Niet gedacht dat ik het zou zeggen.. maar dan liever Trijntje met Whayayay.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:09 schreef WhiteBeard het volgende:
Hier haal je wel veel meer stemmen mee dan een zangeres die eruit ziet als een teletubbie op een begrafenis
Ik vraag me af of dat wel kan, ESF naar de commerciëlen.quote:Op maandag 25 mei 2015 16:51 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Indien dat zo is: dan is hetAVROTROS en hallo commerciëlen. Want dat is dan precies wat een RTL zou uitkiezen, NPO zou zich daar vanaf moeten houden wat commerciëlen beter kunnen. En dat vind ik nu bij uitstek qua ESF. Die durven wel met geld te smijten.
Ik denk dus niet dat je het zomaar bij RTL kan onderbrengen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:41 schreef SietseBakker het volgende:
Deelname aan het Eurovisie Songfestival mag als Active Member van de European Broadcasting Union. Om lid te worden van de EBU, moet je territorium geheel of gedeeltelijk in de European Broadcasting Area vallen, die weer is gedefinieerd door de International Telecommunications Union, een orgaan van de VN, en/of je als land lid zijn van de Raad van Europa. Daarnaast moet je een (semi-)publieke omroep zijn, en aan een hele rits voorwaarden voldoen.
Als Osjien voor Nederland gaat, dan skip ik het hele ESF dat jaar hoor, kolerequote:Op maandag 25 mei 2015 16:34 schreef Greys het volgende:
Waar ik ook nog bang voor ben is.. STEL dat Waylon zich aanmeldt en STEL hij heeft een topnummer en STEL er is ook een og3ne met STEL een flutnummer. Dat de AVROTROS dan toch og3ne kiest want WE MOETEN NIEUW JONG TALENT WEL EEN KANS GEVONNNNNNN.
Ik vrees ook voor dit scenario.quote:Op maandag 25 mei 2015 16:34 schreef Greys het volgende:
Waar ik ook nog bang voor ben is.. STEL dat Waylon zich aanmeldt en STEL hij heeft een topnummer en STEL er is ook een og3ne met STEL een flutnummer. Dat de AVROTROS dan toch og3ne kiest want WE MOETEN NIEUW JONG TALENT WEL EEN KANS GEVONNNNNNN.
Nou ja, eerlijk is eerlijk. Trijntje bakte er niks van, had geen show, had niks uitgedacht. Die 3 pijpbekkies hebben elke vingerbeweging en blik in de camera geregisseerd. Dat scoort wel. In elk land wel.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:22 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik vrees ook voor dit scenario.
't Is net als wanneer je naar een verjaardag gaat en je hebt een geweldig leuk, origineel, goed doordacht cadeau en je doet het in een prima, stevige verpakking want het mag niet kapot gaan.
En dan zegt je vriend dat je het niet mag geven want die verpakking krijgen ze nooit open, dus doe maar een leuk goedkoop kettinkje van de Hema want ze verkopen van die leuke rollen cadeaupapier met glitters, maakt toch niet uit wat er in zit, het heeft zo'n leuk patroontje met hertjes.
Deze metafoor slaat alles zie ik nu.
Wie luistert naar zo'n vriend.
Laat maar.
Dit wist ik nog niet. Bummer, blijven we dus met die AVROTROS ellende opgescheept zitten.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:20 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik vraag me af of dat wel kan, ESF naar de commerciëlen.
Er is in de loop der tijd natuurlijk wel eens iets veranderd in de regels, maar in het Q&A topic met Sietse Bakker in 2011 zei hij nog heel stellig:
[..]
Ik denk dus niet dat je het zomaar bij RTL kan onderbrengen.![]()
Komt nog bij dat onze niet-publieke omroepen geen lid zijn van de EBU, wat een vereiste is.
Maar BNN is een kleintje plus AVROTROS wil het niet kwijtquote:Op maandag 25 mei 2015 17:44 schreef female81 het volgende:
Ik denk dat BNN er wel raad mee zou weten, als het dan toch bij de publieke omroep moet blijven.
quote:Op maandag 25 mei 2015 17:22 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik vrees ook voor dit scenario.
Deze metafoor slaat alles zie ik nu.
Wie luistert naar zo'n vriend.
Laat maar.
Nee, want Giel Beelen en Singer-Songwriters en het 'kijk mij is jong en stoer zijn'-imagoquote:Op maandag 25 mei 2015 17:44 schreef female81 het volgende:
Ik denk dat BNN er wel raad mee zou weten, als het dan toch bij de publieke omroep moet blijven.
quote:
Oh god nee. Er kijkt niemand jonger dan 16 naar het ESF, een enkeling buiten beschouwing gelaten. Solo-jongetje, oké (zie Loïc en dequote:Op maandag 25 mei 2015 19:05 schreef female81 het volgende:
Voldoet Mainstreet of B-Brave, als je er een heel goed team achter zet (met Zweedse kwaliteiten)?
Nielson, Douwe Bob. (Verder mag de 3fm inteelt ver weg blijven maar die twee acht ik nog als kanshebbers)quote:Op maandag 25 mei 2015 19:25 schreef Peter het volgende:
Xander, Guus, Marco.. alle bekende NL-zangers worden oud, gezapig en gerimpeld.. Waar blijft de nieuwe generatie?
Nielson kan maar 1 Nederlandstalig kunstje..quote:Op maandag 25 mei 2015 20:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Nielson, Douwe Bob. (Verder mag de 3fm inteelt ver weg blijven maar die twee acht ik nog als kanshebbers)
En zelfs dat is niet zo goed.quote:Op maandag 25 mei 2015 20:46 schreef Peter het volgende:
[..]
Nielson kan maar 1 Nederlandstalig kunstje..
Scoort Douwe hits dan?
Ik weet niet of hij het engels zodanig machtig is dat hij ook daar aanstekelijke liedjes mee kan maken. Ik zeg niet goede hè, maar aanstekelijke die een breed publiek aanspreken.quote:Op maandag 25 mei 2015 20:46 schreef Peter het volgende:
[..]
Nielson kan maar 1 Nederlandstalig kunstje..
Scoort Douwe hits dan?
Hij kan in ieder geval redelijk fatsoenlijk in het Engels zingen.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:13 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij het engels zodanig machtig is dat hij ook daar aanstekelijke liedjes mee kan maken. Ik zeg niet goede hè, maar aanstekelijke die een breed publiek aanspreken.
En Douwe scoort niet echt hits maar wat dat betreft is Waylon ook niet echt een top 40-knaller meer.![]()
In ieder geval heb ik met bovengenoemde meer vertrouwen dan een stel kuikens die amper een jaar geleden een talentenjacht hebben gewonnen. De winnaar van het ESF dit jaar komt ook van een talentenjacht maar dat was jaren geleden en hij wilde dit echt echt écht heel graag. Dus het klappen van de zweep kennen en een persoonlijke missie om aan het ESF mee te doen vind ik op z'n minst een vereiste.
Verrek, ja zeg. Met dat nummer hadden die twee het geredquote:Op maandag 25 mei 2015 21:19 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Hij kan in ieder geval redelijk fatsoenlijk in het Engels zingen.![]()
En als hij gaat kunnen we ook Anouk er weer bij sleuren:
Misschien heeft ze nog een "dijk van een hit" voor hem liggen!
Zo te zien heeft zij voor dit optreden dezelfde geniale stylist gebruikt als Trijntje.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:20 schreef Cee het volgende:
[..]
Verrek, ja zeg. Met dat nummer hadden die twee het gered
Een commerciële omroep mag de voorronde wel organiseren. De enige bindende voorwaarde is dat de act uit naam van de publieke omroep naar het ESF gaat. M.a.w. de NOS/AVROTROS moeten dan een akkoord sluiten met RTL4 dat die het voorrondewerk opknappen en zij ongeacht de uitkomst tevreden zijn.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:20 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik vraag me af of dat wel kan, ESF naar de commerciëlen.
Er is in de loop der tijd natuurlijk wel eens iets veranderd in de regels, maar in het Q&A topic met Sietse Bakker in 2011 zei hij nog heel stellig:
[..]
Ik denk dus niet dat je het zomaar bij RTL kan onderbrengen.![]()
Komt nog bij dat onze niet-publieke omroepen geen lid zijn van de EBU, wat een vereiste is.
Ja, die kant moeten we zeker niet op. Op het ESF heb je geen onderbrekingen na de liedjes, waarbij semi-deskundigen roepen hoe geweldig het wel niet was, wat we net hebben gezien. Dan ziet Europa gewoon één of andere vage gast, met rare kleren, die met een gitaar in de hand een saai liedje zingt, met een gezicht alsof die zit te schijten. En dat is doorgaans geen stemmenmagneet.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:48 schreef Unites het volgende:
[..]
Nee, want Giel Beelen en Singer-Songwriters en het 'kijk mij is jong en stoer zijn'-imago
Maar dan moet de echte zanger wel achter het scherm staan, op het podiumquote:Op maandag 25 mei 2015 22:07 schreef Cee het volgende:
IK WEET HET.
We moeten een poppetje op een scherm projecteren en DAT laten zingen.
Een commerciële omroep zou er zeker weten een talentenjacht van maken. Persoonlijk zit ik daar niet op te wachten en ik geloof niet dat dat ons dan een kwalitatief goede act op gaat leveren.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Een commerciële omroep mag de voorronde wel organiseren. De enige bindende voorwaarde is dat de act uit naam van de publieke omroep naar het ESF gaat. M.a.w. de NOS/AVROTROS moeten dan een akkoord sluiten met RTL4 dat die het voorrondewerk opknappen en zij ongeacht de uitkomst tevreden zijn.
We zien al aan 'the hit' dat daar ook geen nummer 1 uit komtquote:Op maandag 25 mei 2015 22:11 schreef Jane het volgende:
[..]
Een commerciële omroep zou er zeker weten een talentenjacht van maken. Persoonlijk zit ik daar niet op te wachten en ik geloof niet dat dat ons dan een kwalitatief goede act op gaat leveren.
Ik wil nu juist graag een professional aan het werk zien, die gelooft in wat hij/zij staat te zingen. Iemand ook die niet onder de druk bezwijkt op dat podium met al die miljoenen kijkers.
In België gaan ze dat nu ook doen.quote:Op maandag 25 mei 2015 22:11 schreef Jane het volgende:
[..]
Een commerciële omroep zou er zeker weten een talentenjacht van maken. Persoonlijk zit ik daar niet op te wachten en ik geloof niet dat dat ons dan een kwalitatief goede act op gaat leveren.
Ik wil nu juist graag een professional aan het werk zien, die gelooft in wat hij/zij staat te zingen. Iemand ook die niet onder de druk bezwijkt op dat podium met al die miljoenen kijkers.
quote:Op maandag 25 mei 2015 21:36 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, die kant moeten we zeker niet op. Op het ESF heb je geen onderbrekingen na de liedjes, waarbij semi-deskundigen roepen hoe geweldig het wel niet was, wat we net hebben gezien. Dan ziet Europa gewoon één of andere vage gast, met rare kleren, die met een gitaar in de hand een saai liedje zingt, met een gezicht alsof die zit te schijten. En dat is doorgaans geen stemmenmagneet.
En dan hopen op een betere regie dan in Oostenrijkquote:Op maandag 25 mei 2015 22:07 schreef Cee het volgende:
IK WEET HET.
We moeten een poppetje op een scherm projecteren en DAT laten zingen.
En een man met een ballon ernaast?quote:Op maandag 25 mei 2015 22:07 schreef Cee het volgende:
IK WEET HET.
We moeten een poppetje op een scherm projecteren en DAT laten zingen.
Nou, het moet geen circus worden, dus laat de Pino-pakken maar lekker thuis.quote:Op maandag 25 mei 2015 22:10 schreef Peter het volgende:
Maar het moet goedkoop, want TROS.. Dus sturen we een goede zanger in een Pino-pak
Culinair bedoel je?quote:Op maandag 25 mei 2015 22:44 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nou, het moet geen circus worden, dus laat de Pino-pakken maar lekker thuis.![]()
Of kom met een cultureel idee, zoals die Ierse zingende kalkoen.
Oeh, culinair, oma's die koekjes bakken op het podium, dat is zo'n idioot idee dat het vast nog nooit is gedaan!quote:
Pizza, pizza, ooooooohhhh... Pizza!quote:Op maandag 25 mei 2015 22:47 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Oeh, culinair, oma's die koekjes bakken op het podium, dat is zo'n idioot idee dat het vast nog nooit is gedaan!
Top, vragen we Guus Meeuwis ook meet te schrijven, voor de broodnodige "LAALALALALAAAALALALAAAAA!" stukjes in het lied!quote:Op maandag 25 mei 2015 22:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Pizza, pizza, ooooooohhhh... Pizza!
Maar dan modern.
Kapsalon, kapsalon, waaiaaiaaiaai.... Kapsalon!
Die Zweed van dit jaar duidelijk ook.quote:Op maandag 25 mei 2015 22:57 schreef Peter het volgende:
Alexander Ryback had alle gebaren etc precies ingestudeerd, Loreen ook, Lena ook, Conchita ook, TCL ook. Dat maakt icm met een goed concept en goede uitvoering de act geweldig. Mist goed nummer. Dat moet ook eens zwaar meewegen bij de Nederlandse selectie.
Zo iemand!quote:Op maandag 25 mei 2015 23:00 schreef miss_dynastie het volgende:
Misschien moet men zo streng zijn dat er iemand gestuurd wordt met ervaring als singer songwriter. De ogene's en jantje's hou je dan al buiten...
quote:Op maandag 25 mei 2015 12:20 schreef Cyan9 het volgende:
Ik vind dat ze inderdaad wel wat langer mogen wachten met het bekend maken van de inzending. Dat houdt de spanning een beetje levend.
Inderdaad. Kan nog wel maanden duren, vorig jaar ook pas rond 10 november 2014.quote:
En dat vind ik dus nog te vroeg. Til het over de jaarwisseling heen, op z'n minst.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:00 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
[..]
Inderdaad. Kan nog wel maanden duren, vorig jaar ook pas rond 10 november 2014.
Gepubliceerd op 7 nov. 2014
In NTR College Tour vertelde Anouk over de deelname van Trijntje Oosterhuis.
In dat geval is het een kwestie van veel drank in huis halen, de BBC opzetten, en doen alsof ik uit een ander land kom zodat ik hard kan lachen als Jan gefileerd wordt dor het commentaar.quote:Op maandag 25 mei 2015 17:34 schreef Jane het volgende:
Ben echt heel bang dat het Jan Smit wordt en dat hij dat zelf allang weet.
Die zou - mits 'ie in het Engels zingt - nog kansrijker zijn ook, ondanks z'n leeftijd (52). Maar bij mannen doet het er minder toe, dat scheelt. En er hébben weleens grijsaards gewonnen. Kenny B heeft iig geen typisch Hollands poldergeluid.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:58 schreef miss_dynastie het volgende:
Echt, ik stuur nog liever Kenny B dan Jantje Shit
Jantje is heel groot geweest in Duitslandquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:04 schreef female81 het volgende:
[..]
Jantje Shit is zo'n type dat (buiten Nederland) enkel België en de Duitssprekende landen aanspreekt.
Ik vind dat de hele AVROTROS zich moet terugtrekken van het ESF. Duidelijk dat hun manier niet werkt.quote:Op maandag 25 mei 2015 16:34 schreef Greys het volgende:
Waar ik ook nog bang voor ben is.. STEL dat Waylon zich aanmeldt en STEL hij heeft een topnummer en STEL er is ook een og3ne met STEL een flutnummer. Dat de AVROTROS dan toch og3ne kiest want WE MOETEN NIEUW JONG TALENT WEL EEN KANS GEVONNNNNNN.
Nee want het camerawerk op de BBC was ook niet bepaald top.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh hahaha. Misschien heeft hij dat zijn dochter wijsgemaakt
Nee geen idee. Misschien dat hij die steadycam-man was inderdaad. Dan was het dus gewoon helemaal één groot Nederlands faalcircus
Maar waar moet het dan heen? De commerciëlen is echt geen goed idee, als het al zou mogen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:06 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik vind dat de hele AVROTROS zich moet terugtrekken van het ESF. Duidelijk dat hun manier niet werkt.
Gemiddeld gesproken leidt een hogere leeftijd toch wel tot een lager resultaat. Hoewel de Olsen Brothers of Zeljko Joksimovic misschien uitzonderingen zijn, zijn de goedscorende deelnemers meestal een stuk jonger.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:04 schreef female81 het volgende:
[..]
Die zou - mits 'ie in het Engels zingt - nog kansrijker zijn ook, ondanks z'n leeftijd (52). Maar bij mannen doet het er minder toe, dat scheelt. En er hébben weleens grijsaards gewonnen. Kenny B heeft iig geen typisch Hollands poldergeluid.
Jantje Shit is zo'n type dat (buiten Nederland) enkel België en de Duitssprekende landen aanspreekt.
Dat is niet de algemene tendens nu. Het is op zich goed dat grote namen gaan en ze exclusiviteit geven kan heel goed werken, kijkende naar de voorbeelden die jij ook hebt gegeven. Het grote verschil met dit jaar is echter dat er compleet uitgedacht plan aanwezig was. Dat ontbrak er dit jaar aan, en niet zo een beetje ook. Lekker hun eigen ding laten doen is niet echt van toepassing op wat Trijn heeft laten zien, en al was het wel zo, dan is het ook meteen bewijs dat het niet altijd een goed idee is om artiesten volledig lekker hun eigen ding te laten doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:12 schreef zeeuws_meisje het volgende:
Ik begrijp er even helemaal niks meer van hier. Jaaaaaaren hebben we C ,D, E en F artiesten gestuurd, die er wel redelijk uitzagen, een prima stem hebben, en daar zetten we dan een paar songschrijvers voor aan het werk en voila een act. Resultaat: langste record van niet doorgaan naar de finale.
3 jaar terug is AVRO/TROS zo dapper om het roer om te gooien, en zie, we worden 9e en vervolgens zelfs 2e. De 3e keer lukt het dan weer een keer niet, en nu roept iedereen ineens weer dat deze methode 'dus' niet werkt, en dat het aan het publiek moet worden overgelaten? Is iedereen nou zo kort van memorie of wat?
We moeten hopen dat er artiesten van het kaliber van Anouk en TCL zich melden, en die moet je dan exclusiviteit geven, en lekker hun eigen ding laten doen.
Bij de Russische dames werkte het anders uitstekendquote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Gemiddeld gesproken leidt een hogere leeftijd toch wel tot een lager resultaat. Hoewel de Olsen Brothers of Zeljko Joksimovic misschien uitzonderingen zijn, zijn de goedscorende deelnemers meestal een stuk jonger.
Dat is iets te snel geconcludeerd. Er is over het algemeen wel redelijke tevredenheid over het aanwijzen van een act, die vervolgens de artistieke vrijheid krijgt om er iets van te maken. Het probleem zit er vooral in, dat er dit jaar vergelijkbare fouten zijn gemaakt als in de periode voor Anouk. Zo waren het liedje, de act, de voorbereiding, en de uitstraling van de zangeres niet goed genoeg. Dat bepaalt dus 90% van de score, en daarom werd het dit jaar niets. Dat is in veel opzichten vergelijkbaar met het jaar waarin de 3JS onderuit gingen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:12 schreef zeeuws_meisje het volgende:
Ik begrijp er even helemaal niks meer van hier. Jaaaaaaren hebben we C ,D, E en F artiesten gestuurd, die er wel redelijk uitzagen, een prima stem hebben, en daar zetten we dan een paar songschrijvers voor aan het werk en voila een act. Resultaat: langste record van niet doorgaan naar de finale.
3 jaar terug is AVRO/TROS zo dapper om het roer om te gooien, en zie, we worden 9e en vervolgens zelfs 2e. De 3e keer lukt het dan weer een keer niet, en nu roept iedereen ineens weer dat deze methode 'dus' niet werkt, en dat het aan het publiek moet worden overgelaten? Is iedereen nou zo kort van memorie of wat?
We moeten hopen dat er artiesten van het kaliber van Anouk en TCL zich melden, en die moet je dan exclusiviteit geven, en lekker hun eigen ding laten doen.
Dan zou er wel meer geld ingepompt worden, al was het maar omdat de kijkcijfers voor de finale naar beneden gaan als NL niet in de finale zit.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:16 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Maar waar moet het dan heen? De commerciëlen is echt geen goed idee, als het al zou mogen.
Ik denk dat het er meer mee te maken heeft dat de oudere artiest teert op naam en faam uit het verleden: Bonnie Tyler, Engelbert Humperdinck, maar ook Trijntje Oosterhuis hebben al jaren niet meer een top 40 van dichtbij gezien. Het is vergane glorie.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Gemiddeld gesproken leidt een hogere leeftijd toch wel tot een lager resultaat. Hoewel de Olsen Brothers of Zeljko Joksimovic misschien uitzonderingen zijn, zijn de goedscorende deelnemers meestal een stuk jonger.
Ik maak me er zorgen om dat de Avrotros geen moment kijkt naar wat er dit jaar gebeurd is, maar volstaat met een 'Trijntje is een topartiest die niet heeft gekregen wat ze verdiende, volgend jaar doen we het weer zo mensen!' Trijntje wilde een leuke tijd hebben en een paar outfitjes proberen, het was geen serieuze artiest die er stond met de wens haar land en zichzelf een muzikale dienst te bewijzen. Was dat wel zo geweest, dan had je kunnen denken 'jammer, volgend jaar beter'. Nu absoluut niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:12 schreef zeeuws_meisje het volgende:
Ik begrijp er even helemaal niks meer van hier. Jaaaaaaren hebben we C ,D, E en F artiesten gestuurd, die er wel redelijk uitzagen, een prima stem hebben, en daar zetten we dan een paar songschrijvers voor aan het werk en voila een act. Resultaat: langste record van niet doorgaan naar de finale.
3 jaar terug is AVRO/TROS zo dapper om het roer om te gooien, en zie, we worden 9e en vervolgens zelfs 2e. De 3e keer lukt het dan weer een keer niet, en nu roept iedereen ineens weer dat deze methode 'dus' niet werkt, en dat het aan het publiek moet worden overgelaten? Is iedereen nou zo kort van memorie of wat?
We moeten hopen dat er artiesten van het kaliber van Anouk en TCL zich melden, en die moet je dan exclusiviteit geven, en lekker hun eigen ding laten doen.
Dat is dan ook meteen het enige positieve punt dat ik mogelijk kan bedenken, al vraag ik me dat ook nog af. Maar goed, het is niet toegestaan.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:27 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dan zou er wel meer geld ingepompt worden, al was het maar omdat de kijkcijfers voor de finale naar beneden gaan als NL niet in de finale zit.
Vergane glorie moet je idd niet sturen. Bonnie Tyler was net een verlopen sherrykanon op dat podium. Maar mits er een goede act staat lijkt een wat oudere artiest sturen me best een aardig idee. Die klapt niet dicht op dat podium.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:43 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik denk dat het er meer mee te maken heeft dat de oudere artiest teert op naam en faam uit het verleden: Bonnie Tyler, Engelbert Humperdinck, maar ook Trijntje Oosterhuis hebben al jaren niet meer een top 40 van dichtbij gezien. Het is vergane glorie.
[..]
Ik maak me er zorgen om dat de Avrotros geen moment kijkt naar wat er dit jaar gebeurd is, maar volstaat met een 'Trijntje is een topartiest die niet heeft gekregen wat ze verdiende, volgend jaar doen we het weer zo mensen!' Trijntje wilde een leuke tijd hebben en een paar outfitjes proberen, het was geen serieuze artiest die er stond met de wens haar land en zichzelf een muzikale dienst te bewijzen. Was dat wel zo geweest, dan had je kunnen denken 'jammer, volgend jaar beter'. Nu absoluut niet.
Jep, niks mis met een oudere artiest an sich, helemaal mee eens. En vooralsnog klapte een Trijntje harder dicht dan het Belgische jochie dat makkelijk haar zoon had kunnen zijn, dus of leeftijd per se te maken heeft met niet dichtklappen: nee, dat geloof ik niet. Het moet je ding zijn. Het was niet Joan's ding, of dat van de 3JS, maar zeker ook niet dat van Trijntje.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:55 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Vergane glorie moet je idd niet sturen. Bonnie Tyler was net een verlopen sherrykanon op dat podium. Maar mits er een goede act staat lijkt een wat oudere artiest sturen me best een aardig idee. Die klapt niet dicht op dat podium.
De Avrotros kijkt nooit serieus naar wat er fout ging, heb ik het idee
Eens.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Jep, niks mis met een oudere artiest an sich, helemaal mee eens. En vooralsnog klapte een Trijntje harder dicht dan het Belgische jochie dat makkelijk haar zoon had kunnen zijn, dus of leeftijd per se te maken heeft met niet dichtklappen: nee, dat geloof ik niet. Het moet je ding zijn. Het was niet Joan's ding, of dat van de 3JS, maar zeker ook niet dat van Trijntje.
Juist.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:43 schreef zeeuws_meisje het volgende:
Ik denk dat je vooral artiesten moet hebben die succesvol zijn met hun eigen materiaal. Dus niet een gerenommeerde artiest die een nummer van een ander zingt.
Joan is echt een hele, heeeele lieve meid, maar ik kan me niet voorstellen dat zij nou echt een diepgewortelde wens had om mee te doen aan het Songfestival. Het kan haast niet anders of dat moet bij de de Mol-kliek vandaan zijn gekomen....quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:26 schreef Greys het volgende:
(En bij de 3Js ook niet, maar dat lag wmb meer aan het pushen van de vakjury en het publiek dat ze ineens zichzelf niet meer mochten blijven.)
Hm, ik heb altijd gedacht van wel, maar de reden waarom ik dat dacht weet ik eigenlijk nietquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:32 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Joan is echt een hele, heeeele lieve meid, maar ik kan me niet voorstellen dat zij nou echt een diepgewortelde wens had om mee te doen aan het Songfestival. Het kan haast niet anders of dat moet bij de de Mol-kliek vandaan zijn gekomen....
Misschien dat er een x aantal verplichtingen in het contract genoemd staan en waren die van de anderen al 'op'? Ik filosofeer maar een beetje hoor... ze zal het ook niet heel erg hebben gevonden verder, maar ik denk niet dat ze een idee had waar ze aan begon, met haar indianentooiquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Hm, ik heb altijd gedacht van wel, maar de reden waarom ik dat dacht weet ik eigenlijk nietMisschien heb je idd wel gelijk, is ze als ex-Voice kandidaat gepusht. Maar hadden ze dan niet de winnaar of tweede van The Voice gekozen denk je?
Nee, want daar verdient hij geen geld mee.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Hm, ik heb altijd gedacht van wel, maar de reden waarom ik dat dacht weet ik eigenlijk nietMisschien heb je idd wel gelijk, is ze als ex-Voice kandidaat gepusht. Maar hadden ze dan niet de winnaar of tweede van The Voice gekozen denk je?
Dat is dan meer omdat ze er met een indianentooi stond om voor veel mensen onnavolgbare redenen dan vanwege het Songfestival an sichquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:38 schreef zeeuws_meisje het volgende:
Het gaat er denk ik ook om dat je je als artiest vertrouwd voelt met je eigen muziek en met het vak van artiest. Joan was gewoon nog te groen. Haar songwriting skills moeten zich nog uitkristalliseren. En voor haar is het songfestival misschien wel negatief geweest om dat mensen haar nu minder serieus nemen. Anouk en TCL wisten precies welke sound ze wilden brengen, en het brengen van hun eigen sound was denk ik nog belangrijker dan een hoge uitslag.
Bij Joan waren de problemen in elk geval makkelijk aan te wijzen, die indianentooi en de slechte zang. Het liedje en Joan zelf waren best geschikt om de finale te halen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:39 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat is dan meer omdat ze er met een indianentooi stond om voor veel mensen onnavolgbare redenen dan vanwege het Songfestival an sich![]()
Ja. Anders dan Trijntje anno 2015, in mijn beleving. Dat vond ik ook zo grappig, dat Trijntje zei: 'ik ga echt niet in een baljurk, dat is zooooo niet mijn ding'. En dan denk ik: ik heb haar nooit meer zo goed en knap en mooi gevonden als hier....'quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:42 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Bij Joan waren de problemen in elk geval makkelijk aan te wijzen, die indianentooi en de slechte zang. Het liedje en Joan zelf waren best geschikt om de finale te halen.
Ik vraag me weleens af hoe de 3JS eigenlijk op hun ESF-deelname terugkijken. Ze werden enerzijds min of meer verplicht door de TROS door een liedje te zingen buiten hun vertrouwde genre. Daarnaast kregen ze nauwelijks begeleiding en gingen ze volledig naïef naar het ESF toe met het idee dat een soort Muziekfeest op het Plein-optreden wel voldoende zou zijn om de finale te halen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Eens.
(Al hád het wel het ding kunnen zijn als ze de Jees gewoon in een zwarte spijkerbroek op drie krukken hadden gegooid met Weelderig Waardeloos).
Ik zag laatst een héél klein stukje (te laat ingeschakeld) van de zanger van de Jees bij een MAX programma. Hij zei toch wel dat hij het erg jammer had gevonden dat hij niet gewoon het nummer heeft kunnen doen wat ze zelf als meest geschikt hadden geacht en nooit zullen weten hoe dat gegaan was, als ze het meer op hun eigen manier hadden kunnen doen, dus als ze de vrijheid hadden gekregen zoals Anouk en TCL wel kregen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:49 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik vraag me weleens af hoe de 3JS eigenlijk op hun ESF-deelname terugkijken. Ze werden enerzijds min of meer verplicht door de TROS door een liedje te zingen buiten hun vertrouwde genre. Daarnaast kregen ze nauwelijks begeleiding en gingen ze volledig naïef naar het ESF toe met het idee dat een soort Muziekfeest op het Plein-optreden wel voldoende zou zijn om de finale te halen.
Ik las onlangs ook dat de TROS dat jaar bewust een Volendamse act wilde sturen. Maar eerste keus Nick en Simon hadden geen interesse. De tweede keus Jan Smit (al dan niet in combinatie met André Rieu) ging ook niet door. Waarna de 3JS dus werden benaderd en die wilden wel.
Zolang ze geen artiest uit de TROS hoek halen, heb ik er vertrouwen in.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:06 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik vind dat de hele AVROTROS zich moet terugtrekken van het ESF. Duidelijk dat hun manier niet werkt.
Ja, maar zelfs met beelden had ik het op het podium anders aangekleed. Alleen zij en een mooie cowboy ofzo, met dan achter op het scherm die filmpjes van diezelfde twee als kind.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:42 schreef Greys het volgende:
En dát is weer omdat er op het Eurovisie geen beelden getoond mochten worden op het LED scherm van haar als kind met dat jongetje als indiaan. Dan had het veel duidelijker geweest. Ook niet goed vantevoren afgestemd dus ergens.
Ja, maar ik hoop wel dat ze iets hogere toelatingseisen gaan stellen.quote:Maar ik ben het er mee eens dat we, ondanks de flater van Trijntje, door moeten gaan op deze voet. Artiest kiezen, loslaten en hopen op het beste. Wat dat betreft is het niet zo heel erg dat dit gebeurd is, want iedereen die hierna gaat weet dat heel Nederland over ze heen valt als ze met zo'n onvoorbereid zootje erheen gaan
Eens.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:51 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zolang ze geen artiest uit de TROS hoek halen, heb ik er vertrouwen in.
Trijntje vond ik qua optreden een teleurstelling. Het lied op zich niet zo, haar zang ook niet.
Volgend jaar beter
Gijs zijn jurystemmen suggereren in elk geval een smaak voor liedjes die het bij de jury wel goed zouden doen. Als je dan nog een goede uitvoerende erbij hebt, moet het wel lukken.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Eens.
Behalve dan dat ik wat minder vertrouwen heb in de selectiecommissie voor artiest en liedIk zou daar liever een Gijs Staverman enzo bij hebben. Als je zag wat hij stemde als jurylid op het Eurovisie kon ik me bv heel erg in zijn smaak vinden. Hij was een van de weinigen die Oostenrijk gewoon wel wat punten gaf, wat mij betreft dus terecht.
Geen flauw idee, waarschijnlijk mensen die elk jaar na weer een mislukkig steeds hun naam veranderen?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:54 schreef Greys het volgende:
Wie zitten er naast Cornald Maas en Daniël Dekker eigenlijk ook alweer in die commissie...?
Hmnee, dat denk ik idd ook niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:06 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar het zal toch niet Joans' idee zijn geweest om die mooiboys op een viool te laten harken? Hoop ik...
Nee, natuurlijk niet. Maar alleen Joan en een achtergrondzangeres werd natuurlijk te kaal gevonden, en omdat Nederland geen Zweden is, waar men zo 20 acts uit de hoge hoed tovert, werden toen die dorpsidioten opgetrommeld om met wat instrumenten te komen zwaaien.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:06 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar het zal toch niet Joans' idee zijn geweest om die mooiboys op een viool te laten harken? Hoop ik...
En dat moet dan toch weer de invloed van de Tros zijn geweest, want op het NSF was de act completer en beter voor elkaar zonder die overbodige opsmuk.quote:
http://nieuws-uitgelicht.infonu.nl/kunst-en-cultuur/132262-trijntje-oosterhuis-ging-naar-het-eurovisiesongfestival-2015.htmlquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:54 schreef Greys het volgende:
Wie zitten er naast Cornald Maas en Daniël Dekker eigenlijk ook alweer in die commissie...?
In het jaar van Joan zat J. de Mol geloof ik in de selectiecommissie.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:13 schreef miss_dynastie het volgende:
Waarom bemoeit de Mol zich er eigenlijk niet meer mee? Door de mand gevallen met zijn the voice-feestje?
Ik wou dat ik lid was van de Tros... zodat ik op kon zeggenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:15 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
http://nieuws-uitgelicht.infonu.nl/kunst-en-cultuur/132262-trijntje-oosterhuis-ging-naar-het-eurovisiesongfestival-2015.html
Volgens dit artikel, waar ik niks uit mag quoten vanwege auteursrechtelijke blabla, bestond het team van dit jaar uit Daniël Dekker, Cornald Maas en Remco van Leen.
Jep, maar ik ben benieuwd waarom 'ie niet meer mee wil doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:17 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
In het jaar van Joan zat J. de Mol geloof ik in de selectiecommissie.
Ik denk wel dat hij ingezien heeft dat iemand die net een talentenjacht heeft gewonnen misschien nog niet klaar is om te presteren onder ESF-druk.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:18 schreef miss_dynastie het volgende:
Jep, maar ik ben benieuwd waarom 'ie niet meer mee wil doen.
Hm, jeetje, dat mag toch in godsnaam wel eens wat breder getrokken worden dan zegquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:15 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
http://nieuws-uitgelicht.infonu.nl/kunst-en-cultuur/132262-trijntje-oosterhuis-ging-naar-het-eurovisiesongfestival-2015.html
Volgens dit artikel, waar ik niks uit mag quoten vanwege auteursrechtelijke blabla, bestond het team van dit jaar uit Daniël Dekker, Cornald Maas en Remco van Leen.
Daniel Dekker is inderdaad bespottelijk, die man is nog nooit op een zinnige opmerking over het Songfestival te betrappen geweestquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:18 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik wou dat ik lid was van de Tros... zodat ik op kon zeggenWat een kneuzenkermis zeg, een zelfbenoemd songfestivalkenner, een DJ die Henk heet maar zich Daniël noemt en een mediadirecteur van de Avrotros
Ruzie, Team De Mol was boos dat aan hun voorronde met The Voice-kandidaten ook een Tros-gezicht (Tim Douwsma) mee moest doen. Daarop haalden ze hun regisseur van het ESF weg wegens 'verplichtingen elders' en dat maakte Team Tros boos, die toen zelf de act moesten bedenken, wat dat dramatische optreden van Joan werd.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:18 schreef miss_dynastie het volgende:
Jep, maar ik ben benieuwd waarom 'ie niet meer mee wil doen.
Ja echt.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Hm, jeetje, dat mag toch in godsnaam wel eens wat breder getrokken worden dan zeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |