quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:27 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Net nu even provoceren, vinden ze leuk
Die blogger heeft d/t-problemen. Ik ben ook al een "hij bewonderd" tegengekomen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:29 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)e=1436994840000#live
Dat zou dan van een of andere revolte moeten komen, niet vanuit de overheid. Kleine kans op de korte termijn, lijkt me.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:29 schreef Claudia_x het volgende:
Hoe reëel is het dat de Grieken de komende tijd - gefinancierd door de eurolanden - gaan benutten om hun plan B alsnog te ontwikkelen en op den duur uit te voeren?
twitter:MCaruso_Cabrera twitterde op woensdag 15-07-2015 om 23:29:23Now she's saying @yanisvaroufakis blew his responsibilities when he was in office. She is angry. http://t.co/4YUKRZdjtU reageer retweet
Ik denk aan een termijn van 1-4 jaar. Ik heb begrepen dat je wel ongeveer een jaar de tijd nodig hebt om een nieuwe munt te lanceren. En ze kunnen in de tussentijd de banden met Rusland verder aanhalen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat zou dan van een of andere revolte moeten komen, niet vanuit de overheid. Kleine kans op de korte termijn, lijkt me.
Oei.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:33 schreef Perrin het volgende:
twitter:MCaruso_Cabrera twitterde op woensdag 15-07-2015 om 23:29:23Now she's saying @yanisvaroufakis blew his responsibilities when he was in office. She is angry. http://t.co/4YUKRZdjtU reageer retweet
In de tussentijd kun je nog met IOU's (I owe you) gaan werken. Niet ideaal maar beter dan niets.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik denk aan een termijn van 1-4 jaar. Ik heb begrepen dat je wel ongeveer een jaar de tijd nodig hebt om een nieuwe munt te lanceren. En ze kunnen in de tussentijd de banden met Rusland verder aanhalen.
Het is me in ieder geval niet precies duidelijk hoe bindend al die voorgenomen afspraken zijn als Griekenland op den duur uit de euro/EU stapt.
hij heeft sociale genocide gepleegd!!quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:38 schreef SureD1 het volgende:
Praat ze nu bloed van een 10 jarig meisje aan de handen van den Dijs?
Er zijn genoeg geldfabrieken in de eurozone die drachmes kunnen drukken en munten slaan. Vele handen maken ligt werk. Als er een grexit komt dan zullen de schuldeisers een snelle introductie prefereren en zo de schade beperken.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik denk aan een termijn van 1-4 jaar. Ik heb begrepen dat je wel ongeveer een jaar de tijd nodig hebt
Volgens mij is deze deal beter, of in iedergeval over een langere tijd terug betalen?quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:39 schreef luxerobots het volgende:
Dus nu gaat Griekenland voor deze waardeloze deal stemmen? Ze hadden voor het referendum wel een betere deal kunnen ritselen.
Ik verwacht weinig van de uitvoer van deze nieuwe plannen, terwijl de problemen (o.a. met de banken) nu natuurlijk alleen maar groter geworden zijn.
Dan moeten ze toch naar hawaï timequote:Op woensdag 15 juli 2015 23:42 schreef Szura het volgende:
Paul Ronzheimer @ronzheimer
Jetzt doch: Griechen-Premier Alexis Tsipras spricht gleich im Parlament vor der Abstimmung #grexit @BILD
Tsipras moet dus ook nog spreken
Oh ja dat is waar, maar beter ook.quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:42 schreef Tocadisco het volgende:
In Nederland heeft de voorzitter überhaupt niet het recht om te spreken tijdens debatten.
twitter:Efkouts twitterde op woensdag 15-07-2015 om 23:40:17Parl Speaker Zoe Konstantopoulou says that this is a coup, a blackmail which could lead to a social genocide. #Greece #Agreekment reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |