Normaal gesproken krijg je een ticket als je de weg op gaat. Als je er dan weer af gaat reken je af met credit card of cash. Zorg dat je bij het goede hokje gaat staan. Met credit card is het makkelijkst dan staat er een blauw bordje boven met "Viacard".quote:Op dinsdag 24 juli 2018 11:34 schreef PowerReal het volgende:
Binnenkort ga ik naar Sicilie. Daar hebben we een auto gehuurd. Nu hebben we de route al uitgestippeld, maar ik zet met een vraag. Wij willen rijden van Taormina naar Cefalu. Volgens Google Maps is de snelste route een tolroute. Op zich is dit geen probleem want dit scheelt bijna 45 minuten. Weet iemand hoe deze tolroutes werken in Sicilie? Ik heb zelf bar weinig ervaring met tolroutes. Betaal je aan het begin van de tolroute het bedrag of aan het einde van je route?
Ik ga zeker nog wel een keer terug, maar dan samen met m'n man en sightseeingquote:Op zondag 12 augustus 2018 18:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Altijd mooi Italië! Jammer dat je er niet gewoon van gaat genieten daar (op Sicilië).
quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 08:07 schreef Salina het volgende:
Italia.![]()
![]()
Ben er al een keer op negen geweest denk ik, heb mezelf bezworen niet vaker dan één keer per 2 jaar te gaan (een soort zelfopgelegde beperkingsmaatregel dus).![]()
Ik ben nog láng niet klaar met Italia, en wil/moet absoluut nog naar:
- Napoli
- omgeving Sorrento / Amalfi / Salerno
- Capri
- Puglia
- Sicilia
- de Marken / Abruzzen
- Italiaanse Bloemenrivièra
- Bologna
- Verona
Vind het ook geen straf om weer terug te gaan naar:
- Cinque Terre
- Toscane
- Umbria (moet nog veel stadjes ontdekken, Spoleto, Terni, Gubbio...)
Ben in mijn leven al geweest in o.a. Rome, Firenze, Venezia, Padua, Milano, Siena, Pisa, Perugia, Assisi, Elba, Sardinie, Lucca, Orvieto...
Ik hou van het land, het eten, de gewoontes, de goedgeklede mensen, de oude schattige binnenstadjes gebouwd op een heuveltop, de verse kazen en worsten die buiten te drogen hangen, de cultuur en de oudheid die je overal proeft, ziet en ruikt.
Haha, leuk om te lezen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 12:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]![]()
Alles wat je noemt ben ik geweest, probeer minimaal 2 x per jaar te gaan. En wat je als laatste noemt is zo waar.
Lekker! Was jij nou Italiaans? Zo ja, hoe en wat?quote:Op zondag 7 oktober 2018 17:43 schreef Aiciu het volgende:
Eind van de maand weer naar Napels om mijn verjaardag te vieren en 2 wedstrijden te bezoeken.
In de tussentijd nog dagtrips maken naar Rome en Bari, ik wil ook weer een keer naar de Vesuvius en een ritje maken langs de Amalfikust.
Hoe bedoel je?quote:Op maandag 15 oktober 2018 20:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Lekker! Was jij nou Italiaans? Zo ja, hoe en wat?
Hij is een Italiaan en komt uit Italiëquote:Op maandag 15 oktober 2018 23:15 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Of je een Italiaan bent en waar je dan vandaan komt.
Enne? Waar allemaal geweest? Mooi?quote:Op maandag 15 oktober 2018 23:34 schreef kurk_droog het volgende:
Net terug van 2 weken Amalfi en Puglia![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
2,5 week met de auto. Vrijdagavond gaan rijden, tussenstop in Milaan en bij Familie in Rome en maandag kwamen wij aan in Amalfi waar wij verbleven bij La Baita. Echt een aanrader, hele aardige mensen en het eten was geweldig!!!quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 00:52 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Enne? Waar allemaal geweest? Mooi?
Als je in de buurt bent: https://www.museoarcheologiconapoli.itquote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:30 schreef Jor_Dii het volgende:
Over 4 weken naar Sorrento en Napels
Iemand nog leuke tips voor Napels?
Ik moest lachen toen wij bij die watervallen van Marmore waren. Ik dacht is dat alles. Maar ze stonden nog niet aan, het zijn kunstmatige watervallen. Later gingen ze aan, dat was wel indrukwekkend. Verder leuk om langs de meren te rijden, Castiglione aan het Lago di Trasimeno is een leuk pittoresk dorpje, Perugia is ook mooi. En Orvieto.quote:Op woensdag 3 juli 2019 00:24 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Schopje!![]()
Ik ben nu in Italië, ik ging en blanco heen maar ik ben verliefdWe zitten in Umbrië in een agriturismo hoog in de bergen. Al veel moois gezien (Spello, Rasiglia, Assisi, Cascata delle Marmore, Terni, Sellano) Iemand nog goede tips voor deze regio?
Mocht iemand twijfelen over een bestemming in Italië, ga naar deze regio!
We zijn er net weer weg (nu opweg naar Kroatië) maar volgens mij hebben we veel gezien! Castiglione del Lago hebben we de heenweg nog meegepakt en we zijn nog naar Perugia, Norcia, nationaal park Monti Sibillini en Castelluccio geweest. Erg mooi allemaal!quote:Op vrijdag 5 juli 2019 13:10 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik moest lachen toen wij bij die watervallen van Marmore waren. Ik dacht is dat alles. Maar ze stonden nog niet aan, het zijn kunstmatige watervallen. Later gingen ze aan, dat was wel indrukwekkend. Verder leuk om langs de meren te rijden, Castiglione aan het Lago di Trasimeno is een leuk pittoresk dorpje, Perugia is ook mooi. En Orvieto.
- pompei (achterin beginnen en naar voren werken, zo loop je niet met de meute mee)quote:Op vrijdag 5 juli 2019 12:30 schreef Jor_Dii het volgende:
Over 4 weken naar Sorrento en Napels
Iemand nog leuke tips voor Napels?
Ja ik vind die watervallen zo gaaf. Ik vind watervallen 9/10 tegenvallen, maar dit was echt top en super mooi.quote:
Ik wil op de motor naar Napels.quote:Op maandag 3 mei 2021 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
Heeft er al iemand plannen voor Bella Italia dit jaar?
Heb je het topic een schop gegeven?quote:Op maandag 3 mei 2021 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
Heeft er al iemand plannen voor Bella Italia dit jaar?
Haha! Grappig.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 20:30 schreef Salina het volgende:
[..]
Heb je het topic een schop gegeven?![]()
Kijk eens naar boven, ik heb hier nog gereageerd zie ik nu. In 2018. En een keer raden wie toen op mij heeft gereageerd.
Alweer 2.5 jaar geleden. Damn. Ik kan me dat nog wel herinneren.
De planning is half juni richting de meren/dolomieten, maar ik heb geen idee of het zin heeftquote:Op maandag 3 mei 2021 16:49 schreef bloodymary1 het volgende:
Heeft er al iemand plannen voor Bella Italia dit jaar?
Das zijn wel heel specifieke wensen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:42 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik wil dolgraag de steden Milaan en Turijn bezoeken. Ook wil ik het gardameer bezoeken.
Ik ben op zoek naar leuke hotelletjes
booking, airbnb, zoekt en gij zult vinden.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:42 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik wil dolgraag de steden Milaan en Turijn bezoeken. Ook wil ik het gardameer bezoeken.
Ik ben op zoek naar leuke hotelletjes
Ik ben nog volop aan het nadenken wat ik ga doen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 22:01 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Das zijn wel heel specifieke wensen.![]()
Wat zoek je voor iets, midden in de stad, of rust?
Budget?
Tussen Turijn en Milaan omgeving Novara bv. zoiets? http://www.agriturismograziosa.it/
Ik weet het mevrouw, maar ik had graag een gouden tip gehoord van een FOK!kerquote:Op zaterdag 15 mei 2021 22:21 schreef MissRelin het volgende:
[..]
booking, airbnb, zoekt en gij zult vinden.
Goede tip. en eventueel een auto huren voor een dag om het Gardameer eens te bezoekenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 22:48 schreef Hyperdude het volgende:
Zuidelijke deel rondom Gardameer is allemaal "nogal druk". Rustig hotelletje lijkt mij daar niet gemakkelijk te vinden.
Edit:
Vliegtuig maakt Gardameer wat onhandig. Milaan zou ik dan verkiezen boven Turijn.
Bv. in Milaan omgeving parco Sempione/Castello Sforzesco een hotelletje zoeken. Groot park en niet zo ver van centrum. Ff checken dat hotel niet aan een drukke doorgaande weg ligt.
Lekker crossen in je 500 huurFIATjequote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:46 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Goede tip. en eventueel een auto huren voor een dag om het Gardameer eens te bezoeken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |