Andere cultuur my arse.quote:Op donderdag 25 juni 2015 13:49 schreef controlaltdelete het volgende:
Een andere cultuur, sorry maar daar moet ik smakelijk om lachen. Net zo'n doodgooier als niet iedereen rouwt hetzelfde. Mja...
Sometimes people should themselves use the advice they give others.quote:Op donderdag 25 juni 2015 13:49 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik hou me wel bij het heden, bedankt voor de suggestie.
Kan je beter die MSM bangerds laten huilen over nep slachtoffers en nabestanden.quote:Op donderdag 25 juni 2015 14:29 schreef controlaltdelete het volgende:
Ja dat rouwen blijft een gebed zonder einde. Rouwen doet iedereen anders alleen al die slachtoffers niet: meteen na het verlies van je kind, familielid voor de camera gaan staan met gespeelde emotie zonder een enkele traan en zelfs even lachen voor de cams echt gaan draaien. Als één of twee personen zo reageren okee maar zo reageren ze allemaal welke valse vlag cq. hoax dan ook.
Epic toont jullie nog veel meer gaten in dit verhaal maar dit wordt allemaal weggehoond zoals 'dat is cultuur'. Ga er eens dieper op in en kom met een stevige verklaring [...]
Cultuur ja, of wou je zeggen dat die van ons en de VS hetzelfde is?quote:Op donderdag 25 juni 2015 14:29 schreef controlaltdelete het volgende:
Ja dat rouwen blijft een gebed zonder einde. Rouwen doet iedereen anders alleen al die slachtoffers niet: meteen na het verlies van je kind, familielid voor de camera gaan staan met gespeelde emotie zonder een enkele traan en zelfs even lachen voor de cams echt gaan draaien. Als één of twee personen zo reageren okee maar zo reageren ze allemaal welke valse vlag cq. hoax dan ook.
Epic toont jullie nog veel meer gaten in dit verhaal maar dit wordt allemaal weggehoond zoals 'dat is cultuur'. Ga er eens dieper op in en kom met een stevige verklaring [...]
Sodeju, respect hoor. Echt, wat een lap tekstquote:Op donderdag 25 juni 2015 18:35 schreef theguyver het volgende:
[..]
Cultuur ja, of wou je zeggen dat die van ons en de VS hetzelfde is?
[...]
Zo kan ik nog wel even verder gaan!
Maar ik ga eten koken, de mazzel!!
Nou heb het even gelezen, maar je hebt zelf ook wel door dat je nu echt alles aan het relativeren bent hé? precies waar de media op hoopt.quote:
Daar heb ik geen twijfel over...en waarschijnlijk ga je dat ook doen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 18:35 schreef theguyver het volgende:
[..]
Zo kan ik nog wel even verder gaan!
Hai sneer.quote:Op donderdag 25 juni 2015 20:45 schreef Tingo het volgende:
[..]
Daar heb ik geen twijfel over...en waarschijnlijk ga je dat ook doen.
DING DING DINGquote:Op donderdag 25 juni 2015 20:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Nou heb het even gelezen, maar je hebt zelf ook wel door dat je nu echt alles aan het relativeren bent hé? precies waar de media op hoopt.
Dat photoshop stukje is echt lachwekkend hoor, dat je oom oid het ook gebruikt blabla, dus ik moet het niet vreemd vinden dat de ouders hun kinderen op foto's lopen te bewerken(dan bedoel ik een kind op een foto bijplaatsen, geen tekst photoshop)? nee, jij relativeert dat weer.
Je bent nu één van je medestanders aan het schofferen in plaats van Theguyver.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:06 schreef epicbeardman het volgende:
Je verwacht dat ik dat ga lezen? allemaal off topic gebrabbel :S
Net zoals de post er voor met je favoriete game spelletje en AD artikel, kunnen we het aub over Sandy Hook hebben?
Ik weet dat jullie graag vingertjes wijzen naar "coco conspiracy nutjes" maar ik probeer ook alleen maar duidelijkheid te krijgen, jouw posts staan vol nonsense en gaan niet eens over Sandy Hook maar over je eigen "ervaringen" en google copy pasta's.
Begin je nu ook echt weer over het verwerken? heb je deze post gekopieerd uit een ander topic ofzo want het is echt totaal niet relevant.
Je slaat weer compleet de plank mis.
Misschien eens tijd om dit te kijken;
Ja had ik dus na een edit pas door, ik dacht al wat is dit totaal weer non relevant aan mijn reactie, dit was omdat ik wel gequote werd uit mijn bericht naar theguyver toe, verwachte niet dat iemand anders daar op reageerde.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:13 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Je bent nu één van je medestanders aan het schofferen in plaats van Theguyver. [ afbeelding ]
Oh dear.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:14 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja had ik dus na een edit pas door, ik dacht al wat is dit totaal weer non relevant aan mijn reactie, dit was omdat ik wel gequote werd uit mijn bericht naar theguyver toe, verwachte niet dat iemand anders daar op reageerde.
Plus het stroomt binnen aan PM's van fanboys.
Het had wel goed een post van mcguyver kunnen wezen qua lengte, nu ik de context lees omdat het van Ali_boo is klopt het wel wat Ali_boo hierboven post heeft. Relativeren doe je snel.
Sorry voor mij enthousiasme waardoor ik niet eens meer leest wie op mij reageertzal niet meer gebeuren.
Jaja Miss Schrapnel.quote:
Het word tijd dat ik maar eens mijn schotse kilt aan trekquote:Op donderdag 25 juni 2015 21:06 schreef epicbeardman het volgende:
ik dacht dat bovenstaande post was van mcguyver ;x misspost
Misschien eens tijd om dit te kijken voor debunkers hier:
quote:Op woensdag 24 juni 2015 23:44 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Daar ga ik nu nog niet eens op reageren, want dan wordt er weer een zin outofcontext geripped en daar op gereageerd.
Kijk wat jij misschien niet weet is dat toevallig, alle ouders van de overleden kinderen geen vaste Newtown inwoners zijn geweest, allemaal in 2009/2010 er komen te wonen, in mijn ogen kunnen die daar best zijn geplaatst, voor een redenhet grappige is dat ik 2 jaar geleden hier ook al een post over had gemaakt dat de meeste ouders die er zijn komen te wonen hun huizen voor "0,00$" hebben gekocht, en dit gaat over villa's (google street)
Wil je voorbeelden?
Mr. Wheeler and Mrs. F. Lobis-Wheeler, move to Newtown recently, in April, 2012
Family Hockley
Originally from the US state of Rhode Island, Nicole lived in Eastleigh, Hampshire, with her husband Ian for 18 years until the family moved to Connecticut in January 2011.
Family Bacon "Charlotte Bacon" Having lived across the country, the Bacons settled several years ago in Sandy Hook, where Joel Bacon worked as a scientist and his wife was a stay-at-home mother, said Hagen, 52, of Minneapolis.
Family Gay "Josephine "Joey" Gay Josephine and her family moved to Conn. four years ago.
En zo ze allemaal voor 2/4 jaartjes in Sandy Hook woonden, zijn ze ook allemaal weer weg!
Michele and Bob Gay have re-created Joey’s room in their new home in a Boston suburb.
En dan nog niet te spreken over dit soort dingenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar wat heeft dit bijv nu te maken met jouw observatie dat de school er verpauperd uitzag? Mijn punt is dat jij allerlei verbanden suggereert, maar deze niet uitlegt. Daar vraag ik dus naar. Want volgens mij is het zo dat zodra je die verbanden probeert te leggen je op een absurd en waanzinnig complot uitkomt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The list goes on and on, ook kan je dus zien aan die datums die ik hierboven post van huizen wanneer de families in de huizen zijn gaan wonen.![]()
Het is een groot project dames en heren, is het nu nog echt niet duidelijk. (shit heb ik toch weer gereageerd)
Je beweert zelf al dat als het een complot is geweest, vele schakels met voorbedachte rade zijn uitgevoerd en het een groot project moet zijn geweest waar jaren voorbereiding aan voorafging. Er is kortom over nagedacht, men heeft niet zomaar wat gedaan: er is m.a.w. rationeel gehandeld. Dan moet het ook mogelijk zijn die gedachtegang te reproduceren.
Kun jij op rationele wijze met de gegevens die jij hebt verzameld in grote lijnen het complotscenario schetsen? Een vervolgvraag voor als je dat complotscenario hebt uitgelijnd is: welke alternatieven had de Kwade Genius ter beschikking? Wat zouden overwegingen geweest kunnen zijn om voor A te kiezen ipv B? Als het complot zo doorwrocht is als jij suggereert, dan is daar over nagedacht, gewikt en gewogen, en kunnen wij dat ook doen om te kijken of het complot dat jij suggereert maar niet over wil uitweiden werkelijk wel zo plausibel is, of dat de Kwade Genius die jij voor ogen hebt een James Bond-achtige schurk is die absurde samenzweringen bekokstooft.![]()
Tis duidelijk voor de meeste mensen dat er veel verkeerd is met de MSM verhalen.
Maar er is ook heel veel misleidende info van de 'complot' theorieen.
Ik denk niet dat er waren mensen vermoord.Ik denk dat die Adam Lanza heeft nooit bestaan.
Ik denk dat de school was derelict en was gebruikt als 'n soort movie-set/drill.
Ik denk wel dat 't is iets te maken met gun control en de manipulatie van publiek meningen enz.
De eerste 20 seconden zegt heel veel - imo.
Sen. Feinstein and Sandy Hook parent fake weep before Senate
En hier wat commentaar van amerikanen over gun control laws:
'They showed a full auto AR15 in that footage. Witch Feinstein said those were legal to buy today. I call bullshit. You have to jump through 1000 hoops and have about 10 grand(10,000 US dollars) to have full automatic. These fucking beaurocrats just keep rolling out the lies and the sheep just keep eating them. Wake up people.'
'LOL 1:00 thats a full automatic, they aren't legal anywhere in this country. What bullshit.'
'The video depicting a person using a rifle on full-automatic fire is deceiving. Almost no gun owners are allowed this type of weapon.'In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
En weer geen tranen..quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:06 schreef Tingo het volgende:
Tis duidelijk voor de meeste mensen dat er veel verkeerd is met de MSM verhalen.
Maar er is ook heel veel misleidende info van de 'complot' theorieen.
Ik denk niet dat er waren mensen vermoord.Ik denk dat die Adam Lanza heeft nooit bestaan.
Ik denk dat de school was derelict en was gebruikt als 'n soort movie-set/drill.
Ik denk wel dat 't is iets te maken met gun control en de manipulatie van publiek meningen enz.
De eerste 20 seconden zegt heel veel - imo.
Sen. Feinstein and Sandy Hook parent fake weep before Senate
En hier wat commentaar van amerikanen over gun control laws:
'They showed a full auto AR15 in that footage. Witch Feinstein said those were legal to buy today. I call bullshit. You have to jump through 1000 hoops and have about 10 grand(10,000 US dollars) to have full automatic. These fucking beaurocrats just keep rolling out the lies and the sheep just keep eating them. Wake up people.'
'LOL 1:00 thats a full automatic, they aren't legal anywhere in this country. What bullshit.'
'The video depicting a person using a rifle on full-automatic fire is deceiving. Almost no gun owners are allowed this type of weapon.'
Dat is waarschijnlijk het cultuurverschil tussen amerikanen en niet-amerikanen..
Het uitdrogen van het traan-zakje door overmatig Diet-coke consumptie, bij Amerikanen..Huig![]()
Dat de school er verpauperd uitziet versterkt mijn beeld dat de school lang niet actief is geweest, waar ook weinig informatie over te vinden is, die school paste totaal niet in het elite-plaatje van Newtown,CT. De nieuwe school daar in tegen van 60miljoen is wat anders, dat past bij CT.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:10 schreef Terecht het volgende:
[..]
Maar wat heeft dit bijv nu te maken met jouw observatie dat de school er verpauperd uitzag? Mijn punt is dat jij allerlei verbanden suggereert, maar deze niet uitlegt. Daar vraag ik dus naar. Want volgens mij is het zo dat zodra je die verbanden probeert te leggen je op een absurd en waanzinnig complot uitkomt.
De ouders die nu volledig bezig zijn met projecten(fundraisers)etc hebben nooit gedacht, we gaan eens paar duizend aan de school doneren zodat het er allemaal wat beter uitziet? Want niemand kan ontkennen dat de school er erg triest uitzag voor een basisschool anno 2012.
Zelf is het ook moeilijk te geloven voor mij dat er niks heeft afgespeeld op die dag qua slachtoffers en dergelijken, neemt niet weg dat er veel verborgen wordt gehouden door Amerikaanse Instanties die daar behoefte bij hebben.
Punt wat ik probeer te maken en over te laten komen is dat het geheelplaatje gewoon weg niet klopt wat ons in de media wordt voorgespiegeld, ik kan moeilijk hier een theorie gaan neergooien over hoe zich dat allemaal heeft afgespeeld, dat snappen jullie ook wel en anders ben ik ook wel heel makkelijk prooi voor wat out-of-context oneliners.
Mijn interesses zijn gewoon gewekt dankzij de inconsistenties in het verhaal wat bijna expres gedaan lijkt te zijn (de hele call log is een puzzle bv).
In de staat CT zijn er meerdere laws passed voor het geheimhouden van informatie, ook hebben ze FOIA hearings illegaal in CT proberen te maken. (Hier nog een artikel over deny access death certificates)
Zie onderstaand filmpje! (deze kwestie is voor amerikanen ook nr 1 reason dat ze het niet vertrouwen)
De ouders zijn in 2013 in meer staten geweest dan Taylor Swift in 5jaar is geweest met haar concerten, om politieke agendas te pushen of wel hun bedrijf zoals AvielleFoundation te promoten.
En om deze post maar toch dan af te sluiten met wat jullie allemaal zo graag willen horen, een complottheorie van epicbeardman himself! (oeps sorry, heb het geprobeerd maar vindt het zelf nog te onduidelijk om te zeggen of er nou echt kinderen zijn omgekomen die dag of niet, we hebben geen bewijs, nee ik hoef geen dode kinderen te zien, maar waar is onze dode adam lanza? die wil ik nog wel eens op de grond zien liggen. In de foto's die ze hebben vrijgegeven is geen enkel kogel gat te vinden. Op de dashcams zijn er amper kinderen te zien die uit de school worden geëvacueerd.
Nu wil ik al weer andere informatie geven zoals hoe het mogelijk is dat Adam Lanza een Kill-to-wounded ratio van 26:1 heeft, hij heeft natuurlijk zo'n goede aim waar specialops members van kunnen dromen.
Achja ik hou maar hier op, want het enige is wat jullie horen is een complot theorie om daarna te oordelen of iemand een conspiracy gekkie is, zonder dat ik bewijs heb dat er iemand is doodgeschoten in die school komt dat denk ik niet helaas, het waren ook allemaal close caskets op de begrafenis dus daar hadden we ook weinig aan (ja ze zijn allemaal natuurlijk in het hoofd geraakt100% hs ratio ook nog eens)
[ Bericht 0% gewijzigd door epicbeardman op 25-06-2015 23:39:59 ]Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.![]()
Ja - en elke kans op TV met 'n enorme foto van de 'loved one' te komen vinden ze leuk....quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:22 schreef Orwell het volgende:
[..]
En weer geen tranen..
Dat is waarschijnlijk het cultuurverschil tussen amerikanen en niet-amerikanen..
Het uitdrogen van het traan-zakje door overmatig Diet-coke consumptie, bij Amerikanen..
(voor dramatic purposes only)In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
Kan 't erger zijn?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:55 schreef Orwell het volgende:
en voor hard cash..
moagu we ff overgeevuh![]()
(Waarschijnlijk - en er zijn nog mensen die gaan 't geloven...waar komt de punt waar 't niet meer te ontkennen is?) Ah well,' time for bed' said Zeberdee.In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
Badass en kan alles met paperclip en zakmes voor elkaar krijgen!quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:14 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja had ik dus na een edit pas door, ik dacht al wat is dit totaal weer non relevant aan mijn reactie, dit was omdat ik wel gequote werd uit mijn bericht naar theguyver toe, verwachte niet dat iemand anders daar op reageerde.
Plus het stroomt binnen aan PM's van fanboys.
Het had wel goed een post van mcguyver kunnen wezen qua lengte, nu ik de context lees omdat het van Ali_boo is klopt het wel wat Ali_boo hierboven post heeft. Relativeren doe je snel.
Sorry voor mij enthousiasme waardoor ik niet eens meer leest wie op mij reageertzal niet meer gebeuren.
Badass het bio armor en kan met 1 goed gemikt schot de aarde opblazen.
Mij heb je er niet mee, maar zal ik maar een nieuw account aanmaken om deze naams verwarring uit de wereld te helpen?
En het gaat nog steeds over emoties..
Dus mensen wie heeft er nu iemand ( famillie lid broertje zusje vader moeder etc) zeer plots( schietpartij ziekte noem maar op) verloren en hoe reageerde je?Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Ja hoor mijn vader die overleed op mijn 15de, plotseling voor kerst aan een hartaanval, natuurlijk heb ik gehuild, natuurlijk heeft mijn moeder lopen janken en laat me zeggen die was niet vrolijk na 30dagen hoor, ik heb genoeg mannen(oud-collega's van mij vader) zien huilen op de begrafenis en bij de uitvaart dat het voor mij duidelijk is dat er gewoon iets weg niet klopt bij Sandy Hook.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 02:10 schreef theguyver het volgende:
[..]
Badass en kan alles met paperclip en zakmes voor elkaar krijgen!
[ afbeelding ]
Badass het bio armor en kan met 1 goed gemikt schot de aarde opblazen.
[ afbeelding ]
Mij heb je er niet mee, maar zal ik maar een nieuw account aanmaken om deze naams verwarring uit de wereld te helpen?
En het gaat nog steeds over emoties..
Dus mensen wie heeft er nu iemand ( famillie lid broertje zusje vader moeder etc) zeer plots( schietpartij ziekte noem maar op) verloren en hoe reageerde je?
Natuurlijk wilde ik hem nog zien nadat hij was overleden, iets wat die ouders niet uitmaakte.
Heeft mijn moeder direct een slagje er uitgeslagen door een stichting/fundraiser op te richten tegen hartaanvallen? nee hoor, iets wat al die ouders wel hebben gedaan over de rug van hun dode kinderen.
Dat is allemaal cultuur, amerikanen hebben geen emoties of wel? ze hebben alleen projectjes en fundraisers of niet! heb je nou Bully Project(kijk anders alleen even vanaf 25:00) gezien? die vader die huilt? dat zijn amerikanen met gevoelens, niet een scheme 4 political agenda zoals bij Sandy Hook duidelijk werd gevolgd.
Vraag anders eens aan je moeder wat haar ergste nachtmerrie is, dat is haar kind of kinderen kwijtraken.
En wat boeit mij het of je nou mcguyver heet of theguyver.Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.![]()
Goeie uiteenzetting. Ik ben om.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:55 schreef Orwell het volgende:
en voor hard cash..
moagu we ff overgeevuh
Vanaf nu heb ik mijn ogen geopend. Ik heb ook overal verstand van en als iemand iets doet of zegt wat afwijkt van hoe ik de wereld zier; post ik een filmpje met een rood knipperende bullshit detectorniemand zal mee om me heen kunnen.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Ik heb de eerste 10 min. van het filmpje gekeken en wat mij meteen opvalt:quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:06 schreef epicbeardman het volgende:
ik dacht dat bovenstaande post was van mcguyver ;x misspost
Misschien eens tijd om dit te kijken voor debunkers hier:
1. Editting en voiceover kopiëren MSM format en gedrag. Ze bedienen zich van dezelfde technieken als 'the bad guys'
2. Het gaat meteen, echt meteen over de reacties van ouders, van de lijkschouwer en van de buren. Met de daarbij behorende slechte muziekje en wederom enorm suggestieve editting.
3. Enorm suggestief commentaar en gephotoshopte plaatjes om je betoog kracht bij te zetten.
4. Ze halen meteen een BNW classic aan: Het gaat niet om de boodschapper, maar om de boodschap. Ik heb al meerdere keren aangegeven wat daar mis mee is.
5. 'De agenda', het waarom, is meteen al een cirkelredenatie.
6. De eerste spreker MRSTOSH314 begint daarna allerlei dingen aan elkaar te knopen die ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben; daarna geeft hij heel grappig aan dat de dame waar het over heeft oa. een zangeres is. Bekend van de hits: "Jumping to conclusions" ... Ik zou zeggen; Isn't it ironic.
7. Om zijn 'argument' kracht bij te zetten volgt een idioot filmpje, met een idioot liedje. Wat er geen klap mee te maken heeft.
8. She also starred in Animated Porn aldus de voiceover. Het is een comedy film.
9. Hierboven zijn ze dus uiteen aan het zetten waarom het volgens hen belangrijk is om te weten wie je voor je hebt, daar kun je namelijk allemaal conclusies uit trekken en verbanden leggen. Terwijl ze nog geen 5 minuten daarvoor zeggen dat het helemaal niet om de boodschapper gaat, maar om de boodschap.
10. Het gaat alleen maar over gun-control. De scare tactic achter de meeste conspiracies waarschuwers. Pas op! Ze willen je wapen afpakken.
Really!?!
Met mijn nieuw geopende ogen roep ik: hypocriet, blind, gekleurd, ze hebben een agenda en kom ik tot de volgende conclusie:
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Oke duidelijk dat is niet niks!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 03:33 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja hoor mijn vader die overleed op mijn 15de, plotseling voor kerst aan een hartaanval, natuurlijk heb ik gehuild, natuurlijk heeft mijn moeder lopen janken en laat me zeggen die was niet vrolijk na 30dagen hoor, ik heb genoeg mannen(oud-collega's van mij vader) zien huilen op de begrafenis en bij de uitvaart dat het voor mij duidelijk is dat er gewoon iets weg niet klopt bij Sandy Hook.
Natuurlijk wilde ik hem nog zien nadat hij was overleden, iets wat die ouders niet uitmaakte.
Heeft mijn moeder direct een slagje er uitgeslagen door een stichting/fundraiser op te richten tegen hartaanvallen? nee hoor, iets wat al die ouders wel hebben gedaan over de rug van hun dode kinderen.
Dat is allemaal cultuur, amerikanen hebben geen emoties of wel? ze hebben alleen projectjes en fundraisers of niet! heb je nou Bully Project(kijk anders alleen even vanaf 25:00) gezien? die vader die huilt? dat zijn amerikanen met gevoelens, niet een scheme 4 political agenda zoals bij Sandy Hook duidelijk werd gevolgd.
Vraag anders eens aan je moeder wat haar ergste nachtmerrie is, dat is haar kind of kinderen kwijtraken.
En wat boeit mij het of je nou mcguyver heet of theguyver.
Ik weet niet hoe lang dit geleden is, voor jou maar het spijt me dat je, je vader op vroege leeftijd verloren hebt!
Nou ga ik er dus vanuit dat elk gesprek wat een dag na gevoerd werd en over je vader ging gepaard ging met gejank!
Niemand heeft gelachen om een streek of wat je pa ooit heeft uitgehaald en het bleef bij een bonk emotie en janken een dag later!Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
beter laat dan nooit..quote:Op vrijdag 26 juni 2015 08:51 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Goeie uiteenzetting. Ik ben om.
Vanaf nu heb ik mijn ogen geopend. Ik heb ook overal verstand van en als iemand iets doet of zegt wat afwijkt van hoe ik de wereld zier; post ik een filmpje met een rood knipperende bullshit detectorniemand zal mee om me heen kunnen.
Huig![]()
Maar is dit nou niet net wat een heleboel mensen proberen uit te leggen?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 03:33 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja hoor mijn vader die overleed op mijn 15de, plotseling voor kerst aan een hartaanval, natuurlijk heb ik gehuild, natuurlijk heeft mijn moeder lopen janken en laat me zeggen die was niet vrolijk na 30dagen hoor, ik heb genoeg mannen(oud-collega's van mij vader) zien huilen op de begrafenis en bij de uitvaart dat het voor mij duidelijk is dat er gewoon iets weg niet klopt bij Sandy Hook.
Natuurlijk wilde ik hem nog zien nadat hij was overleden, iets wat die ouders niet uitmaakte.
Jij reageerde op die manier.
Toen mijn vader overleed reageerde ik weer heel anders. Terwijl mijn vader ook mijn grote held was. Ik heb mijn vader ook niet gezien na zijn dood, dat wilde ik juist absoluut niet.![]()
Ja.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:26 schreef mootie het volgende:
Maar is dit nou niet net wat een heleboel mensen proberen uit te leggen?![]()
Zo heb ik een aantal jaar geleden een van mijn beste vrienden begraven. Natuurlijk heb ik gejankt, in een select gezelschap. 1 keer.
Voor de rest? Bier drinken, jointjes roken en grappen maken.
Zelfs op de dag zelf; zijn begrafenis. Lachen met zijn/ onze vrienden. Biertje drinken. Proosten.
Ik verwacht niet dat iedereen er zo mee omgaat. Je hele mening (het is nep) baseren op momentopnamen is het creëren van een schijnzekerheid.Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Exact mijn puntquote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:35 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ja.![]()
Zo heb ik een aantal jaar geleden een van mijn beste vrienden begraven. Natuurlijk heb ik gejankt, in een select gezelschap. 1 keer.
Voor de rest? Bier drinken, jointjes roken en grappen maken.
Zelfs op de dag zelf; zijn begrafenis. Lachen met zijn/ onze vrienden. Biertje drinken. Proosten.
Ik veracht niet dat iedereen er zo mee omgaat. Maar je hele mening (het is nep) baseren op momentopnamen is het creëren van een schijnzekerheid.
Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
epicbeardman concentreert zich niet alleen op de (eventueel afwezige) emoties, dat is maar één aspect van het geheel. Hij probeert een totaalplaatje in elkaar te zetten van zaken die niet kloppen vanuit elke hoek.
Alleen vreemde emoties? kan verklaard worden
Alleen snel opgezette sites? Kan verklaard worden
Alleen een verpauperd uitziend schoolgebouw? Kan verklaard worden
Alleen vreemde zaken qua het verhuizen van de ouders (allemaal rond dezelfde tijd zo ongeveer)? Kan verklaard worden
Alleen corruptie in de Sandy Hook School? Kan verklaard worden
Alleen photoshop foto's van de kinderen? Kan verklaard worden
Maar die zaken zijn er allemaal in deze gebeurtenis (tenminste daar ga ik even vanuit, dat is in ieder geval epicbeardman's uitgangspunt) en dat zou best kunnen wijzen op vuil spel. Ik heb geen idee of alle informatie daadwerkelijk op waarheid gestoeld is hoor, wie weet kloppen er een aantal zaken waar van uit gegaan wordt in de hoax conspiracy niet en dan zakt het als een pudding in elkaar maar als bovenstaande wel correct en verifieerbaar is dan begrijp ik in ieder geval wel waarom mensen rookpluimen zien en vermoeden dat er iets in de fik staat.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
spot on!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:44 schreef jogy het volgende:
epicbeardman concentreert zich niet alleen op de (eventueel afwezige) emoties, dat is maar één aspect van het geheel. Hij probeert een totaalplaatje in elkaar te zetten van zaken die niet kloppen vanuit elke hoek.
Alleen vreemde emoties? kan verklaard worden
Alleen snel opgezette sites? Kan verklaard worden
Alleen een verpauperd uitziend schoolgebouw? Kan verklaard worden
Alleen vreemde zaken qua het verhuizen van de ouders (allemaal rond dezelfde tijd zo ongeveer)? Kan verklaard worden
Alleen corruptie in de Sandy Hook School? Kan verklaard worden
Alleen photoshop foto's van de kinderen? Kan verklaard worden
Maar die zaken zijn er allemaal in deze gebeurtenis (tenminste daar ga ik even vanuit, dat is in ieder geval epicbeardman's uitgangspunt) en dat zou best kunnen wijzen op vuil spel. Ik heb geen idee of alle informatie daadwerkelijk op waarheid gestoeld is hoor, wie weet kloppen er een aantal zaken waar van uit gegaan wordt in de hoax conspiracy niet en dan zakt het als een pudding in elkaar maar als bovenstaande wel correct en verifieerbaar is dan begrijp ik in ieder geval wel waarom mensen rookpluimen zien en vermoeden dat er iets in de fik staat.
de lijst is gewoon te lang.Huig![]()
Hou dan zelf ook op met het posten van semi grappige bullshitmeterfilmpjes die zich focussen op dat ene punt.quote:![]()
De lijst is inderdaad lang, maar daar worden ook dingen aan elkaar gespeculeerd die werkelijk niets met elkaar te maken (hoeven te) hebben, meestal ook op een 'matter of fact'-achtige wijze of (erger) op een 'Ja duh!'-niveau.![]()
Als je al die punten neemt, gezamenlijk, zijn ze nog steeds afzonderlijk prima te verklaren. Mensen gaan uit van een connectie; die moet er wel zijn toch het is allemaal zo toevallig! Terwijl er geen connectie is of bewezen kan worden. Misschien zijn er wel hele andere connecties?...
Er wordt alleen gezegd; als je dat niet ziet dan heb je je ogen dicht zitten.![]()
Ik kan ook een hele plausibele bedenken:
1. De school heeft waterschade. Dat is raar, want het is een rijke gemeente, daar verwacht je dat niet. (Even los nog van de tenenkrommende aannames en bureau onderzoeksconclusies die hier al in zitten.)
2. Het is een corrupte bedoeling daar.
Conclusie: Het schoolbestuur heeft het grootste deel van het budget aan steekpenningen gebruikt en had geen geld meer om de verrotte leidingen en daardoor ontstane waterschade te repareren.
En als je dat niet gelooft dan ben je een schaap en naief en snap je niet hoe de wereld in elkaar zit en moet je je ogen open doen!
[ Bericht 1% gewijzigd door SicSicSics op 26-06-2015 12:22:35 ]Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Voor jullie is het makkelijk om te zeggen "dat kan verklaard worden" "dat kan verklaard worden" "dat kan verklaard worden"quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:44 schreef jogy het volgende:
epicbeardman concentreert zich niet alleen op de (eventueel afwezige) emoties, dat is maar één aspect van het geheel. Hij probeert een totaalplaatje in elkaar te zetten van zaken die niet kloppen vanuit elke hoek.
Alleen vreemde emoties? kan verklaard worden
Alleen snel opgezette sites? Kan verklaard worden
Alleen een verpauperd uitziend schoolgebouw? Kan verklaard worden
Alleen vreemde zaken qua het verhuizen van de ouders (allemaal rond dezelfde tijd zo ongeveer)? Kan verklaard worden
Alleen corruptie in de Sandy Hook School? Kan verklaard worden
Alleen photoshop foto's van de kinderen? Kan verklaard worden
Maar die zaken zijn er allemaal in deze gebeurtenis (tenminste daar ga ik even vanuit, dat is in ieder geval epicbeardman's uitgangspunt) en dat zou best kunnen wijzen op vuil spel. Ik heb geen idee of alle informatie daadwerkelijk op waarheid gestoeld is hoor, wie weet kloppen er een aantal zaken waar van uit gegaan wordt in de hoax conspiracy niet en dan zakt het als een pudding in elkaar maar als bovenstaande wel correct en verifieerbaar is dan begrijp ik in ieder geval wel waarom mensen rookpluimen zien en vermoeden dat er iets in de fik staat.
Daar heb ik toch niks aan? dat is toch geen informatie waar wij wat aan hebben.
Dat is toch geen bewijs dat er 20 kinderen op die dag zijn omgekomen.
Het is allemaal irrelevant.
Natuurlijk weet ik dat iedereen anders rouwt, maar wat duidelijk was is dat de Sandy Hook ouders immuun waren om ook maar echt stil te staan bij de kinderen van ze die zijn overleden.
Ik snap nog steeds niet dat jullie zo naïef kunnen zijn over dode kinderen, dat is een nachtmerrie, normaliter is dat geen leuke gratis trips naar obama/oprah en elke staat waar je kan lobby'en.
Dat "kan verklaard worden" is echt nutteloze informatie, zo kan ik ook wel reageren op jouw "truth-stories" en er vanuit gaan dat ik gelijk heb.
Desondanks alles snap ik nog wel een beetje waarom jullie zo naiev zijn, Kan verklaard wordensnap je?
Kan verklaard worden is gewoon "onduidelijk" "relativeren" "aannames" en tevens er vanuit gaan wat jullie gevoel zegt.
Ik sta open voor dat mensen anders kunnen rouwen, neemt niet weg dat ik mag constateren dat er bij sandy hook rare ouders waren toch?Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.![]()
Het enige wat je van het rouwproces hebt meegekregen is een paar minuutjes Youtube. Ik vind het nogal om daar zulke conclusies aan te verbinden.![]()
Dat is ook weer een aanname, er zijn in de dagen na de shooting honderden interviews geweest met de ouders (die hadden ze ook niet hoeven te geven, ze hadden ook met de familie binnen met kerst kunnen rouwen)quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:49 schreef mootie het volgende:
Het enige wat je van het rouwproces hebt meegekregen is een paar minuutjes Youtube. Ik vind het nogal om daar zulke conclusies aan te verbinden.
Ze waren bij Anderson Cooper,Oprah Winfrey,Obama en heel natuurlijk hebben ze al hun emoties allemaal in projecten gestopt, waar ze uiteindelijk veel geld mee verdienen, toevallig.
De verklaring is natuurlijk, het zijn amerikanen, die mensen hebben geen gevoel als hun kind plotseling wordt ontnomen uit hun leven, die gaan liever voor TV hun verhaaltje doen en lobby'en de jaren er naar. (dat kan verklaard worden toch?Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.![]()
Je verdraaid de woorden van je mede users.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:56 schreef epicbeardman het volgende:
De verklaring is natuurlijk, het zijn amerikanen, die mensen hebben geen gevoel als hun kind plotseling wordt ontnomen uit hun leven, die gaan liever voor TV hun verhaaltje doen en lobby'en de jaren er naar. (dat kan verklaard worden toch?Not cool.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Want je zag ze ook echt 24/7.Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?![]()
Volgens mij lees je het vanuit een nogal negatief perspectief. Probeer het nog eens. Ik geef juist een argument waarom het niet gek is om te denken dat er iets mis is met het officiële verhaal.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:43 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Voor jullie is het makkelijk om te zeggen "dat kan verklaard worden" "dat kan verklaard worden" "dat kan verklaard worden"
Daar heb ik toch niks aan? dat is toch geen informatie waar wij wat aan hebben.
Dat is toch geen bewijs dat er 20 kinderen op die dag zijn omgekomen.
Het is allemaal irrelevant.
Natuurlijk weet ik dat iedereen anders rouwt, maar wat duidelijk was is dat de Sandy Hook ouders immuun waren om ook maar echt stil te staan bij de kinderen van ze die zijn overleden.
Ik snap nog steeds niet dat jullie zo naïef kunnen zijn over dode kinderen, dat is een nachtmerrie, normaliter is dat geen leuke gratis trips naar obama/oprah en elke staat waar je kan lobby'en.
Dat "kan verklaard worden" is echt nutteloze informatie, zo kan ik ook wel reageren op jouw "truth-stories" en er vanuit gaan dat ik gelijk heb.
Desondanks alles snap ik nog wel een beetje waarom jullie zo naiev zijn, Kan verklaard wordensnap je?
Kan verklaard worden is gewoon "onduidelijk" "relativeren" "aannames" en tevens er vanuit gaan wat jullie gevoel zegt.
Ik sta open voor dat mensen anders kunnen rouwen, neemt niet weg dat ik mag constateren dat er bij sandy hook rare ouders waren toch?Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Wat is bewijs wat jij wel zou accepteren trouwens?
De enige die ik aannames zie doen, die ik zie speculeren en die op basis daarvan conclusies trekken zijn juist de truthers...Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.![]()
Net als veel /de meeste mensen heb ik ook dikke familieleden vroeg verloren. Ik ben naar veel begrafenissen geweest.Ik heb wel wat verdriet gezien van verschillende nationaliteiten en honderden rouwende vrienden en kennissen. en ik heb nog nooit rouwende mensen zoals we met Sandy Hook,Boston (e.a. TV dramas ) gezien . Tuurlijk kan er wat raar gedrag door verdriet enz. maar er lijkt altijd rare gedrag van elke 'nabestanden' in de nep moordpartijen enz.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 03:33 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja hoor mijn vader die overleed op mijn 15de, plotseling voor kerst aan een hartaanval, natuurlijk heb ik gehuild, natuurlijk heeft mijn moeder lopen janken en laat me zeggen die was niet vrolijk na 30dagen hoor, ik heb genoeg mannen(oud-collega's van mij vader) zien huilen op de begrafenis en bij de uitvaart dat het voor mij duidelijk is dat er gewoon iets weg niet klopt bij Sandy Hook.
Natuurlijk wilde ik hem nog zien nadat hij was overleden, iets wat die ouders niet uitmaakte.
Heeft mijn moeder direct een slagje er uitgeslagen door een stichting/fundraiser op te richten tegen hartaanvallen? nee hoor, iets wat al die ouders wel hebben gedaan over de rug van hun dode kinderen.
Dat is allemaal cultuur, amerikanen hebben geen emoties of wel? ze hebben alleen projectjes en fundraisers of niet! heb je nou Bully Project(kijk anders alleen even vanaf 25:00) gezien? die vader die huilt? dat zijn amerikanen met gevoelens, niet een scheme 4 political agenda zoals bij Sandy Hook duidelijk werd gevolgd.
Vraag anders eens aan je moeder wat haar ergste nachtmerrie is, dat is haar kind of kinderen kwijtraken.
En wat boeit mij het of je nou mcguyver heet of theguyver.
Grief heeft heel weinig te maken met cultuur.imo.In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
Heb je videos/foto's van die begrafenissen? Dan kunnen we even controleren of jij wel oprecht verdrietig was.Conscience do cost.![]()
Inderdaad excuses daarvoor, had meer het gevoel dat het meer een rant was in het begin, je punt is nu duidelijker.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:02 schreef jogy het volgende:
[..]
Volgens mij lees je het vanuit een nogal negatief perspectief. Probeer het nog eens. Ik geef juist een argument waarom het niet gek is om te denken dat er iets mis is met het officiële verhaal.
Ik kan het zelf ook niet geloven dat ouders bijvoorbeeld met "kennis" hun kinderen zouden laten omkomen, laten we het hier ook duidelijk over zijn, maar er is gewoon geen 100% concreet bewijs wat er in die school heeft afgespeeld die dag.
Het klopt ook dat ik inderdaad niet alleen op de emoties/rouwproces van de ouders wil focussen, want zoals jullie al aangeven kan en mag iedereen anders rouwen.Het klopt ook dat ik ze geen 24/7 per dag heb gezien, dat betekend nog niet dat ik kan constateren dat ze drukker met TV en uiteindelijk de projecten en overal in en rond amerika zijn geweest om hun verhaal te delen en of wel hun project/fundraiser te promoten. Het lijkt erop alsof er geen enkele dag rust is genomen om maar even stil te staan bij het feit dat je kind is overleden? (lijkt me ook sterk dat het cultuur verschil is)quote:
En wat voor bewijs ik zou willen? dat is moeilijk, heb al aangegeven dat ze van mij geen dode kinderen hoeven te publiceren, maar wat ze wel mogen laten zien is een foto van adam lanza die in zijn "swat" kleding dood in de school ligt.
Ze mogen ook aanwijzen waar de 450 kinderen te zien zijn op de dashcams van de politie agenten.
Ze mogen ook verklaren waarom er nooit een medevac(trauma) helicopter is aansgestuurd, ik neem aan dat er bij CSP direct alarmbellen gaan rinkelen als er bij een school een shooting is. (al laat je de heli boven de school vliegen totdat het safe is"
Er zijn tallen van zaken waar wel de medevac helicopter voor werd aangestuurd in Sandy Hook (andere ongelukken)
Waarom hebben ze het bloed van de kinderen 8 dagen lang in de school laten rotten voordat ook maar een HAZMAT team kwam opdagen.
Zo zijn er echt nog heel veel concrete vragen waarop geen antwoord is te vinden helaas.Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.![]()
Maar wat Copycat zegt is wel waar. Je ziet die mensen niet 24/7 dus je weet niet wat ze doen als er geen camera's op ze gericht staan. Het komt misschien wel vreemd over maar het is ook niet iets om je blind op te blijven staren. Er wordt nu extreem veel geanalyseerd op de emotionele reacties van mensen op basis van momentopnames, en op basis van die paar minuten per persoon dat ze op de camera verschijnen kan je geen betrouwbare analyse bouwen. Wie weet houden ze zich sterk voor de camera en zakken ze daarbuiten jankend in elkaar (misschien ook niet).Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
misschien zou footage van de beveiligingscamera's helpen..quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:02 schreef SicSicSics het volgende:
Wat is bewijs wat jij wel zou accepteren trouwens?
De enige die ik aannames zie doen, die ik zie speculeren en die op basis daarvan conclusies trekken zijn juist de truthers...
beelden van lanza die de school binnentreedt...beelden van in paniek de school verlatende kinderen..
maw: footage, dat de praatjes van dit soort lieden ondersteund:
Huig![]()
En als je zoals in BNW meestal het geval is alleen maar kan werken met schaduwen van aanwijzingen en afwezigheid van bewijs voor het officiële verhaal dan is dat niet anders. Het zou geen complot zijn als het bewijs op straat ligt en officieel vrijgegeven wordt door de complotterende instanties.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:02 schreef SicSicSics het volgende:
Wat is bewijs wat jij wel zou accepteren trouwens?
De enige die ik aannames zie doen, die ik zie speculeren en die op basis daarvan conclusies trekken zijn juist de truthers...Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
Forum Opties Forumhop: Hop naar: