quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:18 schreef SpecialK het volgende:
Gewoon afknijpen en de WC zwanger maken dan moet satan er voor zorgen
Je praat uit ervaring?quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:18 schreef SpecialK het volgende:
Dat gebeurt alleen maar als je je handen volspuit. Gewoon afknijpen en de WC zwanger maken dan moet satan er voor zorgen
Je zou maar je honger kunnen stillen door over je buik te wrijven.quote:
quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:18 schreef SpecialK het volgende:
Dat gebeurt alleen maar als je je handen volspuit. Gewoon afknijpen en de WC zwanger maken dan moet satan er voor zorgen
LOL, waar kan ik dat terugzien?quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:43 schreef NickGrouwen het volgende:
Jaja lach maar straks wanneer je de volgende wereld betreedt dan zit je daar ineens met je duizenden kinderen! Elke dag dit:
[ afbeelding ]
Die show heet Maury. Gaat volgens mij alleen maar DNAtests die moeten uitwijzen wie de vader nou is.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
LOL, waar kan ik dat terugzien?
Wil je mij hier buiten laten? Bedankt.quote:Op woensdag 27 mei 2015 08:44 schreef Elfletterig het volgende:
Als ik nu wat onaardigs zeg over de islam, bijvoorbeeld dat het een stompzinnig en primitief geloof is, dan zijn er weer moslims en poco's die zich gepikeerd voelen. Dus ik houd me wijselijk op de vlakte...
Nee, die hebben haar op hun handpalmen en zijn zo goed als blind.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:19 schreef Karina het volgende:
Krijg je dan hele dikke handen? Ga er eens op letten. Mannen met hele dikke handen rukken dus teveel
Geen wonder. Natuurlijk ben je als moslim-radicaal fan van een politicus die Turkije wil islamiseren.quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:04 schreef Irakees het volgende:
[ afbeelding ]
Een fanboy van Erdogan, zou hij fappen terwijl hij naar zijn poster kijkt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |