Nah bij mij is het van vetquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:49 schreef Opsonisatie het volgende:
Mannen die te snel gespierd worden krijgen ook overal van die scheurtjes.
#anabolen
Een vriendin van me schrok een keer van m'n striae.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan zou ik een huidtransplantatie ondergaan. Goddamn.
je hoopt het eigenlijk van niet hè.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Erfelijk gok ik. M'n moeder heeft het.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:50 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Door het sporten?
Ik heb ze gekregen in de 2 jaar dat ik veel werkte... (lang staan, zware objecten tillen)
Mij is vroeger eens door een vriendin gevraagd: "Ben je gekrabd door een kat of zo?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:51 schreef Inolvidable het volgende:
[..]
Een vriendin van me schrok een keer van m'n striae.
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
je hoopt het eigenlijk van niet hè.Beetje tribalachtig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:51 schreef Inolvidable het volgende:
[..]
Een vriendin van me schrok een keer van m'n striae.
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
je hoopt het eigenlijk van niet hè.Jemig dat lijken net brandwondenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik vond de striemen bij mijn heupen altijd vreselijk al zijn ze al wat vervaagd (big booty problems), maar kijkende naar deze foto's ben ik toch blij met wat ik heb in vergelijking met de personen op de pics ...
denk dat het ook wel uitmaakt welke leeftijd je hebt. dus ik neem aan dat je vriendin (en jij dusquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:51 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Niet zo erg toch, kijkende naar mijn vriendin heeft zij zeer weinig striemen.
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
je hoopt het eigenlijk van niet hè.Ik krijg hier trauma's van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
Hahaha schattig van je dit.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:53 schreef artelligence het volgende:
@Straw: heb ik striae? Volgens mij niet?
Oh, dat ook hier.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef Faxie het volgende:
[..]
Erfelijk gok ik. M'n moeder heeft het.
Ach joh, na de 30 zakken ze allemaal als een pudding in elkaarquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mij is vroeger eens door een vriendin gevraagd: "Ben je gekrabd door een kat of zo?"
Toen had ik er 3 op mijn heupen.
Verkeerde quotequote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:53 schreef perro. het volgende:
[..]
denk dat het ook wel uitmaakt welke leeftijd je hebt. dus ik neem aan dat je vriendin (en jij dus) nog vrij jong is?
Lekker is dat.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mij is vroeger eens door een vriendin gevraagd: "Ben je gekrabd door een kat of zo?"
Toen had ik er 3 op mijn heupen.
Ik ben oud, dat scheeltquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:54 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Oh, dat ook hier.Maar ik vond/vind mezelf nog een beetje jong daarvoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |