Bank.. Goh, daar had ik nog niet eens over nagedacht. Die lijkt me wel goed om te beschermen ja. Die van ons is dan wel van leer en behandeld met iets waterafstotends, maar gezien de spierwitte kleur ervan...quote:Op maandag 20 juli 2015 10:42 schreef Skoap het volgende:
Ja maar sillie, wat nou als je wel bij die ??% hoort? Dan is je matras dus nat en tja, of je dat risico wilt lopen is natuurlijk aan jezelf
Ik had zelfs bescherming op de bank gemaakt. Ik had geen zin dat ik te laat op zou springen van de bank en mijn bank nat zou zijn. Nodig was het niet gelukkig! Maar toch. Geen zin om eventueel een nieuwe bank te moeten kopen.
Een bruine bedoel je? Die heb ik zowel boven als onder mijn navel.quote:Op maandag 20 juli 2015 10:59 schreef silliegirl het volgende:
Nog een vraag; ik zou zweren dat ik een streepje op mijn buik krijg, zown verticale. Hij zit alleen boven mijn navel tot aan mn borsten zeg maar. Kan dat ook? Ik dacht ook weer dat zo'n streep juist meestal onder je navel tevoorschijn komt?
Misschien denk ik teveel onzin.
Terwijl de kraamvisite op de bank een beschuitje zit te eten, vertellen: "ja, en toen braken de vliezen... een plons joh! Zeg maar precies waar jij nu zit!quote:Op maandag 20 juli 2015 11:00 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Bank had ik eigenlijk nog niet echt over nagedachtwe hebben wel net een nieuwe gekocht, dus die komt in de herfst sowieso
en we hebben nu losse kussens, dus die kun je nog een keer in de zon leggen/omdraaien whatever.
Zo ging dat hier welquote:Op maandag 20 juli 2015 11:02 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Terwijl de kraamvisite op de bank een beschuitje zit te eten, vertellen: "ja, en toen braken de vliezen... een plons joh! Zeg maar precies waar jij nu zit!"
quote:Op maandag 20 juli 2015 11:05 schreef LuDann het volgende:
Die linea negra (das hoe die bruine streep heet dacht ik) heb ik ook, boven en onder mijn navel. Waar ik me aan erger is dat het bovenste lijntje niet recht boven mijn navel zit maar een stukje ernaast.
Hij loopt hier ook een beetje weg naar rechts.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:05 schreef LuDann het volgende:
Die linea negra (das hoe die bruine streep heet dacht ik) heb ik ook, boven en onder mijn navel. Waar ik me aan erger is dat het bovenste lijntje niet recht boven mijn navel zit maar een stukje ernaast.
Ja, dat zal denk ik welquote:Op maandag 20 juli 2015 11:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Ik heb het beeld dat je op dat moment wel opspringt van de bank, je kleding ook een eerste beetje nog absorbeert en je dus niet zomaar alles in de bank hebt. Is dat te rooskleurig? Dan ga ik voortaan wel op de plaid zitten
Ja. Alhoewel het nu meer een soort schaduwlijntje is, nog niet opvallend bruin zeg maar. Maar hij loopt echt alleen (nog) boven mijn navel.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:00 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Een bruine bedoel je? Die heb ik zowel boven als onder mijn navel.
Zweden, en Nederland. Valt daar ook onder, inderdaad. Ik vind het redelijk overtrokken. Woensdag ga ik weer voor controle, en dan ga ik vragen of z ekunnen testen of ik die bacterie heb, dan hoef ik niet op de isolatie..quote:Op maandag 20 juli 2015 09:24 schreef Daui het volgende:
[..]
Valt Zweden daar ook onder? Of ben je ergens anders geweest?
Moet je anders in isolatie tijdens en na de bevalling? Daar zou ik ook geen zin in hebben. Vooral niet als ze het gewoon kunnen controleren.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:43 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Zweden, en Nederland. Valt daar ook onder, inderdaad. Ik vind het redelijk overtrokken. Woensdag ga ik weer voor controle, en dan ga ik vragen of z ekunnen testen of ik die bacterie heb, dan hoef ik niet op de isolatie..
Bij ons op de afdeling naast ons komen met enige regelmaat patiënten die uit het buitenland komen en die daar bijv een ziekenhuis hebben bezocht. Daar worden dan kweekjes afgenomen en tot de uitslag bekend is liggen ze geïsoleerd. MRSA besmettingen komen helaas nog wel regelmatig voor. Maar goed, dat is geen kraamafdeling, wellicht kan het vooraf getest worden? Scheelt wel ja!quote:Op maandag 20 juli 2015 12:05 schreef Daui het volgende:
[..]
Moet je anders in isolatie tijdens en na de bevalling? Daar zou ik ook geen zin in hebben. Vooral niet als ze het gewoon kunnen controleren.
Indien moeder verdacht wordt van mrsa dan idd ook isolatie tot kweek bekend is hier. Geldt alleen voor acute opname en bevalling enzo. Maar als partner bewezen mrsa positief is dan gebeurd er niks tijdens partus en mag hij gewoon het hele ziekenhuis door banjerenquote:Op maandag 20 juli 2015 12:08 schreef Fuente het volgende:
[..]
Bij ons op de afdeling naast ons komen met enige regelmaat patiënten die uit het buitenland komen en die daar bijv een ziekenhuis hebben bezocht. Daar worden dan kweekjes afgenomen en tot de uitslag bekend is liggen ze geïsoleerd. MRSA besmettingen komen helaas nog wel regelmatig voor. Maar goed, dat is geen kraamafdeling, wellicht kan het vooraf getest worden? Scheelt wel ja!
Ik zat te lachen om die MRSA checklist toen ik die voor het eerst zag (er stond uit mn hoofd idd iets op als veehouderij en heb je een Adoptiekind?? ) maar kennelijk is dat een serieus ding dus?quote:Op maandag 20 juli 2015 12:15 schreef mignonne het volgende:
[..]
Indien moeder verdacht wordt van mrsa dan idd ook isolatie tot kweek bekend is hier. Geldt alleen voor acute opname en bevalling enzo. Maar als partner bewezen mrsa positief is dan gebeurd er niks tijdens partus en mag hij gewoon het hele ziekenhuis door banjeren![]()
Mijn vader heeft met (verdenking van) MRSA in het ziekenhuis gelezen. Heb dat wel aangegeven bij de gynaecoloog in het begin maar hier werd verder niets mee gedaan en maakte verder niet uit volgens hen.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:21 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik zat te lachen om die MRSA checklist toen ik die voor het eerst zag (er stond uit mn hoofd idd iets op als veehouderij en heb je een Adoptiekind?? ) maar kennelijk is dat een serieus ding dus?
Is het misschien alleen overdraagbaar via bloedcontact oid? Dat partners er daarom niet toe doen?
zou gewoon met een bloedtest/kweek moeten kunnen. dan mag je daarna niet meer in een buitenlands ziekenhuis komen anders zit je weer met hetzelfde.quote:Op maandag 20 juli 2015 11:43 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Zweden, en Nederland. Valt daar ook onder, inderdaad. Ik vind het redelijk overtrokken. Woensdag ga ik weer voor controle, en dan ga ik vragen of ze kunnen testen of ik die bacterie heb, dan hoef ik niet op de isolatie..
Orphan Black al gezien?quote:Op maandag 20 juli 2015 14:16 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Wat fijn LuDann!
Ik had voor m'n verlof al een hobby moeten zoeken.. haken of zo..![]()
Iemand nog goede vermaaktips? Netfix-aanraders?
Ik heb geen idee wat er op netflix staat, maar wat leuke series in allerlei genres: American horror story, once upon a time, supernatural, Dexter, how I met your Mother, Arrow, the flash, greys anatomy, Hannibal, divorce...quote:Op maandag 20 juli 2015 14:16 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Wat fijn LuDann!
Ik had voor m'n verlof al een hobby moeten zoeken.. haken of zo..![]()
Iemand nog goede vermaaktips? Netfix-aanraders?
Nee, maar ik ben ook niet zo van de sciencefiction..quote:
Dexter hebben we geprobeerd, maar daar kwamen we niet zo in. How i met your mother is leuk ja! geen idee of dat er op staat.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:23 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat er op netflix staat, maar wat leuke series in allerlei genres: American horror story, once upon a time, supernatural, Dexter, how I met your Mother, Arrow, the flash, greys anatomy, Hannibal, divorce...
Ik heb een poging tot haken gedaan, maar begrijp er nog weinig van, daar moet je wel even goed voor gaan zitten om het door te krijgen in eerste instantie. Ik ga vanavond poging 2 doen met YouTube
How I met your mother staat er zeker op.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:28 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Nee, maar ik ben ook niet zo van de sciencefiction..
[..]
Dexter hebben we geprobeerd, maar daar kwamen we niet zo in. How i met your mother is leuk ja! geen idee of dat er op staat.
Ons afgevinkte Netflix-lijstje: Orange is the new black, House of Cards, Suits, White Collar, Homeland. En de hele riedel van The Killing, The Bridge en Borgen hebben we ook gezien.
Ik moet ergens nog een dvd hebben van Downton Abbey, gekregen met kerst, maar ja, verbouwing dus geen idee waar die nu is..
Birth Day docu's kijken, als je dat nog niet hebt gedaan. Heel mooi! Niet op Netflix maar op uitzending gemist.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:16 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Wat fijn LuDann!
Ik had voor m'n verlof al een hobby moeten zoeken.. haken of zo..![]()
Iemand nog goede vermaaktips? Netfix-aanraders?
Two Dots box!quote:Op maandag 20 juli 2015 14:30 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Birth Day docu's kijken, als je dat nog niet hebt gedaan. Heel mooi! Niet op Netflix maar op uitzending gemist.
En op Netflix: Orange is the new black (net een nieuw seizoen uit), breaking bad, homeland, the bridge (Bro/Broen). Edit, lees dat je die al hebt gezien.
Ik ben me aan het vermaken met pijnlijk harde buiken wegpuffen. Ze komen wel regelmatig maar om de 9 minuten. Hoop dat het doorzet. In de tussentijd speel ik maar Two dots op de iPad en iPhone.
Call the midwife!quote:Op maandag 20 juli 2015 14:28 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Nee, maar ik ben ook niet zo van de sciencefiction..
[..]
Dexter hebben we geprobeerd, maar daar kwamen we niet zo in. How i met your mother is leuk ja! geen idee of dat er op staat.
Ons afgevinkte Netflix-lijstje: Orange is the new black, House of Cards, Suits, White Collar, Homeland. En de hele riedel van The Killing, The Bridge en Borgen hebben we ook gezien.
Ik moet ergens nog een dvd hebben van Downton Abbey, gekregen met kerst, maar ja, verbouwing dus geen idee waar die nu is..
Ja, nou.. dat heb ik een tijdje terug wel gekeken. Maar toen ging er geloof ik iemand (bijna) dood bij de bevalling en heb ik het even gelaten voor wat het isquote:
Oh ja die afleveringquote:Op maandag 20 juli 2015 14:38 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Ja, nou.. dat heb ik een tijdje terug wel gekeken. Maar toen ging er geloof ik iemand (bijna) dood bij de bevalling en heb ik het even gelaten voor wat het is
Sherlock!! Die serie van de bbc, niet die slappe film. Ge-wel-digquote:Op maandag 20 juli 2015 14:16 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Wat fijn LuDann!
Ik had voor m'n verlof al een hobby moeten zoeken.. haken of zo..![]()
Iemand nog goede vermaaktips? Netfix-aanraders?
Sherlock is ook tof inderdaad!quote:Op maandag 20 juli 2015 14:45 schreef mignonne het volgende:
[..]
Sherlock!! Die serie van de bbc, niet die slappe film. Ge-wel-digen ook best een beetje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ || Baby catcher in training || ♥
quote:Op maandag 20 juli 2015 14:55 schreef Yuki het volgende:
*ontlurkt* Bletchley Circle! Werd me aangeraden door Netflix omdat ik Call the Midwife keek en heb gisteren het eerste seizoen gezien. Tof!Leuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ben je 1 van de 2 fokkers die komend jaar in Amsterdam begint
:)
quote:Op maandag 20 juli 2015 14:55 schreef Yuki het volgende:
*ontlurkt* Bletchley Circle! Werd me aangeraden door Netflix omdat ik Call the Midwife keek en heb gisteren het eerste seizoen gezien. Tof!Dat klinkt wel leuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En leuk dat je de opleiding gaat doen! En meeleven lijkt me geen probleem hoor![]()
YES! the game is on!! Pick a name. Gnorf en Henk zijn nog over.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:59 schreef Mariposas het volgende:
Zeg, zocht je nog steeds slakken mignonne?
Mine just went down the drain.
Ik heb echt serieus ZO hard gelachen toen bij die vraagquote:Op maandag 20 juli 2015 15:00 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
9-maanden-dagboek van FBTO, week 32: Weet jij zeker dat je maar één kindje in je buik hebt?Wat hebben zij voor beeld van de huidige gezondheidszorg dat ze die vraag bij week 32 stellen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |