Hoe vond D het? Is er wel wat te doen voor 2 van 2, 1 van tweeënhalf en een bijna 6 jarige?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:34 schreef -mandy- het volgende:
Nienoord is leuk! Daar zijn wij gisteren nog geweest. Ik ga hier straks nog proberen een fotocollage ervan te posten.
Hartstikke leuk en overzichtelijk.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:39 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Hoe vond D het? Is er wel wat te doen voor 2 van 2, 1 van tweeënhalf en een bijna 6 jarige?
Ooh dan komt het wel goed, thnx!quote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:44 schreef -mandy- het volgende:
[..]
Hartstikke leuk en overzichtelijk.
Wij zijn er geweest met D (2 jaar), en zijn (half)broer en -zus (6 en 9). De 2 oudste zagen we amper.
Het is vnl openlucht maar ook een stukje overdekt (mini-ballorig).
Nee heeft ze nog niet. Maandag even haar plasje inleveren. Ik had een vermoedde van de week en die werd bevestigd toen ik de kinderen vrijdagmiddag ging ophalen na het werk. Ik hoop dat ze er snel weer af is. Ze word nu veel wakker 's nachts omdat ze dan moet plassen. En 's morgens ontzettend chagerijnig van het weinig slapenquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:53 schreef .Sparkling. het volgende:
Wat sneu Tally.. Beterschapheeft ze al AB? Die slaat hopelijk snel aan, blaasontsteking schijnt echt verschrikkelijk te zijn en dan zo'n ukkie die het heeft..
Waarom ga je niet naar de huisartsenpost? Als je wacht kan het door gaan en nierbekken ontstekung wordenquote:Op zaterdag 18 juli 2015 20:05 schreef Tally het volgende:
[..]
Nee heeft ze nog niet. Maandag even haar plasje inleveren. Ik had een vermoedde van de week en die werd bevestigd toen ik de kinderen vrijdagmiddag ging ophalen na het werk. Ik hoop dat ze er snel weer af is. Ze word nu veel wakker 's nachts omdat ze dan moet plassen. En 's morgens ontzettend chagerijnig van het weinig slapen
Heftig hoor.. Slaat de vakantieverveling nu al toe?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 20:56 schreef Goitske het volgende:
Hier even een rare week.
1e week na de vakantie, gastouder op vakantie dus de jongens 3 middagen naar vrienden van ons. Spock startte om 1 uur smiddags met werken dus dat scheelde al.
Teun heeft 5 avonden lopen spoken dus niet slapen tot half 10, jan dus ook niet dus chagerijnig beiden.
Tot overmaat van alkes werd de hond ziek, at niet meer opeens donderdag. Naar dierenarts urine opvangen en opeens bloederige ontlastingsnel dus ook opgevangen en meegenomen zoals het nu lijkt darmontsteking dus kuur en speciaal dieet. jongens vandaag super dwars en elkaar ook echt lastig vallen, zeer dorn, afpakken
![]()
Om half 7 Teun er in 7 uur lag jan incl verhaaltje etc al gedaan... Het was me mn week wel
Ze hebben nu al 4 weken niet hun normale ritme. Voordeel ik ben tm dinsdag vrij, spock woensdag en donderdag en ik weer vrijdag dus een week om zr in goede ritme en gedrag te krijgen geen afwijkende oppas nodig.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 21:51 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Heftig hoor.. Slaat de vakantieverveling nu al toe?![]()
Arme hond.. ik hoop dat hij gauw opknapt
4 weken joh? Het Noorden heeft toch pas 2 weken vakantie?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:02 schreef Goitske het volgende:
[..]
Ze hebben nu al 4 weken niet hun normale ritme. Voordeel ik ben tm dinsdag vrij, spock woensdag en donderdag en ik weer vrijdag dus een week om zr in goede ritme en gedrag te krijgen geen afwijkende oppas nodig.
Zita gaat iets beter, kuur slaat aan, ze eet weer zelf en is weer meer alert op eten. Slaapt veel en sjokt wat rond maar zit weer beweging in! Ze is 11 dus ook niet de jongste meer.
Maja ze is een echte beagle normaal alles voor het eten!!!
Fijne vakantie!quote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:09 schreef caroro het volgende:
Hopelijk gaat het komende week beter Goitske!! En ook beterschap aan alle zieke kindjes, en ik hoop dat spark haar meisje inmiddels die nare ontlasting kwijt is!!
Wij vertrekken morgenvroeg richting de Franse zon, zal proberen bij te blijven, maar anders tot over een week of 2,5
Wij zijn zelf al 3 weken vrij geweesr en gastouder is nu vrij. Vandaar deze constructiequote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:09 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
4 weken joh? Het Noorden heeft toch pas 2 weken vakantie?
Wel aanklooien met jullie roosters/oppas.. lijkt me heel vervelend!
Fijn dat Zita weer oké is. 11 jaar is al een hele leeftijd, hopelijk mag ze nog een paar jaar bij jullie blijven
Dat eerste idd, ik vind het makkelijker om wat met haar te gaan doen.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:46 schreef Kyara het volgende:
Lief, maar zoveel uitstapjes is ook omdat dat soms makkelijker is dan thuis blijven
Maar een tijdje geleden gaf ik aan dat ik het soms jammer vind dat ik bepaalde dingen (nog) niet met M kan doen als de meiden er bij zijn. Dus ik hoop dat soort dingen wel vaker te kunnen doen.
Nienoord das lang geleden! Wij gingem vroeger met de buurtvereniging er heen!!quote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:23 schreef -mandy- het volgende:
Wat een heftige week Goitske. Hopelijk gaat alles snel beter.
Wij zijn gisteren naar Nienoord geweest in Leek. Echt leuk. De oudste 2 gingen helemaal hun eigen gang, en iedereen heeft met volle teugen genoten. Het zijn iets te veel foto's om te plaatsen hier, ik ga er zo een paar in het fototopic posten.
Ja, precies zo inderdaadquote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:10 schreef Goitske het volgende:
Omen dat piepende zwerende klagende stemmetje ken ik ook en dan bij voorkeur een jengel toon
Ik zeg ook normaal praten zo versta ik je niet maar zoals gisteren werd ik er gek van!quote:Op zaterdag 18 juli 2015 23:45 schreef Omentielvo het volgende:
[..]
Ja, precies zo inderdaad![]()
Hoe reageer jij daarop? Ik zeg nu wel dat ik haar zo niet versta, maar wat ik net al zei. Ik word er soms een beetje gek van.
quote:Op zondag 19 juli 2015 08:37 schreef DJMO het volgende:
*inbreekt* Hoewel ik geen peuters heb op dit moment, lees ik nog steeds meeMijn kleuters doen dat hele zielige praten ook wel. Ook ik geef in eerste instantie aan dat ik het niet versta en ga gewoon door waarmee ik bezig ben, het gebeurt ook wel dat ik op precies dezelfde toon ga vragen wat ze zou bedoelen want dat ik dat dat gehuil niet begrijp. En dan zijn ze zo verbaasd dat ze ineens op normale toon kunnen zeggen wat er nou is
Ik ben daar in groep 3 op schoolreisje geweest. En daarna zwemmen bij 't Nije Hemelriek (dacht ik althans, maar als ik het nu nakijk ligt dat helemaal niet bij elkaar in de buurtquote:Op zaterdag 18 juli 2015 19:20 schreef Poesopstokje het volgende:
DGrote kerel!
Sonnetje; leuke foto's, lekker gezwommen! En ook een zindelijke peuter
Nogmaals; Pure's poesArm ding..
Blijdorp en zo lijkt me enorm gaaf, ben best wel wat jaloers op jullie abo's.
Wij moeten het doen met de kinderboerderij 20km verderop, want wij hebben hier verder niks![]()
Gisteren wel met vrienden afgesproken dat we met z'n drieën en onze vier kinderen naar Leek gaan, Nienoord. Zegt jullie dat iets?
Zo hebben Billy en ik toch een beetje vakantie ook
Wat betreft het bad: J. gaat in het grote bad, en ik ben dan op de bovenverdieping bezig (bedden afhalen, was vouwen), zodat ik m kan horen en met m praat. Hij is nogal luidruchtig in badquote:Op zondag 19 juli 2015 11:14 schreef Spirit82 het volgende:
Mag ik even binnenstormen voor jullie mening? Er zitten me een paar dingen zo dwars en ik vraag me af of ik nu overbezorgd ben, of dat mijn man de gevaren niet ziet.
Mijn man doet isa vaak in bad. Ze zit dan in het babybadje in de badkamer en man gaat dan rustig in onze slaapkamer op bed liggen met zijn telefoon spelen. Ik vind dit gevaarlijk omdat je niet ziet wat er gebeurt. Volgens hem kan er niks gebeuren in een babybadje.
Hij doet ook graag ruwe spelletjes met haar zoals in de lucht gooien of heel hard ronddraaien met haar in zijn armen. Gisteren struikelde hij en hing isa dus aan 1 been een paar cm met haar hoofd boven de grond. Ik kan dan zo boos worden en vind het gewoon onverantwoordelijk. Zij is er de dupe van als er iets gebeurt
Anyways, zijn jullie mannen ook zo en hoe gaan jullie daarmee om? Overdrijf ik?
Ik heb vorig jaar zelf gezien (s was toen nog geen 2 jaar overigens, ik denk iets van 20 maanden) hoe bizar het eruit ziet. We waren in een buitenbad waarbij het water als een strand van 1 cm diep naar steeds dieper loopt. Ik liep achter hem aan, metertje of 2 of 3 achter hem ofzo. Hij struikelde en viel op zijn buik in het ondiepe water , gezicht naar beneden dus. En hij deed NIETS. Helemaal niks. Gewoon blijven liggen, niet spartelen, geen poging tot opstaan. Ik was natuurlijk heel snel bij hem maar het was super akelig en bizar om hem zo te zien. Ineens zie je met eigen ogen waar altijd voor gewaarschuwd wordt: baby's en dreumesen kunnen verdrinken in no time terwijl je het niet eens door hebt, ze spartelen niet zoals in de film en ze staan ook echt niet zomaar op ook al is het water maar 30 cm diep.quote:Op zondag 19 juli 2015 13:12 schreef Spirit82 het volgende:
Ok Thanks allemaalHet is zeker geen desinteresse van mijn man hoor, maar meer even een momentje voor zichzelf pakken en Isa kan gewoon uren in bad zitten als het aan haar ligt. Ik lees gewoon zoveel horror verhalen over kinderen die in kleine bodempjes verdrinken, ook al duurt het maar 1 minuut.
Zonder broekje rondlopen doet al veel inderdaad. Siméon wou niet op de wc poepen in eerste instantie terwijl hij dat eerder wel deed. Van een oom en tante had hij een hele verzameling knuffeldieren gekregen. Elke keer dat hij op de wc poepte kreeg hij zo'n knuffel. En elke keer als hij het in zn onderbroek deed pakten wij weer een knuffel af. Of een speelgoedje, afhankelijk van de situatie. Toen was het zomaar bekeken en echt zindelijk was hij binnen 3 dagen.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:04 schreef Poesopstokje het volgende:
Brrr![]()
Ik durf Billy ook niet mee te nemen naar de zee of zo'n strandje.
Allemaal horrorverhalen, ik wacht wel tot hij z'n zwemdiploma's heeft.
Billy ligt lekker in het campingbedje op mijn slaapkamer te slapen. Vrienden en ik zijn dit weekend bezig geweest om z'n kamertje mooi te maken. Behang scheuren (the horror!) en vandaag gesausd. Het lijkt alweer heel anders. Morgen even afmaken en dan kan hij woensdag weer in z'n eigen bed.
Bij z'n heit heeft hij ook de hele tijd zonder luier gelopen. Alleen met een onderbroekje aan vergat hij om op de pot te zitten, misschien dacht hij wel dat hij een luier omheeft?
Vanaf morgen dus ook met broekje aan oefenen.
Hoera voor Jan!quote:Op zondag 19 juli 2015 21:29 schreef Goitske het volgende:
Hier vandaag ook wat aparts....
Ik verschoonde Jan om te gaan slapen zei hij dat hij even op de wc wilde nou prima daarna luierbroekje aan, in bed gedaan hoort mijn man hem even lopen dus naar zijn kamer zegt hij mijn broek is nat. Heeft hij een poging gedaan luierbroekje, pyjama broekje en boxershortje uit te doen om te gaan plassen!! Misschien maar weer een poging doen voor zindelijkheidstraining (in oktober wordt hij 3)
Eh, ik ga hem geen spullen afpakken..quote:Op zondag 19 juli 2015 21:31 schreef Redster1984 het volgende:
[..]
Zonder broekje rondlopen doet al veel inderdaad. Siméon wou niet op de wc poepen in eerste instantie terwijl hij dat eerder wel deed. Van een oom en tante had hij een hele verzameling knuffeldieren gekregen. Elke keer dat hij op de wc poepte kreeg hij zo'n knuffel. En elke keer als hij het in zn onderbroek deed pakten wij weer een knuffel af. Of een speelgoedje, afhankelijk van de situatie. Toen was het zomaar bekeken en echt zindelijk was hij binnen 3 dagen.
Nou dit idd. Ik vind het ongepast.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:57 schreef mousemicky het volgende:
Redster, straffen gaat echt niet werken als een kind gewoon nog niet 'klaar' is voor zindelijkheid. J. voelt t echt niet altijd aan wanneer hij moet plassen/ poepen en zou dus ook niet snappen waarom hij gestraft wordt voor iets waarhij geen invloed op kan uitoefenen...
Dat klopt ook helemaal. Maar omdat hij eerder ook bijna zindelijk was wilden we toch even extra doorzetten. En een kind van bijna 3 kan je echt wel duidelijk maken dat hij op de wc of zn potje moet poepen en plassen. En ik vind het eerlijk gezegd ook niet echt straffen. T is meer een stimulans voor hem om z'n knuffels weer terug te verdienen waar hij op zo'n moment ook ontzettend trots op was. Iedereen moet hier z'n eigen methode in vinden natuurlijk, maar ik ken genoeg ouders die enorm hebben lopen stressen omdat hun kind bijna 4 was en nog steeds niet zindelijk was. Daarom ben ik ook voorstander om je kind zodra hij kan zitten al regelmatig even op het potje te zetten zodat hij of zij er in ieder geval al gewend aan raakt. En wanneer een kind dan "per ongeluk" een plasje doet op het potje en je applaudisseert hem zowat de hemel in dan is de kans dat het weer gebeurt alleen maar groter.quote:Op zondag 19 juli 2015 22:14 schreef L-E het volgende:
Een kind kan ook prima zindelijk worden zonder dat je hem straft bij een ongelukje. Mijn keus zou het niet zijn, maar dat moet een ieder idd helemaal zelf weten.
Klopt Jan is van 25 oktoberquote:Op zondag 19 juli 2015 21:58 schreef Twinkle20 het volgende:
Goiske ik meen mij te herinneren dat Djenna niet zoveel scheelt met jouw peuter. Djenna is van 27 oktober. We zijn volop bezig met zindelijkheid. Ik heb nu veel tijd omdat ik nu vakantie heb van school (wel gewoon werken). Ik weet alleen niet zo goed wat de volgende stap zou kunnen zijn. Ze loopt in haar blote kont en plast op het potje. Poepen doet ze in de tuin. Of in de luier die ik haar smiddags aan doe als ze naar de gastouder gaat. Als ze alleen een onderbroek aan heeft piest ze daar in.
Dus ik denk dat het volgende doel gaat worden: op het potje poepen en/of op de grote wc plassen.
Ik beloon haar met bumba koekjes en dat weet ze verrekkes
whaha, heerlijk die ouderwetse hardheid. Nog steeds slechte herinneringen als je aan het plassen bent?quote:Op zondag 19 juli 2015 22:16 schreef Skoap het volgende:
Misschien moet ik de methode van mijn oma proberen. Die zette mij op het potje en bond mij vast aan de tafelpoot en ik mocht pas los als ik wat op het potje had gedaan![]()
(mijn moeder lag toen in het ziekenhuis met weeën met 32 weken zwanger. Ik was wel zindelijk voor ik 2 jaar oud was. Ik geloof zelfs met 1.5 jaar al.
+1quote:
Ik vind dat toch wel anders dan bij een kind wat nog bezig is met zindelijk worden speelgoed/knuffels af te gaan pakken bij een ongelukje.quote:Op zondag 19 juli 2015 22:37 schreef Troeta het volgende:
[..]
whaha, heerlijk die ouderwetse hardheid. Nog steeds slechte herinneringen als je aan het plassen bent?
Mex was toen zindelijk, maar poepte af en toe nog wel in zijn broek omdat hij tijdens het spelen niet naar de wc wilde. Toen ben ik ook wel een keer boos geworden en dat hielp wel. Het was niet dat hij niet door had dat hij aan het poepen was.
Die ken ik ja.quote:Op maandag 20 juli 2015 09:04 schreef Spirit82 het volgende:
Oh help mijn kind
"Isa, wat wil je eten?"
"Not!"
"Snot?!"
"Ja! Not lekker, toch?"
Het is wetenschappelijk bewezen dat een kind normaal pas rond zijn 3de lichamelijk klaar is om zindelijk te worden en het dus ook aan te voelen. Toevallig hadden we het op een bbq van het werk over zindelijk worden de kinderarts zat de arts assistenten uit te horen en nam mijn kinderen als voorbeeld. Uitzonderingen daar maar de richtlijn is rond 3 jaar.quote:Op zondag 19 juli 2015 22:11 schreef Redster1984 het volgende:
Nouja men kan het ongepast vinden, maar op een gegeven moment zal het toch echt moeien doordringen tot je kind. Ik heb absoluut geen zin om met een enorme bult stress te zitten als je kind voor zn 4e jaar nog steeds niet zindelijk is. Op deze manier was het zo gepiept. Vroeger waren kinderen vaak voor hun 2e al zindelijk, dus "er niet voor klaar zijn" vind ik zo'n non-argument. Hij was er juist super trots op als hij een hele dag droof was en een mooie sticker mocht uitkiezen. En daarbij is het voor iedereen fijner. Kind geen rode billen meer vanwege luier uitslag en ook op de peuterspeelzaal / kdv maak je het voor iedereen een stuk makkelijker.
Misschien is het medisch gezien geen probleem als je kind met 4 jaar nog steeds niet zindelijk is, maar op scholen wordt het gewoonweg niet geaccepteerd en terecht. Dus als jij er geen problemen mee hebt om elke dag naar school te gaan om je kind weer te verschonen dan lijkt het mij inderdaad geen enkel probleem. Ik vind het alleen wel zielig voor het kind waar daarmee alleen maar een pestobject wordt bij de kleuters.quote:Op maandag 20 juli 2015 13:26 schreef Goitske het volgende:
[..]
Het is wetenschappelijk bewezen dat een kind normaal pas rond zijn 3de lichamelijk klaar is om zindelijk te worden en het dus ook aan te voelen. Toevallig hadden we het op een bbq van het werk over zindelijk worden de kinderarts zat de arts assistenten uit te horen en nam mijn kinderen als voorbeeld. Uitzonderingen daar maar de richtlijn is rond 3 jaar.
De kinderarts gaat ook geen actie ondernemen op ouders die verwezen worden omdat hun kind bijna 4 is en nog niet zindelijk dat is medisch gezien geen probleem namelijk
Nee dat vind ik inderdaad niet zielig. Als wij een hele tijd met hem op de wc waren geweest omdat wij dachten dat hij moest poepen en vervolgens doet hij het nog geen minuut er na in zn broek dan pakten wij een knuffel af die bovenop de kast ging. Hij wist donders goed wat hij er voor moest doen om z'n knuffel weer terug te krijgen, want de volgende keer ging het dan goed. Daarom sta ik er ook volledig achter. Maar ik begrijp ook wel dat dit niet bij ieder kind werkt.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:22 schreef Tally het volgende:
Gelukkig is het afpakken van speelgoed/knuffels niet zielig
Ja hoor want als het een jaartje langer duurt zal hij of zij heel veel feestjes missenquote:Op maandag 20 juli 2015 14:34 schreef Redster1984 het volgende:
[..]
Ik vind het zieliger wanneer een kind niet zindelijk is of bijvoorbeeld 's nachts niet zindelijk is waardoor hij of zij dingen moet missen zoals feestjes, want dat krijg je er uiteindelijk door. En je kind wordt et alleen maar onzekerder van als het weer eens een ongelukje op school heeft gehad.
quote:Op maandag 20 juli 2015 14:35 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja hoor want als het een jaartje langer duurt zal hij of zij heel veel feestjes missen
Beetje kortzichtig hè... ik heb het niet over een jaar of 4 maar bijvoorbeeld bij kinderen van een jaar of 7 die nog steeds regelmatig ongelukjes hebben 's nachts. Maar ook een kind van 4 wat regelmatig overdag ongelukjes heeft zal zich erg onzeker voelen ten opzichte van vriendjes.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:35 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja hoor want als het een jaartje langer duurt zal hij of zij heel veel feestjes missen
Maar ik heb het ook niet over een 7 jarige. Je zit hier in het topic van 2 tot en met 4 jaar. Dat weet je toch? En zoals ik kon lezen ging het over zindelijk worden in deze periode.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:42 schreef Redster1984 het volgende:
[..]
Beetje kortzichtig hè... ik heb het niet over een jaar of 4 maar bijvoorbeeld bij kinderen van een jaar of 7 die nog steeds regelmatig ongelukjes hebben 's nachts. Maar ook een kind van 4 wat regelmatig overdag ongelukjes heeft zal zich erg onzeker voelen ten opzichte van vriendjes.
Dan heb je een erg flexibele school! Ik ken ook genoeg scholen waar een kind gewoon geweigerd wordt. Het is immers niet de taak van de juf of meester om je kind te verschonen. En het is gewoon zo dat kinderen gek tegen andere kinderen aan kijken als er een kind nog niet zindelijk is. Ze kijken al vreemd op als je kind zn eigen potje meeneemt naar school omdat ze de wc eng vinden. Als jou kind daar geen problemen mee heeft zegt meer wat over jou kind. Kennelijk heb je dan een erg zelfverzekerd kind, wat natuurlijk alleen maar mooi is.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:45 schreef Tally het volgende:
[..]
Maar ik heb het ook niet over een 7 jarige. Je zit hier in het topic van 2 tot en met 4 jaar. Dat weet je toch? En zoals ik kon lezen ging het over zindelijk worden in deze periode.
Waarom wordt een kind van 4 onzeker omdat je er teveel druk op legt. Mijn dochtertje heeft in het begin ook regelmatig een ongelukje gehad. Maar die is er echt niet onzekerder van geworden hoor. Juist omdat wij thuis er heel relaxt mee om gaan. Kan gebeuren. Is vervelend. Voor jou. De wasmachine draait toch. En op school maakte ze er ook geen problemen van. Ik heb van tevoren gevraagd hoe we dat moest doen. Of wij zelf naar school moesten om haar om te kleden. Maar dat hoefde niet. Wij hadden een extra onderbroek en broek in de tas zitten. En die deed de juf (of hulpjuf) haar aan als er iets gebeurde.
Anders trek je je kop ff uit de pleepot! Je kunt een kind niet dwingen om zindelijk te worden als t kind daar niet aan toe is... leuk dat deze (in mijn ogen gemene) methode werkt voor jullie kindje maar zat kinderen die er rond 2 jaar nog niet aan toe zijn, en dat de kinderen vroeger tussen 1 en 2 jaar zindelijk waren komt enkel doordat er vaak barbaarse methode werden gebruikt, waaronder zoals hierboven beschreven.quote:Op maandag 20 juli 2015 14:34 schreef Redster1984 het volgende:
[..]
Nee dat vind ik inderdaad niet zielig. Als wij een hele tijd met hem op de wc waren geweest omdat wij dachten dat hij moest poepen en vervolgens doet hij het nog geen minuut er na in zn broek dan pakten wij een knuffel af die bovenop de kast ging. Hij wist donders goed wat hij er voor moest doen om z'n knuffel weer terug te krijgen, want de volgende keer ging het dan goed. Daarom sta ik er ook volledig achter. Maar ik begrijp ook wel dat dit niet bij ieder kind werkt.
Ik vind het zieliger wanneer een kind niet zindelijk is of bijvoorbeeld 's nachts niet zindelijk is waardoor hij of zij dingen moet missen zoals feestjes, want dat krijg je er uiteindelijk door. En je kind wordt et alleen maar onzekerder van als het weer eens een ongelukje op school heeft gehad.
Ben het met je eens, daarnaast kun je zeggen ze werden toen wel zindelijk maar de inzichten ook in het medische gebied maar ook zeker het psychosociale gebied zijn ook zeer verandert dan 20/30 jaar terug. Je kunt een kind niet dwingen zindelijk te worden als ze het seintje niet voelen dan kun je ook niet dwingen het te voelen.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:17 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Anders trek je je kop ff uit de pleepot! Je kunt een kind niet dwingen om zindelijk te worden als t kind daar niet aan toe is... leuk dat deze (in mijn ogen gemene) methode werkt voor jullie kindje maar zat kinderen die er rond 2 jaar nog niet aan toe zijn, en dat de kinderen vroeger tussen 1 en 2 jaar zindelijk waren komt enkel doordat er vaak barbaarse methode werden gebruikt, waaronder zoals hierboven beschreven.
Ik weet (uit mijn eigen werkveld) dat er meer flexibele scholen bestaan waar ze begrip hebben voor t feit dat een kleuter soms een ongelukje heeft dan dat er scholen zijn waar ze dit niet begrijpen...
Helemaal onzindelijk is dan een ander verhaal natuurlijk maar daar is met de ouders vast wel een oplossing voor te vinden.
/weer terug in lurkstand.
De oudste weegt 15 kilo met dr 4 jaar. Omdat ze overal nee tegen zegt en niets proeft.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:31 schreef Loj het volgende:
Eens GM
En ach, er is hier 1 ding heel duidelijk. Die peuter van mij, kiest zijn eigen moment
Oh Tally, dat is wel irritant met koken. Ow wilt op het moment ook niet zoveel eten. Ik laat hem maar en dwing hem niet. Maar ja, wel beetje jammer, hij weegt nog steeds slechts 11 kg.
En als je ze laat "helpen" met koken... de groente wassen oid.. dat wil stom genoeg nog wel eens helpen omdat ze t dan zelf gemaakt hebben...quote:Op maandag 20 juli 2015 15:41 schreef Tally het volgende:
Pannenkoeken kan ik wel doen ja. Die kan ik aankomend weekend dan vast nog eens bakken.
Dan ben ik alleen met de meiden een heel weekend en dan heb ik helemaaaaaaaaaaaaaaaaal geen zin in gepiep
Had al bedacht eens naar de Mac te gaan. Dat word wel gegeten
Maar pasta of worteltjes kan ik in mijn haar smeren
We hadden gister brocolli. De hele week roept ze dat ze brocolli zo lekker vind en gister kreeg ze het. Een uur lang gejank, geschreeuw en gedoe voor 2 kleine stukjes brocolli
Nee helaas werkt dat niet. Dat probeer ik zo vaak mogelijk. Zij de groenten snijden en wassen. Maar dan word er meteen tijdens het klaar maken al gezegd. Wat leuk he Mama dat we dit samen doenquote:Op maandag 20 juli 2015 15:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
En als je ze laat "helpen" met koken... de groente wassen oid.. dat wil stom genoeg nog wel eens helpen omdat ze t dan zelf gemaakt hebben...
Lijkt mij iig erg lastig als ze samen niks willen...
De mijne ging lekker zitten kokhalzen aan tafel. Gewoon omdat te laten zien/horen dat ze het niet lekker vind. Niet dat ze ook maar iets heeft doorgeslikt of ergens op had gekauwdquote:Op maandag 20 juli 2015 15:43 schreef Loj het volgende:
Tnx he! Er staat broccoli hier op het menu vanavond
De oudste heeft pas een hele boek onderzoeken gehad omdat ze een hele boel afgevallen was in een korte periode en echt ziek leek maar ook momenten had dat het heel goed ging. De dokter dacht aan leukemie (mede door andere klachten en kwaaltjes). 5 nachten niet geslapen want toen kregen we de uitslag pas. Maar gelukkig was alles goed.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:53 schreef AwayTL het volgende:
Oh dat eten is dus wel een fase ding?
V at vanaf 1 al slecht wat ik wel goed kon hebben, want vrolijk en energiek ventje. Nu eet hij niks. 3 happen van het binnenste van de boterham, soms wat hapjes appel en eventueel een hapje kipsnitzel. Alleen is hij nu ook redelijk vutloos en boos. Wil niks behalve op de bank hangen en ipad kijken. Maak me daarom nu wel zorgen.
(Heeft laatst bloed moeten prikken en er was niks aan de hand)
Billy is altijd al heel druk en bewegelijk geweest, zit ook geen gram teveel aanquote:Op maandag 20 juli 2015 17:01 schreef AwayTL het volgende:
Zijn hier trouwens wel veel kindjes die best licht zijn of niet. Merk best veel herkenning wat betreft het lage gewicht. Ken verder alleen maar dikkige peuters.
Hoe verklaar je dan dat ze hier allebei verschillend zijn?quote:Op maandag 20 juli 2015 17:06 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Billy is altijd al heel druk en bewegelijk geweest, zit ook geen gram teveel aan![]()
Die dikkige peuters ontstaan vaak door een slecht eetpatroon en luie ouders.
+1 noem ik geen dikkigquote:Op maandag 20 juli 2015 17:07 schreef Goitske het volgende:
[..]
Hoe verklaar je dan dat ze hier allebei verschillend zijn?
Bij Jan is het bouw, hij heeft wel een onderkinnetje en wat bollig hoofd maar wel slanke buik enzo ben ook heel actief altijd met ze en let enorm op het eten wat ze krijgen (dus ook geen snoepje bij de etos helaas krigjt hij het wel bij opa en oma maja dat is in de richting pick your battles dat ik er maar niet meer over begin)quote:Op maandag 20 juli 2015 17:10 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
+1 noem ik geen dikkig![]()
Dat zal de bouw/aanleg wel zijn.
For real?!quote:Op maandag 20 juli 2015 20:25 schreef Kyara het volgende:
Kinderen groeien van groeihormonen, ze hebben nog helemaal niet zoveel nodig. Dus ze leven vooral van lucht en liefde
Maar wat reserves is wel prettig natuurlijk.
Glas melk en een krentenbol per dag is voldoende.quote:Op maandag 20 juli 2015 20:28 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
For real?!
Ik dacht dat dat een grapje was, dat ''lucht en liefde''.
Jeetje, ik wist niet dat ze met zó weinig toekondenquote:Op maandag 20 juli 2015 20:41 schreef laziness het volgende:
[..]
Glas melk en een krentenbol per dag is voldoende.
Gaat er 2 maal per week nog groente en fruit naar binnen komen ze helemaal niks tekort vitaminenwijs ook nog.
Dank je spirit, ik heb gelukkig een dikke huidquote:Op maandag 20 juli 2015 17:24 schreef Spirit82 het volgende:
Overigens vind ik de aanvallen op Redster vervelend om te lezen. Als de aanpak met knuffeltjes voor haar kind werkt, is dat toch prima? Ze dringt het niemand op, maar probeert goedbedoeld advies te geven. Dat het voor veel mensen niet werkt, snap ik prima. Maar ik vind sommigen wel heel erg fel reageren, my 2 cents.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |