Sorry hoor.quote:Op vrijdag 4 september 2015 01:05 schreef LadyOracle het volgende:
Volgens de eerste ben ik INTJ, volgens de tweede ESTP-A. En volgens weer een andere ENFJ.
Nu heb ik een identiteitscrisis. Bedankt, TS.
Heb hetzelfde, maar kan me niet echt in alles even goed vinden.quote:Op zaterdag 21 november 2015 00:54 schreef Pindasoepje het volgende:
ENFP-T
A free true spirit.. klopt wel eigenlijk
Inderdaad. Ik kom heel introvert uit die test, terwijl ik in de werkelijk met iedereen over koetjes en kalfjes kan praten. Dat heb ik mijzelf wel aangeleerd.quote:Op woensdag 2 december 2015 13:53 schreef FlyDutchMan het volgende:
Mijn vriendin kwam uit de humanmetrics test als ENFP, terwijl ik d'r had ingeschat als INTJ en daarin herkende ze zichzelf ook véél meer. Nog een ding van de test: In principe is je aard altijd hetzelfde, maar deze aard brengt zwaktes met zich mee, waar je eventueel aan kunt werken. Als je dat enigszins succesvol doet, beïnvloed dat je uitslag, terwijl de beschrijving veel meer gefocust lijkt te zijn op je aard, dan op aangeleerd gedrag.
Nu weet je dat je ideale vriendin zal zijn: ISTP-tquote:Op dinsdag 1 december 2015 21:44 schreef Puntenjager het volgende:
Your personality type is:
Executive (ESTJ-a)
[ afbeelding ]
En nu!?
Oeiquote:Op woensdag 2 december 2015 22:59 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Nu weet je dat je ideale vriendin zal zijn: ISTP-t
daarna ISFP-t
laatst INTP-t
Je weet wat introversie betekent?quote:Op vrijdag 4 december 2015 17:27 schreef Deshain het volgende:
VIRTUOSO (ISTP-A)
Kan mezelf er wel goed in vinden, alleen 57% introversie komt meer voort uit het feit van reservering/ontbrekende behoefte om me overal mee te bemoeien dan uit letterlijke introversie. Komt dan ook wel tot uiting in 90% assertiviteit...
Nogmaals die eerste en tweede test gedaan, van INTP naar INFP.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 12:40 schreef Joosie200 het volgende:
[ afbeelding ]
Villian:
[ afbeelding ]
Tweede test ook INTP
INTP
Introvert(44%) iNtuitive(41%) Thinking(13%) Perceiving(28%)
•You have moderate preference of Introversion over Extraversion (44%)
•You have moderate preference of Intuition over Sensing (41%)
•You have slight preference of Thinking over Feeling (13%)
•You have moderate preference of Perceiving over Judging (28%)
Kan dus naar believen wisselen maar IN*P ben ik sowieso.quote:INFP
Introvert(66%) iNtuitive(31%) Feeling(12%) Perceiving(12%)
You have distinct preference of Introversion over Extraversion (66%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (31%)
You have slight preference of Feeling over Thinking (12%)
You have slight preference of Perceiving over Judging (12%)
ISTP-t = introvert, sensing, thinking, perceiving, turbulentquote:Op woensdag 2 december 2015 23:44 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Oei![]()
Waar stond die shit ook al weer voor? Interracial Double Penetration watte!?
quote:Op zaterdag 5 december 2015 22:43 schreef potatopotato het volgende:
Funfact. Niet alle ENTP's zijn sociopatisch, maar bijna alle sociopaten zijn ENTP's.
Autist gespot!quote:
Welcome to the club Coolguy, kan je hier straks alvast een introductiepost makenquote:Op donderdag 27 augustus 2015 19:03 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heb even wat anders opgezocht, blijkbaar komen vooral INTJ en INTP veel voor onder mensen met autisme als ik deze steekproef mag geloven (pagina is in het Engels).
Oh, ik wist niet dat dat per definitie zo was. Maar nee, sorry, geen autist.quote:Op maandag 7 december 2015 11:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Autist gespot!
[..]
Welcome to the club Coolguy, kan je hier straks alvast een introductiepost maken![]()
![]()
Geeft niet hoor, verlegen zijn komt wel vaker voor bij autismequote:Op maandag 7 december 2015 11:16 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Oh, ik wist niet dat dat per definitie zo was. Maar nee, sorry, geen autist.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 december 2015 12:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Geeft niet hoor, verlegen zijn komt wel vaker voor bij autismeIk verlegen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
ja, ja dat zal het zijn.
Je wil net een beetje te graag dat ik een autist ben. We kunnen daar leuk wat over en weer blijven posten, vink prima, maar we kunnen dat ook niet doen, natuurlijk
Breitling - Instruments for Professionals
Zie je wel, je kruipt nu al uit je autistenschulpje!quote:Op maandag 7 december 2015 12:24 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik verlegen?![]()
![]()
ja, ja dat zal het zijn.
Je wil net een beetje te graag dat ik een autist ben. We kunnen daar leuk wat over en weer blijven posten, vink prima, maar we kunnen dat ook niet doen, natuurlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 december 2015 12:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Zie je wel, je kruipt nu al uit je autistenschulpje!
Gaat nog goedkomen met je jonge, ik heb je introductiepost in het ASS topic al geschreven, kom een keertje langs, gaan we samen met z'n allen alleen aan een kopje theïne-vrije thee zitten
Ik moest een soortgelijke test al eens maken voor een sollicitatieprocedure. Daar zat ook een gesprek met 2 psychologen bij, en nog wat computergebaseerde tests waarin je meerdere handelingen tegelijkertijd moest doen, en nog een soort van IQ test, etc etc. Best leuk om te doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Komt dan zon heel rapport uit over wie en wat je bent en zo. Erg leuk
Breitling - Instruments for Professionals
Ik had deze ook. Vond vooral het "grote mooie ideeën naar anderen moeten het uitvoeren" heel treffendquote:Op vrijdag 24 juli 2015 02:30 schreef spierbal het volgende:
Ik ben een entp-a.
"Smart and curious thinkers who cannot resist an intellectual challenge."
Dus dames, volg vaker mijn advies op.
Dat zou kunnen, maar een verkeerde diagnose zou ook zomaar kunnen. INTP en INTJ hebben beide wat anti-social kenmerken, zijn introverted en zijn vaak erg gefocust op feiten en logica en niet zo zeer gevoelens. Kan me wel voorstellen dat dit voor sommigen als autistisch overkomt. INTP en INTJ's hebben ook erg vaak de diagnose ADD.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 19:03 schreef magnetronkoffie het volgende:
Heb even wat anders opgezocht, blijkbaar komen vooral INTJ en INTP veel voor onder mensen met autisme als ik deze steekproef mag geloven (pagina is in het Engels).
quote:Op dinsdag 1 december 2015 21:44 schreef Puntenjager het volgende:
Your personality type is:
Executive (ESTJ-a)
[ afbeelding ]
En nu!?
quote:Op woensdag 2 december 2015 22:59 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Nu weet je dat je ideale vriendin zal zijn: ISTP-t
daarna ISFP-t
laatst INTP-t
Dan ben je vast een LAZY-XL type persoonlijkheidquote:Op maandag 7 december 2015 17:27 schreef Aiciu het volgende:
Ik wilde de eerste maken maar toen ik op pagina 2 was en zag dat ik pas 10% had ben ik afgehaakt.
Ik vind engels geen fijne taal om te lezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 december 2015 17:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik wil eeeecht geen extraverte vriendin hebben, echt no yes way!
Klopt. Het is één van de vele van de koffiehoek- danwel biertafelwijsheden. De werkelijkheid is precies andersom (hetgeen ook wetenschappelijk bewezen is, maar het gepeupel weet het altijd beter)quote:Beetje het "opposites attract"-broodje aap-verhaal
quote:Op maandag 7 december 2015 17:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dan ben je vast een LAZY-XL type persoonlijkheidIk heb dat altijd al gehad, ik moet met engels echt concentreren op wat er staat of gezegd wordt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.N A P O L I
C A M P A N I A
Het gepeupel kan zeggen wat het wil, ik weet wat ik wil en wat voor mij werkt. Dit weet ik ook al veel langer (gezien mijn vorige ervaringen met relaties), dat de beste relaties waren met vrouwen die meer op mij leken (en dan met name het introvert-gedeelte, de andere punten lijken voor mij veel minder relevant te zijn (misschien niet onbelangrijk, maar wel veel minder belangrijk dan introvert/extravert zijn maar ik denk dat alles wel te lijmen is, maar een extravert iemand past gewoon niet bij mij. Is mij veel te vermoeiendquote:Op maandag 7 december 2015 17:38 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
[..]
Klopt. Het is één van de vele van de koffiehoek- danwel biertafelwijsheden. De werkelijkheid is precies andersom (hetgeen ook wetenschappelijk bewezen is, maar het gepeupel weet het altijd beter)
Engels is verder geen probleem voor mij, maar zoals ik al eerder heb aangegeven, zijn de vragen gewoon niet zo slim gesteld en laten ze veel open voor meerdere interpretaties die beide als juist kunnen worden gezien, maar wel verschillende uitkomsten geven. Niet zo handig dus.quote:Op maandag 7 december 2015 17:41 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Ik heb dat altijd al gehad, ik moet met engels echt concentreren op wat er staat of gezegd wordt.
Het is natuurlijk ook van belang op welk vlak men elkaars tegengestelde is. Een introvert en extravert kunnen elkaar op zich mooi aanvullen, maar als ze verder heel anders in het leven staan is dat inderdaad eerder een minpunt.quote:Op maandag 7 december 2015 17:38 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
[..]
Klopt. Het is één van de vele van de koffiehoek- danwel biertafelwijsheden. De werkelijkheid is precies andersom (hetgeen ook wetenschappelijk bewezen is, maar het gepeupel weet het altijd beter)
Ik heb een vriendin die bijna het tegenovergestelde is. Ze is alleen net als ik introvert, de rest is compleet het tegenovergestelde.quote:Op maandag 7 december 2015 17:38 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
[..]
Klopt. Het is één van de vele van de koffiehoek- danwel biertafelwijsheden. De werkelijkheid is precies andersom (hetgeen ook wetenschappelijk bewezen is, maar het gepeupel weet het altijd beter)
Ik ben hierover wat meer gaan nadenken en heb m'n twijfels over de nauwkeurigheid c.q. correctheid wat deze tests betreft. Ik zal uitleggen waar ik mee zit.quote:Op maandag 7 december 2015 17:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maar het is ook maar een kort testje en ik had de vragen liever anders gezien (meer in de vorm van "Ga je liever naar links of naar rechts?" en dan zo het antwoord invullen: links - - - - - - - rechts
ipv "Jij gaat liever naar links" en dan als antwoord Eens - - - - - - - Oneens )
Overigens is de F in INFP-T nauwelijks boven de 50%, dus had net zo goed een T kunnen zijn. Sowieso doe ik beide, dus wel logisch dat mijn uitslag dan ergens halverwege terecht komt
quote:Dichotomieën
MBTI gaat uit van de voorkeuren van een persoon op vier dichotomieën met elk twee polen:
1) de E/I dichotomie
Extraversie (iemand haalt zijn energie/inspiratie voornamelijk van de wereld om zich heen) of
Introversie (voornamelijk vanuit zijn innerlijke belevingswereld)
2) de S/N dichotomie
Heeft iemand een voorkeur voor het opnemen van feitelijke informatie en informatie uit de wereld direct om zich heen (Waarnemend/Sensing) of
voor het opnemen van informatie in de vorm van verbanden en grote lijnen, gebruik makend van ervaringen en eerder opgedane informatie (Intuïtief)
3) de T/F dichotomie
Heeft iemand een voorkeur voor het nemen van beslissingen op basis van logica (Denkend/Thinking) of
op basis van gevoelens (Voelend/Feeling)
4) de J/P dichotomie
Heeft iemand een voorkeur voor een planmatige en geordende manier van werken en beoordeelt hij dingen, een waarde-oordeel gevend (Judging) of
heeft iemand een flexibele en spontane manier van werken, en bekijkt hij de dingen zoals ze zijn zonder daar direct iets over te vinden (Gewaarwordend/Perceiving)
De MBTI gaat er vanuit dat deze 4 eigenschappen, tegenpolen zijn. In het eerste geval (introvert/extravert) komt dit op het eerste gezicht wel over als iets wat denk ik wel lijkt te kloppen (ik kan me hier wel in vinden, wat overigens niet hetzelfde is als zeggen dat ik zeker weet dat dit ook klopt. Ik heb alleen op dit moment (nog) geen reden hieraan te twijfelen, maar sta open voor meer inzage in de diepere betekenis van deze definities).quote:Bovenstaande quote is wel geëdit om de leesbaarheid te verbeteren door irrelevante info weg te halen en de 4 eigenschappen te nummeren
En mensen die wel kunnen denken, voelen dus per definitie niet?quote:Op dinsdag 8 december 2015 07:01 schreef CafeRoker het volgende:
Mensen die niet kunnen denken, voelen per definitie.
Je kan hem ook in het Nederlands doenquote:Op maandag 7 december 2015 17:27 schreef Aiciu het volgende:
Ik wilde de eerste maken maar toen ik op pagina 2 was en zag dat ik pas 10% had ben ik afgehaakt.
Ik vind engels geen fijne taal om te lezen.
Jawel, maar ik vatte je post op alsof je meende dat er een groep mensen is die beide niet kunnen en dus nergens in pasten. Maar nu ik teruglees was dat waarschijnlijk toch niet wat je bedoelde.quote:Op dinsdag 8 december 2015 07:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
En mensen die wel kunnen denken, voelen dus per definitie niet?
Maar als er mensen zijn die beide kunnen, dan kunnen (logisch) denken en voelen toch geen tegenpolen zijn?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |