Die ga ik ook absoluut nog kijkenquote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:48 schreef minilot het volgende:
En heeft een eigen minserietje gekregen, zag ik net!
Ga ik proberen!!! Later.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:55 schreef minilot het volgende:
Uitleg en recept:
http://leitesculinaria.com/32983/writings-milk-mayonnaise.html
Ja, maar dat kunnen ze blijkbaar nu nog niet doen of zo..quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:55 schreef Isabeau het volgende:
Mijn ouders hebben inmiddels 4 containers naast het huis staan, was dat geen optie bij jullie gemeente? Want al die plastic zakken overal - dan weet je toch bij voorbaat dat zoiets niet werkt voor veel mensen!
Oh ja, slapen![]()
Nou ja, ben je voor nu in elk geval onder de pannen. Wij hebben hier in heet dorp ook van die gratis zakken, maar die breng ik één keer in de week gewoon met de fiets weg.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:53 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo. Afvalprobleem opgelost. Vanaf 1 juli halen ze plastic/verpakkingen/blik apart op en 'mag' dat niet meer in de grijze container. Maar ja, het is het grootste deel van onze afvalberg en waar laat je het dan tussen de ophaaldagen in?? We krijgen er leuke plastic zakken voor maar buiten bewaren is geen optie ivm aanvreten door dieren, in de garage idem en binnen gaat het stinken en ligt het nogal in de weg.. Zo niet handig dus!! Dit is gelukkig wel een tijdelijke situatie, er komen centrale restafvalpunten en dan krijgen we een rolcontainer voor het plastic, maar tot die tijd zitten we er mooi wel mee..
Dus dit ding gekocht voor weinig:
[ afbeelding ]
Bewaren we daar het plastic en zo in. En tzt als de containers omgeruild zijn bewaren we er gewoon het restafval in.
Maar vind het wel een stom gedoehoop dat de gemeente haast gaat maken met de aanleg van die centrale punten zodat het gewoon opgehaald kan worden..
Ja leuk, hier wordt het heel handig opgehaald. Maar waar bewaar je het in de tussentijd?? Dat was het punt nu juist..quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:56 schreef minilot het volgende:
[..]
Nou ja, ben je voor nu in elk geval onder de pannen. Wij hebben hier in heet dorp ook van die gratis zakken, maar die breng ik één keer in de week gewoon met de fiets weg.
Op de eettafel.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:57 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja leuk, hier wordt het heel handig opgehaald. Maar waar bewaar je het in de tussentijd?? Dat was het punt nu juist..
Ja, hier wordt het ook opgehaald. Eens in de zes weken ofzo.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:57 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja leuk, hier wordt het heel handig opgehaald. Maar waar bewaar je het in de tussentijd?? Dat was het punt nu juist..
Als ze het iedere week kwamen halen dan kon het gewoon binnen in de vuilnisbak, maar om de week wordt echt te krap. Dus vandaar de container buiten.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:59 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, hier wordt het ook opgehaald. Eens in de zes weken ofzo.![]()
Maar bij mij past het plastic afval van een week makkelijk in één zo'n zak, en als die vol is ga ik er gewoon zelf mee fietsen (weegt toch niks, al die plastic verpakkingen in een zak) naar de plasticcontainers aan de andere kant van het dorp en als die vol zit naar die van een dorp verderop.
Oh, zo. Snap ik. Maar als ik zou balen van een huis vol afval zou ik me niet gehinderd willen voelen door zo'n principe, zeker aangezien je met plastic natuurlijk niet met iets zwaars hoeft te slepen. Voor mij een kleine moeite vind ik, ook als ik er tien minuten mee op de fiets moet zitten. Maar dat zal voor iedereen anders zijn.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:59 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik heb dat zelf wegbrengen overigens principieel geweigerd.Ik betaal verdorie voor het ophalen van het afval en dan zou ik het gros er van zelf gaan zitten wegbrengen?? Ja dááǵ!
quote:Op dinsdag 14 juli 2015 09:55 schreef minilot het volgende:
Oh! Ik maakte trowuens gisteren voor het eerst ei-loze mayonaise van.. melk! Blijkbaar kun je ijskoude melk opkloppen met olie (met behulp van staafmixer of blender) en dan krijg je een mayonaise-achtige (maar minder zware en meer fluffy) saus waar je heel makkelijk allerlei smaken aan toe kunt voegen. Ik vond het errrrrg lekker. Blijbaar kennen ze het in Portugal al lang en daar heet het maionese de leite. Leuk en makkelijk om te doen, zeer smakelijk en ook handig als je bijvoorbeeld geen rauwe eieren mag of wil! Tip dus.
Uitleg en recept:
http://leitesculinaria.com/32983/writings-milk-mayonnaise.html
[ afbeelding ]
Ik knikkerde het gewoon in de grijze bakquote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:01 schreef minilot het volgende:
[..]
Oh, zo. Snap ik. Maar als ik zou balen van een huis vol afval zou ik me niet gehinderd willen voelen door zo'n principe, zeker aangezien je met plastic natuurlijk niet met iets zwaars hoeft te slepen. Voor mij een kleine moeite vind ik, ook als ik er tien minuten mee op de fiets moet zitten. Maar dat zal voor iedereen anders zijn.
En dat is het ook! Hele lichte structuur, maar wel 'stevig'.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]Het ziet er in elk geval lekker uit.
Duidelijk.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:08 schreef TAV74 het volgende:
Zelf wegbrengen kan, maar dat moet dan wel weer steeds als het ding vol zit en dat gaat geheid vaak niet uitkomen, Punt is dat ik geen zak los buiten of ik de garage wil hebben staan want daar komen weer muizen en andere dieren bij. Die bak is dus bedoeld om afgesloten opslag te hebben
Spannend! Gaaf!quote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:17 schreef Sunnythesun het volgende:
25 augustus eerste dag meelopen op het HBO
ben echt zo enthousiast hier over!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |