Jammer dat die muur verder weg staat dan eind jaren 90.quote:
Is toch gewoon een reactie op dat Max zei dat het een brake-test was, terwijl dat dus niet zo is.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 20:57 schreef Nattekat het volgende:
http://m.gpupdate.net/nl/(...)n-reed-te-agressief/
Ik krijg echt een hekel aan die gozer zo... afvoeren die handel
De titel van het artikel is de uitspraak die me irriteert... Dat is echt racen Crashjean...quote:Op vrijdag 29 mei 2015 21:19 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Is toch gewoon een reactie op dat Max zei dat het een brake-test was, terwijl dat dus niet zo is.
Hij heeft gewoon gelijk (al is dat ook een beetje de koe in de kont kijken) en is terecht pissig.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 21:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De titel van het artikel is de uitspraak die me irriteert... Dat is echt racen Crashjean...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verstappen reed duidelijk aggressiever dan op Monaco gebruikelijk is.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 21:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De titel van het artikel is de uitspraak die me irriteert... Dat is echt racen Crashjean...
quote:Op vrijdag 29 mei 2015 21:38 schreef _Administr8or_ het volgende:
Grosjean heeft gelijk, dat bewijst blijkbaar ook de telemetrie anders had Grosjean een straf gekregen.
Verstappen heeft gewoon een fout gemaakt, kan gebeuren, op naar de volgende race.
Maar stop aub met dat verafgoden van Verstappen, want ik wordt daar echt schijtziek van zo langzamerhand.https://www.facebook.com/(...)=0&total_comments=28SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vooral... Ziek word je ervan.., Spreekt in Max z,n nadeel dat hij zich eerder in de race zich misrekent heeft in het rempunt van een Lotus (met remproblemen )
het onnodig, en ongefundeerd, afzeiken ook....quote:Op vrijdag 29 mei 2015 23:00 schreef Toekito het volgende:
Raceincident volgens mij maar die Pro Max hype gaat nu te ver....
Sowieso de schuld van die anderquote:Op vrijdag 29 mei 2015 22:41 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nog een weekje.
Dan rijdt Max tegen iemand anders aan en gaan we het daarover hebben.
Holy crap, ja...quote:Op zaterdag 30 mei 2015 11:48 schreef Ferry_76 het volgende:
En of Grosjean eerder van zijn gas gaat....
Die knuppels bij de FIA hebben gewoon alleen gekeken naar het rempunt; gegarandeerd. Of alleen het punt van gas compleet los.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 11:48 schreef Ferry_76 het volgende:
En of Grosjean eerder van zijn gas gaat....
Hoera! We kunnen weer verder met deze discussie.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 11:48 schreef Ferry_76 het volgende:
En of Grosjean eerder van zijn gas gaat....
Zelfs brakke streams waren beter dan de Duitser... met hun 5 minuten reclame.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 12:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zal ik dan nog maar met wat slecht nieuws komen?
RTL.DE lijkt ook haar uitzendrechten kwijt te gaan raken.
nouja was toch wel beter beeld dan op mijn brakke streamquote:Op zaterdag 30 mei 2015 12:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zelfs brakke streams waren beter dan de Duitser... met hun 5 minuten reclame.
O, dat is klote.quote:Op zaterdag 30 mei 2015 12:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
RTL.DE lijkt ook haar uitzendrechten kwijt te gaan raken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |