Goedkoop is het zeker.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 01:32 schreef Iwanius het volgende:
Mooi, en.... wat hebben jullie genomen en hoe smaakte het en.....goedkoop he
ja/nee.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 09:02 schreef Isegrim het volgende:
"Zelfrijdende auto Google voor het eerst betrokken bij ongeval met gewonden"
http://www.nu.nl/gadgets/(...)al-met-gewonden.html
Echt weer zo'n nu.nl-kop.De auto is van achteren aangereden door iemand die niet op zat te letten, dus wat heeft die Google-auto daarmee te maken? Helemaal niks.
Sowieso, buiten het feit dat het ding van Google is, ben ik wel benieuwd hoe er straks wettelijk mee omgegaan wordt bij schuld van de auto. Wie is dan de schuldige? En hoe wordt dat juridisch afgewikkeld.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:48 schreef z80 het volgende:
[..]
ja/nee.
het valt wel op dat alle aanrijdingen met de google auto kop-staart aanrijdingen zijn.
blijkbaar zit er iets in de manier van rijden en remmen dat anders is dan dat mensen rijden.
Er stopten auto's vóór de Google auto omdat een kruising niet vrij was. Daarop stopte ook de Google auto. De auto achter de Google auto heeft niet geremd en dus niet opgelet, want er waren al meerdere auto's gestopt.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:48 schreef z80 het volgende:
[..]
ja/nee.
het valt wel op dat alle aanrijdingen met de google auto kop-staart aanrijdingen zijn.
blijkbaar zit er iets in de manier van rijden en remmen dat anders is dan dat mensen rijden.
Maar dat is dus nog nooit gebeurd.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:49 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Sowieso, buiten het feit dat het ding van Google is, ben ik wel benieuwd hoe er straks wettelijk mee omgegaan wordt bij schuld van de auto. Wie is dan de schuldige? En hoe wordt dat juridisch afgewikkeld.
Ik ook, maar ik neem aan dat oom Google dan gewoon een enorme berg geld op tafel gooit.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:51 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nee, maar dat gaat wel gebeuren. En dan ben ik benieuwd hoe de afwikkeling is.
Dat weten we helemaal nog niet. Want er rijden er niet zo veel dat je dat nu al kan zeggen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:53 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik neem aan dat oom Google dan gewoon een enorme berg geld op tafel gooit.
Maar statistisch gezien zal het aantal ongelukken dramatisch verminderen met zelfrijdende auto's.
Ik durf er gerust op te vertrouwen dat zo'n auto minder fouten maakt dan een mens.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:55 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Dat weten we helemaal nog niet. Want er rijden er niet zo veel dat je dat nu al kan zeggen.
Als de software een bug bevat, dan kan er een hoop gruwelijk mis gaan. En 100% bug vrije software is niet te halen. 100% bug vrije hardware ook niet.
Lijkt me toffer met het oude haven zomerfestival. En ik heb niet het geld om wekelijks 10 euro voor cocktails te betalen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 01:32 schreef Iwanius het volgende:
Nee, ik zit/zat niet bij Noah maar dit was een pic van de vorige bezoeken.
Maar je kan er toch ook heengaan zonder het Oude Haven zomerfestival?Bedoel men is gewoon elke dag bijna geopend voor de beste cocktails van Rotterdam.
indien de bebording correct is en de navigatie software up to date dan zal dit best wel.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:56 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik durf er gerust op te vertrouwen dat zo'n auto minder fouten maakt dan een mens.
ja maar hoe stopt de google auto.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:50 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Er stopten auto's vóór de Google auto omdat een kruising niet vrij was. Daarop stopte ook de Google auto. De auto achter de Google auto heeft niet geremd en dus niet opgelet, want er waren al meerdere auto's gestopt.
Mensen letten gewoon heel vaak niet op.
Je dient altijd zoveel afstand te houden dat als iemand voor je remt je veilig tot stilstand kan komen. Achteroprijdende partij zit altijd fout.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 12:10 schreef z80 het volgende:
[..]
ja maar hoe stopt de google auto.
als een mens die vooruit kijkt en eerst het gas los laat en dan pas "rustig" remt? of direct van versnellen naar stevig remmen.
indien het tweede dan zullen de overige weg gebruikers eerst aan dat gedrag moeten wennen.
Dat klopt, maar daar heb je niet zoveel aan als je weet dat mensen dat niet doen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 12:25 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je dient altijd zoveel afstand te houden dat als iemand voor je remt je veilig tot stilstand kan komen. Achteroprijdende partij zit altijd fout.
Ook een leuke: Wat nu als een zelfrijdende auto 3 mensen kan redden door de "bestuurder" op te offeren, doen of niet?quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:56 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik durf er gerust op te vertrouwen dat zo'n auto minder fouten maakt dan een mens.
quote:Op vrijdag 17 juli 2015 13:20 schreef Unites het volgende:
Ik heb net zelf roomboter gemaakt voor het eerst. Met wat grof zeezout! Jeetje mina, dat is lekker zeg!
Echt simpel en snel te maken, maar wel wat 'vervelende' afwasen vette handen (en keukenkastjes als je net zo onhandig bent als mij)
Goed idee.quote:
Dat is wel erg hypothetisch.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 13:33 schreef technofreak86 het volgende:
[..]
Ook een leuke: Wat nu als een zelfrijdende auto 3 mensen kan redden door de "bestuurder" op te offeren, doen of niet?
Dat wil ik gewoon afhankelijk van mijn humeur die dag in kunnen stellenquote:Op vrijdag 17 juli 2015 13:33 schreef technofreak86 het volgende:
[..]
Ook een leuke: Wat nu als een zelfrijdende auto 3 mensen kan redden door de "bestuurder" op te offeren, doen of niet?
Die overige zelfrijdende auto's hebben een verwaarloosbare reactietijd en kunnen dus met kortere afstand veilig stoppen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 12:10 schreef z80 het volgende:
[..]
ja maar hoe stopt de google auto.
als een mens die vooruit kijkt en eerst het gas los laat en dan pas "rustig" remt? of direct van versnellen naar stevig remmen.
indien het tweede dan zullen de overige weg gebruikers eerst aan dat gedrag moeten wennen.
Beter opletten mini. We zitten in de trein naar huis.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 14:40 schreef minilot het volgende:
Gezellig idee wel dat Sun&Tav zich dit weekend op fietsafstand van mij bevinden!Veel plezier op de boot, lieverds!
Oh damn! Zie het nu ook ja, was een beetje onhandig half aan het teruglezen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 14:44 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Beter opletten mini. We zitten in de trein naar huis.vannacht hebben we er overnacht
quote:Op donderdag 16 juli 2015 15:48 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ze belt me volgende week.
Woah, dat is nogal wat inderdaad!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zal voor je duimen volgende week.Hou ons op de hoogte!
Let me see you stripped down to the bone
Jep, haha! Veel meer is het eigenlijk niet. Daarna nog even door de zeef halen en in ijskoud water afspoelen net zolang tot dat het water niet meer troebel is (waarom dat moet; ik zou het werkelijk waar niet weten) en daarna nog even "lekker" uitknijpen, zodat het overtollige vocht er uit gaat.quote:
Ik stuiter hier wel binnen als ze gebeld heeft en goed nieuws heeft.. ik hou nog steeds in mijn achterhoofd dat er iets aan me is wat haar niet bevalt en dat ze verder op zoek gaat naar iemand anders of een vacature uitzet.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 14:52 schreef minilot het volgende:
Lonaa, hoe is het vandaag met je viervoeter?
Woah, dat is nogal wat inderdaad!
Ik zal voor je duimen volgende week.Hou ons op de hoogte!
Gewoom om zoveel mogelijk wei karnemelk eruit te krijgen toch?quote:Op vrijdag 17 juli 2015 14:59 schreef Unites het volgende:
[..]
In ijskoud water afspoelen net zolang tot dat het water niet meer troebel is (waarom dat moet; ik zou het werkelijk waar niet weten) en daarna nog even "lekker" uitknijpen, zodat het overtollige vocht er uit gaat.
Gewoon ff ophouden met er chagrijnig van worden en voortaan zelf ook op tijd naar huis gaan, dame! Als er werk blijft liggen valt de wereld er echt niet van om, en als het binnen het bedrijf een probleem wordt maak je daarmee heel duidelijk dat je gewoon teveel werk op je bord hebt liggen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:01 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik was vandaag best chaggi omdat ik weer in mn eentje overbleef.
Ah, dat zou best wel eens kunnen ja!quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:05 schreef minilot het volgende:
[..]
Gewoom om zoveel mogelijk wei karnemelk eruit te krijgen toch?
Achgos!quote:Op vrijdag 17 juli 2015 10:51 schreef Isegrim het volgende:
http://pulptastic.com/japan-going-nuts-cute-sea-slugs-contagious/![]()
![]()
Ik wil er eentje!
Nee niet echt, je moet echt in een kom vol water knijpen en kneden (en regelmatig water verversen), dan krijg je het er het beste allemaal uit. En hoe minder karnemelkresten in je boter, des te langer is het houdbaar, daar is het vooral voor.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:11 schreef Unites het volgende:
[..]
Ah, dat zou best wel eens kunnen ja!
Maar eigenlijk gebeurt dat toch al met het kloppen en het zeven?
Nou ja, het feit dat er voor een open solli zo'n circus gemaakt wordt doet me juist vermoeden dat ze je wel graag zou willen hebben en genoeg redenen moet vinden om een functie te creëren. Of zoquote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:04 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik stuiter hier wel binnen als ze gebeld heeft en goed nieuws heeft.. ik hou nog steeds in mijn achterhoofd dat er iets aan me is wat haar niet bevalt en dat ze verder op zoek gaat naar iemand anders of een vacature uitzet.
Het was uiteindelijk geen gerichte maar een open sollicitatie van een paar maanden geleden...
Ah zo. Nou ik zie het maar gewoon als een goed teken hoorquote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:24 schreef Bluezz het volgende:
Per 1 sept gaat er een polimedewerker met zw.schapsverlof en een ander gaat een opleiding doen waardoor haar functie gaat veranderen... daarom komt er ruimte voor nog iemand
Oh, ik heb het water maar twee keer ververstquote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:20 schreef minilot het volgende:
[..]
Nee niet echt, je moet echt in een kom vol water knijpen en kneden (en regelmatig water verversen), dan krijg je het er het beste allemaal uit. En hoe minder karnemelkresten in je boter, des te langer is het houdbaar, daar is het vooral voor.Melkrestjes in je boter bederven sneller dan de boter zelf.
Pies met kip, prei en dragon!quote:Op vrijdag 17 juli 2015 13:14 schreef Myraela het volgende:
Ik heb veel prei. Weet iemand een leuk iets dat ik daarvan kan maken
Zal als je het in de koelkast bewaart ook wel loslopen, mits je het een beetje snel opeet.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:29 schreef Unites het volgende:
[..]
Oh, ik heb het water maar twee keer ververstEn dat kneden heb ik wel gedaan hoor, maar niet overdreven veel
Gelukkig is het maar een kleine hoeveelheid (250 ml 'verse' (slag)room), dus het zal wel snel opgaan
Oeh, die knish moet ik echt eens proberen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:43 schreef minilot het volgende:
[..]
Pies met kip, prei en dragon!
http://www.bbc.co.uk/food/recipes/chicken_and_tarragon_pie_93074
Knish! Erg lekker.
http://smittenkitchen.com/blog/2012/03/potato-knish-two-ways/
Gözleme:
http://chopchopnom.com/leek-feta-gozleme/
Pierogi!![]()
http://culinaryorgasm-kar(...)-mascarpone-and.html
Huh?quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:51 schreef uniekhoorn het volgende:
Mijn lief gong vanochtend voor grote beurt van zijn 3 jarig aut en komt terug met een gloednieuwe. (Over paar week geleverd) dus nu op dit moment ben ik ook in onderhandelingen met mijn Peugeot dealer
Geld moet rollen!quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:51 schreef uniekhoorn het volgende:
Mijn lief gong vanochtend voor grote beurt van zijn 3 jarig aut en komt terug met een gloednieuwe. (Over paar week geleverd) dus nu op dit moment ben ik ook in onderhandelingen met mijn Peugeot dealer
Knish is fantastisch! Een tsunami van carbs!quote:Op vrijdag 17 juli 2015 15:49 schreef Myraela het volgende:
[..]
Oeh, die knish moet ik echt eens proberen.![]()
Nu is alle prei al verwerkt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |