abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_154718225
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:11 schreef roos85 het volgende:

[..]

En bierkip :D
:'( :D _O-
8 Makes 1 Team
pi_154718264
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:11 schreef Tuinfluitert het volgende:

[..]

Waar zag je dit? Welke bron? Ik kan het niet vinden.

http://www.show.nl/video/(...)bia-nooit-meer-zien/
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 28 juli 2015 @ 23:23:46 #253
163650 Greys
pi_154718277
quote:
16s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:21 schreef Kim-Holland het volgende:
Zijn het niet de belangrijke spullen van Damian? Ik zie er namelijk ook een kinderfiets.

Dus ze zijn gewoon nog samen *O* en Damian gaat een paar weekjes bij zijn opa en oma vakantie vieren! Heeft dat joch ook eens rust!
Nou ja, het zou een beetje raar zijn om je kind (en zijn spullen) bij je ex te laten als het niet de moeder van het betreffende kind is, dus wat dat betreft...
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_154718293
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 22:18 schreef alors het volgende:

[..]

Bouchra van Persie. Sophie Vertonghen :) Zijn wel meer volgens mij.
Bouchra heeft geen uni.
pi_154718342
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 22:52 schreef Leandra het volgende:

[..]

Er staat op die foto een man met een donkerrode jas...

Edit: dit beeld bedoel ik:

[ afbeelding ]
Dat is Momo, die helpt een handje mee. :')

[ Bericht 29% gewijzigd door #ANONIEM op 28-07-2015 23:28:01 ]
  dinsdag 28 juli 2015 @ 23:38:15 #256
123170 alors
zlata1234
pi_154718674
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:24 schreef Rucola het volgende:

[..]

Bouchra heeft geen uni.
Ah okay, was ook niet helemaal zeker, dacht wel dat gestudeerd heeft.
know'm sayin?
×
word? word.
  dinsdag 28 juli 2015 @ 23:45:12 #257
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154718862
quote:
16s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:21 schreef Kim-Holland het volgende:
Zijn het niet de belangrijke spullen van Damian? Ik zie er namelijk ook een kinderfiets.

Dus ze zijn gewoon nog samen *O* en Damian gaat een paar weekjes bij zijn opa en oma vakantie vieren! Heeft dat joch ook eens rust!
Die kinderfiets zit op een auto uit Leipzig....
Maar ik heb net even allerlei foto's zitten kijken om te checken of iemand niet een zwarte matching BMW had om leuk naast die witte van Raf te staan, maar Sylvie en Sabia lijken van de Mini Coopers te zijn.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 28 juli 2015 @ 23:46:40 #258
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154718898
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:38 schreef alors het volgende:

[..]

Ah okay, was ook niet helemaal zeker, dacht wel dat gestudeerd heeft.
Nee, die wilde pas na haar studie kinderen krijgen, maar als je op je 20ste trouwt en twee jaar later moeder bent dan gaat m dat tussen het verhuizen naar andere landen waarschijnlijk niet worden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_154719110
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:26 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Dat is Momo, die helpt een handje mee. :')
broer van en vader van het kind van Sabia :Y
...
  woensdag 29 juli 2015 @ 00:04:10 #260
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154719393
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:54 schreef sacha het volgende:

[..]

broer van en vader van het kind van Sabia :Y
Oh, dat zou een fraaie wending zijn, Sylvie en Sabia worden dan schoonzussen.

Briljant, Evert heeft zelfs niet zoveel fantasie _O_
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_154723550
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:19 schreef Greys het volgende:
Dit staat op de Shownieuws site:

‘SYLVIE WIL VOLLEDIGE VOOGDIJ OVER DAMIÁN’
De overstap van Rafael van Hamburg naar Sevilla heeft Sylvie flink aan het denken gezet. De presentatrice is van mening dat ze door de verhuizing de volledige voogdij over hun zoontje Damián moet krijgen. Dat meldt Privé woensdag.

Rafael wil dat Damián in Hamburg blijft, waar het jongetje het naar zijn zin heeft. Sylvie wil Damián meenemen naar Zwitserland, waar haar grote liefde Momo woont. Volgens Privé is bij de scheiding van Rafael en Sylvie afgesproken dat ze beide in Hamburg moeten blijven wonen voor hun zoontje. Nu Rafael deze regel doorbreekt probeert Sylvie de volledige voogdij te krijgen om zo vervolgens ook zelf Hamburg te kunnen verlaten.

http://www.show.nl/showfl(...)dige-voogdij-damian/

Nou ja, als er idd is bedongen dat ze allebei in Hamburg moeten blijven wonen en Raf verhuist toch, dan hoeft Syl daar natuurlijk niet wel te blijven. Maar heb je volledige voogdij nodig dan om dan ook Hamburg te kunnen verlaten? Hij kan dat toch ook zonder volledige voogdij? Ze verzinnen het weer waar ze bijstaan volgens mij _O-
Als Damian het liefste in Hamburg wil blijven, en het beviel hem de afgelopen jaren goed bij Sabia. Dan kan hij beter in Hamburg blijven. Beide ouders betalen Sabia dan maar een inwoonvergoeding voor hem.
En Damian loopt al aardig richting de twaalf jaar, en dan mag hij zelf kiezen waar hij en bij wie hij wil gaan wonen. Misschien dat op dat moment dan ook een van zijn beide ouders een rustpunt heeft gevonden in hun leven.

Want het uitgangspunt dat Rafael zal slagen als voetballer bij Sevilla is nu heel prematuur. Ik vind Rafael nu zich ook veel te veel negatief uit over het voetbalspel van HSV in de laatste jaren.
pi_154724552
Smerige oude Sovietpraktijken van Sylvie?
Of is het een misplaatste opklopperij van De Telegraaf

Sylvie wist Nanny van foto's met Damian
  Trouwste user 2022 woensdag 29 juli 2015 @ 08:44:02 #263
7889 tong80
Spleenheup
pi_154724564
Goede Tijden Slechte Tijden mag dan een zomerstop hebben, soapfans kunnen deze zomer hun hart ophalen met alle ontwikkelingen rond Rafael van der Vaart en Sabia Engizek. De vraag is wáárom Sabia kiest voor zo'n publiek leven als voetbalvrouw.



Het verhaal rond Sabia Engizek (37) maakt haast onnavolgbare wendingen. Beweert de familie van Rafael van der Vaart een paar weken terug dat de twee uit elkaar zijn - ze zou op zijn geld uit zijn - ontkent Sabia dat weer in weekblad Privé. Ze zegt zelfs bijna 3 maanden zwanger te zijn. Haar stellige uitspraak dat alles koek en ei is, wordt in twijfel getrokken: familie spreekt nog steeds van een breuk, al houdt Rafael zelf de lippen stijf op elkaar. Pa Van der Vaart reed afgelopen weekend naar Hamburg om daar eigenhandig spullen uit het huis van 'Raf en Sab' in de achterbak te laden. Dat alles werd vastgelegd door aanwezige paparazzi, die er zo'n beetje vast voor de deur bivakkeren.

Druppel
De geschiedenis lijkt zich te herhalen. Tijdens het WK in Zuid-Afrika (2010) krijgt Khalid Boulahrouz, dan Sabia's man, zijn woeste vrouw aan de lijn, vertelde hij in een interview met het blad Helden in 2013. Waarom hij al zeker een halfuur zijn telefoon niet had opgenomen. Voor de voetballer de druppel: hij meldt van haar te willen scheiden. Terug van het toernooi blijkt de Turks-Duitse Sabia zwanger. Familie drukt Khalid op het hart om de relatie nog niet op te geven omwille van de kleintjes, Amaya (nu 5) en de dan nog niet geboren Daamin (inmiddels 4). Hij annuleert de afspraak bij de rechtbank. In 2012 besluiten ze toch te scheiden.

Door haar rol in de perikelen na de scheiding van Rafael en Sylvie - ze 'steelt' de ex van haar boezemvriendin en hangt de vuile was van Sylvie buiten - achterhalen media dat Sabia een twijfelachtig verleden heeft vóór ze Boulahrouz ontmoette. Ze krijgt op haar 17de een kind van een nachtclubeigenaar en wordt gogodanseres in een club. Daarna rolt ze een relatie in met de in Duitsland bekende dj Markus Gardeweg, die ze inruilt voor zijn beste vriend, miljonair Jens Tele.

De nieuwe Sylvie
Van een arme wijk in Hamburg tot een luxe villa in de Duitse stad. Die gouden kooi lijkt dus interessant voor haar, maar waarom? ,,Ik krijg het gevoel dat ze de nieuwe Sylvie Meis wilde worden,'' zegt een voetbalvrouw met veel kennis van het wereldje, die anoniem wil blijven.

,,Ze was een voetbalvrouw als alle anderen, totdat ze de 'sidekick' van Sylvie werd. Later noemde ze haar zoon Daamin, bijna gelijk aan Damian, de zoon van haar beste vriendin. Dat is toch raar? En vervolgens gaat ze er ook nog vandoor met Rafael. Door met hem te willen te trouwen en kinderen te krijgen, stelt ze haar financiële toekomst zeker. Een patroon dat ik vaker zie.''

Psycholoog Marcelino Lopez, die benadrukt Sabia niet persoonlijk te kennen, stelt dat aandacht verslavend werkt. ,,Het is ook een vorm van erkenning, een bevestiging dat je ertoe doet en gezien wordt. Ook als je beroemd wordt 'als partner van', zijn er allerlei praktische voordelen. Mensen doen - al ben je nog zo'n idioot - meer hun best voor je, willen eerder iets van je.''

Nadeel is wel, zegt Lopez: ,,Wie zich afhankelijk voelt van de bevestiging van anderen, voelt zich leeg als die wegvalt. De relatiebreuk met Rafael kan dus zomaar iets zijn dat zij nog niet onder ogen wil zien.

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)an-Sylvie-werd.dhtml

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 juli 2015 @ 08:49:22 #264
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154724616
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 08:42 schreef Idisrom het volgende:
Smerige oude Sovietpraktijken van Sylvie?
Of is het een misplaatste opklopperij van De Telegraaf

Sylvie wist Nanny van foto's met Damian
Dat kind heeft een shirt aan met een wereldberoemd logo, en dan zou Sylvie een foto kunnen spiegelen zonder dat het opvalt? :')
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Admin woensdag 29 juli 2015 @ 09:13:26 #265
2589 crew  yvonne
Adminion.
pi_154724894
Eigenlijk heb ik.medelijden met Sabia , ik denk dat er behoorlijk wat mis zit in dat koppie en dat ze professehulp nodig heeft en geen paparazzi en ander geteisem.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]

Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:[b]
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.[/b]
pi_154724914
quote:
hij meldt van haar te willen scheiden. Terug van het toernooi blijkt de Turks-Duitse Sabia zwanger.
Oh dat wist ik ook niet :')
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_154724945
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 08:42 schreef Idisrom het volgende:
Smerige oude Sovietpraktijken van Sylvie?
Of is het een misplaatste opklopperij van De Telegraaf

Sylvie wist Nanny van foto's met Damian
Lekker belangrijk, zou ik zeggen. Alsof je je nanny op elke foto wil hebben :') :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 29 juli 2015 @ 09:18:19 #268
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154724980
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:13 schreef yvonne het volgende:
Eigenlijk heb ik.medelijden met Sabia , ik denk dat er behoorlijk wat mis zit in dat koppie en dat ze professehulp nodig heeft en geen paparazzi en ander geteisem.
Ik denk dat ze vooral door de bladen als slechterik neergezet wordt, wat ook vrij makkelijk kan, want de bladen hebben in haar geval geen belang bij het goed houden van de relatie, waar ze dat bij bijvoorbeeld Sylvie wel hebben.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Admin woensdag 29 juli 2015 @ 09:20:16 #269
2589 crew  yvonne
Adminion.
pi_154725012
Ik maak me meer zorgen over de zo te lezen keiharde strijd om Damian.Sylvie is nu ook niet echt een fulltime moeder.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]

Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:[b]
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.[/b]
pi_154725026
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:20 schreef yvonne het volgende:
Ik maak me meer zorgen over de zo te lezen keiharde strijd om Damian.Sylvie is nu ook niet echt een fulltime moeder.
Ik vraag me vooral af of het waar is. Hebben we een jaar geleden ook niet dat soort berichten gehad? Sylvie zou naar Amsterdam willen verhuizen en weet ik het wat ze voor plannen met Damian had. Bleek ook niks van waar.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 29 juli 2015 @ 09:22:55 #271
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154725053
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:21 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ik vraag me vooral af of het waar is. Hebben we een jaar geleden ook niet dat soort berichten gehad? Sylvie zou naar Amsterdam willen verhuizen en weet ik het wat ze voor plannen met Damian had. Bleek ook niks van waar.
Dit.
Vorig jaar februari kopten de bladen ook dat Sylvie de voogdij ging eisen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_154725071
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:18 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik denk dat ze vooral door de bladen als slechterik neergezet wordt, wat ook vrij makkelijk kan, want de bladen hebben in haar geval geen belang bij het goed houden van de relatie, waar ze dat bij bijvoorbeeld Sylvie wel hebben.
Mwah, het is toch ook een behoorlijke lellebel, een vrouw die niet werkt en meerdere kinderen bij meerdere kerels heeft. Begint een relatie met de ex-man van haar beste vriendin. Verleden als paaldanseres. Tienermoeder. Hoef je weinig voor te doen om dat neer te zetten zoals het is.

Mocht die breuk waar zijn, een relatie verbreken met een jongen van een kamp lijkt me gewoon kut. Mochten die roddels van de familie ook waar zijn, zij geven voer aan de bladen met het verplaatsen van spullen etc. Als blad kun je dat toch ook niet laten liggen, zo smeuďg.

Misschien moet Sabia een tijdje alleen zijn en dingen op een rij zetten.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Trouwste user 2022 woensdag 29 juli 2015 @ 09:31:45 #273
7889 tong80
Spleenheup
pi_154725167
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:13 schreef yvonne het volgende:
Eigenlijk heb ik.medelijden met Sabia , ik denk dat er behoorlijk wat mis zit in dat koppie en dat ze professehulp nodig heeft en geen paparazzi en ander geteisem.
Ik heb zo'n nicht. Die zou een moord doen voor deze aandacht.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 29 juli 2015 @ 09:32:48 #274
7889 tong80
Spleenheup
pi_154725183
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:20 schreef yvonne het volgende:
Ik maak me meer zorgen over de zo te lezen keiharde strijd om Damian.Sylvie is nu ook niet echt een fulltime moeder.
De moeder was trots op z'm haarlokken.

Twee dagen later had ie een punkkapsel.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 juli 2015 @ 10:24:35 #275
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_154725977
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 08:44 schreef tong80 het volgende:
Goede Tijden Slechte Tijden mag dan een zomerstop hebben, soapfans kunnen deze zomer hun hart ophalen met alle ontwikkelingen rond Rafael van der Vaart en Sabia Engizek. De vraag is wáárom Sabia kiest voor zo'n publiek leven als voetbalvrouw.

[ afbeelding ]

Het verhaal rond Sabia Engizek (37) maakt haast onnavolgbare wendingen. Beweert de familie van Rafael van der Vaart een paar weken terug dat de twee uit elkaar zijn - ze zou op zijn geld uit zijn - ontkent Sabia dat weer in weekblad Privé. Ze zegt zelfs bijna 3 maanden zwanger te zijn. Haar stellige uitspraak dat alles koek en ei is, wordt in twijfel getrokken: familie spreekt nog steeds van een breuk, al houdt Rafael zelf de lippen stijf op elkaar. Pa Van der Vaart reed afgelopen weekend naar Hamburg om daar eigenhandig spullen uit het huis van 'Raf en Sab' in de achterbak te laden. Dat alles werd vastgelegd door aanwezige paparazzi, die er zo'n beetje vast voor de deur bivakkeren.

Druppel
De geschiedenis lijkt zich te herhalen. Tijdens het WK in Zuid-Afrika (2010) krijgt Khalid Boulahrouz, dan Sabia's man, zijn woeste vrouw aan de lijn, vertelde hij in een interview met het blad Helden in 2013. Waarom hij al zeker een halfuur zijn telefoon niet had opgenomen. Voor de voetballer de druppel: hij meldt van haar te willen scheiden. Terug van het toernooi blijkt de Turks-Duitse Sabia zwanger. Familie drukt Khalid op het hart om de relatie nog niet op te geven omwille van de kleintjes, Amaya (nu 5) en de dan nog niet geboren Daamin (inmiddels 4). Hij annuleert de afspraak bij de rechtbank. In 2012 besluiten ze toch te scheiden.

Door haar rol in de perikelen na de scheiding van Rafael en Sylvie - ze 'steelt' de ex van haar boezemvriendin en hangt de vuile was van Sylvie buiten - achterhalen media dat Sabia een twijfelachtig verleden heeft vóór ze Boulahrouz ontmoette. Ze krijgt op haar 17de een kind van een nachtclubeigenaar en wordt gogodanseres in een club. Daarna rolt ze een relatie in met de in Duitsland bekende dj Markus Gardeweg, die ze inruilt voor zijn beste vriend, miljonair Jens Tele.

De nieuwe Sylvie
Van een arme wijk in Hamburg tot een luxe villa in de Duitse stad. Die gouden kooi lijkt dus interessant voor haar, maar waarom? ,,Ik krijg het gevoel dat ze de nieuwe Sylvie Meis wilde worden,'' zegt een voetbalvrouw met veel kennis van het wereldje, die anoniem wil blijven.

,,Ze was een voetbalvrouw als alle anderen, totdat ze de 'sidekick' van Sylvie werd. Later noemde ze haar zoon Daamin, bijna gelijk aan Damian, de zoon van haar beste vriendin. Dat is toch raar? En vervolgens gaat ze er ook nog vandoor met Rafael. Door met hem te willen te trouwen en kinderen te krijgen, stelt ze haar financiële toekomst zeker. Een patroon dat ik vaker zie.''

Psycholoog Marcelino Lopez, die benadrukt Sabia niet persoonlijk te kennen, stelt dat aandacht verslavend werkt. ,,Het is ook een vorm van erkenning, een bevestiging dat je ertoe doet en gezien wordt. Ook als je beroemd wordt 'als partner van', zijn er allerlei praktische voordelen. Mensen doen - al ben je nog zo'n idioot - meer hun best voor je, willen eerder iets van je.''

Nadeel is wel, zegt Lopez: ,,Wie zich afhankelijk voelt van de bevestiging van anderen, voelt zich leeg als die wegvalt. De relatiebreuk met Rafael kan dus zomaar iets zijn dat zij nog niet onder ogen wil zien.

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)an-Sylvie-werd.dhtml

:P
Ik dacht dat Sabia Nederlandse was :o
Spoilers!
pi_154726325
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2015 08:49 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat kind heeft een shirt aan met een wereldberoemd logo, en dan zou Sylvie een foto kunnen spiegelen zonder dat het opvalt? :')
Niet zonder dat het opvalt nee:





Gespiegeld, beetje croppen zodat je er alleen nog met je kind op staat, filtertje er overheen en klaar.
Maar ik kan er niet direct iets schokkends in zien geloof ik.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 29 juli 2015 @ 10:46:22 #277
163650 Greys
pi_154726380
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 09:16 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Lekker belangrijk, zou ik zeggen. Alsof je je nanny op elke foto wil hebben :') :D
Dit ja. Jezus, ik crop ook weleens een foto :')

Ze vond het wrs (terecht) gewoon een leuke foto waar zij en haar kind leuk op staan samen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_154726406
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juli 2015 10:46 schreef Greys het volgende:

[..]

Dit ja. Jezus, ik crop ook weleens een foto :')
Crop je dan ook je nanny weg Greys? ;)
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_154726615
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juli 2015 10:46 schreef Greys het volgende:

[..]

Dit ja. Jezus, ik crop ook weleens een foto :')

Ze vond het wrs (terecht) gewoon een leuke foto waar zij en haar kind leuk op staan samen.
Moet je nagaan dat ze die nanny op élke foto zou moeten hebben (staan), kolere.

En ze laat die vrouw al vaak zat zien, laatst nog met een slurpende Sylvie :D

En dan zeggen dat Sabia eerder een pispaal is. _O-
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_154726955
Waarom houden ze altijd hun hoofd zo scheef op elke foto...? Net van die hondjes die een koekje willen.
pi_154727464
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 11:20 schreef bloodymary1 het volgende:
Waarom houden ze altijd hun hoofd zo scheef op elke foto...? Net van die hondjes die een koekje willen.
Volgens mij om geen onderkin te hebben.
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
pi_154728535
Ik ben benieuwd wanneer Raf nu eens komt met die verklaring,
  woensdag 29 juli 2015 @ 12:33:35 #283
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_154728576


Column Evert Santegoeds.

Sylvie blijkt in het diepste geheim al voorbereidingen te hebben getroffen om bij de rechter de volledige voogdij te krijgen over hun zoontje Dámian. Rechtszaak dient binnenkort in Hamburg, en dat de hele scheidingsstrijd daarmee nog eens helemaal lijkt te worden overgedaan. Rafaël zal immers nooit toleren dat zijn zoon Dámian hem wordt afgepakt, alleen om Sylvie in staat te stellen haar hart - of wat dan ook- te volgen en in Zwitserland bij haar vriend Momo te kunnen intrekken. Met het verliezen van de zeggenschap over zijn kind zou Rafaël immers wel een erg hoge prijs betalen voor Sylvie's getortel met Momo; en voor hoelang deze keer? Beelden vanaf Ibiza maken wel duidelijk dat het nu nog steeds dik áán is tussen Sylvie en Momo. Maar zal de rechter hierin meegaan en Sylvie geen strobreed in de weg leggen, ten koste van Rafaël geluk als vader?

http://www.telegraaf.nl/p(...)er_om_voogdij__.html
pi_154728993
Evert is echt 10 keer erger dan Albert V... wat een verschrikkelijke vent in al zijn vezels
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_154729067
Als Van der Vaart nou slim is, doet hij even koek en ei met Sabia. Dan maakt hij meer kans dat de voogdij niet naar Sylvie gaat.
pi_154729091
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 12:53 schreef bloodymary1 het volgende:
Als Van der Vaart nou slim is, doet hij even koek en ei met Sabia. Dan maakt hij meer kans dat de voogdij niet naar Sylvie gaat.
Slim zijn is juist zijn grootste probleem.
pi_154729108
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 12:54 schreef Idisrom het volgende:

[..]

Slim zijn is juist zijn grootste probleem.
Oh ja natuurlijk! Daarom is deze gate ook zo leuk.
  woensdag 29 juli 2015 @ 13:02:03 #288
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154729306
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 12:53 schreef bloodymary1 het volgende:
Als Van der Vaart nou slim is, doet hij even koek en ei met Sabia. Dan maakt hij meer kans dat de voogdij niet naar Sylvie gaat.
Ja, en dan kunnen ze Sabia pas echt verwijten dat ze Sylvie wil zijn, niet alleen haar man afpakken, maar ook haar kind....

Maar goed, in 2013 stond in de bladen dat bij de scheiding was afgesproken dat Sylvie Raf nog gewoon naar het buitenland zou blijven volgen vanwege Damian, maar dat was op het moment dat er sprake zou zijn van een transfer naar de VS, dus zo'n vermeende clausule kwam de boulevardpers toen wel goed uit om te roepen dat Sylvie klaar was voor een verhuizing naar de VS.

Vorig jaar februari: http://www.nu.nl/achterkl(...)voogdij-zoontje.html
Dit jaar februari toen er mogelijk een transfer naar de VS inzat: http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)uist-graag-mee.dhtml

[ Bericht 19% gewijzigd door Leandra op 29-07-2015 13:08:28 ]
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  † In Memoriam † woensdag 29 juli 2015 @ 13:09:33 #289
43556 miss_dynastie
pi_154729536
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 23:13 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wacht, hij heeft samen met een familielid met een enorme noodgang een busje en de BMW van Raf volgestouwd, en toen zijn ze, met de dierbaarste spullen van zijn miljonairszoon in een busje en een auto, gaan stappen in Hamburg?
Uiteraard. Net als in Goede Tijden :D _O-
  Moderator / Miss SHO woensdag 29 juli 2015 @ 17:42:32 #290
22592 crew  Ole
pi_154737122
Arme arme Damián :{ :'(
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  woensdag 29 juli 2015 @ 18:22:25 #291
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_154738049
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 17:42 schreef Ole het volgende:
Arme arme Damián :{ :'(
Inderdaad triest voor die jongen ;(
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 29 juli 2015 @ 18:53:02 #292
163650 Greys
pi_154738844
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juli 2015 10:48 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Crop je dan ook je nanny weg Greys? ;)
Voornamelijk prullenbakken 8-)
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 29 juli 2015 @ 18:55:18 #293
163650 Greys
pi_154738908
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2015 17:42 schreef Ole het volgende:
Arme arme Damián :{ :'(
Voorlopig merkt hij volgens mij helemaal niks en heeft hij het prima naar zijn zin :)

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 29 juli 2015 @ 18:57:13 #294
163650 Greys
pi_154738964
Hadden we deze hier al gehad eigenlijk? Momo, Syl, haar zoon en zijn zoon?

IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  woensdag 29 juli 2015 @ 19:07:55 #295
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_154739237
Maar goed, Mevr. meis is dus ineens enthousiast foto's aan het bloggen om te laten zien wat voor 'geweldige' moeder ze is om zo volledige voogdij op te eisen. Geslepen tante.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
"Ik maas dus kobie" lijkt een speling te zijn op het bekende Latijnse gezegde "Cogito, ergo sum" (Ik denk, dus ik ben) van de filosoof René Descartes."- AI, 2026
  Moderator / Miss SHO woensdag 29 juli 2015 @ 19:42:55 #296
22592 crew  Ole
pi_154740169
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2015 19:07 schreef SEMTEX het volgende:
Maar goed, Mevr. meis is dus ineens enthousiast foto's aan het bloggen om te laten zien wat voor 'geweldige' moeder ze is om zo volledige voogdij op te eisen. Geslepen tante.
het is wel te opvallend
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  woensdag 29 juli 2015 @ 19:59:07 #297
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_154740692
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2015 19:07 schreef SEMTEX het volgende:
Maar goed, Mevr. meis is dus ineens enthousiast foto's aan het bloggen om te laten zien wat voor 'geweldige' moeder ze is om zo volledige voogdij op te eisen. Geslepen tante.
Of Damian was de weken daarvoor met Rafael op vakantie, en nu met Sylvie....
Volgens mij is het sowieso allemaal een storm in een glas water, en zie ik Sylvie voorlopig helemaal niet uit Hamburg verhuizen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_154741641
Dus een rechter kijkt naar je instagram om een ingewikkelde voogdijkwestie op te lossen?
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  woensdag 29 juli 2015 @ 20:29:54 #299
14505 OProg
A Life in Music
pi_154741930
quote:
9s.gif Op woensdag 29 juli 2015 20:23 schreef Franny_G het volgende:
Dus een rechter kijkt naar je instagram om een ingewikkelde voogdijkwestie op te lossen?
Yep.

De rechter kijkt ook hoe vaak beide partijen #LoveDamian en #Damian getweet hebben.En eventueel zal nog gekeken worden hoe vaak de familie dat gedaan heeft.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_154742062
quote:
9s.gif Op woensdag 29 juli 2015 20:23 schreef Franny_G het volgende:
Dus een rechter kijkt naar je instagram om een ingewikkelde voogdijkwestie op te lossen?
Ja, helaas gaat het echt zo. Ook facebook wordt grondig bekeken. Ook bij andere kwesties trouwens. Heb eens een client gehad in de schuldsanering, waar uit facebook bleek dat hij een nieuwe relatie had. Dat inkomen van haar werd dus ook meegeteld. (En terecht).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')