Hij was vorige week beter maar dat kan ook komen omdat het weer de eerste was met de oude typetjes.quote:
Ja, dat ligt er wel erg dik boven op.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 22:38 schreef Specularium het volgende:
Ze moeten alleen even stoppen met overal een verkapte politieke/morele boodschap in te duwen.
Zijn moeder liet in die eerste docu ook al doorschemeren dat het eigenlijk voor iedereen beter zou zijn als Kees eerder zou overlijden dan hun.quote:
Benieuwd welke vogel hij vandaag heeft aangetrokken.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 22:51 schreef Mani89 het volgende:
Straks weer genieten van Ad Visser bij Pauw.
Gaat regenen morgen. Dikke kans dat je daar ligt te blauwbekken de hele dag.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:04 schreef Specularium het volgende:
Ik heb nu zakdoekjes om je neus te snuiten met een soort parfum eroverheen.
Dat het lekker ruikt.
Zal ik morgen voor de trein gaan liggen?
Dat zou wel een teleurstelling zijn.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:05 schreef Tem het volgende:
[..]
Gaat regenen morgen. Dikke kans dat je daar ligt te blauwbekken de hele dag.
Specu heeft hem verwijderd, was tegen de policy van NWS ofzo.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:40 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik zie geen penis, is die eraf geknipt?
Gaat over KPD.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:42 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Specu heeft hem verwijderd, was tegen de policy van NWS ofzo.
Ja, en op haar buik zat een tattoe en een raar plukje schaamhaar.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:40 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik zie geen penis, is die eraf geknipt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |