Met jou kan ik praten.quote:
Ik ben nu het album aan het luisteren. Lekkere plaat weer hoor.quote:
Hij is er nog niet, of wel? Ik zit er op te wachtenquote:
De complete line-up bestaat uit Kurt Vile ( & The Violators ) en Waxahatchee, toch? Of mis ik iets?quote:Op woensdag 29 juli 2015 19:11 schreef Z het volgende:
London Calling, dat had ik nog niet gezien. Dat is al heel lang niet meer zo "London" overigens. Wel een aardige line-up deze keer.
Ja weet ik en elke keer zeur ik er weer overquote:Op woensdag 29 juli 2015 19:11 schreef Z het volgende:
London Calling, dat had ik nog niet gezien. Dat is al heel lang niet meer zo "London" overigens. Wel een aardige line-up deze keer.
Lower Dens.quote:Op woensdag 29 juli 2015 23:01 schreef DO2 het volgende:
[..]
De complete line-up bestaat uit Kurt Vile ( & The Violators ) en Waxahatchee, toch? Of mis ik iets?
Hij is inmiddels gelekt.quote:Op woensdag 29 juli 2015 21:41 schreef kciR het volgende:
[..]
Hij is er nog niet, of wel? Ik zit er op te wachten. De singles klinken veel belovend (deze en Marks To Proof It dan, die eerste doet mij niet zo veel).
Er lijkt een soort Arcade Fire laagje over heen te zitten, bevalt mij wel!
Ergens snap ik wat je wil zeggen, maar ik zou het begrip niet inhoudsloos willen noemen. Het is volgens mij voor antropologen een onwijs interessant fenomeen hoe bij het volstrekt ontbreken van ook maar enigszins duidelijke criteria, er toch een hoge mate van overeenstemming is over welke muziek in dit topic wordt besproken.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:43 schreef Tchock het volgende:
Indie, arthouse, cult, het zijn allemaal zulke lege en inhoudsloze begrippen... Turks Fruit was in zijn tijd alternatief en schokkend, maar het is ook een van de bekendste Nederlandse literaire werken en de verfilming is volgens mij de meest succesvolle ooit van Nederlandse bodem. Is het dan indie? Ik weet het niet.
Ja ik was daar ook blij door verrast. Aantal nummers kende ik al, maar een hoop nieuwe dingen door ontdektquote:Op vrijdag 31 juli 2015 15:09 schreef Norrage het volgende:
Wat een fijne nieuwe toevoeging aan Spotify zeg. Die maakt een soort Recommended Songs van de week voor je, die hij wekelijks automatisch aanpastZitten alleen maar goede nummers in
![]()
Nou... dat valt wel tegen hoor. Komt misschien meer doordat er hier een soort viendenclub is ontstaan van gelijkgestemden maar dat wil niet zeggen dat wat in dit topic indie heet en wat op een ander forum of een willekeurige muzieksite indie heet hetzelfde zijnquote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:58 schreef N.i.c.k het volgende:
het volstrekt ontbreken van ook maar enigszins duidelijke criteria, er toch een hoge mate van overeenstemming is over welke muziek in dit topic wordt besproken.
Wat jij waarschijnlijk bedoelt, heet binnen de literatuur de 'cult novel'. Het - alweer enorm vage - idee daarachter is dat het relatief obscure boeken waren/zijn, maar wel met een zeer devote groep lezers, oftewel: een cult.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:33 schreef N.i.c.k het volgende:
Eerder in deze reeks, enkele maanden terug ofzo, werd even gesproken over of er ook indie-literatuur bestond. Daar kwam niet echt veel uit. Misschien omdat het niet bestaat, dat weet ik niet? Ik zou me in kunnen denken dat literatuur sowieso al minder wordt ingegeven door conformeren. Maar niettemin vond ik het wel interessant om dat balletje nog eens omhoog te gooien.
Eens met ranja. Dat in dit topic een redelijk vaste soort muziek wordt besproken is omdat dat "onze" gemeenschappelijke smaak is en omdat anderen bewust of onbewust worden weggejaagd.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:58 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Ergens snap ik wat je wil zeggen, maar ik zou het begrip niet inhoudsloos willen noemen. Het is volgens mij voor antropologen een onwijs interessant fenomeen hoe bij het volstrekt ontbreken van ook maar enigszins duidelijke criteria, er toch een hoge mate van overeenstemming is over welke muziek in dit topic wordt besproken.
Maar nu ik er even wat langer over nadenk; het probleem met literatuur is misschien dat daar al een groot deel van wat indie dan ook mogen betekenen al in besloten ligt.
Ik heb het niet, of moet je eerst wat installeren?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 15:09 schreef Norrage het volgende:
Wat een fijne nieuwe toevoeging aan Spotify zeg. Die maakt een soort Recommended Songs van de week voor je, die hij wekelijks automatisch aanpastZitten alleen maar goede nummers in
![]()
Die komt automatisch tussen je playlists te staan. En elke week andersquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:42 schreef Beregd het volgende:
[..]
Ik heb het niet, of moet je eerst wat installeren?
Erg leuk inderdaad. Vind deze ook fijn.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:34 schreef Beregd het volgende:
Leuke popsong van de bassist van Vampire Weekend
quote:Op zondag 2 augustus 2015 01:51 schreef DO2 het volgende:
Ben na aanleiding van dit topic weer helemaal verslaafd aan:
[ afbeelding ]
Zo vreselijk mooi, lieve mensen,.
Ik had rond dit tijdstip niet zo'n snelle reactie verwacht. Nog geen bedtijd, ranja?quote:
Nou... eigenlijk wel. Ik heb trouwens nog niet gekeken welk topic je bedoelde.quote:Op zondag 2 augustus 2015 01:57 schreef DO2 het volgende:
Ik had rond dit tijdstip niet zo'n snelle reactie verwacht. Nog geen bedtijd, ranja?
Ja,quote:
Overigens wordt SY nog erg weinig genoemd.quote:Op zondag 2 augustus 2015 02:04 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ja,. Goed topic, overigens. Zouden meer mensen mogen reageren uit dit topic deze reeks.
Bij mij staat hij als "Discover Weekly" onder de playlists.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 10:42 schreef Beregd het volgende:
[..]
Ik heb het niet, of moet je eerst wat installeren?
Ik heb eigenlijk enkel nog maar daydream nation en Goo geluisterd/in bezit. Maar Goo vond ik maar vrij matig in vergelijking met daydream nation, dus geen vernoeming in de top 100.quote:Op zondag 2 augustus 2015 02:09 schreef ranja het volgende:
[..]
Overigens wordt SY nog erg weinig genoemd.
Vroeger waren er zelfs twee indie-reeksen op fok! omdat ook binnen fok! sommigen een andere definitie hadden.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 15:14 schreef ranja het volgende:
[..]
Nou... dat valt wel tegen hoor. Komt misschien meer doordat er hier een soort viendenclub is ontstaan van gelijkgestemden maar dat wil niet zeggen dat wat in dit topic indie heet en wat op een ander forum of een willekeurige muzieksite indie heet hetzelfde zijn
quote:Op zondag 2 augustus 2015 07:28 schreef Beregd het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk enkel nog maar daydream nation en Goo geluisterd/in bezit. Maar Goo vond ik maar vrij matig in vergelijking met daydream nation, dus geen vernoeming in de top 100.
Met welk album van sonic youth ga ik best verder?
Dirty was mijn eerste Sonic Youth, die heb ik dus ook nog steeds hoog zitten.quote:Op zondag 2 augustus 2015 07:28 schreef Beregd het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk enkel nog maar daydream nation en Goo geluisterd/in bezit. Maar Goo vond ik maar vrij matig in vergelijking met daydream nation, dus geen vernoeming in de top 100.
Met welk album van sonic youth ga ik best verder?
Goo was hun eerste album voor een major, dat hoor je ook wel aan de productie. Een beetje alsof ze teveel mogelijkheden hadden die ze allemaal tegelijk wilden gebruiken. Overgeproduceerd. Toch staat bij mij juist wel een single van dat album in m'n lijst, namelijk Kool Thing.quote:Op zondag 2 augustus 2015 07:28 schreef Beregd het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk enkel nog maar daydream nation en Goo geluisterd/in bezit. Maar Goo vond ik maar vrij matig in vergelijking met daydream nation, dus geen vernoeming in de top 100.
Met welk album van sonic youth ga ik best verder?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |