ik bedoel qwa fruitquote:Op woensdag 17 juni 2015 17:31 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Courgette had bij ons groot succes
Alle groenten, behalve rode bieten en wortelen bij mij. Deze laatste 2 laten zich moeilijk verspenen. Alle overige groenten die ik zaai komt buiten hooguit 10-25% op en binnen 90-95%.quote:Op woensdag 17 juni 2015 16:58 schreef Chunees het volgende:
welke plant geeft het beste resultaat bij binnen kweken?
dus op de vensterbank
Courgettes komen heel goed uit op de vensterbank. Daarna wel naar buiten zetten, want ze worden giga groot.quote:Op woensdag 17 juni 2015 17:59 schreef Elleska het volgende:
courgette op de vensterbank![]()
qua fruit.. niet veel dat het op de vensterbank goed zal doen.
misschien aardbeien?
Hoe kom je daaraan?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:34 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Je moet lieveheersbeestjeslarven regelen om de luizen op te vreten.
Zoeken, of voor de luie mensen bestellen.quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:57 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Hoe kom je daaraan?
Ik heb een groot luizenprobleem in mijn tuin elk jaar. Tegenwoordig knip ik de koppen van mijn planten af.
ja oke voorzaaien, dat doe ik ook. maar dat is wat anders dan binnen kweken.quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:55 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Courgettes komen heel goed uit op de vensterbank. Daarna wel naar buiten zetten, want ze worden giga groot.
Aardbeien zaaien duurt mij te lang. 5 jaar geleden 5 plantjes gekocht bij een tuincentrum, nu heb ik er 48
Ik heb ook nog nooit gehoord dat iemand in huis iets kweekt, behalve huisplanten....quote:Op woensdag 17 juni 2015 19:14 schreef Elleska het volgende:
[..]
ja oke voorzaaien, dat doe ik ook. maar dat is wat anders dan binnen kweken.
O, ik wel, de raamkant vol makkelijke groenteplanten zetten ,alsof het daar een kas is.quote:Op woensdag 17 juni 2015 22:40 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit gehoord dat iemand in huis iets kweekt, behalve huisplanten....![]()
Eventueel kunnen aardbeien of tomaten, maar buiten doen die het tig keer beter.
De planten staan in onze serre.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:22 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Toen mijn tomaten het nog hardstikke goed deden in de bladaarde, begon na de eerste week van augustus. Je zal bij thuiskomst direct kunnen oogsten en heerlijke zongerijpte tomaten eten die je aan de vakantie doen denken.
Eerder plukken kan wel, maar die zijn dan nog niet helemaal rijp. Na de pluk gerijpt is wel eetrijp maar er zijn minder nutriënten aangemaakt. Of nog groen plukken voor enigszins giftige chutney. Sommigen doen dat in het begin van het plukseizoen ipv de laatste restjes, die toch niet meer rijpen.
Klopt, ik zei het fout: moet bataat zijn.quote:Op donderdag 18 juni 2015 06:40 schreef Vanyel het volgende:
Ik heb dit jaar pepers en paprika op de vensterbank staan. Blij toe, daar was buiten ws niks mee gebeurd.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 17:45 schreef Chunees het volgende:
[..]
komen er dan geen muggen etc op af?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |