Ah ik zie haar nu. Beetje een dragqueen ja.quote:Op dinsdag 25 juli 2017 22:14 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee die met de tattoos en tieten die eruit vallen
Mais non, Fred est formidable!quote:Op dinsdag 25 juli 2017 22:37 schreef Paxcon het volgende:
Gelukkig is die clichébrakende Franse eigenaar er niet vandaag, daar word ik wel moe van
Is dat die blonde mooiboy met die blonde chick?quote:Op dinsdag 25 juli 2017 23:05 schreef zoem het volgende:
Zaten wel een paar leuke dates tussen. Mo met de hond. Rory en Danielle lijken me een goed koppel.
Jepquote:Op dinsdag 25 juli 2017 23:10 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Is dat die blonde mooiboy met die blonde chick?
Zijn date was cool, ze had echt ballen!quote:
Ze is er nog niet helemaal over uit dus er liggen nog kansen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 22:07 schreef Hexagon het volgende:
Knappe meid die Shakira, jammer voor de mannen dat ze van de vrouwenliefde is
Ze lijken me qua karakter wel allebei lief. Beetje grappig en knullig.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 22:39 schreef Scorpion_17 het volgende:
Is deze man homo en zit hij nu met een dragqueen aan tafel?
Ik denk dat hij uiteindelijk te soft is voor haar.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 22:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze lijken me qua karakter wel allebei lief. Beetje grappig en knullig.
Denk ik ook.quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 22:51 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij uiteindelijk te soft is voor haar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop