Donuts frituur je. En dat willen we eigenlijk niet in het pand. Maar ik zou een moord doen voor verse donuts zoals je die in de VS kunt krijgen. Shipley's Doughnuts.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 18:49 schreef Unites het volgende:
Is het trouwens niet leuk om je naast dit toch wel unieke product (in vergelijking met de gemiddelde bakkerij/supermarkt/etc), ook te gaan richten op nog een ander product om er bij te verkopen.![]()
Volgens mij las ik ergens in [CUL] dat er bijna geen goede 'donuts' te vinden zijn in Nederland. Dat vond ik zelf wel een interessant product en dat is denk ik ook iets wat erg aantrekkelijk is, vooral voor de kinderen/jeugd van deze tijd. Een kwalitatief goede donut met leuke versiersels trekt sowieso die 'hipsterkinderen' aan, denk ik dan![]()
Kun je zelfs nog kinderfeestjes en workshops 'donuts maken en versieren' gaan geven
Zo'n 60 broden verkocht.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 18:46 schreef Unites het volgende:
[..]
Pfoe, zware dagen, zo lang...
Hoe is de verkoop gegaan?
Verkoop je ook soep?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 14:48 schreef Isegrim het volgende:
Niemand koopt onze overheerlijke soep!Ik ga vanavond niet nóg een keer broccolisoep eten!
quote:Op zaterdag 27 juni 2015 18:55 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Donuts frituur je. En dat willen we eigenlijk niet in het pand. Maar ik zou een moord doen voor verse donuts zoals je die in de VS kunt krijgen. Shipley's Doughnuts.
Inderdaadquote:Op zaterdag 27 juni 2015 18:59 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Verkoop je ook soep?![]()
In tegenstelling tot wat hierboven gezegd wordt is het ALTIJD tijd voor soepVanmiddag nog een kom naar binnen gewerkt.
Idd!quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:15 schreef Isegrim het volgende:
Ik ben zelf eigenlijk helemaal niet zo soeperig. Maar het past leuk bij brood!
Dat!quote:Op zaterdag 27 juni 2015 19:26 schreef Unites het volgende:
[..]
Idd!
Geroosterd brood met soep *kwijl*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 27 juni 2015 20:21 schreef Isegrim het volgende:
Sja.. dat zal nog wel vaker gebeuren zo iets helaas..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het aanvullend assortiment willen we beperkt met bederfelijke waar doen; we gebruiken onze koelkast voor het deeg en die is relatief warm daardoor (5 a 10 graden). Droge worst, jam (mannen van jam), honing, melen en bloem, en een nougatboer tegen gekomen die we graag willen hebben. Allemaal dingen die niet op een dagje meer of minder komen en die niet koud hoevenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 22:47 schreef ASSpirine het volgende:
Zou mss leuk zijn om goede boter te verkopen in de winkel. Past perfect bij een lekkere brood
-> http://www.guernsey-butter.com/quote:Op zaterdag 27 juni 2015 22:47 schreef ASSpirine het volgende:
Zou mss leuk zijn om goede boter te verkopen in de winkel. Past perfect bij een lekkere brood
quote:Op zaterdag 27 juni 2015 22:55 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
das best redelijk toch voor een tentje dat alleen brood verkoopt. Hopelijk blijft het lekker doorlopen zo. Gun het jullie wel in ieder geval. Zodra ik op een openingsdag in Rotterdam ben dan kom ik een brood scoren wil namelijk wel eens proeven ;-)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 28 september 2012 20:00 schreef roos85 het volgende:
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
We hadden geen verwachting.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:03 schreef komrad het volgende:
wat was jullie verwachting van het eerste weekend? en heeft het daar een beetje aan voldaan?
Heb je die in ieder geval overtroffen.quote:
Je kunt hierheen: http://www.deterp.nu/ (let niet op de sitequote:Op zondag 28 juni 2015 09:21 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Heb je die in ieder geval overtroffen.
Beetje dubbel op deze manier. Vind het echt geweldig wat jullie doen, alleen jammer dat Groningen Rotterdam vv zo ver is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |