Die heeft vandaag met zijn hele ploeg echt geen vrienden gemaakt, wat een walgelijke zooi weerquote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef Wombcat het volgende:
Volgens mij staat Froome wel stijf van de stress, paar keer geïrriteerd reageren tegen degene die naast 'm rijdt.
Als ze dat alledrie doen, dan slaat Froome idd helemaal doorquote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als Contador, Nibali en Quintana wat slim zijn, dan zetten ze een ploegmaat in de buurt van Froome om te irriteren, die staat zo hevig dat ze hem misschien wel een DSQ kunnen aannaaien.
Kan me er wel wat bij voorstellen.. Froome slingert zo dat je er niet bij in het wiel wil, dan ga je er voorbij maar ben je zelf ook niet beter, tja.quote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef Sked het volgende:
[..]
Die heeft vandaag met zijn hele ploeg echt geen vrienden gemaakt, wat een walgelijke zooi weer
Dan hebben ze gecorrigeerd, stonden net buiten de 60, 3 keer dubbel checked.quote:Op maandag 6 juli 2015 17:50 schreef Blik het volgende:
[..]
Anders kijk je gewoon even bij de etappe-uitslag...
En voor de gele trui staan ze 62 en 65
Geesink en Mollema?quote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Als er voor je wordt gevallen en je geen kant op kan heb je pech.
Hij beukte zich vandaag gewoon letterlijk naar voren, dat rijden na de neutralisatie, het verdient de schoonheidsprijs nietquote:Op maandag 6 juli 2015 17:52 schreef VASND het volgende:
[..]
Kan me er wel wat bij voorstellen.. Froome slingert zo dat je er niet bij in het wiel wil, dan ga je er voorbij maar ben je zelf ook niet beter, tja.
Ik zou dat echt een mooie rol vinden, lekker zuigen, trollen en stierlijk vervelend zijnquote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als Contador, Nibali en Quintana wat slim zijn, dan zetten ze een ploegmaat in de buurt van Froome om te irriteren, die staat zo hevig dat ze hem misschien wel een DSQ kunnen aannaaien.
quote:Op maandag 6 juli 2015 17:53 schreef ledlamp het volgende:
Hopelijk mept een toeschouwer froome van zn fiets af
Blazen is voldoendequote:Op maandag 6 juli 2015 17:53 schreef ledlamp het volgende:
Hopelijk mept een toeschouwer froome van zn fiets af
Bij de renners waarvan ik al interviews hoorde, stoorden de meesten zich aan de neutralisatie, hoegenaamd niet aan het gedrag van Sky.quote:Op maandag 6 juli 2015 17:52 schreef Sked het volgende:
[..]
Hij beukte zich vandaag gewoon letterlijk naar voren, dat rijden na de neutralisatie, het verdient de schoonheidsprijs niet
Sean Avery op de fietsquote:Op maandag 6 juli 2015 17:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik zou dat echt een mooie rol vinden, lekker zuigen, trollen en stierlijk vervelend zijn
Die etappe-uitslag stond al zeker 10 minuten zo onlinequote:Op maandag 6 juli 2015 17:52 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dan hebben ze gecorrigeerd, stonden net buiten de 60, 3 keer dubbel checked.
Als de neutralisatie voorbij is dan is het toch gewoon weer 100% koers? Dat betekend anders gewoon dat ze te vroeg de neutralisatie hebben gestopt.quote:Op maandag 6 juli 2015 17:52 schreef Sked het volgende:
[..]
Hij beukte zich vandaag gewoon letterlijk naar voren, dat rijden na de neutralisatie, het verdient de schoonheidsprijs niet
quote:Op maandag 6 juli 2015 17:51 schreef Wombcat het volgende:
Volgens mij staat Froome wel stijf van dope
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |