abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_153312190
Ja jeetje, ik zit me hier halfdood te schamen dat ik in de war was met 2 meiden ipv jongen-meisje terwijl ik het écht nog wel weet hoe het was.
Als m'n hoofd niet vast zat aan m'n romp was ik m al 100x kwijt denk ik :')
Nouja.

MissJones... Tja dat was echt te bizar.
Tralalalaaa
pi_153312402
Haha niet druk om maken, doe ik ook niet ;)

:* voor je spoiler
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_153313430
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juni 2015 20:57 schreef Shandaly het volgende:
Ik weet nog dat ik bij de verloskundige zo'n formuliertje met vragen in moest vullen bij Lars. Hierop stonden twee regels: 1. hoeveelste zwangerschap? 2. hoeveelste kind?
En toen heb ik dat in al mijn onschuld heel gek gevonden... Ja, duh, da's toch hetzelfde?!

Totdat ik zwanger van Femke datzelfde vragenlijstje in moest vullen... en er toch echt twee verschillende getalletjes neer moest zetten. 1. 3e, 2. 2e... Slik...

Maar aan de andere kant, de vraagstelling was natuurlijk ook niet helemaal netjes. Alsof miskramen dus inderdaad niet meetellen.
Ik heb ook moeite met die vraagstelling en dat is puur mijn eigen issue hoor.

Nummer 1 telt op, nummer 2 nooit. Ik word verdrietig bij het idee dat een volgende zwangerschap alweer nummer 5 zal zijn.

Klumsy.
:*
pi_153334292
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juni 2015 21:41 schreef klumsy het volgende:
LE :*

Elva zal echt niet worden vergeten!

Mijn ervaring is dat als je je kindje(s) deel van je dagelijks leven zal laten uitmaken, andere ze ook als deel van het gezin blijven zien :) zo kreeg ik afgelopen weken ook een paar keer de vraag of Jesse op z'n broertje en zusje leek? En dat terwijl het dit jaar alweer 4 jaar geleden gaat zijn dat Roan en Senna overleden zijn...
Dat vind ik mooi om te lezen :)
pi_153337628
Ik denk ook heel vaak nog aan Roan & Senna. Vergeten zal ik ze nooit. O+
De urn met de as van Roan & Senna is ook zo mooi, ik moet daar altijd even naar kijken als ik bij Klumsy op de bank zit O+ Die straalt zoveel liefde uit.

Lieve LE steeds als ik je zie posten denk ik automatisch aan jullie dochter en ik denk dat dat inderdaad voor heel veel mensen in "OUD" geldt.
De manier waarop je over haar vertelt & de liefde die uit elke post straalt is zo overduidelijk. Ik denk dat ik gisteren ook de foto op Facebook voorbij zag komen en de tranen schoten mij in mijn ogen, die foto zegt alles ;( O+

Ik vond/vind het soms ook moeilijk om met Klumsy erover te praten, toen ik foto's van Jesse zag moest ik natuurlijk ook gelijk aan Roan & Senna denken en vraag je nou op zo'n moment nou wel of niet of ze op elkaar lijken. En toen Klumsy wist dat ze in verwachting was van een jongen dit keer, heb ik wel gezegd dat ik dat juist wel een mooie gedachte vond! Maar zeg je zoiets nou wel of niet? Ik vind het soms ook moeilijk, je wilt mensen ook niet kwetsen.
Ik stuur elk jaar een kaartje op de dag van de geboorte van Roan maar ook nog 1 op dag van de geboorte van Senna. Ik weet ook nooit wat ik erop moet zetten, alles voelt "leeg" of stom.
Je bent als "buitenstaander" snel bang om toch het verkeerde te zeggen, maar het ontkennen of er omheen praten is eigenlijk vele male kwetsender.
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_153363575
Wat lief en waardevol dat je elk jaar die kaartjes stuurt Skoap O+
  Moderator woensdag 10 juni 2015 @ 16:26:20 #87
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_153413401
Lieve L-E, ik wil je ook laten weten dat Elva nooit vergeten zal worden. Ik denk dagelijks aan je gezin en aan haar :*

Wist je dat elva ook 11 is in het Zweeds? Ik snapte niet waarom ik de laatste tijd steeds in het Zweeds tot 20 zat te tellen, en toen viel het kwartje. "Elva, tolv, tretton" O+ Ze zit dus letterlijk in mijn hoofd!
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_153594153
Ik lees dit nu pas Majo :) Maar hoe tof, de link met Scandinavie blijft maar terug komen. Jullie willen het niet weten, maar ze is in Denemarken verwekt :D ,kreeg een Noorse naam, en wordt dus in Zweden ook met grote regelmaat genoemd als haar naam 11 betekent O+
pi_153594202
Wat bijzonder L-E O+
pi_153595123
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juni 2015 21:19 schreef L-E het volgende:
Ik lees dit nu pas Majo :) Maar hoe tof, de link met Scandinavie blijft maar terug komen. Jullie willen het niet weten, maar ze is in Denemarken verwekt :D ,kreeg een Noorse naam, en wordt dus in Zweden ook met grote regelmaat genoemd als haar naam 11 betekent O+
Prachtig O+
Heel bijzonder, dat past bij haar.
Met een meidenkwartet
pi_153595899
Wat ongelooflijk bijzonder LE. Heel mooi hoe het allemaal samen komt O+
E.
pi_153626172
En daar gaan alle tranen weer… Hoewel er al veel tranen zijn geweest afgelopen tijd kwam dat vooral door de herinneringen die boven kwamen. Nu zijn het vooral tranen van gemis die mij overvallen.

Volgende week is het een jaar geleden. En in de afgelopen 1,5 jaar heb ik zo enorm hard moeten werken voor en aan mijzelf en heb ik enorm mooie stappen mogen maken waar ik zo enorm trots op ben. En waarvan ik weet dat de mensen om mij heen dat ook zijn voor mij. Mooie fijne woorden van mensen die mij hebben mogen zien groeien van een dood vogeltje naar een prachtige zwaan die haar vleugels weer kan uitslaan.
En toch zit ik hier jankend in mijn eentje op de bank. Waar ik begin deze week zo trots op mijzelf was voel ik mij nu zo enorm eenzaam. Ik mis haar! Nog steeds, elke dag. Ook al wordt het gevoel anders. Ik ga er nog steeds elke dag mee naar bed en sta er mee op en ook denk ik nog tig keer per dag aan haar. Ik had gewild dat ze hier was, om te knuffelen, te verzorgen, te zien groeien naar een prachtig mooie meid die uiteindelijk haar eigen boontjes zou kunnen gaan doppen. Maar dat allemaal gebeurt niet. Het is gewoon weg, maar de pijn is er nog steeds.
Ik weet soms niet hoe ik het bespreekbaar met anderen moet maken, want niemand weet wat ik voel. En ik weet niet hoe ik kan laten blijken wat het gemis met mij doet. Mensen zien tegenwoordig alleen maar de vrolijke Lingue die haar mannetje weer staat. Maar die staat er niet altijd… Die staat er niet nu… Nu voel ik mij een vogeltje die even niet meer weet hoe te fladderen en dat uit het niets…

het kan er maar beter even uit zijn… even weer ruimte maken in de hoop dat de ochtend weer een beetje beter gaat voelen dan de afsluiting van deze avond…
  Moderator woensdag 17 juni 2015 @ 23:17:09 #93
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_153627045
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juni 2015 21:19 schreef L-E het volgende:
Ik lees dit nu pas Majo :) Maar hoe tof, de link met Scandinavie blijft maar terug komen. Jullie willen het niet weten, maar ze is in Denemarken verwekt :D ,kreeg een Noorse naam, en wordt dus in Zweden ook met grote regelmaat genoemd als haar naam 11 betekent O+
wow, dan is het nog symbolischer allemaal!!

Lingue dikke kus voor jou :* ik ken je situatie niet goed omdat ik relatief nieuw ben hier maar begrijp ik het dat je geen partner hebt? Dat lijkt me al helemaal zwaar om het in je eentje te moeten doen ;( weet dat je hier altijd je verhaal kunt doen, mag huilen, schreeuwen of juist herdenken, je meisje heeft ook hier een plekje en zal niet vergeten worden. Heel veel sterkte de komende dagen :*
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  donderdag 18 juni 2015 @ 00:01:01 #94
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_153628404
Sterkte Lingue! In onze ervaring zijn de dagen voor een bijzondere datum het heftigst, de datum zelf gaat het meestal beter.

Hier is het verlies bijna 22 maanden geleden, en ondertussen begint onze #2 te staan. Het neemt het verdriet niet weg, maar het helpt enorm om weer vooruit te kunnen kijken.
censuur :O
pi_153628630
Lieve Lingue. :*
pi_153631012
Sorry dat ik hier zo binnen kom vallen. Maar weet me even geen raad qua gevoel.

Week of 2 geleden een positieve test, ondanks dat het heel pril is ga je toekomstbeelden voor je zien. Mijn eerste zwangerschap. Paar dagen geleden kreeg ik wat bloedverlies, het werd erger. Uiteindelijk verloskundige gebeld, mocht die zelfde middag nog op controle. Ergens voelde ik wel dat het niet meer zo mocht zijn, maar als er dan een echo gemaakt wordt en er is niks meer te zien (op een stolsel na) is toch schrikken. Dan wordt het uitgesproken: 'je hebt een miskraam gehad'.

Zo onwerkelijk. Ene moment staat he leven op zijn kop omdat je onverwacht zwanger bent en nog voor je dat een plekje kan geven is het al weer voorbij.

Was een week of 7 zwanger.
Ergens probeer je het te rationaliseren, dat het niet voor niets is afgestoten. Maar toch viel ik me leeg en blegh.
  donderdag 18 juni 2015 @ 08:00:12 #97
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_153631057
Sterkte Broodje :)
Ik mag me hier ook melden denk ik. Weer zwanger, eerste echo. Volgens mijn berekeningen bijna 7 weken, de echo zei 5w3d. Lijkt me niet. Ik testte op 1 juni al dik positief met de Clearblue Digital (2-3w na conceptie stond erop). De gynaecoloog deed er best luchtig over. We gaan over 2 weken weer kijken. Misschien ga je voor die tijd wel bloeden. En dat was het. Ik voel me zo rot, nog zo zwanger. Sinds gister pijnlijke borsten, al ruim een week echt misselijk, moe. Ik weet even niet hoe ik de tijd door moet komen.
pi_153631103
Dank je Aventura. Ook voor jou heel veel sterkte. Bij mij gaan ze over twee weken ook weer kijken. Ook al is het voor 99,99% zeker dat het een miskraam is geweest.
pi_153631167
Lingue, heel veel sterkte. Ik vind het mooi om te lezen hoe sterk je bent geworden in het afgelopen jaar. En het is zo jammer dat je in je omgeving het verdriet niet goed kwijt kan. :*

Broodje :*

Aventura, ik blijf nog wel duimen. :*
pi_153631169
:* voor Lingue, aventura en BK!
Tralalalaaa
  donderdag 18 juni 2015 @ 08:57:53 #101
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_153631573
Jullie zijn lief :)
Misschien moet ik ook nog hopen op een wonder. Het kan eigenlijk alleen nog als het een meetfout was. Nou ja, veel afleiding zoeken dan maar!
pi_153631751
Lingue: dikke :* en weet dat je er niet alleen voor staat. Mijn PM is er voor jou, ook nu.

BK en Aventura: wat ontzettend rot! Goed dat jullie het hier even van jullie af kunnen schrijven. Blijf dat doen, de onzekerheid is zo naar en de eventuele bevestiging heel verdrietig. Sterkte!
pi_153632596
Dankjewel :*

Soms moet het er gewoon even uit. En dat helpt echt hier. Het maakt weer even ruimte en het geeft weer even ruimte om adem te halen en voelt iets minder alleen. Het is vooral zo vervelend en raar dat het zomaar overvalt. Van 100% vrolijk naar 100% verdrietig in een paar seconde.

@MaJo ik moet het idd alleen doen, geen partner hier. En dat vind ik soms ook wel erg pittig...
pi_153634601
Lingue en BK :*

quote:
0s.gif Op donderdag 18 juni 2015 08:00 schreef Aventura het volgende:
Sterkte Broodje :)
Ik mag me hier ook melden denk ik. Weer zwanger, eerste echo. Volgens mijn berekeningen bijna 7 weken, de echo zei 5w3d. Lijkt me niet. Ik testte op 1 juni al dik positief met de Clearblue Digital (2-3w na conceptie stond erop).
Hier heb je misschien op dit moment helemaal niets aan, maar om te laten zien dat het ook anders kan, ik postte anderhalf jaar geleden bijna hetzelfde als jij nu:
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2013 09:51 schreef Dyre het volgende:
Nou, wij zijn weer terug van de echo, maar we zijn nog niet helemaal uit de onzekerheid. Volgens onze berekeningen zou ik nu 6+5 zijn, maar wat ze op de echo zag kwam meer overeen met 5+2, best een groot verschil... Dus het vruchtje is na 5 weken gestopt met groeien, óf heeft een late/trage start gehad en ik ben minder ver dan ik dacht.
Over 2 weken vieren we haar eerste verjaardag ;)

Met zo'n vroege termijn kan 1mm verschil in meting al dagen verschil geven. Dan hoeft het niet eens een meetfout te zijn, maar gewoon variatie in degene die meet: pakt ze de binnenkant van het lijntje, of de buitenkant? Zoiets simpels. Ik wist zéker dat ik geen 5+2 kon zijn, klopte gewoon niet. Maar bij de volgende echo 1 week later was het vruchtje al 2 weken verder.

Zoals gezegd: het geeft jou nu helemaal geen zekerheid, maar het kan dus echt nog gewoon goed gaan. Hopelijk heb je over 2 weken positief nieuws :*
  donderdag 18 juni 2015 @ 20:36:04 #105
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_153648869
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juni 2015 11:25 schreef Dyre het volgende:
Lingue en BK :*

[..]

Hier heb je misschien op dit moment helemaal niets aan, maar om te laten zien dat het ook anders kan, ik postte anderhalf jaar geleden bijna hetzelfde als jij nu:

[..]

Over 2 weken vieren we haar eerste verjaardag ;)

Met zo'n vroege termijn kan 1mm verschil in meting al dagen verschil geven. Dan hoeft het niet eens een meetfout te zijn, maar gewoon variatie in degene die meet: pakt ze de binnenkant van het lijntje, of de buitenkant? Zoiets simpels. Ik wist zéker dat ik geen 5+2 kon zijn, klopte gewoon niet. Maar bij de volgende echo 1 week later was het vruchtje al 2 weken verder.

Zoals gezegd: het geeft jou nu helemaal geen zekerheid, maar het kan dus echt nog gewoon goed gaan. Hopelijk heb je over 2 weken positief nieuws :*
Wauw Dyre, dat lijkt zéker op mijn verhaal. Had jij ook al weken voor die echo een positieve test? Want dat vind ik het vreemdst hieraan. Wat ik ook raar vind is dat de gynaecoloog zo stellig was toen mijn man vroeg of ze er niet een weekje naast konden zitten. Ze keek ons echt zo meewarig aan, zo van, nee de meting is echt zodanig nauwkeurig dat dat niet kan. Ik denk dat ze bedoelde dat alle foetusjes tot een week of 10 gelijk op gaan in groei. Dat kan wel zo zijn maar dan moet je wel goed meten. Ik lees ook overal dat echoscopisten niet willen meten tussen 5 en 8 weken omdat het vruchtje dan dermate klein is, dat een fout snel gemaakt is. In mijn ziekenhuis zeiden ze daar niets over. Ik wilde die echo ook helemaal niet. Ik belde om een afspraak (de vorige keer was ik medisch) en ik werd meteen ingepland voor een echo.
pi_153651278
Ik had een echo met 6+ weken in het ziekenhuis en daar zeiden ze ook dat ze nog geen termijn wilden afgeven en dat pas na 8 weken deden.
Life is what happens while you are busy making other plans...
  donderdag 18 juni 2015 @ 22:14:00 #107
149959 SQ
snelle trees
pi_153652202
Het kan helaas echt beide kanten op, aventura. Ik had ook zo'n echo en bij mij viel de munt anders. Ik hoop uiteraard dat jij gewoon Dyre volgt!

Verder speciale knuffels voor Lingue, L-E en Cygne :*
disclaimer
pi_153652437
Hier hetzelfde als SQ helaas.. Ik duim dat het bij jou wel goed gaat, zoals je hier leest kan dat net zo goed!

Lingue, Cygne en LE :*
E.
pi_153657371
Wat rot, Aventura en BK. En toch zenuwslopend dat kleine sprankje hoop.

[ Bericht 82% gewijzigd door Cygne op 19-06-2015 14:53:00 ]
pi_153720863
Hier afgelopen dagen het vrij moeilijk gehad. Flink lopen janken.

Week geleden begon het met wat bloed in de urine, later begon het vloeien. Dat laatste is aan het afnemen. Nog steeds geen stolsels enz verloren.

De verloskundige sprak over een nihile kans dat ik nog zwanger zou zijn. Tot de volgende echo moet ik nog de zwangerschapsvitamine innemen. Ergens voelt het nutteloos. Heb meer zin of een fles wijn te zuipen :@

Nog steeds wat kwaaltjes zoals zere borsten, moe, vlagen van misselijkheid. Zo verwarrend is het.
  zondag 21 juni 2015 @ 17:28:14 #111
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_153722056
BK :* zou een zwangerschapstest niet voor meer duidelijkheid kunnen zorgen? Als je een mk hebt/hebt gehad, nemen de duidelijkheid van de streepjes meestal af.
Wanneer is je echo?
KuikenGuppy
  zondag 21 juni 2015 @ 17:49:56 #112
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_153722725
Wat akelig, BK. Hoe lang heb je gebloed dan? Ik vind de vk wel een beetje stellig. Ik hoop dat de echo snel plaatsvindt, dan heb je duidelijkheid.
pi_153732691
De verloskundige zei dat testen weinig zin heeft, vanwege de hormonen die nog in het lichaam aanwezig zijn.

Weekje bloedverlies, niet eens heel veel. Tenminste niet meer als bij een normale menstruatie.

1 juli pas de echo. Dan zou ik op 8w4d dagen zitten.

Ergens voel ik me rot dat ik zo emo eronder ben. Heb niet eens een goede echo gehad. En staat uiteraard in het niet wat sommigen hier hebben meegemaakt.
pi_153733321
Het kán zijn dat er hcg in je lichaam blijft tot aan volgende menstruatie. Ik test na een normale (vroege) miskraam altijd als ik gestopt ben met bloeden en die testen zijn dan altijd keurig negatief.
pi_153782677
Lingue ik denk aan je, heel veel sterkte morgen (en eigenlijk al vannacht) :*
pi_153786119
Lingue, ook hier wordt aan je gedacht. :*
pi_153786190
Lingue :*
pi_153786283
Lingue! Dikke knuffel :*
S. 2014
J. 2016
pi_153786821
Lingue :*
pi_153787438
Lingue :*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')