Ik vond het tot 36 weken juist erg lekkerquote:Op maandag 27 juli 2015 13:15 schreef pinquit het volgende:
Oh ja, seks. Ik zal toch de enige niet zijn die daar totaal geen euh, netjes gezegd, behoefte aan heeft? Vooral nu lief avonddienst heeft en s ochtends met mij kan uitslapen word ik af en toe gek van dat ding dat weer in mn rug ligt te prikkenga weeeeg
lief respecteert en begrijpt overigens wel gewoon hoor
![]()
maar ik vind het voor hem ook zo rot
![]()
Seks... Uhm... Ik vind het vooral klungelig worden met die buik en ik vind het uiterst weird als baby wakker is/wordt en veel gaat bewegen. Dus onze frequentie ligt wat lager.quote:Op maandag 27 juli 2015 13:15 schreef pinquit het volgende:
Oh ja, seks. Ik zal toch de enige niet zijn die daar totaal geen euh, netjes gezegd, behoefte aan heeft? Vooral nu lief avonddienst heeft en s ochtends met mij kan uitslapen word ik af en toe gek van dat ding dat weer in mn rug ligt te prikkenga weeeeg
lief respecteert en begrijpt overigens wel gewoon hoor
![]()
maar ik vind het voor hem ook zo rot
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voel je de baby goed bewegen en alles?quote:Op maandag 27 juli 2015 12:03 schreef Malteser het volgende:
Ik werd vannacht wakker van hele nare buikpijn. Het zat bovenin mijn buik en ik werd echt misselijk van de pijn (neiging om te spugen, kippenvel, rillerig). Geen enkele houding bracht verlichting en toen ik ook nog wat voelde lopen, schrok ik wel. Gauw uit bed gegaan, naar het toilet geweest (lang leve afscheiding), wat gedronken, nog eens naar het toilet geweest en uiteindelijk toch weer gaan liggen. En na een dik uur zakte het weg, ik voelde de pijn minder worden. Zo fijn! Wat het nu geweest is?? Geen idee! Maar zo blij dat het over is.
23 maart 2016 zou het moeten zijn. Dus dat duurt nog welquote:Op maandag 27 juli 2015 14:44 schreef Mapiya het volgende:
Fritz gefeliciteerd! Welke datum ben je uitgerekend? Wat ongelooflijk fijn al een echo. Ik moet nog even wachten :/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, de baby beweegt wel. Gisteren en vandaag niet zo druk als anders maar er is duidelijk beweging.quote:
Ik heb in de zwangerschap van A ook eens op de HAP gezeten met hoge buikpijn. Kon me niet bewegen, alles deed pijn. Bleek het maagzuur, maar omdat m'n maag al zo hoog in de verdrukking zat had ik dat niet door.quote:Op maandag 27 juli 2015 16:28 schreef Malteser het volgende:
[..]
Ja, de baby beweegt wel. Gisteren en vandaag niet zo druk als anders maar er is duidelijk beweging.
Vond het wel nare pijn dus schrok er wel erg van. Maar het het is helemaal weg dus ik gok er op dat er iets afgeklemd zat of zo?
zelf ben ik geboren in een winterse sneeuwstorm in feb. Ik houd enorm van sneeuw en ijs (maar eigenlijk wel elk seizoen hihi) lijkt me leuk een plassenstamperquote:Op maandag 27 juli 2015 10:53 schreef J0ycie88 het volgende:
Jagar, ik snap je hoor m.b.t. dokter/ziekenhuis. Voelde voor mij van de week ook heel gek om toch nog even extra na te bellen omdat ik het er eigenlijk "niet mee eens" was.
Who am i om tegen doktersadvies in te gaan.
Maar, ondanks geen resultaat, wel blij dat ik heb gebeld. En ook het ziekenhuis vond het niet erg, die vonden het juist goed dat ik belde en niet zomaar wel of niet de medicijnen had genomen.
Dus ik snap stippel ook wel. Zeker gezien dat de baby het nog goed doet in de buik, de urine schoon is etc.
Stippel ik hoop voor jou gewoon dat je mannetje zich NU laat horen en denkt, ach deze herfstige dag vind ik wel wat, ik word lekker een plassenstamper als ik groot ben!
Of dat je er berusting ik kan vinden dat het niet zo gaat als vooraf gedacht. En dat dan ook een beetje naast je neer kunt leggen..
Ik hou absoluut niet van regen, maar ik denk dat als mijn meisje straks groot genoeg is om lekker met haar foute regenlaarsjes in de plassen te stampen ik wel van elk seizoen kan gaan genietenquote:Op maandag 27 juli 2015 16:37 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
zelf ben ik geboren in een winterse sneeuwstorm in feb. Ik houd enorm van sneeuw en ijs (maar eigenlijk wel elk seizoen hihi) lijkt me leuk een plassenstamper![]()
hoop ook dat hij zich vandaag zelf aandient. Er is wel een hoop voorwerk gestart... maar dat hoeft niets te zeggen natuurlijk ^^,
heb hele huishouden in de auto gepropt, hond uit logeren en soep gemaakt voor mijn man die hij alleen effe hoeft op te piepen. Hoewel ik weet dat hij prima kan koken moest ik gewoon soep maken vandaag
Panzanella van Jamie Oliver! Worth a try, ontzettend lekker. Wij eten er vaak gegrilde kip bij.quote:Op maandag 27 juli 2015 16:48 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik hou absoluut niet van regen, maar ik denk dat als mijn meisje straks groot genoeg is om lekker met haar foute regenlaarsjes in de plassen te stampen ik wel van elk seizoen kan gaan genieten![]()
Lief dat je nog soep hebt gemaakt voor je man. Ik snap dat wel.. Zo'n actie zou ook iets voor mij kunnen zijn..
Sowieso ga ik hier straks beginnen met maaltjes invriezen voor in de kraamtijd en daarna. Met het zicht op dat ik misschien even moet blijven in het ZH. En ik L. dan ook niet nog wil laten koken. En gewoon voor het gemak als we beiden lekker thuis zijn.
Iemand nog lekkere receptjes hier?
Ik heb al een dahlsoep op de planning staan en bolognese saus..
Bij mij lijkt de baby opeens ook een stuk hoger te liggen.. alles lijkt wat meer naar boven gepropt te voelen. Heb er geen andere uitleg voorquote:Op maandag 27 juli 2015 16:28 schreef Malteser het volgende:
[..]
Ja, de baby beweegt wel. Gisteren en vandaag niet zo druk als anders maar er is duidelijk beweging.
Vond het wel nare pijn dus schrok er wel erg van. Maar het het is helemaal weg dus ik gok er op dat er iets afgeklemd zat of zo?
+1 op heel sporadisch een keer wel..quote:Op maandag 27 juli 2015 14:45 schreef Fuente het volgende:
Herkenbaar Pinq, hier is de behoefte ook al een paar maanden echt weg. Wel knuffelen en kroelen maar verder wil ik echt geen polonaise aan mn lijfHad ik bij Merel ook, ging daarna gelukkig vanzelf over
quote:Op maandag 27 juli 2015 16:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Overigens heeft mijn man bedacht dat 4 maart de ultieme datum zou zijn. A is op 16-9 geboren. Voor hem als TV-techniek-nerd was dat supertof want 16:9 is breedbeeld. En 4:3.. Jawel.. Het oude vierkante beeldformaat .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |