Ik doe alles er in. Anders heeft zo'n ding ook weinig zin.quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:54 schreef NoralyZ het volgende:
[..]
dat begreep ik wel. vandaar de knipoog.![]()
(ik doe m'n pannen eigenlijk nooit in de vaatwasser. zit sterk ingebakken dat dat slecht voor je pannen is. zal vast niet voor alle pannen gelden - bovendien is pizza op z'n tijd smullen)
Dat zei mijn vriendin ook laatst.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik doe alles er in. Anders heeft zo'n ding ook weinig zin.
Eigenlijk heb je best veel gemeen met Wauke he...quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:39 schreef Tem het volgende:
[..]
Dat zei mijn vriendin ook laatst.
Trouwens hier ook pizza vandaag
Ik dacht dat Maki een soort aap was, maar dat zul je wel niet bedoelen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:02 schreef Prego het volgende:
Maki, sushi en sashimi. En een Kirin Ishiban om te acclimatiseren.
Wauke is dan ook een topwijf.quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:43 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Eigenlijk heb je best veel gemeen met Wauke he...
nee inderdaad, dat bedoel ik niet.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:09 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik dacht dat Maki een soort aap was, maar dat zul je wel niet bedoelen.
Ik eet gewoon macaroni. Met slaaij erbij. Of komkommers.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 17:14 schreef Tem het volgende:
Straks soep, calamaris, kuit en makreel van de visboer. Daarbij brood van LHO en Isegrim![]()
En een wijntje uiteraard.
Lijkt me heerlijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 17:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik eet gewoon macaroni. Met slaaij erbij. Of komkommers.
Lekkerder dan brood van LHO en isegrim lijkt me; al heb ik geen idee wat voor brood dat in godesnaam isquote:
Fokkers die hun eigen bakkerij zijn begonnen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 17:40 schreef Geralt het volgende:
[..]
Lekkerder dan brood van LHO en isegrim lijkt me; al heb ik geen idee wat voor brood dat in godesnaam is![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |