Dit jaquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:03 schreef Yaku het volgende:
[..]
Zo'n tweedhands Audi TT kost een scheet en drie knikkers.
Ze schelen meer dan 20 jaar.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:01 schreef Leandra het volgende:
Is zij trouwens zo oud als Nico z'n moeder of heeft Nico gewoon een babyface?
2003..... Staat als geëxporteerd geregistreerd bij de RDW, dus ze zullen daar nog wel zijn.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 21:46 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja, ze reden een redelijk jonge Audi.
Al zegt dat niet alles.
Ligt aan de leeftijd hé.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:03 schreef Yaku het volgende:
[..]
Zo'n tweedhands Audi TT kost een scheet en drie knikkers.
Ah vandaar.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ze schelen meer dan 20 jaar.
Hij is zo oud als haar zoon geloof ik.
Laatste tenaamstelling was in 2012, toen was dat ding ook al 9 jaar oud, daarbij is het een enorme kappersauto, dus echt jaloers zijn hoeft nietquote:
Die waren ook vrienden tochquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ze schelen meer dan 20 jaar.
Hij is zo oud als haar zoon geloof ik.
Dat.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:00 schreef Yaku het volgende:
De Spaanse Costa's zijn trouwens echt fokking lelijk.
Hij kleedt zich daarnaast ook nogal gayquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Laatste tenaamstelling was in 2012, toen was dat ding ook al 9 jaar oud, daarbij is het een enorme kappersauto, dus echt jaloers zijn hoeft niet
En dan wel betalen voor de goodwill.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:06 schreef raptorix het volgende:
Ook goed idee om tent te kopen als je geen idee hebt of er loop in zit.
25K ook nog, ik kocht bijna tent op Keizersgracht, ook 25K toen ik ging onderhandelen ging het van 25, naar 15 naar 5, naar 0, toen wist ik het welquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:06 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
En dan wel betalen voor de goodwill.
Echt he? Ik weet niet waarom mensen hier in vredesnaam naar toe gaan. Zeker die Engelsen.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:08 schreef Lavenderr het volgende:
Het is ook helemaal geen aantrekkelijk boulevardje. Beetje armoedig.
Ik snap daar ook geen reet vanquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:09 schreef Yaku het volgende:
[..]
Echt he? Ik weet niet waarom mensen hier in vredesnaam naar toe gaan. Zeker die Engelsen.
nou iddquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:09 schreef Leandra het volgende:
Dan komen ze ineens allemaal tegelijk, goh.... je verwacht het niet rond etenstijd hè.
En dan zit er 8 manquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:09 schreef Leandra het volgende:
Dan komen ze ineens allemaal tegelijk, goh.... je verwacht het niet rond etenstijd hè.
Je weet wel dat er ongeveer 40000 Subways zijn?quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat een smerige toko is die Subway zeg. 1 keer goed ziek van geweest.
tis iig beter dan die smurrie vd Macquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat een smerige toko is die Subway zeg. 1 keer goed ziek van geweest.
Ik vind de Subway ook goorquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:15 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
tis iig beter dan die smurrie vd Mac
Ik heb nog nooit slechte ervaringen gehad bij de Subway
Geen Simit Sarayi in je buurt hebbenquote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:15 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
tis iig beter dan die smurrie vd Mac
Ik heb nog nooit slechte ervaringen gehad bij de Subway
Ja uiteraard.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 22:15 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Je weet wel dat er ongeveer 40000 Subways zijn?
`quote:Op zondag 26 juli 2015 00:58 schreef vronie het volgende:
Het gaat goed met Silvia en Nico zo te zien.
http://www.avrotros.nl/ik(...)-met-sylvia-en-nico/
bronquote:Paul de Leeuw trapt BN’er-serie Ik Vertrek af
Paul de Leeuw is de eerste bekende Nederlander die centraal staat in de nieuwe tv-reeks 10 Jaar Ik Vertrek. Komende zaterdag, 1 augustus, voorziet de tv-ster zijn favoriete aflevering van commentaar. Dat heeft de AvroTros laten weten. Ik Vertrek bestaat tien jaar en dat wordt gevierd met een tiendelige serie waarin BN’ers terugblikken op het programma. De Leeuw mag als groot fan de aftrap verzorgen. Hij kijkt het programma naar eigen zeggen altijd tijdens zijn cardiotraining.
Het verhaal over Erica en Martien die met hun dochters naar Frankrijk vertrokken, is De Leeuw vooral bijgebleven. In het gehucht Thénioux kochten zij een even reusachtig als vervallen kasteel. Niet alleen de onmogelijke uitdaging die het echtpaar aanging, maakte indruk; vooral de geaardheid van Martien was het gesprek van de dag.
In de andere aflevering delen Chantal Janzen, Richard Groenendijk, Tineke Schouten, Coen en Sander, Marga van Praag, Bert Visscher, Veldhuis & Kemper, Joop Braakhekke en Jeroen van der Boom hun meest memorabele uitzending met de kijker.
10 Jaar Ik Vertrek is zaterdag om 20.30 uur te zien op NPO 1.
Absurd. Volgens mij ook vrijwel geen eigen geld. Die idioten vinden het ook raar dat in een dorpje in the middle of nowhere een willekeurig gemeenteambtenaar geen Duits (wat ze zelf amper spreken) of engels spreken. Het is ook niet gezond hoe close dat gezin isquote:Op zondag 26 juli 2015 13:34 schreef apl.de.flap het volgende:
En de nog wereldvreemdere familie Hoek! Die geld lenen van hun zoons om hun veel te dure bouwval te bekostigen http://www.avrotros.nl/site/gemist/item/TROS_1141348/ik-vertrek/
zoooooo homoquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:34 schreef Badr_Harry het volgende:
Deze man is echt heel erg gay en nee ik heb het niet over Paul de Leeuw
Overduidelijk hahaquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:34 schreef Badr_Harry het volgende:
Deze man is echt heel erg gay en nee ik heb het niet over Paul de Leeuw
Niet te zuinig inderdaadquote:
Haha ik had bijna het zelfde in Parijs, toen wilde een maat ook tartare bestellen totdat er in gebrekkig Engels uitgelegd werd dat het niet gebakken werd.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:39 schreef Wave103 het volgende:
Steak tartare terugsturen omdat het te rauw isEn vragen of het ei ook even gebakken mag worden
Ik moest hieraan denken, rauwe steak tartare:quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:39 schreef Wave103 het volgende:
Steak tartare terugsturen omdat het te rauw isEn vragen of het ei ook even gebakken mag worden
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
André en Hanka in Kreta niet gezien?
Ja oke, die is ook briljant!quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
André en Hanka in Kreta niet gezien?
Link? Men refereert vaak naar deze aflevering maar ik heb hem nog nooit gezienquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
André en Hanka in Kreta niet gezien?
Met die begroting op een memootjequote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
André en Hanka in Kreta niet gezien?
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:54 schreef Negentiendertig het volgende:
Maar is deze man nou echt de vader van die kinderen en de man van die Erica?
Haalt het nog niet bij de familie Grünewald. Beste aflevering allertijden.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:50 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
André en Hanka in Kreta niet gezien?
Link werkt helaas niet.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:53 schreef Badr_Harry het volgende:
[..]
Link? Men refereert vaak naar deze aflevering maar ik heb hem nog nooit gezien
Voor elke dag dat de kastdeur van Martien dicht blijft krijgen ze 10 euro, dat telt wel op!quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:53 schreef AnneX het volgende:
Waarvan hebben Erica en Martien het kasteel betaald ?
( eerste 20 minuten gemist)
Hij is homo, zij is lesbisch...quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 21:00 schreef Genesisfan het volgende:
Hebben jullie ook het idee dat die vrouw lesbisch is?
Die man heeft jarenlang z'n kont verkocht achter het stationquote:Op zaterdag 1 augustus 2015 20:53 schreef AnneX het volgende:
Waarvan hebben Erica en Martien het kasteel betaald ?
( eerste 20 minuten gemist)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |