat driekwart van de vrouwen wel roept dat ze er mee ophouden, dat ze dat kind niet meer hoevenmeestal hebben ze dan 9 cm.
10 cm zelfsquote:Op zondag 26 juli 2015 22:27 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ik denk dat driekwart van de vrouwen wel roept dat ze er mee ophouden, dat ze dat kind niet meer hoevenmeestal hebben ze dan 9 cm.
Oh dat is fijn om te horen!quote:Op zondag 26 juli 2015 19:56 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Present!
Wát een verschil maakt dat.
+1!quote:
Exact dit!quote:Op zondag 26 juli 2015 22:56 schreef Skoap het volgende:
Ik wist dus echt niet dat ik een weeënstorm had. Achteraf ook wel een beetje dom dat ik dat niet door had maar oke.
Maar wist ik veelIk dacht alleen maar, "Ik heb 4 CM, ik moet nog minimaal 6 uur, hoe doen andere vrouwen dit, ik ben een mietje, ik stel mij aan, waarom helpt rustig ademen niet"
Ja eens! Dat vond ik ook echt. En ja het is inderdaad wel een beetje natuurgeweldquote:
quote:Op zondag 26 juli 2015 22:59 schreef L-E het volgende:
Ik kan suuuupergoed persen, hoorde ik bij mijn laatste bevalling. Gegeven de omstandigheden is het vreemd hoe trots ik me toen voelde
Whehe ja idd, praatjes jonguh, niet te kortquote:Op zondag 26 juli 2015 23:08 schreef pinquit het volgende:
Oh man persweeën+perseneindelijk zelf een soort van regie en actie. Heeeerlijk vond ik dat! Lachen tussendoor en alles
Juistem! De perfecte omschrijvingquote:Op zondag 26 juli 2015 23:13 schreef pinquit het volgende:
Ja dat rest stukje dag na de bevalling :'D godsamme ik leek wel dronken zoveel gekwek en opgewekt gelal kwam er uit mijn hoofd![]()
![]()
quote:Op zondag 26 juli 2015 23:13 schreef pinquit het volgende:
Ja dat rest stukje dag na de bevalling :'D godsamme ik leek wel dronken zoveel gekwek en opgewekt gelal kwam er uit mijn hoofd![]()
![]()
Daar was ik nog benieuwd naar: mijn vk kon precies aan mijn buik zien wanneer er weer een perswee aankwam. Is dat heel makkelijk om te zien, ik vond dat toen zo knap van haar, maarja, had zelf niet echt de energie om eens heel precies naar mijn buik te gaan kijken.quote:
Meestal kun je dat goed zien ja. Reflectoire persdrang noem je dat. Je ziet dan van buitenaf de baarmoeder helemaal aanspannen en omhoog komen als het ware en daarna golft het weer naar beneden alsof het duwt. (wat het dus ook doetquote:Op zondag 26 juli 2015 23:18 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Daar was ik nog benieuwd naar: mijn vk kon precies aan mijn buik zien wanneer er weer een perswee aankwam. Is dat heel makkelijk om te zien, ik vond dat toen zo knap van haar, maarja, had zelf niet echt de energie om eens heel precies naar mijn buik te gaan kijken..
Gaan ze alleen vanwege je verhoogde bloeddruk inleiden? Zo verhoogd was die toch ook weer niet? Ik hoop iig dat inleiden niet meer nodig blijkt te zijn morgen!quote:Op zondag 26 juli 2015 20:49 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
ja, overgedragen.
We kregen een uurtje tussendoor om te bespreken met elkaar wat te willen en zulks, omdat het nogal omschakelen is. Na dat uurtje ons opgepept om te zeggen oke, nou vanavond dan.. maar toen ik binnen was moest ik zo hard huilen en schreeuwde alles in mee HELL NO! Dat we hebben afgesproken om morgen weer terug te komen voor controle en dan zien we dan wel weer hoe of wat.
Ik heb tussendoor van die enorm harde buiken dus hopelijk zet het door, mja ik denk niet dat uk er al uit wil. Veel te gezellig bij zijn mammie in de buik. Dus morgen zien we wel weer hoe of wat.
Mezelf maar voornemen dat ik morgenavond een ballonnenparty krijgen dan maar hopen dat het wat doet, want ik mag dan niet meer naar huis tot dat de kleine komt. Zo geen fijn vooruit zicht mogelijk meer dan een dagen en nachten in het ziekenhuis te blijven.
*zucht*
ik ben er nu al moe van
Bij ons in het ziekenhuis loopt nu een test ofzo, waarbij de kraamhulp bij de bevalling aanwezig is. Als het kan is dat ook de kraamhulp die je daarna thuis krijgt, en het gaat niet ten koste van de uren kraamzorg daarna. Ik weet nog niet in hoeverre ik daar blij mee ben eigenlijk, vooral omdat ik die persoon nog nooit gezien heb. Maar als ik het vervelend vind dan wacht ze maar op de gangquote:Op zondag 26 juli 2015 21:32 schreef mignonne het volgende:
[..]
Kan me voorstellen hoordat hebben heel veel vrouwen. En dan liefst wel gewoon 1 gezicht en het gevoel van aanwezigheid. Niet iemand die steeds in en uit loopt enz.
Huh jij was toch 1 dag na mij uitgerekend? Dan ben je woensdag toch 26 weken? Of is je UD aangepast?quote:Op maandag 27 juli 2015 07:57 schreef Daui het volgende:
Hier week 25(bij het ziekenhuis is het morgen week 25). Ik ben nog nooit zo blij geweest met een weekwissel.
Morgen starten ze met een dagelijkse monitoring van een halfuur van de babies en eventuele harde buiken.
En met de gynaecoloog afgesproken dat ik bepaal wat ik doe wanneer ik er vertrouwen in heb.
Nee ik was een paar dagen teruggebracht in het begin maar nooit laten aanpassen in de OP omdat ze toch zeiden dat ze met 36 weken gingen komenquote:Op maandag 27 juli 2015 09:19 schreef mignonne het volgende:
[..]
Huh jij was toch 1 dag na mij uitgerekend? Dan ben je woensdag toch 26 weken? Of is je UD aangepast?
Wel fijn dat er weer een beetje vooruitgang in zit
Ooooh op die manier!quote:Op maandag 27 juli 2015 09:23 schreef Daui het volgende:
[..]
Nee ik was een paar dagen teruggebracht in het begin maar nooit laten aanpassen in de OP omdat ze toch zeiden dat ze met 36 weken gingen komen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |