Precies! Het hele jaar door is het meestal keihard werken aan de basisvakken, met wekelijks handarbeid/tekenen/drama/muziek. Maar nu hebben we lekker de tijd om samen naar de speeltuin te gaan, waterspelletjes te doen op het plein, een project (we zijn nu bezig met Vincent van Gogh, ge-wel-dig! Práchtige werkstukken!).quote:Op vrijdag 10 juli 2015 15:34 schreef Troeta het volgende:
Ik vind het juist belangrijk dat er naast leren ruimte is voor leuke activiteiten. Ik snap ook niet echt dat je een laatste schoolweek over slaat, juist lekker sociaal bezig zijn en herinneringen maken is dat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En we nemen de tijd om aandacht te besteden aan terugkijken op het jaar. Wat hebben we zoal geleerd? Wat is je meegevallen, wat viel tegen? Wat was het leukste? Samen de klas poetsen, je eigen laatjes uitsoppen zodat het volgende kind schoon kan beginnen. Etc. Ik kan me voorstellen dat voor structuurbehoeftige kinderen dit lastig is, daarom heb ik in de klas een kalender waarop ze kunnen zien wat we wanneer gaan doen. En indien nodig bespreek ik dingen individueel. Ik vind deze activiteiten stuk voor stuk zeer nuttig en vooral waardevol.Leren kinderen alleen voor een punt?quote:Op vrijdag 10 juli 2015 16:02 schreef Troel het volgende:
Maar dan toets je dus nadat de rapporten al geschreven zijn? Wat doe je dan met die cijfers? Wat voegt dat toe?
Ik laat ze in deze tijd na de rapporten een toets wel eens samen maken en een ander duo mag het nakijken.
Appelsap, wat fijn dat het beter gaat met Damian!
En die Tyler, wat een pechvogel... En wat is hij al grooooot Ingrid! Cute koppie!"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
Het zou moeten van niet, maar het is wel ongeveer de realiteit inmiddelsquote:Op vrijdag 10 juli 2015 19:01 schreef Moonah het volgende:
Leren kinderen alleen voor een punt?
Ik laat ze in deze tijd na de rapporten een toets wel eens samen maken en een ander duo mag het nakijken.
Fietsenrekquote:Op vrijdag 10 juli 2015 22:08 schreef DJMO het volgende:
Ik kreeg net deze foto doorgestuurd
[ afbeelding ]
Jan is aan het wisselen geslagen
het schoot ook door mijn hoofd heenquote:Op vrijdag 10 juli 2015 23:29 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Fietsenrek
wat had ik een hekel aan die term!!
Hulde, mama DJMO!!quote:Op vrijdag 10 juli 2015 23:31 schreef DJMO het volgende:
[..]
het schoot ook door mijn hoofd heen(ik gebruik de term verder niet in zijn bijzijn
)
Hij was toch degene die eerst niet durfde??quote:Op woensdag 15 juli 2015 20:12 schreef Estrys het volgende:
Seb vond dat heel grappig, fietsenrek
He bah in het gips zo de eerste dag van de vakantie. Vervelend zeg.
Goed zo Yaro, lekker zwemmen![]()
Hier ook een trotse moeder, gewoon binnen 10 dagen 2 keer afzwemmen en je A en B diploma halen![]()
[ afbeelding ]
Ja bij de eerste poging afzwemmen voor A werd hij ziek van de spanning en haalde hij het niet.quote:Op woensdag 15 juli 2015 20:24 schreef Troeta het volgende:
[..]
Hij was toch degene die eerst niet durfde??
![]()
![]()
![]()
Hulde aan deze held!!quote:Op woensdag 15 juli 2015 20:26 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja bij de eerste poging afzwemmen voor A werd hij ziek van de spanning en haalde hij het niet.
Vond hij het nu minder spannend?quote:Op woensdag 15 juli 2015 20:12 schreef Estrys het volgende:
Hier ook een trotse moeder, gewoon binnen 10 dagen 2 keer afzwemmen en je A en B diploma halen![]()
[ afbeelding ]
Hij wist het niet tot een uur ervoor. Maar hij had er wel zin in zei hij. Uiteindelijk vond hij het in het begin volgens mij welquote:Op woensdag 15 juli 2015 21:06 schreef Nijna het volgende:
[..]
Vond hij het nu minder spannend?
Straks krijgt hij de smaak nog te pakken.
Wat lekker voor hem (en voor jullie) dat het gelukt is, gaaf!
Echt he, soms raakt het je recht in je moederhart.quote:Op donderdag 16 juli 2015 09:51 schreef Nijna het volgende:
Estrys, wat fijn dat hij het vooral leuk vond! En kijken bij de zwemclub, leuk hoor!
Kinderen kunnen zo niet leuk tegen elkaar doen....
Misschien niet direct heel bewust,maar toch, het is niet leuk om te zien.
Heel herkenbaar. Hier precies zo. Sinds een paar maanden heb ik het gevoel dat het me makkelijker afgaat. Oudste gaat naar groep 5.quote:Op donderdag 16 juli 2015 13:30 schreef livelink het volgende:
Shandaly, ik herken dat gevoel van je eigen schooltijd over moeten doen. Ik heb school altijd vreselijk gevonden. Zowel de basisschool als de middelbare school vond ik echt heel erg. Ik vond het zo erg dat ik vanwege de kinderen weer met scholen in aanraking zou komen. Ik was zo blij dat ik dat voorgoed achter me had gelaten.
Maar mijn kinderen vinden het gewoon leuk op school. Het heeft echt een tijd geduurd voordat ik dat doorhad en begreep dat het helemaal geen kwestie was van mijn eigen schooltijd overdoen. Daardoor kan ik er nu een stuk beter mee omgaan.
's avonds is het ook druk. In Juli en Augustus zijn de Negen pleinen festijn met artiesten en zo. Het zal niet zo druk zijn als overdag maar reken maar dat je nog steeds lang in de rij moet staan om ergens te komen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:13 schreef _NIKKI_ het volgende:
Cathmar wat sneu dat je 5 jarige zo moe is.Gelukkig nog maar een half dagje en dan kan ze 6 weken bijkomen.
Ik gooi hier even en vraag in. Wij zijn voornemens om a.s. zaterdag naar de Efteling te gaan met L. In verband met de zomervakantie is de Efteling zaterdag tot 's avonds 00:00 uur open. Ik heb het idee om daar rond 14:00 uur aan te komen en dan te blijven tot iets van 21:00 uur. Zijn er hier toevallig mensen (misschien mensen die in de buurt wonen) die weten of het 's avonds ook nog ontzettend druk is op zulke avonden of dat het dan juist goed te doen is? Ik weet zelf van Sixflags dat het 's avonds altijd heerlijk rustig was en ben daarom wel benieuwd of het bij de Efteling ook zo is.
Wij hebben in september altijd meteen een studiedag en dat is DE Efteling dag hier.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:42 schreef _NIKKI_ het volgende:
Hmmzzz lastig. Liefst zou ik doordeweeks gaan in september ofzo, maar dan moet L dus naar school. Ik vind het zo zonde als we 5 attracties in kunnen en dan alweer naar huis moeten.Ik geloof dat ik er nog even over ga nadenken.
Dat doet mijn collega ook inderdaad, ze kunnen altijd zo goed als doorlopen. Heerlijk is dat. Wij hebben helaas geen studiedag in sept/okt, dus dat zit er niet in. Ik ga nog maar even goed nadenken over zaterdag.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:48 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Wij hebben in september altijd meteen een studiedag en dat is DE Efteling dag hier.
Dat lange wachten in die zigzag is zo zonde van de tijd.
Bij ons op school zijn er diverse studiedagen zo door het jaar heen en die zijn altijd al begin van het schooljaar bekend.quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:03 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Dat doet mijn collega ook inderdaad, ze kunnen altijd zo goed als doorlopen. Heerlijk is dat. Wij hebben helaas geen studiedag in sept/okt, dus dat zit er niet in. Ik ga nog maar even goed nadenken over zaterdag.
Volgens mij de meeste attracties max 3 personen en ik meen bij de vliegende hollander 2.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 13:19 schreef Troeta het volgende:
Maar een rolstoeler mag toch elke keer maar 1 persoon meenemen?
quote:Op zaterdag 18 juli 2015 22:54 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik heb het er toch op gewaagd vandaag, de Efteling. Alleen wel gezorgd dat we er om 10 uur 's morgens al waren. We hebben een heerlijke dag gehad, prima weer en veel attracties kunnen doen omdat toch iedereen 3!! uur in de rij stond bij de Baron 1898.Alles wat L wilde doen is in ieder geval gelukt. Ze mocht op de centimeter af in Joris en de draak en daar is ze gelijk 2 keer in geweest, mijn kleine stoere.
We hadden gehoopt op een iets rustigere avond zodat L nog een keer in de achtbaan kon, maar het werd eigenlijk alleen maar drukker na 6 uur. Althans dat idee hadden wij, dus we zijn om half 9 naar huis gegaan, want 40 minuten wachten zagen
en ik echt niet meer zitten. Toen ik L vroeg wat ze het leukst vond aan de dag stond op nummer 1 "ijsjes eten" (ze heeft er 3 op vandaag
). Voortaan gaan we dus gewoon maar even 3 ijsjes eten op strand en dan is L tevreden.
Kwamen ze dronken uit de Efteling?quote:Op zondag 19 juli 2015 08:53 schreef Kersjes het volgende:
[..]![]()
Wij hebben ook een supertoffe dag gehad![]()
En ondanks de enorme drukte nog best veel kunnen doen. We zijn tot sluitingstijd gebleven en de kinderen hebben meteen een nieuwe levensles geleerd: "Donken mensen zijn irritant en maken zó veel lawaai!"
En ja, daar waren er best veel van. Zeker op de parkeerplaats en toen de massale uittocht van straalbezopen en schreeuwende fietsers langs ons kwam, hebben ze meteen ook gezien hoe het domino-effect werkt
Die lichtjeshoedjes ook hè.quote:Op zondag 19 juli 2015 09:50 schreef Kersjes het volgende:
Yep.
Het was prachtig weer, er waren overal extra bier-kraampjes waar de halve liters als warme broodjes gingen, de hele avond live entertainment en de speciale DJ Tiësto Aquanura-show...
De stemming was feestelijk hoor, maar groepen volwassenen die toch best los gingen met hun gekochte lichtjes-hoedjes op en rare fratsen uithaalden met hun gewonnen knuffelapen... De jongens keken hun ogen uit, vonden het toch wel gek om te zien. Niet heel shocking verder hoor, al had dat "bier en tieten"-gescandeer best achterwege mogen blijven.
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 09:03 schreef livelink het volgende:
Ik ben inmiddels in de fase dat ik 's ochtends om 07.00 al op ben en dat de kinderen dan nog liggen te slapen. Dat is een fijne fase
Volgens de laatste berichten goed. Zondag is hij (en Kim) weer bij mij en mijn vriend.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:31 schreef appelsap het volgende:
Die doritos klinken viessss.
Ik wil ook een kind dat tot 9 uur slaapt.Die van mij is altijd vroeg wakker als het niet moet. En als hij vroeg op moet dan wil hij z'n bed niet uit.
![]()
Wat schattig Mignonne dat ze de tafel dekt. En dat is nog eens een groeispurt.
D is uit het gips! Goed begin van de vakantie dus.![]()
Hoe is het met de zoon van Ingrid?
Gek is dat he. Wij zitten nu op dag 3.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:22 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Volgens de laatste berichten goed. Zondag is hij (en Kim) weer bij mij en mijn vriend.
Dan zijn de laatste 3 weken van de zomervakantie aangebroken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:31 schreef As1981 het volgende:
Zo wij zijn weer terug van vakantie. Mijn waterrat vond het heerlijk. Even in de spoiler een spam.Waar zijn jullie geweest?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
Heerlijk zeg.quote:
Snap ik!!!quote:Op zondag 26 juli 2015 17:44 schreef As1981 het volgende:
Huis aan het strand klinkt ook heerlijk. En dan ook nog 3 weken. Genieten!!!! Hopelijk zit het weer een beetje mee.
Ik wilde nu gegarandeerd zon, vorig jaar hadden we 2 weken regen in Nederland.
Wij hadden huis in umbrie, italie. Aan de grens met lazio. Gegarandeerd zon en rust. Heerlijk.quote:Op zondag 26 juli 2015 17:44 schreef As1981 het volgende:
Huis aan het strand klinkt ook heerlijk. En dan ook nog 3 weken. Genieten!!!! Hopelijk zit het weer een beetje mee.
Ik wilde nu gegarandeerd zon, vorig jaar hadden we 2 weken regen in Nederland.
thanks.quote:Op zondag 26 juli 2015 19:05 schreef Vicky het volgende:
Lekker vooruitzicht Cathmar!
Tico, jouw foto's en die van B van de omgeving waren prachtig!
Wij gaan bijna naar Turkije
Is dat in de herfstvakantie geen optie dan?quote:Op zondag 26 juli 2015 19:12 schreef miss_sly het volgende:
Wij waren een week op een camping bij Annecy en een week op onze favoriete camping in de Dordogne. En hoe saai en burgerlijk het ook klinkt, we hadden het daar echt zo vreselijk naar ons zin die tweede week, dat we eigenlijk al min of meer besloten hebben dat we volgend jaar gewoon weer twee weken naar de Dordogne gaan. We zijn er alle drie heel erg graag en er is nog genoeg te doen en te zien om ons niet te hoeven vervelen.
Maar ik zou vreselijk graag nog eens een weekje naar Turklije of zo
O, echt? Kan het me niet voorstellen, zo'n resort is toch best prijzig, dacht ik.quote:Op zondag 26 juli 2015 19:50 schreef As1981 het volgende:
[..]
Is dat in de herfstvakantie geen optie dan?
Door jou verjalen wilde wij eerst ook naar (een of jullie) camping. Maar dat kwam nog best duur. Dit was beter te betalen.
ik heb ook gekeken naar frankrijk of Italië met de auto maar dan ben ik uiteindelijk veel meer kwijt.quote:Op zondag 26 juli 2015 19:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, echt? Kan het me niet voorstellen, zo'n resort is toch best prijzig, dacht ik.
We zijn aan het sparen met mijn ouders en zus om in de meivakantie naar Disneyland te gaan, dus dat is leuk. En we willen een paar weekendjes plannen, Parijs, Centerparcs, zoiets. Ik vond het maar lang van juli tot juli met alleen een paar dagen Kopenhagen.
daarom ben ik zo blij met onze vouwwagen, we zitten vanaf volgende week twee weken in Bretagne voor nog geen 500 euro.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:00 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik heb ook gekeken naar frankrijk of Italië met de auto maar dan ben ik uiteindelijk veel meer kwijt.
2w caravan is zo'n 1500 euro. Dan tol, benzine, eten..
Eten moet je thuis ook.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:00 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik heb ook gekeken naar frankrijk of Italië met de auto maar dan ben ik uiteindelijk veel meer kwijt.
2w caravan is zo'n 1500 euro. Dan tol, benzine, eten..
Iets huren is altijd duur in het hoogseizoen.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:00 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik heb ook gekeken naar frankrijk of Italië met de auto maar dan ben ik uiteindelijk veel meer kwijt.
2w caravan is zo'n 1500 euro. Dan tol, benzine, eten..
Zeker waar. Wij hebben nu geen excursie gedaan. Te warm. Het zou ook nooit mijn hoofd vakantie zijn.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:27 schreef laziness het volgende:
[..]
Iets huren is altijd duur in het hoogseizoen.
Daarom is een eigen kampeermiddel ideaal maar ik snap dat niet iedereen dat ziet zitten
Maar het is maar net wat je zoekt.
Je moet altijd eten op vakantie. Maar jullie gaan all inclusive begrijp ik hier uit?
Elke avond op dezelfde plek eten is een concept dat ook niet iedereen ziet zitten. En daar betaal je ook extra voor natuurlijk.
Zelf koken op de camping hoeft niet duurder te zijn.
Wij zijn mensen die graag de omgeving zien en daarom erg blij zijn de auto bij ons te hebben.
Kusadasi ben ik ook ooit eens geweest. Best leuke excursies zijn daar te maken maar die tikken ook aan en dan moet je verplicht langs van die keramiek bakkerijen en zo
Ik kom zelf nooit goedkoper uit met vliegreizen maar het is echt maar net hoe je een vakantie in richt welke kant het muntje opvalt denk ik.
Het valt in het net met onze usa vakantiequote:Op zondag 26 juli 2015 20:33 schreef laziness het volgende:
De huurprijzen zijn in het hoogseizoen ook belachelijk maar ik vind 5000 voor twee weken turkije ook wel veel geld eigenlijk
Waar gaan jullie cultuur snuiven As?
ik ben geen 5000 kwijt.. veeel minderquote:Op zondag 26 juli 2015 20:33 schreef laziness het volgende:
De huurprijzen zijn in het hoogseizoen ook belachelijk maar ik vind 5000 voor twee weken turkije ook wel veel geld eigenlijk
Waar gaan jullie cultuur snuiven As?
Dat wil ik geloven dat de USA duurder is maar dat doen de meesten dan ook niet elk jaarquote:Op zondag 26 juli 2015 20:36 schreef As1981 het volgende:
[..]
Het valt in het net met onze usa vakantie![]()
En mijn moeder was mee, die betaald dan de helft dus gunstiger voor ons![]()
In oktober gaan we cruisen vanaf venetie, naar griekenland en kroatie <3
Maar heel aso eerst nog naar bulgarije in september maar dat is een moetje. Mijn broer gaat trouwen.
Bizar he wat je dan kwijt bent. Mijn ouders betalen nu de tickets en wij het hotel. Maar omdat je ineens aan dagen geboden bent zijn de tickets een stuk duurder. En omdat school net begonnen is en Yaro dan 5 jaar is, wilde ik ook niet dat hij te veel mist.quote:Op zondag 26 juli 2015 20:45 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat wil ik geloven dat de USA duurder is maar dat doen de meesten dan ook niet elk jaar
Een deel gesponsord krijgt scheelt wel een hoop natuurlijk
Cruise klinkt tof!
Wij zijn een paar weken geleden voor een bruiloft naar Spanje geweest.
Het bruidspaar betaalde de overnachtingen maar met 3 tickets en autohuur en benzine waren we voor 3 dagen bijna 1000 euro kwijt en dat vind ik eigenlijk echt belachelijk. Maar ja ook een moetje want manlief was getuige.
Vakantiehuis of apartement?quote:Op zondag 26 juli 2015 21:04 schreef Cathmar het volgende:
Ik zou misschien helemaal om zijn als we een keer all in gingen, maar wij krijgen gewoon de kriebels bij die resorts. Misschien moeten we het eens een keer doen in het voorjaar... Maar eerlijk gezegd zie ik het er niet van komen.
Onze auto kost stilstaand net zoveel als rijdend. En 6 tickets en minimaal twee kamers... Het wordt snel echt onbetaalbaar. En we hebben geen sponsors.
Gelukkig kun je alle kanten op met vakanties. Voor ieder wat Wils.
Londen en Parijs zijn wij nu de afgelopen jaren geweest met de oudste meiden. Super goed bevallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |