SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
Trystane wordt in een cel gegooid denk ik zo.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:17 schreef Isabeau het volgende:
Ik vraag me ineens af hoe het nu gaat verlopen voor TrystaneDie arme jongen is zijn jonge bruid kwijt en tegelijkertijd in handen van de mensen die nu woest op de mensen in Dorne zijn. Het zou me niet verbazen als Doran Martell zijn schoonzus Ellaria nu laat executeren oid.
Hij wordt uitgehuwelijkt aan Tommen. Dat is toch een hommotjequote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Trystane wordt in een cel gegooid denk ik zo.
Wat moeten ze verder met hem? Hij gaat nu met niemand trouwen
Maar hij heeft eigenlijk ook helemaal niets gedaanquote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
Trystane wordt in een cel gegooid denk ik zo.
Wat moeten ze verder met hem? Hij gaat nu met niemand trouwen
Ligt er aan of de cunt de macht terug krijgt.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:17 schreef Isabeau het volgende:
Ik vraag me ineens af hoe het nu gaat verlopen voor TrystaneDie arme jongen is zijn jonge bruid kwijt en tegelijkertijd in handen van de mensen die nu woest op de mensen in Dorne zijn. Het zou me niet verbazen als Doran Martell zijn schoonzus Ellaria nu laat executeren oid.
Correct.quote:
Ook die sippe sandsnakes moeten heftig in brand vliegen, ze vechten als een stel fatjes, spelen wat met gif, zijn dwars en moeilijk aan het gillen als een stel jankende vloerkinderen in een supermarkt omdat er dingen volledig volgens de regels gebeuren die ze niet kunnen behappen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar hij heeft eigenlijk ook helemaal niets gedaanLekker zo'n tante die je zwaar in de problemen brengt en je geliefde vermoordt vanwege een wraakactie voor een 'eerlijk gevecht'
de laatste der baratheons is no morequote:
Ik denk dat Stannis nog wel leeft.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 01:21 schreef Slayage het volgende:
[..]
de laatste der baratheons is no more
Trystane gaat naar KL om Oberyn te vervangen, dat zal niet veranderen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Trystane wordt in een cel gegooid denk ik zo.
Wat moeten ze verder met hem? Hij gaat nu met niemand trouwen
Ik ook. En Stannis is nog steeds liev. Dat Shireen op de brandstapel ging kwam enkel door zijn volledige indoctrinatie van Caricequote:Op zaterdag 20 juni 2015 01:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik denk dat Stannis nog wel leeft.
Ze gaan naar Mereen en Trystane probeert met Dany te trouwen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:17 schreef Isabeau het volgende:
Ik vraag me ineens af hoe het nu gaat verlopen voor TrystaneDie arme jongen is zijn jonge bruid kwijt en tegelijkertijd in handen van de mensen die nu woest op de mensen in Dorne zijn. Het zou me niet verbazen als Doran Martell zijn schoonzus Ellaria nu laat executeren oid.
Vast iemand die je necrofiele kant naar boven haalt.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 14:42 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Over serieus nemen gesproken, weet je wie ik wel eens serieus zou willen nemen?
quote:
Echt, als ik nog zou gaan kijken dan zou ik echt nooit op zo'n topic als dit klikkenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:13 schreef Happel het volgende:
Bingewatching season 5 is commencing in 3, 2, 1...
En dan krijgt hij gezeik ermee terwijl hij ook aan het rouwen is.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar hij heeft eigenlijk ook helemaal niets gedaanLekker zo'n tante die je zwaar in de problemen brengt en je geliefde vermoordt vanwege een wraakactie voor een 'eerlijk gevecht'
Of een Hodor die per ongeluk op Tyrion gaat zitten.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Echt, als ik nog zou gaan kijken dan zou ik echt nooit op zo'n topic als dit klikkenVoor je het weet zie je plaatjes van de overleden mensen langskomen en zo. Dat Stannis bijv Brienne snel door het hart stak had niemand verwacht. Of Cersei die al naakt lopend verkeerd door een steen wordt geraakt en dood neer valt. Ramsay die wordt geroosterd door een draak met Dany op haar rug, die vervolgens Sansa redt! Allemaal heel spannend.
Ik ben ook bewust niet op facebook gegaan en dat was maar goed ook, zag een uurtje na we hadden gekeken al iemand die zo nodig moest roepen wie er dood waren. Zo flauw.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:23 schreef ToT het volgende:
Of een Hodor die per ongeluk op Tyrion gaat zitten.
Maar voor de finale ben ik ook bwust niet op FOK! gekomen voordat ik 'm gezien had, om te voorkomen dat ik misschien een spoiler in de TT zou zien.
ik haal hem uit mijn AT en pas als ik weer bij ben ga ik lezen, dan ook geen last van TT spoilers oid.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:33 schreef ToT het volgende:
Ja ik heb al een paar keer per ongeluk dit topic geopend nadat er net een nieuwe aflevering uitgezonden was. Dan weet je gewoon niet hoe snel je het weer moet afsluiten!
Ook een goed idee!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:37 schreef Re het volgende:
[..]
ik haal hem uit mijn AT en pas als ik weer bij ben ga ik lezen, dan ook geen last van TT spoilers oid.
Nou en? Al dat trieste gezeik altijd om spoilers.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:38 schreef Re het volgende:
maar dan heb je weer van die mongolen die iets op facebook zetten of degelijks
Heb soms wel eens de fout gemaakt om naar Reddit of 9gag te gaan op maandag... Dat gaat ook altijd fout.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 14:38 schreef Re het volgende:
maar dan heb je weer van die mongolen die iets op facebook zetten of degelijks
Dat was mijn gedachte ook, maar zoals iemand hier al zei (en na die scenes opnieuw gezien te hebben), lijkt het er toch op dat ze gewoon een ongelooflijke prutser is die dingen totaal verkeerd geïnterpreteerd heeft.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Er blijven maar weinig karakters over.
Waarom ging Melisandre weg bij Stannis? Was dit allemaal een vooraf opgezet plan van haar om Stannis helemaal te gronde te richten? Dus Stannis' dochter geofferd, z'n vrouw zelfmoord, z'n manschappen verzwakt en gedeserteerd dus geenkans om Winterfell in te nemen.
Gezien de aanloop naar deze aflevering is mijn theorie niet echt logisch maar het kwam wel direct bij me op. Ik vond het vreemd dat ze voor de aanval al vluchtte.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat was mijn gedachte ook, maar zoals iemand hier al zei (en na die scenes opnieuw gezien te hebben), lijkt het er toch op dat ze gewoon een ongelooflijke prutser is die dingen totaal verkeerd geïnterpreteerd heeft.
De banners van de Boltons gaan echt wel op de grond liggen en branden zoals ze voorspeld heeft, maar blijkbaar was haar interpretatie van dat Stannis dat gedaan heeft, dus verkeerd.
En misschien is het ook wel die Azor Ahai / The prince who was promised die dat uiteindelijk gaat doen, maar heeft ze zich vergist in wie dat zou zijn.
Ze heeft door dat ze voor de verkeerde heeft gestreden.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Gezien de aanloop naar deze aflevering is mijn theorie niet echt logisch maar het kwam wel direct bij me op. Ik vond het vreemd dat ze voor de aanval al vluchtte.
Nee het was ook exact wat ik dacht hoor:quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Gezien de aanloop naar deze aflevering is mijn theorie niet echt logisch maar het kwam wel direct bij me op. Ik vond het vreemd dat ze voor de aanval al vluchtte.
quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Er blijven maar weinig karakters over.
Maar die bastaard had verder geen enkele claim op de troon, dus die was wat opvolging betreft geen gevaar.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:39 schreef ToT het volgende:
en die ene bastaard wilde ze ook opofferen. Wel om een overwinning te garanderen, maar het is WEER een Baratheon die het onderspit moest delven. (Okee hij was wel de enige die voorhanden was.)
Daar dachten de Lannisters anders over!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar die bastaard had verder geen enkele claim op de troon, dus die was wat opvolging betreft geen gevaar.
Dat was ook toen al onzin. Bastaarden kunnen enkel een claim vestigen als ze door hun vader erkend worden (zie Ramsay). Sinds Robert dood is heeft dus niemand iets te vrezen van... Eh... Hoe heette die knakker ook alweer?quote:
Gendry?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat was ook toen al onzin. Bastaarden kunnen enkel een claim vestigen als ze door hun vader erkend worden (zie Ramsay). Sinds Robert dood is heeft dus niemand iets te vrezen van... Eh... Hoe heette die knakker ook alweer?
Nee, zo werkt dat niet. Bastaarden kunnen niets, per definitie.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:32 schreef ToT het volgende:
[..]
Gendry?
Nee maar als de meerderheid gaat geloven dat Joffrey ook een bastaard was, van mama en d'r broer, dan zou de bastaard van de echte koning wel wat meer recht hebben.
Heb het even opgezocht: inderdaad. Maar alleen de bastaardkinderen van een Lord kunnen door de koning gelegitimeerd worden.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
Alleen een koning kan bastaarden toch laten erkennen? Of kunnen hun eigen vaders dat ook zelf doen?
Wie zou er dan op de troon komen, als men er achter zou komen dat Joffrey een bastaard zou zijn, en de broers van Robert gedood zouden zijn?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, zo werkt dat niet. Bastaarden kunnen niets, per definitie.
Uhmmmm. Niemand.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Wie zou er dan op de troon komen, als men er achter zou komen dat Joffrey een bastaard zou zijn, en de broers van Robert gedood zouden zijn?
Een verre nazaat van de Baratheonsquote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Wie zou er dan op de troon komen, als men er achter zou komen dat Joffrey een bastaard zou zijn, en de broers van Robert gedood zouden zijn?
Nu nog een Tommen = Margaery en je ziet toch mooi hoe ze aanpapt met meerdere kandidaten voor de troonquote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Uhmmmm. Niemand.
Iedereen in deze stamboom is a) dood of b) kan niet opvolgen. Dus dan zou de Baratheon-dynastie eindigen en een strijd om de troon losbarsten.
My thoughts exactly, maar er zou een risico zijn dat er toch mensen zich achter de bastaard van Robert zouden scharen. Ik bedoel: IK ben niet degene die alle bastards van Robert dood wilde hebben!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Uhmmmm. Niemand.
Iedereen in deze stamboom is a) dood of b) kan niet opvolgen. Dus dan zou de Baratheon-dynastie eindigen en een strijd om de troon losbarsten.
Dat denk ik ook. We zagen immers niet dat het gebeurde, en dat is vast met een reden.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 01:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik denk dat Stannis nog wel leeft.
Hmmm ik denk dat ie toch echt dood is. Je zag de Hound ook niet doodgaan, maar toch denk ik ook dat ie toch echt dood isquote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:47 schreef Ang3l het volgende:
Eindelijk gisteren gekeken. Pfff. Kostte moeite de spoilers te ontwijken
[..]
Dat denk ik ook. We zagen immers niet dat het gebeurde, en dat is vast met een reden.
Ook denk ik da Melissandre onze Jon wel tot leven wekt. Volgens mij vindt ze die veel te belangrijk en we hebben eerder gezien dat een rode priester die macht heeft. Dat lieten ze niet voor niets zien. Verder is er nog niets mee gedaan.
De Hound werd achtergelaten. Dat was om een moment te creëren. Het was nl grover van Arya hem zo achter te laten dan hem direct te vermoorden. Maar dit was echt bewust een cut. I could be wrong, geen idee. Maar ik denk dat ie niet dood is. En het is leuk te speculeren juist. LDquote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:51 schreef OuwePers het volgende:
[..]
Hmmm ik denk dat ie toch echt dood is. Je zag de Hound ook niet doodgaan, maar toch denk ik ook dat ie toch echt dood is
http://www.ew.com/article/2015/06/15/game-thrones-brienne-stannisquote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:47 schreef Ang3l het volgende:
Eindelijk gisteren gekeken. Pfff. Kostte moeite de spoilers te ontwijken
[..]
Dat denk ik ook. We zagen immers niet dat het gebeurde, en dat is vast met een reden.
Ook denk ik da Melissandre onze Jon wel tot leven wekt. Volgens mij vindt ze die veel te belangrijk en we hebben eerder gezien dat een rode priester die macht heeft. Dat lieten ze niet voor niets zien. Verder is er nog niets mee gedaan.
Dat wordt dus nu het lastige van komend jaar. Alle speculaties over Stannis, Sansa en Jon worden de kop ingedrukt door interviews en dergelijkequote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:59 schreef ToT het volgende:
[..]
http://www.ew.com/article/2015/06/15/game-thrones-brienne-stannis
"...she most definitely took out a self-proclaimed king and all-around Worst Dad Ever Stannis Baratheon"
Klopt, maar aan de andere kant weten de acteurs het vaak ook niet helemaal zeker.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat wordt dus nu het lastige van komend jaar. Alle speculaties over Stannis, Sansa en Jon worden de kop ingedrukt door interviews en dergelijke
Niets is wat het lijkt, juist met GRRMquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, maar aan de andere kant weten de acteurs het vaak ook niet helemaal zeker.
De acteur die Jon speelde heeft duidelijk van HBO te horen gekregen dat hij echt dood is en niet meer terug gaat komen, maar GRRM zegt weer dat niets zeker is en dat je dat onderhand wel zou moeten weten!
Maar hij kan die opmerking natuurlijk ook hebben gemaakt om de speculatie gaande te houden, terwijl Jon toch serieus echt wel kraaienvoer is!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:03 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Niets is wat het lijkt, juist met GRRM
Precies, net als met WIDM: je weet het nooit zeker. Das meteen het leuke eraanquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:04 schreef ToT het volgende:
[..]
Maar hij kan die opmerking natuurlijk ook hebben gemaakt om de speculatie gaande te houden, terwijl Jon toch serieus echt wel kraaienvoer is!
Bron? Hij heeft gewoon nog een contract voor volgend seizoen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, maar aan de andere kant weten de acteurs het vaak ook niet helemaal zeker.
De acteur die Jon speelde heeft duidelijk van HBO te horen gekregen dat hij echt dood is en niet meer terug gaat komen, maar GRRM zegt weer dat niets zeker is en dat je dat onderhand wel zou moeten weten!
Hij staat nog op de paylist omdat dat zo is afgesproken, maar krijgt verder geen rol meer, is hem verteld. Staat volgens mij ook op die site waar dat over Stannis staat, maar dat kan ik eventueel wel opzoeken.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:10 schreef Typisch het volgende:
[..]
Bron?
Hij heeft gewoon nog een contract voor volgend seizoen.
En jij gelooft dat?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:11 schreef ToT het volgende:
[..]
Hij staat nog op de paylist omdat dat zo is afgesproken, maar krijgt verder geen rol meer, is hem verteld. Staat volgens mij ook op die site waar dat over Stannis staat, maar dat kan ik eventueel wel opzoeken.
Kregen ze niet allemaal al een contract voor 7 seizoenen aan het begin van de serie?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:10 schreef Typisch het volgende:
[..]
Bron? Hij heeft gewoon nog een contract voor volgend seizoen.
De reden is dat Stannis al verslagen was. Bloederige sterfscènes zijn alleen nuttig bij mensen die iets te verliezen hebben - bijvoorbeeld Ned of Oberyn. Stannis heeft zijn dochter, vrouw, leger, broer en fysieke gesteldheid verloren (hij bloedde al). Hij wilde zelf ook dood.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:47 schreef Ang3l het volgende:
Eindelijk gisteren gekeken. Pfff. Kostte moeite de spoilers te ontwijken
[..]
Dat denk ik ook. We zagen immers niet dat het gebeurde, en dat is vast met een reden.
Maar wat GRRM zegt maakt eigenlijk geen hol uit omdat de serie zich toch geen fuck aantrekt van wat hij schrijft en er rustig dingen zelf bijverzint of weg laat.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, maar aan de andere kant weten de acteurs het vaak ook niet helemaal zeker.
De acteur die Jon speelde heeft duidelijk van HBO te horen gekregen dat hij echt dood is en niet meer terug gaat komen, maar GRRM zegt weer dat niets zeker is en dat je dat onderhand wel zou moeten weten!
Ah, die heb ik al gelezen ja.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:13 schreef ToT het volgende:
[..]
http://www.ew.com/article(...)s-jon-dies-interview
Geen idee.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kregen ze niet allemaal al een contract voor 7 seizoenen aan het begin van de serie?
Good point!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
De reden is dat Stannis al verslagen was. Bloederige sterfscènes zijn alleen nuttig bij mensen die iets te verliezen hebben - bijvoorbeeld Ned of Oberyn. Stannis heeft zijn dochter, vrouw, leger, broer en fysieke gesteldheid verloren (hij bloedde al). Hij wilde zelf ook dood.
quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:15 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Maar wat GRRM zegt maakt eigenlijk geen hol uit omdat de serie zich toch geen fuck aantrekt van wat hij schrijft en er rustig dingen zelf bijverzint of weg laat.
Het is volgens mij wel bekend dat ze beide naar een zelfde soort einde toewerken. Dus ze trekken zich wel wat aan van GRRM zijn verhaal, wat logisch is.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:15 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Maar wat GRRM zegt maakt eigenlijk geen hol uit omdat de serie zich toch geen fuck aantrekt van wat hij schrijft en er rustig dingen zelf bijverzint of weg laat.
Dacht van wel, zodat ze allemaal lang vast zouden liggen en ze niet opeens meer geld konden vragen als ze wilden.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:16 schreef Typisch het volgende:
[..]
Geen idee.Dat zou het wel verklaren.
Mja, niet veel, er zijn al tal van mensen dood of leven nog die in de boeken een andere status hebben.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:17 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het is volgens mij wel bekend dat ze beide naar een zelfde soort einde toewerken. Dus ze trekken zich wel wat aan van GRRM zijn verhaal, wat logisch is.
Maar juist omdat bijna iedereen er vanuit gaat dat Jon weer tot leven wordt gebracht, kan het ook zijn dat hij dood blijft. Het zou anders ook wel erg voorspelbaar zijn.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, maar aan de andere kant weten de acteurs het vaak ook niet helemaal zeker.
De acteur die Jon speelde heeft duidelijk van HBO te horen gekregen dat hij echt dood is en niet meer terug gaat komen, maar GRRM zegt weer dat niets zeker is en dat je dat onderhand wel zou moeten weten!
Het lijkt me zéér onverstandig om Sean Bean een contract voor 7 seizoenen te geven als je weet dat hij doodgaat in seizoen 1.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dacht van wel, zodat ze allemaal lang vast zouden liggen en ze niet opeens meer geld konden vragen als ze wilden.
Kan ook zijn dat ik in de war ben met een andere serie, maar volgens mij wordt dit beleid wel vaker gebruikt
Ja de grove lijn zullen ze wel volgen, maar alles wat daaromheen zit, doet er blijkbaar niet zo veel toe wat de rode draad betreft. Sommige verschillen met de boeken vind ik echt heel erg vreemd, omdat je echt in heel andere scenario's zit er mee.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:17 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het is volgens mij wel bekend dat ze beide naar een zelfde soort einde toewerken. Dus ze trekken zich wel wat aan van GRRM zijn verhaal, wat logisch is.
Ja zal niet met iedereen zijn gebeurd.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het lijkt me zéér onverstandig om Sean Bean een contract voor 7 seizoenen te geven als je weet dat hij doodgaat in seizoen 1.
Vergeet niet dat Martin zelf ook meeschrijft hè. Misschien vond hij stukken van zijn boek wel gewoon minder goed of zoiets.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:19 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja de grove lijn zullen ze wel volgen, maar alles wat daaromheen zit, doet er blijkbaar niet zo veel toe wat de rode draad betreft. Sommige verschillen met de boeken vind ik echt heel erg vreemd, omdat je echt in heel andere scenario's zit er mee.
Dat weet ik, maar als character A op de troon komt in het originele ASOIAF gaat de show denk ik niet ineens character B daar neer zetten.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:18 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Mja, niet veel, er zijn al tal van mensen dood of leven nog die in de boeken een andere status hebben.
Niet altijd even erg, verschillende mediums, verschillende story lines, maar soms wel met een heel drastische impact.
Heel veel personages die gewoon geskipt zijn. Merk het nu na boek 4, dat heeft echt hele andere verhaallijnen en manier van doen vergeleken met hoe het in de serie er is uitgekomenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:19 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja de grove lijn zullen ze wel volgen, maar alles wat daaromheen zit, doet er blijkbaar niet zo veel toe wat de rode draad betreft. Sommige verschillen met de boeken vind ik echt heel erg vreemd, omdat je echt in heel andere scenario's zit er mee.
Sommige stukken werken in de boeken werken natuurlijk wel beter, waar het grotere publiek vaak ook gewoon meer actiescènes verwacht. En niet teveel personages willen zien, omdat ze het nu al verwarrend vindenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Martin zelf ook meeschrijft hè. Misschien vond hij stukken van zijn boek wel gewoon minder goed of zoiets.
quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Martin zelf ook meeschrijft hè. Misschien vond hij stukken van zijn boek wel gewoon minder goed of zoiets.
Ja, precies. En je hebt altijd het probleem dat het op film veel moeilijker is om iets een beetje vaag te houden. In het boek is het - blijkbaar - volkomen open of Jon dood is of niet. In de serie... is hij er toch niet zo goed aan toe.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige stukken werken in de boeken werken natuurlijk wel beter, waar het grotere publiek vaak ook gewoon meer actiescènes verwacht. En niet teveel personages willen zien, omdat ze het nu al verwarrend vinden
Maar het lijkt me sterk dat in de boekenreeks Stannis opeens wel op de troon komtquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:21 schreef ToT het volgende:
[..]Dat hij ontevreden is over zijn boeken, waag ik zeer te betwijfelen, gezien hoe lang hij over elk boek doet!
Het is volgens mij puur om zowel kijkers als lezers te houden. Het moet niet te voorspelbaar zijn voor de lezers als ze al bepaalde dingen in de serie gezien hebben, en andersom.
Nee lijkt me idd ook niet; er zit wel een rode draad in he!quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar het lijkt me sterk dat in de boekenreeks Stannis opeens wel op de troon komt
Stannis komt op de Wall terecht, Jon wordt tot leven gewekt door Mel.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar het lijkt me sterk dat in de boekenreeks Stannis opeens wel op de troon komt
Volgens IMDB heeft hij maar aan twee afleveringen meegeschreven, S03E07 en S04E02 (Bear and the Maiden Fair en Joffrey en Margeary's bruiloft).quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Martin zelf ook meeschrijft hè. Misschien vond hij stukken van zijn boek wel gewoon minder goed of zoiets.
Klinkt als een leuke theorie.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:25 schreef Typisch het volgende:
[..]
Stannis komt op de Wall terecht, Jon wordt tot leven gewekt door Mel.
Jon wordt Jon Stark, samen met Stannis zijn commander skills en de wildlings nemen ze Winterfell over voor Jon. De North volgt want zoon van een Stark. De Night's Watch wordt vernietigd en The Wall wordt aan de wildlings gegeven door Jon.
En dan komt de winter.
einde
dit is leuker dan dat de north Rickon support en die Winterfell overneemt
Rickonquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klinkt als een leuke theorie.
Benieuwd wel of we Rickon volgend seizoen te zien krijgen. En dat hij een beetje gegroeid is en badass is geworden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Ik verwacht een eckte Stark met wat wildere invloeden.
quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:28 schreef Typisch het volgende:
[..]
RickonEen Stark met wat Wildling trucjes geleerd door Osha en wat andere skills geleerd door de Umbers.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Ik verwacht een eckte Stark met wat wildere invloeden.
Tijd om Winterfell te heroveren
Oh.
Dat zijn de afleveringen waarvoor hij persoonlijk de screenplay heeft geschreven en waarvoor hij dus is gecredit als writer. Maar hij is ook producer en consultant - heel veel wordt langs hem geleid (en dat wordt alleen nog maar meer aangezien seizoen 6 eerder uitkomt dan het boek waar het op gebaseerd is).quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:27 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Volgens IMDB heeft hij maar aan twee afleveringen meegeschreven, S03E07 en S04E02 (Bear and the Maiden Fair en Joffrey en Margeary's bruiloft).
Hij heeft echt niet veel in te brengen en je merkte ook na zijn reactie over de Ramsay/Sansa scene (beetje tussen de regels doorlezend) dat hij het ook lang niet met alle keuzes eens is.\
Enige logische reden van het bestaan van Rickon. Die heeft verder echt nog niks gedaan of betekend.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een Stark met wat Wildling trucjes geleerd door Osha en wat andere skills geleerd door de Umbers.
Tijd om Winterfell te heroveren
Dit is nog niet bevestigd.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat zijn de afleveringen waarvoor hij persoonlijk de screenplay heeft geschreven en waarvoor hij dus is gecredit als writer. Maar hij is ook producer en consultant - heel veel wordt langs hem geleid (en dat wordt alleen nog maar meer aangezien seizoen 6 eerder uitkomt dan het boek waar het op gebaseerd is).
Dat hij niet elke keuze alleen maakt spreekt voor zich. Het is niet zijn tv-serie.
Klopt, en in die jaren afwezigheid kan hij wel een ontwikkeling doorgemaakt hebben.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:30 schreef Typisch het volgende:
[..]
Enige logische reden van het bestaan van Rickon. Die heeft verder echt nog niks gedaan of betekent.
Had toch echt het idee dat GRRM voor meer dingen zijn fiat wel of niet gaf.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:27 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Volgens IMDB heeft hij maar aan twee afleveringen meegeschreven, S03E07 en S04E02 (Bear and the Maiden Fair en Joffrey en Margeary's bruiloft).
Het nadeel van het verfilmen van een verhaal dat nog niet af is, is dat je niet weet wat belangrijk gaat worden in latere delen. Er zijn personen (of gebeurtenissen) weggelaten uit seizoen 1 omdat ze daar niet belangrijk waren terwijl ze dat nu wel (gaan) worden in de boeken. Een logisch gevolg en daarom moet je ze ook los van elkaar gaan zien, het zou mij niets verbazen als er geheel andere eindes aan komen.
Zowel in Harry Potter als in Game of Thrones geeft de schrijver advies over delen van het verhaal die nog niet zijn geschreven om dit te voorkomen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:32 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Had toch echt het idee dat GRRM voor meer dingen zijn fiat wel of niet gaf.
Dat beschouw ik ook als een nadeel. Gelijk aan Harry Potter, de boekenreeks was nog niet af of ze begonnen al met verfilmen. Dan weet je nooit in het begin waar je naar toe gaat richting het einde, behalve de auteur zelf natuurlijk. Zo krijg je onvermijdelijk twee universums: die van de boeken en die van de films/serie. Des te meer zonde, juist omdat men vaak voor de films/serie wèl een prima cast bij elkaar krijgt, maar het plottechnisch in het niet valt bij het plot die in de boeken uit de doeken gedaan wordt.
Boeken lenen zich er ook veel meer voor om een plot zo uitgebreid uit de doeken te doen. In een tv-serie moet dat gewoon makkelijker te behappen zijn.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:32 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Had toch echt het idee dat GRRM voor meer dingen zijn fiat wel of niet gaf.
Dat beschouw ik ook als een nadeel. Gelijk aan Harry Potter, de boekenreeks was nog niet af of ze begonnen al met verfilmen. Dan weet je nooit in het begin waar je naar toe gaat richting het einde, behalve de auteur zelf natuurlijk. Zo krijg je onvermijdelijk twee universums: die van de boeken en die van de films/serie. Des te meer zonde, juist omdat men vaak voor de films/serie wèl een prima cast bij elkaar krijgen, maar het plottechnisch in het niet valt bij het plot die in de boeken uit de doeken gedaan wordt.
Over Bran zal ik niks zeggen, vorige keer scheurde er weer een paar uit hun panty toen ik in spoiler over hem begon.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt, en in die jaren afwezigheid kan hij wel een ontwikkeling doorgemaakt hebben.
Maar zal dan wel betekenen dat Bran en Jon niet in Winterfell gaan zitten uiteindelijk dan
Klopt, in HP5 bijvoorbeeld zei Rowling ook dat Kreacher er perse in moest omdat die later nog belangrijk werd. Terwijl de regisseur Kreacher eigenlijk wilde schrappenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zowel in Harry Potter als in Game of Thrones geeft de schrijver advies over delen van het verhaal die nog niet zijn geschreven om dit te voorkomen.
Misschien is die wel al redelijk af en krijgen de makers het al eerder te lezenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Seizoen zes wordt deze zomer gefilmd. Reken maar dat het boek er dan nog niet is.
Ah ja, true. Zat met de release van de serie in mijn hoofd.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Seizoen zes wordt deze zomer gefilmd. Reken maar dat het boek er dan nog niet is.
Vermakelijk personage was dat.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt, in HP5 bijvoorbeeld zei Rowling ook dat Kreacher er perse in moest omdat die later nog belangrijk werd. Terwijl de regisseur Kreacher eigenlijk wilde schrappen
Ja ik zie Jon sowieso niet los van R + L = J, dus die gaat zeker nog wel belangrijker worden denk ik zo.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Over Bran zal ik niks zeggen, vorige keer scheurde er weer een paar uit hun panty toen ik in spoiler over hem begon.
Die theorie van Jon lijkt mij wel leuk, maar ik denk eerder dat Rickon voor de North gaat. Ik denk dat Jon veel meer gaat worden dan alleen Jon Snow de bastard als hij weer tot leven wordt gewekt.
Was in de boeken ook meer uitgebreid over verteld, maar snap wel dat je in de films meer op de rode draad moet richten en niet allemaal achtergrondverhalen kan vertellen.quote:
Precies. Dus al dit gezeur is een beetje voorbarig.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt, in HP5 bijvoorbeeld zei Rowling ook dat Kreacher er perse in moest omdat die later nog belangrijk werd. Terwijl de regisseur Kreacher eigenlijk wilde schrappen
Zoiets dacht ik al ooit gelezen te hebben. Is ook niet vreemd, tis per slot van rekening GRRM zijn geesteskind, zelfs al verpak je het in een ander medium dan nog wil je daar wel wat over te zeggen hebben.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zowel in Harry Potter als in Game of Thrones geeft de schrijver advies over delen van het verhaal die nog niet zijn geschreven om dit te voorkomen.
Klopt, boeken zijn ideaal voor meer achtergrondinformatie. Alles op tv moet veel sneller gebeuren, dus achtergrondinfo sneuvelt als eerste. Opbouw vind ik niet erg, dat hoort er nu eenmaal bij. Maar ivm gebrek aan tijd/geld hebben ze de de diverse verhaallijntjes in opbouw naar mijn smaak te snel een einde gegeven in aflevering 10. Anders gezegd: had het beter uitgesmeerd over de tien standaard afleveringen en/of een elfde aflevering gemaakt.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Boeken lenen zich er ook veel meer voor om een plot zo uitgebreid uit de doeken te doen. In een tv-serie moet dat gewoon makkelijker te behappen zijn.
Kijk maar naar hoeveel mensen er al zeiken over dit seizoen omdat er opbouw afleveringen waren.
Nou, zeur dan niet zo dat het zonde is en dat ze later zouden moeten verfilmen en bladiebla.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Zoiets dacht ik al ooit gelezen te hebben. Is ook niet vreemd, tis per slot van rekening GRRM zijn geesteskind, zelfs al verpak je het in een ander medium dan nog wil je daar wel wat over te zeggen hebben.
Ik heb dat dus nog nooit met wat voor serie dan ook gehad. Gewoon opletten en uitkijken waar je komt. Niet meer dit topic lezen. Zo lastig is het niet hoorquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:39 schreef Typisch het volgende:
Het enige wat ik kut vind aan het feit dat de boeken later uitkomen is dat serie kijkers hun spoilers moeten delen overal op het internet, dus ik kan niet wachten op het laatste boek zonder gespoild te worden.
Ik ben Nederlander, zeuren is volkssport nummer één. Zelfs al geeft de auteur zelf inside info aan de filmcrew, dan nog zou je juist met zulke info beter mee omspringen. Beter je tijd nemen en echt een mooie, consistente verfilming naar buiten brengen, dan haasten want anders is het momentum weg.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nou, zeur dan niet zo dat het zonde is en dat ze later zouden moeten verfilmen en bladiebla.
Ik heb nou van de week wel al behoorlijk wat GoT dingen langs zien komen op FB hoorquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:41 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb dat dus nog nooit met wat voor serie dan ook gehad. Gewoon opletten en uitkijken waar je komt. Niet meer dit topic lezen. Zo lastig is het niet hoor
Als je gewoon blijft internetten kan dat bijna niet. Ik keek de finale van dit seizoen vijf dagen later en moest die hele week links en rechts spoilers vermijden - iets wat niet helemaal is gelukt maar wel bijna.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:41 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb dat dus nog nooit met wat voor serie dan ook gehad. Gewoon opletten en uitkijken waar je komt. Niet meer dit topic lezen. Zo lastig is het niet hoor
Ik wel, met series die ik nog niet gekeken had heb ik dat best vaak gehad.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:41 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb dat dus nog nooit met wat voor serie dan ook gehad. Gewoon opletten en uitkijken waar je komt. Niet meer dit topic lezen. Zo lastig is het niet hoor
Het enige wat ik wel minder vond was dat Stannis zijn downfall wel heel erg snel ging.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Klopt, boeken zijn ideaal voor meer achtergrondinformatie. Alles op tv moet veel sneller gebeuren, dus achtergrondinfo sneuvelt als eerste. Opbouw vind ik niet erg, dat hoort er nu eenmaal bij. Maar ivm gebrek aan tijd/geld hebben ze de de diverse verhaallijntjes in opbouw naar mijn smaak te snel een einde gegeven in aflevering 10. Anders gezegd: had het beter uitgesmeerd over de tien standaard afleveringen en/of een elfde aflevering gemaakt.
Ik houd er serieus rekening meequote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:41 schreef Tchock het volgende:
Als Martin maar niet overlijdt voor seizoen 7 geschreven
Of hij heeft voor de andere boeken al een opzet en kan zijn vrouw het afmaken ofzoquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:42 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik houd er serieus rekening meeHij ook, anders weten D.B. Weiss en co niet waar ze naar toe moeten werken
Het einde is al verteld aan de seriemakers.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:41 schreef Tchock het volgende:
Als Martin maar niet overlijdt voor seizoen 7 geschreven is want dan krijgen we eeuwig de discussie of het einde van de serie wel hetzelfde is als de boeken zouden zijn geëindigd.
[..]
Als je gewoon blijft internetten kan dat bijna niet. Ik keek de finale van dit seizoen vijf dagen later en moest die hele week links en rechts spoilers vermijden - iets wat niet helemaal is gelukt maar wel bijna.
Eens, dat had wel wat langer mogen duren. Zeker als je kijkt naar hoe verschrikkelijk lang zijn opbouw al bezig is (van de moord op Renley tot Blackwater tot de Bank of Braavos tot de Wall enzovoorts enzovoorts)quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het enige wat ik wel minder vond was dat Stannis zijn downfall wel heel erg snel ging.
Jup, eerst die enorme aanloopquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het enige wat ik wel minder vond was dat Stannis zijn downfall wel heel erg snel ging.
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Tyrion_Lannisterquote:Cersei Lannister is a major character in the first, second, third, fourth and fifth seasons.
quote:Tyrion Lannister is a major character in the first, second, third, fourth, fifth and sixth seasons.
Joosie man praat alsjeblieft eens in normale zinnenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, eerst die enorme aanloopen dan
Shireen zonder echt nuttig resultaat (woohoo de sneeuw smelt maar je ingehuurde mankrachten hebben je paarden gestolen
) Selyse kan dat toch niet verkroppen en kropt zichzelf op
Stannis zet gewoon door (is wel zijn ding, heeft ie al vaker naar gehint) maar overleeft de aanval op open vlakte (
) ondanks dat hij flink in de minderheid is. Zelfs de Boltons komen hem niet tegen, nee daar is Brienne dan opeens, geheel 'toevallig'.
Stop teveel van zulke toevalligheden (zelfs al zitten die in het bronmateriaal) in een en dezelfde aflevering en ja dan krijg ik wel een /meh gevoel.
Helaas, daar heb ik geen zin inquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Joosie man praat alsjeblieft eens in normale zinnen
Awkward on so many levelsquote:
Die aanval was wel erg slecht gedaan ja. Je zou denken dat de Boltons meteen oog hebben voor Stannis en hem minimaal gevangen zouden nemen. Zeker een Ramsay zou Stannis toch wel als leuk speelgoed zienquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, eerst die enorme aanloopen dan
Shireen zonder echt nuttig resultaat (woohoo de sneeuw smelt maar je ingehuurde mankrachten hebben je paarden gestolen
) Selyse kan dat toch niet verkroppen en kropt zichzelf op
Stannis zet gewoon door (is wel zijn ding, heeft ie al vaker naar gehint) maar overleeft de aanval op open vlakte (
) ondanks dat hij flink in de minderheid is. Zelfs de Boltons komen hem niet tegen, nee daar is Brienne dan opeens, geheel 'toevallig'.
Stop teveel van zulke toevalligheden (zelfs al zitten die in het bronmateriaal) in een en dezelfde aflevering en ja dan krijg ik wel een /meh gevoel.
watquote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, eerst die enorme aanloopen dan
Shireen zonder echt nuttig resultaat (woohoo de sneeuw smelt maar je ingehuurde mankrachten hebben je paarden gestolen
) Selyse kan dat toch niet verkroppen en kropt zichzelf op
Stannis zet gewoon door (is wel zijn ding, heeft ie al vaker naar gehint) maar overleeft de aanval op open vlakte (
) ondanks dat hij flink in de minderheid is. Zelfs de Boltons komen hem niet tegen, nee daar is Brienne dan opeens, geheel 'toevallig'.
Stop teveel van zulke toevalligheden (zelfs al zitten die in het bronmateriaal) in een en dezelfde aflevering en ja dan krijg ik wel een /meh gevoel.
Dat het prima is om tig afleveringen aan pure opbouw te besteden, als je maar net zoveel afleveringen aan pure afbouw/afwerking besteed. Die balans was zoek dit seizoen voor mijn gevoel.quote:
Zit wat in.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
De reden is dat Stannis al verslagen was. Bloederige sterfscènes zijn alleen nuttig bij mensen die iets te verliezen hebben - bijvoorbeeld Ned of Oberyn. Stannis heeft zijn dochter, vrouw, leger, broer en fysieke gesteldheid verloren (hij bloedde al). Hij wilde zelf ook dood.
Dit idd, en dat in combinatie met Sansa's kaarsje.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:47 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jup, eerst die enorme aanloopen dan
Shireen zonder echt nuttig resultaat (woohoo de sneeuw smelt maar je ingehuurde mankrachten hebben je paarden gestolen
) Selyse kan dat toch niet verkroppen en kropt zichzelf op
Stannis zet gewoon door (is wel zijn ding, heeft ie al vaker naar gehint) maar overleeft de aanval op open vlakte (
) ondanks dat hij flink in de minderheid is. Zelfs de Boltons komen hem niet tegen, nee daar is Brienne dan opeens, geheel 'toevallig'.
Stop teveel van zulke toevalligheden (zelfs al zitten die in het bronmateriaal) in een en dezelfde aflevering en ja dan krijg ik wel een /meh gevoel.
Cersei's macht is totaal gebroken door de vernedering en haar lange afwezigheid. Niemand zal haar nog serieus nemen, of macht geven. Ze is de mama van de huidige koning, nou joepie! Ze had macht omdat het oogluikend werd toegestaan (okee ze trok het onterecht naar zich toe), maar nu is ze slechts een grote smet op de naam van de Lannisters.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:47 schreef Tchock het volgende:
Als je nog lekker wil speculeren:
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Cersei
[..]
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Tyrion_Lannister
[..]
Volgend seizoen eerste aflevering Dany dood.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Eens, dat had wel wat langer mogen duren. Zeker als je kijkt naar hoe verschrikkelijk lang zijn opbouw al bezig is (van de moord op Renley tot Blackwater tot de Bank of Braavos tot de Wall enzovoorts enzovoorts)
Mee eens;quote:Op zaterdag 20 juni 2015 20:30 schreef ToT het volgende:
[..]
Cersei's macht is totaal gebroken door de vernedering en haar lange afwezigheid. Niemand zal haar nog serieus nemen, of macht geven. Ze is de mama van de huidige koning, nou joepie! Ze had macht omdat het oogluikend werd toegestaan (okee ze trok het onterecht naar zich toe), maar nu is ze slechts een grote smet op de naam van de Lannisters.
Dan geef ik een buurtfeest. Polonaise, toetertjes, alles.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 20:38 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Volgend seizoen eerste aflevering Dany dood.
Nieuwe koude oorlog alles.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 20:38 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Volgend seizoen eerste aflevering Dany dood.
Wowquote:Op zaterdag 20 juni 2015 20:42 schreef muzas het volgende:
[..]
Dan geef ik een buurtfeest. Polonaise, toetertjes, alles.
Die Sparrows verdrijven de decadentie uit de stad. Iedereen is het zelfde. Daarmee maken die zich juist geliefd, hoewel ze ook al een aantal dingen tegen gewonere mensen hebben gedaan.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 20:41 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Mee eens;
Echter zou een ontzettende wraakactie met de koningsgarde jegens de gelovigen (en het volk) met wreedheid toch wel een kans bieden om de macht weer een beetje terug te kunnen pakken?
Al heeft het volk gezien wat voor kutwijf het is (en dat vond het volk al), maar wat als ze als een tyrant begint? Tuurlijk zal één mutant mountain niet heeeeel veel uitmaken, maar toch.
Maar dan hadden de Boltons niet de aanval gekozen maar zich lekker verscholen achter de muren van Winterfellquote:Op zaterdag 20 juni 2015 21:50 schreef Tchock het volgende:
Als Stannis' troepen niet gedeserteerd waren doordat hij zijn eigen dochter verbrandde had Stannis overigens veel meer mannen gehad dan Bolton. Mellissandre heeft echt de hele oorlog voor hem verneukt.
[ afbeelding ]
Daar zit wat in.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 21:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar dan hadden de Boltons niet de aanval gekozen maar zich lekker verscholen achter de muren van Winterfell
Zolang The Wall staat maakt dat niet zoveel uit.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 21:59 schreef Tchock het volgende:
Waar ik zelf nog helemaal niet aan had gedacht maar wat ik net las - er liggen nu minstens 1500 onverbrande dode lichamen rond Winterfell.
Dat zal inderdaad lekker gaan ruiken.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 21:59 schreef Tchock het volgende:
Waar ik zelf nog helemaal niet aan had gedacht maar wat ik net las - er liggen nu minstens 1500 onverbrande dode lichamen rond Winterfell.
Ik had het niet over de geurquote:Op zaterdag 20 juni 2015 22:03 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dat zal inderdaad lekker gaan ruiken.
Hoeft geen gevaar op te leveren gezien het bereik van deze..quote:Op zaterdag 20 juni 2015 21:59 schreef Tchock het volgende:
Waar ik zelf nog helemaal niet aan had gedacht maar wat ik net las - er liggen nu minstens 1500 onverbrande dode lichamen rond Winterfell.
Is dat zo? Is er niet een of andere warg-achtige magie die op afstand werkt?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 22:03 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zolang The Wall staat maakt dat niet zoveel uit.
Maybe, maar dat moet wel gericht worden lijkt mij zo.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 22:05 schreef Tchock het volgende:
[..]
Is dat zo? Is er niet een of andere warg-achtige magie die op afstand werkt?
Bron? Kan dat nergens vinden (al moet ik voorzichtig zoeken om geen boekspoilers te lezen) en lijkt me nogal belangrijk voor het verdere verhaal.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 22:05 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Hoeft geen gevaar op te leveren gezien het bereik van deze..
[ afbeelding ]
... alleen wat doet boven de wall, beneden de wall niet. Waarom? It's a kind of magic van the Children of the Forest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |