Wat Myrr zegt dus. Ik dacht altijd iets te voelen als mijn menstruatie te laat was, maar toen ik eenmaal zwanger was voelde alles andersquote:Op zondag 19 juli 2015 23:31 schreef Myrr het volgende:
Wat hier gemerkt werd, is dat ik het wel vaker heb getwijfeld omdat het vaak uitbleef en ik dingen dacht te voelen… Maar als het dan echt zo ver is, voelt dat zo anders en vallen al die kleine mini symptomen waar je je blind op hebt gestaard helemaal in het niets, helemaal als je gevoelig bent voor hormonen. Dat slaat zo hard in ineens (althans, bij mij was dat zo), daar kan geen aankomende ongesteldheid tegenop. Ook al zat er totaal geen logica in bij mij, wist het gewoon voor 85% zeker, je kent je lichaam. Het enige dat me deed twijfelen was de timing van m'n ei.
Ik ga hier ook niet meer roepen van 'Ja, dat had ik ook!' ik gok zo dat in de veel gevallen je het zelf heel goed aanvoelt, het lichaam past zich direct aan zodra die dooier vast zit, en met wat geduld wijst de test het uit.
Wat voor testen haal je? Ik deed eerst van die dure maar je kunt ze beter bij de Action halen als je ze zo vaak gebruikt. Die werken even goed, ik heb daarmee een paar dagen te vroeg positief getest.quote:Op maandag 20 juli 2015 10:00 schreef Piekie81 het volgende:
Ik probeer juist helemaal niet te letten op symptomen, om een beetje te beschermen tegen mezelf gek maken. Want ook in een cyclus waarin ik echt niet zwanger kan zijn (want geen onveilige knuffelpartijen), voel ik van alles voor ik ongesteld wordt.
Op het moment dat het zo ver is, weet ik het, net als de vorige keren, vast wel weer zeker.
Net als met vroeg testen, daar zou ik mezelf helemaal gek (en straatarm, man, wat kan je daar een hoop euro's mee wegpissen!) mee kunnen maken.
Bizar trouwens, dat er naar schatting zo veel vroege miskramen zijn, tot 90%! Dus als je dan elke keer een goede bevruchting hebt gehad, kan het nog 10 cycli duren voor het een goede zwangerschap kan worden... Daar wordt ik wel een beetje stil van
Knuf voor iedereen die al lang aan het wachten is op een kleintje!
En wat voel ik me gezegend, want wat een lucky bastards zijn wij dan zeg, met tweede en eerste ronde kindjes...
Majo, de mensen die dat zeggen weten ook zeker dat ze zwanger waren. Terugkijkend denk ik ook "ja, t was ook wel heel duidelijk" en bij een eventuele volgende zwangerschap zal het herkenbaarder zijn, omdat je het gevoel dan herkent.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:16 schreef MaJo het volgende:
Myrr mijn moeder heeft ook eens gezegd dat je het vanzelf "voelt" wanneer je zwanger bent en ik ben daar zo benieuwd naar. Alleen voel ik nu soms andere dingen en denk ik "zou dat het dan zijn" en dan is het toch weer loos alarm
@Piekie de meesten hier gebruiken dipsticks van rond 1 euro, dus dat is wel de moeiteDeze bijvoorbeeld: http://www.sensitest.nl/i(...)esten-pakket-3-stuks
Maar dat gevoel ben ik dus zo benieuwd naarquote:Op maandag 20 juli 2015 12:24 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Majo, de mensen die dat zeggen weten ook zeker dat ze zwanger waren. Terugkijkend denk ik ook "ja, t was ook wel heel duidelijk" en bij een eventuele volgende zwangerschap zal het herkenbaarder zijn, omdat je het gevoel dan herkent.
Maar voor de eerste keer? Naar mijn idee heb je dan gewoon die bevestigende 2 streepjes nodig.
De ovulatietesten van de Action vind ik ook fijnquote:Op maandag 20 juli 2015 12:18 schreef ferrari_rood het volgende:
Action testen zijn fijn en gevoelig. Niks opvangen in een potje maar gewoon piesen over die stick.
quote:Op maandag 20 juli 2015 14:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
Maar dat gevoel ben ik dus zo benieuwd naar
[..]
De ovulatietesten van de Action vind ik ook fijn
Gloeiende ik ben weer zo gruwelijk ongesteld![]()
Het doet weer vreselijk pijn en gutst eruit
quote:Op maandag 20 juli 2015 14:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
Gloeiende ik ben weer zo gruwelijk ongesteld![]()
Het doet weer vreselijk pijn en gutst eruit
Hahaha kan... Maar ik ben nét pas klaar met lek zijn. Dus zwangert is onmogelijkquote:Op maandag 20 juli 2015 17:40 schreef Barreltje het volgende:
![]()
![]()
gooit google de deur uit
en is acne niet ook een symptoon??![]()
Zo zie je maar dat het echt niks zegtquote:Op maandag 20 juli 2015 17:39 schreef Hilzillah het volgende:
Dan belicht ik even de andere kant. Ik voelde niks he-le-maal niks. Vanaf 12 weken een flinke bos hout voor de deur en rond de 20 weken wat gepruts in mn buik. Daarvoor niks noppes nada.
En nu ben ik aan mijn tweede jeugd begonnen. Ik lijk wel een krentenbol![]()
Yupquote:Op maandag 20 juli 2015 17:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]aleve feminax had je al geprobeerd toch?
Ken ik niet? Maar naproxen werkt gelukkig aardigquote:
Ik heb vandaag weer tampons, maandverband, naproxen en chocola in huis gehaaldquote:Op maandag 20 juli 2015 18:58 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Hahaha kan... Maar ik ben nét pas klaar met lek zijn. Dus zwangert is onmogelijk![]()
Wat klote Maai!! Hop aan de pijnstillers en chocola dan maar![]()
Ik voel me nog steeds niet zwanger eigenlijk, ik heb geen typische symptomen, niet gehad ook. En dat terwijl ik nu de 27 weken al aantik. Het enige is die buik die steeds dikker wordt, maar mij zwanger "voelen". Nope, totaal niet. Ik heb dan ook geen kwaaltjes / nergens last van.quote:Op maandag 20 juli 2015 12:16 schreef MaJo het volgende:
Myrr mijn moeder heeft ook eens gezegd dat je het vanzelf "voelt" wanneer je zwanger bent en ik ben daar zo benieuwd naar. Alleen voel ik nu soms andere dingen en denk ik "zou dat het dan zijn" en dan is het toch weer loos alarm
@Piekie de meesten hier gebruiken dipsticks van rond 1 euro, dus dat is wel de moeiteDeze bijvoorbeeld: http://www.sensitest.nl/i(...)esten-pakket-3-stuks
hier idem dito.quote:Op maandag 20 juli 2015 21:42 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Ik voel me nog steeds niet zwanger eigenlijk, ik heb geen typische symptomen, niet gehad ook. En dat terwijl ik nu de 27 weken al aantik. Het enige is die buik die steeds dikker wordt, maar mij zwanger "voelen". Nope, totaal niet. Ik heb dan ook geen kwaaltjes / nergens last van.
Dat is wel heel zuur! Helemaal niks zien heb ik eigenlijk niet vaak gehoord.. Is ze al langer zwanger? Soms is het nog te vroeg om al iets te zien op een echo..quote:Op maandag 20 juli 2015 22:02 schreef MaJo het volgende:
Ik hoor net van mijn vriendinnetje die vanavond haar eerste echo had dat ze niks konden vinden, hoe kan dat nou?![]()
![]()
ze is geloof ik acht weken nu. Haar vk snapte er ook niks van. Donderdag gaat ze terug en dan wordt er samen met een gyn naar gekeken.quote:Op maandag 20 juli 2015 22:44 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Dat is wel heel zuur! Helemaal niks zien heb ik eigenlijk niet vaak gehoord.. Is ze al langer zwanger? Soms is het nog te vroeg om al iets te zien op een echo..
Met 8 weken zou je toch wel iets moeten zien denk ik.. In ieder geval een vruchtzakje etc. Het enige dat ik dan nog kan bedenken is een buitenbaarmoederlijke zwangerschap, maar ik hoop heel erg dat ik er dan dik naast zitquote:Op maandag 20 juli 2015 22:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
ze is geloof ik acht weken nu. Haar vk snapte er ook niks van. Donderdag gaat ze terug en dan wordt er samen met een gyn naar gekeken.
quote:Op maandag 20 juli 2015 23:57 schreef klaprooss het volgende:
He getsie Mayo wat stom! Hopelijk zien ze de volgende keer wel wat!
Ik kom onder een steen vandaan. Vorige week had ik een positieve test. Helaas was de test een dag later negatief. Toch de vk gebeld want ik zou dan al 10 weken zwanger zijn. Langs gegaan en helaas niets te zien. Wat is dat ruk zeg. De blijdschap van een positieve test, de onzekerheid van de volgende dag met een negatieve test en met de echo toch teleurgesteld naar huis. Ik kon wel janken.
Dus ik weet het zeker, vals positief bestaat dus echt, rukkers!
Verder duim ik voor streepjes
Nee helaas niet, dat was gebaseerd op de laatste keer seksquote:Op maandag 20 juli 2015 23:59 schreef L-E het volgende:
[..]Stom zeg.
Was die 10 weken gebaseerd op een menstruatie, is dat inmiddels weer op gang gekomen?
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 00:02 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Nee helaas niet, dat was gebaseerd op de laatste keer seks![]()
.
Dus we 'wachten' nog op een menstruatie
Afgelopen nacht wel jaquote:
Ik had dat bij de eerste ook niet. Ook helemaal niet het idee 'het is raak'. Gewoon getest omdat het dag 35 of zo was en ik nog niet ongesteld was geworden. Later bleek dat bij een termijn van 3+5 of zo te zijn (onregelmatige cyclus).quote:Op maandag 20 juli 2015 21:42 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Ik voel me nog steeds niet zwanger eigenlijk, ik heb geen typische symptomen, niet gehad ook. En dat terwijl ik nu de 27 weken al aantik. Het enige is die buik die steeds dikker wordt, maar mij zwanger "voelen". Nope, totaal niet. Ik heb dan ook geen kwaaltjes / nergens last van.
Ah dat is zeker balenquote:Op maandag 20 juli 2015 23:57 schreef klaprooss het volgende:
He getsie Mayo wat stom! Hopelijk zien ze de volgende keer wel wat!
Ik kom onder een steen vandaan. Vorige week had ik een positieve test. Helaas was de test een dag later negatief. Toch de vk gebeld want ik zou dan al 10 weken zwanger zijn. Langs gegaan en helaas niets te zien. Wat is dat ruk zeg. De blijdschap van een positieve test, de onzekerheid van de volgende dag met een negatieve test en met de echo toch teleurgesteld naar huis. Ik kon wel janken.
Dus ik weet het zeker, vals positief bestaat dus echt, rukkers!
Verder duim ik voor streepjes
niet als ze vier weken geleden al positief testte natuurlijkquote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:13 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ah dat is zeker balenWat vreemd dan ook dat je een positieve test had?
Vriendin zit inderdaad nog in onzekerheid tot donderdag. Ik hoop ook echt voor haar dat de termijn verkeerd is! Zou best kunnen want ze had hele korte cycli (24 dagen), dus wie weet was dit stiekem gewoon een langere cyclus.
wel als ze nog voor haar NOD testte zonder dat door te hebbenquote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:17 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
niet als ze vier weken geleden al positief testte natuurlijkwel klote voor dr
En voor jou ook, klap! Vals positief is stom!
Mijn eerste echo was met 6 weken en 6 dagen, en toen was er al hartactiviteit te zien zelfs.. Nu is dat vroeg; maar je hoort toch zeker al wel iets te zien dan eigenlijk...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
wel als ze nog voor haar NOD testte zonder dat door te hebbenze testte inderdaad 4 weken geleden positief. Stel dat ze toen een week voor NOD zat zou ze nu 7 weken zijn. Maar dan hoor je al wel iets te zien lijkt me?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij 7 weken verwacht je idd al behoorlijk wat te zien.:)
Ik moest al vrij vroeg naar de gynaecoloog ivm medische indicatie. Doorgaans doen ze hier inderdaad ook later hoor..quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:36 schreef onomatopee het volgende:
Beetje offtopic, maar wat een vroege echo's maken ze bij jullie, of verschilt dat erg per regio ofzo? Hier in mijn buurt zie ik eigenlijk alleen maar praktijken die het vanaf 12 weken doen, een enkele al bij 10..
Naar in elk geval voor je vriendin Majo
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:29 schreef mignonne het volgende:
Heeft ze wel met een zwangerschapstest getest?Achjee, wel sneu.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij 7 weken verwacht je idd al behoorlijk wat te zien.
Klap, wat rot zeg. Heb je met de arts nog kunnen praten over je menstruatie? Is dit iets wat je maar moet afwachten zolang je bv geeft?"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:29 schreef mignonne het volgende:
Heeft ze wel met een zwangerschapstest getest?No waySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij 7 weken verwacht je idd al behoorlijk wat te zien.Ze heeft een zwangerschapstest gedaan
Is ook niet meer ongesteld geweest sindsdien (dat zou dan wel het geval zijn met een eisprong
) Donderdag dan hoort ze meer
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
quote:Op maandag 20 juli 2015 21:42 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Ik voel me nog steeds niet zwanger eigenlijk, ik heb geen typische symptomen, niet gehad ook. En dat terwijl ik nu de 27 weken al aantik. Het enige is die buik die steeds dikker wordt, maar mij zwanger "voelen". Nope, totaal niet. Ik heb dan ook geen kwaaltjes / nergens last van.
quote:
Boh, dat lijkt me echt heerlijk.quote:Op maandag 20 juli 2015 17:39 schreef Hilzillah het volgende:
Dan belicht ik even de andere kant. Ik voelde niks he-le-maal niks. Vanaf 12 weken een flinke bos hout voor de deur en rond de 20 weken wat gepruts in mn buik. Daarvoor niks noppes nada.
En nu ben ik aan mijn tweede jeugd begonnen. Ik lijk wel een krentenbol![]()
Heb wel eens gelezen (maargoed, je leest wel meer) dat er een keer bij 8 weken niets te zien was en bij de echo erop wel. Maargoed, dat was op de interwebs.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 13:34 schreef MaJo het volgende:
[..]
No wayZe heeft een zwangerschapstest gedaan
Is ook niet meer ongesteld geweest sindsdien (dat zou dan wel het geval zijn met een eisprong
) Donderdag dan hoort ze meer
Nou... deze dame was bepaald niet blij met de zwangerschap dus voor haar was het achteraf een hele opluchtingquote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:50 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Achjee, wel sneu.
Klap, wat rot zeg. Heb je met de arts nog kunnen praten over je menstruatie? Is dit iets wat je maar moet afwachten zolang je bv geeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |