quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:48 schreef syndroom het volgende:
Maagd meld zich.
Na jaren passiviteit en luisteren na standaard tips zoals 'geduld' en 'komt wel' ben ik er klaar mee. Ik wil nu dan toch een begin maken om een actievere houding op te stellen en proberen om wat meer onder de jonge mensen te komen, alleen het probleem is dat ik niet weet waar ik moet beginnen.
Ik woon en werk in een omgeving waar alleen mannen zijn, en al sinds mijn middelbare school heb ik mede door mijn technische opleiding ook geen vrouw meer gezien. Dus ik heb helemaal geen ervaring met het contact leggen met vrouwen en vooral versieren is al helemaal moeilijk.
Ondanks dat is mijn frustratie erg groot en wil ik niets anders dan seks met ze hebben maar doordat ik de benodigde sociale vaardigheden en ervaring mis zie ik het somber in.
Weten jullie misschien plekken waar veel jonge mensen, vooral vrouwen samenkomen om eens te experimenteren met eerste contacten leggen.
Concrete voorbeelden? Alles behalve achter je computer zitten klagen. Ga op reis (het hoeft niet gelijk maanden naar donker Afrika te zijn, een weekend weg is al prima), zoek een nieuwe hobby, leer mensen kennen via werk of die nieuwe hobby. Zorg ervoor dat je ervaringen opdoet en er leuke / interessante verhalen aan over houdt.quote:Op woensdag 17 juni 2015 16:26 schreef syndroom het volgende:
[..]
Kom eens met concrete voorbeelden. Je kunt nog zoveel beleven en verhalen hebben maar als je nauwelijks jonge vrouwen tegenkomt heb je er alsnog weinig aan.
quote:Op woensdag 17 juni 2015 17:25 schreef Deezertje het volgende:
Oké jongens, nog één keer een eerlijke post met zelfreflectie:Dit zijn wel allemaal dingen die je over jezelf zegt. Ik vind mijzelf ook een fantastisch karakter hebben, leuk in de omgang, intelligent en spraakzaam. Echter, van anderen weet ik dat ik vooral over kom als een zure, cynische lul.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als jij geen vrienden hebt, dan heb je geen klankbord. Hoe jij jezelf ziet, is niet hoe anderen jou zien. Weten wat anderen van je vinden is heel erg belangrijk als je iets aan je situatie wilt doen.
Was het maar zo makkelijk de theorie in de praktijk te brengen. Toch bedankt voor de tip.quote:
Je praat in absoluten. Zie m'n post ervoor. Vanuit mijn stoel is het allemaal kinderlijk eenvoudig. Je hebt toch ook leren lopen?quote:Op vrijdag 19 juni 2015 22:39 schreef syndroom het volgende:
[..]
Was het maar zo makkelijk de theorie in de praktijk te brengen. Toch bedankt voor de tip.
Ik wil jou wel eens even boven m'n hoofd pressen om je daarna uit die sportschool te gooien. Waarom die stalking attitude?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 18:10 schreef Deezertje het volgende:
Hmmm... die meid kwam ik dus weer tegen in de bus: één blik zonder wat te zeggen... geen interesse dus.
Die andere meid van de sportschool die al maanden niks zegt ontloopt me. Ze komt steeds later sporten en zie d'r ook niet meer altijd. Vandaag was ze met een vriendin. Meteen bij binnenkomst keek die vriendin lachend naar haar met zo'n blik: niet gelukt. hij is er nog... Ook geen interesse dus.
nou ja, dat niet eens perse, maar hij zit óntzettend dingen in te vullen voor haarquote:Op zaterdag 20 juni 2015 00:41 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Ik wil jou wel eens even boven m'n hoofd pressen om je daarna uit die sportschool te gooien. Waarom die stalking attitude?
Er zijn tal van voorbeelden te noemen. Het geheel hangt ook een beetje samen met wat jij allemaal leuk en interessant vind. Maar vrouwen zijn te vinden bij:quote:Op woensdag 17 juni 2015 16:26 schreef syndroom het volgende:
[..]
Kom eens met concrete voorbeelden. Je kunt nog zoveel beleven en verhalen hebben maar als je nauwelijks jonge vrouwen tegenkomt heb je er alsnog weinig aan.
Dit vind ik een goede post.quote:Op donderdag 18 juni 2015 08:28 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dit zijn wel allemaal dingen die je over jezelf zegt. Ik vind mijzelf ook een fantastisch karakter hebben, leuk in de omgang, intelligent en spraakzaam. Echter, van anderen weet ik dat ik vooral over kom als een zure, cynische lul.
Als jij geen vrienden hebt, dan heb je geen klankbord. Hoe jij jezelf ziet, is niet hoe anderen jou zien. Weten wat anderen van je vinden is heel erg belangrijk als je iets aan je situatie wilt doen.
Oostblokvrienden met mooie vriendinnenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 11:16 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dit vind ik een goede post.
Deezertje zijn prioriteit zou moeten liggen bij het opbouwen van sociale contacten. Vriendschappen dus.
Laat em eerst eens proberen een lelijk meisje te versieren. Als dat een keer lukt kun je vanaf daar proberen de ladder te beklimmen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:20 schreef artelligence het volgende:
[..]
Oostblokvrienden met mooie vriendinnen
Denken dat die vrijgezel zijn of interesse hebbenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 10:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Er zijn tal van voorbeelden te noemen. Het geheel hangt ook een beetje samen met wat jij allemaal leuk en interessant vind. Maar vrouwen zijn te vinden bij:
-Muziekfestivals/Concerten
-Lezingen/Congressen (over branche, politiek, wetenschap etc.)
-Netwerkbijeenkomsten
-Beurzen
-Groepsreizen
-Cafe's (en dan geen dorpskroegen)
-Cursussen
En nog meer van dit.
Ja maar waar komt het 'niets van een ander aantrekken' gedeelte dan om de hoek kijken?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 11:16 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dit vind ik een goede post.
Deezertje zijn prioriteit zou moeten liggen bij het opbouwen van sociale contacten. Vriendschappen dus.
Dat vind ik sowieso een raar advies. Je moet je altijd wat van een ander aantrekken, je hebt nu eenmaal met die ander te maken.quote:Op zondag 21 juni 2015 02:21 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja maar waar komt het 'niets van een ander aantrekken' gedeelte dan om de hoek kijken?
Eens. Het advies "gewoon jezelf zijn" heb je ook helemaal niks aan. Want je bent altijd jezelf en dat levert dan vaak dus juist geen succes op.quote:Op zondag 21 juni 2015 08:36 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat vind ik sowieso een raar advies. Je moet je altijd wat van een ander aantrekken, je hebt nu eenmaal met die ander te maken.
Roepen dat mensen je maar moeten accepteren zoals je bent heeft weinig zin als mensen dat niet doen. Dan blijf je dus alleen. De mening van anderen is dus wel degelijk van belang. Er is nu eenmaal gedrag wat niemand leuk vindt. Als jij dat gedrag zou vertonen, dan doe je er goed aan je wat van anderen aan te trekken door wat aan dat gedrag te doen.
Wat je natuurlijk niet moet doen is met alle winden meewaaien. Maar dat is wat anders dan kritisch naar jezelf kijken.
Het is gewoon een algemene gedachte. Je hebt inderdaad mensen die op hun 'top' point een leuke partner tegenkomen, bij anderen is dat juist wanneer ze zich compleet shit voelen en die ander hun er dus letterlijk uittrekt. En ook weer mensen die juist door vreemdgaan erachter komen dat ze niet happy waren en dat dus de juiste stap was omdat ze jaren later nog bij degene zijn waarmee ze zijn vreemdgegaan. Kortom, je weet niet wanneer het jou overkomt. Kan ook zijn dat ik morgen ineens een leuke dame tegenkom, denk: dit is het helemaal!!!' en dan over 2 maanden blijkt dat we toch niet zo goed bij elkaar passen... ben je weer terug bij afquote:Op maandag 22 juni 2015 02:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eens. Het advies "gewoon jezelf zijn" heb je ook helemaal niks aan. Want je bent altijd jezelf en dat levert dan vaak dus juist geen succes op.
Maar daar bedoelen mensen vast mee dat je van het leven moet genieten en lekker in je vel moet zitten. Tja maar dat wil iedereen wel, maar dat lukt niet altijd hè
Ik lees dat altijd als wees je beste zelf, want meer dan dat kun je niet doen. Benadruk je positieve eigenschappen, werk aan je mindere punten of wanneer dit niet kan accepteer ze.quote:Op maandag 22 juni 2015 02:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eens. Het advies "gewoon jezelf zijn" heb je ook helemaal niks aan. Want je bent altijd jezelf en dat levert dan vaak dus juist geen succes op.
Maar daar bedoelen mensen vast mee dat je van het leven moet genieten en lekker in je vel moet zitten. Tja maar dat wil iedereen wel, maar dat lukt niet altijd hè
Tja vrouwen hebben nou eenmaal veel keuze (in de meeste gevallen) maar als zij iemand echt leuk vinden en het een beetje in hun karakter zit zullen zij ook wel een move maken hoor.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:29 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Ik lees dat altijd als wees je beste zelf, want meer dan dat kun je niet doen. Benadruk je positieve eigenschappen, werk aan je mindere punten of wanneer dit niet kan accepteer ze.
Jezelf zijn werkt alleen voor vrouwen. Die hebben de luxepositie dat zij kunnen wachten tot er een interessante man hen aanspreekt. Het wordt ondanks de emancipatie namelijk nog steeds door het merendeel van de vrouwen verwacht dat de man de eerste move maakt.
Niet terug bij af, dan heb je weer een extra ervaring opgedaan die je kan helpen om jezelf te ontwikkelen. Je moet het dan ook niet als fout zien dat een relatie misloopt maar proberen te kijken naar wat er misging. Lijkt mijquote:Op maandag 22 juni 2015 09:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het is gewoon een algemene gedachte. Je hebt inderdaad mensen die op hun 'top' point een leuke partner tegenkomen, bij anderen is dat juist wanneer ze zich compleet shit voelen en die ander hun er dus letterlijk uittrekt. En ook weer mensen die juist door vreemdgaan erachter komen dat ze niet happy waren en dat dus de juiste stap was omdat ze jaren later nog bij degene zijn waarmee ze zijn vreemdgegaan. Kortom, je weet niet wanneer het jou overkomt. Kan ook zijn dat ik morgen ineens een leuke dame tegenkom, denk: dit is het helemaal!!!' en dan over 2 maanden blijkt dat we toch niet zo goed bij elkaar passen... ben je weer terug bij af
Heb je wel gelijk in. Over dat vrouwen meer kansen hebben weet ik niet. Uiteindelijk moet je iemand vinden waarmee het klikt. En dan niet alleen qua uiterlijk want er zijn best veel 'knappe' mensen die absoluut geen knappe partner hebben,dus je moet gewoon wat te vertellen hebben Enzo.quote:Op maandag 22 juni 2015 12:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Niet terug bij af, dan heb je weer een extra ervaring opgedaan die je kan helpen om jezelf te ontwikkelen. Je moet het dan ook niet als fout zien dat een relatie misloopt maar proberen te kijken naar wat er misging. Lijkt mij
Mensen hebben geen controle over voor wie ze gevoelens krijgen. Dus het is gewoon kijken wanneer het bij beide kliktquote:Op maandag 22 juni 2015 13:00 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Heb je wel gelijk in. Over dat vrouwen meer kansen hebben weet ik niet. Uiteindelijk moet je iemand vinden waarmee het klikt. En dan niet alleen qua uiterlijk want er zijn best veel 'knappe' mensen die absoluut geen knappe partner hebben,dus je moet gewoon wat te vertellen hebben Enzo.
Goed punt wel ja. Je moet alleen dingen aan jezelf veranderen als jij vind dat het noodzakelijk is. Niet omdat je denkt dat vrouwen dan wel opeens aantrekking tot je voelen anders verlies je jezelf zijnquote:Op maandag 22 juni 2015 10:48 schreef Cue_ het volgende:
Ik vind dat je sowieso jezelf dient te zijn, accepteer hoe jezelf bent.
Het kan alleen zijn dat dat niet de vrouwen aan lokt. Dan is de vraag ben je dan echt wel tevreden met jezelf en je leven. Of zal je dus stappen kunnen ondernemen om te worden en te zijn wie je eigenlijk echt wil zijn.
Dat is volgens mij maar een heel klein percentage die dat doet. Veel vrouwen zijn als de dood om te worden afgewezen/een blauwtje te lopen. Wel proberen ze hints te geven wanneer ze iemand aantrekkelijk vinden. Veel mannen zijn daar echter blind voor.:pquote:Op maandag 22 juni 2015 12:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja vrouwen hebben nou eenmaal veel keuze (in de meeste gevallen) maar als zij iemand echt leuk vinden en het een beetje in hun karakter zit zullen zij ook wel een move maken hoor.
Introverte meisjes zullen dat niet zo snel doen nee, maar de extraverte types denk ik wel hoor.quote:Op maandag 22 juni 2015 14:17 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat is volgens mij maar een heel klein percentage die dat doet. Veel vrouwen zijn als de dood om te worden afgewezen/een blauwtje te lopen. Wel proberen ze hints te geven wanneer ze iemand aantrekkelijk vinden. Veel mannen zijn daar echter blind voor.:p
Uit eigen ervaring kan ik dit bevestigen. Eigenlijk vind ik het niet erg als de vrouw het initiatief neemt om een man aan te spreken, maar in 90% (ruwe schatting) van de gevallen moet de man haar aanspreken. Vrouwen geven wel hints af, maar zelf ben ik niet bepaald goed in het lezen van de meer subtielere hints. Het moet bij mij echt overduidelijk zijn.quote:Op maandag 22 juni 2015 14:17 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat is volgens mij maar een heel klein percentage die dat doet. Veel vrouwen zijn als de dood om te worden afgewezen/een blauwtje te lopen. Wel proberen ze hints te geven wanneer ze iemand aantrekkelijk vinden. Veel mannen zijn daar echter blind voor.:p
Kwantitatief wel, kwalitatief niet. Voor veel vrouwen is het ook niet makkelijk. Er zitten wel gasten achter ze aan, maar dit zijn bijna altijd creeps of vage figuren (kijk alleen al naar FOK). Als ze dan een keer een leuke gast tegenkomen blijkt dat hij 3 alternatieven heeft. Pin hem dan maar eens vast zodat hij alleen voor jou gaat..quote:Op maandag 22 juni 2015 12:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja vrouwen hebben nou eenmaal veel keuze (in de meeste gevallen) maar als zij iemand echt leuk vinden en het een beetje in hun karakter zit zullen zij ook wel een move maken hoor.
Jij zit toch ook achter de vrouwen aan? Jij wilt er toch ook zoveel als mogenlijk versieren.... Wat maakt al die andre creeps en jij die "normale" leuke gast.quote:Op maandag 22 juni 2015 22:35 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Kwantitatief wel, kwalitatief niet. Voor veel vrouwen is het ook niet makkelijk. Er zitten wel gasten achter ze aan, maar dit zijn bijna altijd creeps of vage figuren (kijk alleen al naar FOK). Als ze dan een keer een leuke gast tegenkomen blijkt dat hij 3 alternatieven heeft. Pin hem dan maar eens vast zodat hij alleen voor jou gaat..
Wat bedoel je met vage figuren? Alsof vrouwen niet vaag kunnen zijn en het een match made in heaven blijkt te zijnquote:Op maandag 22 juni 2015 22:35 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Kwantitatief wel, kwalitatief niet. Voor veel vrouwen is het ook niet makkelijk. Er zitten wel gasten achter ze aan, maar dit zijn bijna altijd creeps of vage figuren (kijk alleen al naar FOK). Als ze dan een keer een leuke gast tegenkomen blijkt dat hij 3 alternatieven heeft. Pin hem dan maar eens vast zodat hij alleen voor jou gaat..
Zeer zeker. Geen idee. Ik ben niet echt normaal te noemen ;-) Maar zeg het ook niet om cool te doen, het is serieus zo.quote:Op maandag 22 juni 2015 23:30 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Jij zit toch ook achter de vrouwen aan? Jij wilt er toch ook zoveel als mogenlijk versieren.... Wat maakt al die andre creeps en jij die "normale" leuke gast.
Hier wil ik wel wat meer over horen.quote:Op maandag 22 juni 2015 23:55 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Zeer zeker. Geen idee. Ik ben niet echt normaal te noemen ;-) Maar zeg het ook niet om cool te doen, het is serieus zo.
Verhalen die vrouwen me vertellen, whatsapp gesprekken die ze me laten lezen, echt serieus... Vroeger snapte ik nooit dat vrouwen naar konden reageren als je ze met goede intenties aanspreekt, maar dat wordt ook steeds duidelijker.
Exen die blijven appen, liefdesbrieven blijven sturen. ''Vrienden'' die ineens liefdesverklaringen gaan uiten na 2 jaar vrienden te zijn. Dronken guys die vlak voor sluitingstijd lamlendig nog wat gaan proberen te ''scoren''. En bovendien gewoon gasten die iets van ze willen, die iets nodig hebben van haar en niet gewoon met de flow van het gesprek mee kunnen gaan.quote:Op maandag 22 juni 2015 23:57 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Hier wil ik wel wat meer over horen.
Bedankt voor de toelichting. Mede door zulke verhalen te horen kan ik me iets beter verplaatsen in de positie van de vrouw.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 00:01 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Exen die blijven appen, liefdesbrieven blijven sturen. ''Vrienden'' die ineens liefdesverklaringen gaan uiten na 2 jaar vrienden te zijn. Dronken guys die vlak voor sluitingstijd lamlendig nog wat gaan proberen te ''scoren''. En bovendien gewoon gasten die iets van ze willen, die iets nodig hebben van haar en niet gewoon met de flow van het gesprek mee kunnen gaan.
Naar bedelaars was ik in eerste instantie ook vriendelijk, op een gegeven moment worden het er echter te veel en poeier je ze gewoon af.
De meeste vrouwen vinden die aandacht alleen maar leukquote:Op dinsdag 23 juni 2015 00:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
Om een lekker wijf te zijn in een club waar je gewoon wilt dansen lijkt het me doodvermoeiend als je telkens wordt aangesproken door allemaal gasten
Als het van mannen is die ze leuk vinden ja.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 01:33 schreef jasperte het volgende:
[..]
De meeste vrouwen vinden die aandacht alleen maar leuk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mocht dat eenmaal klaar zijn heb ik er blijvend profijt van en een bonk aan zelfvertrouwen bij!![]()
quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:27 schreef Deezertje het volgende:
Al die vakantie en weekendjeswegfoto's op Facebook nu... Ze zullen het best gezellig hebben samen, maar het is wel allemaal lekker selectief. Alleen de happy moments delen. Je leest werkelijk nooit op zulke sites dat ze weer eens bonje gehad hebben over een onbenullig dingetje
Ik sta deze zomer helaas sowieso 2-0 achter.Heb je niet gewoon rosacea/couperose?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mocht dat eenmaal klaar zijn heb ik er blijvend profijt van en een bonk aan zelfvertrouwen bij!A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
Nee, zijn echt ontstekingen en is helaas erfelijk, meer mensen last van gehad binnen de familie. Toen ik dat andere middel gebruikte was het mooi rustig, maar helaas niet sterk genoeg en kwam 't terug.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:32 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Heb je niet gewoon rosacea/couperose?
Hoe heet die aandoening dan? Gewoon Acné?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee, zijn echt ontstekingen en is helaas erfelijk, meer mensen last van gehad binnen de familie. Toen ik dat andere middel gebruikte was het mooi rustig, maar helaas niet sterk genoeg en kwam 't terug.
Nu verwacht ik ook geen wonderen straks hoor, gewoon een gladde huid zoals bijna iedereen heeft. Maar je zelfvertrouwen krijgt dan ineens wel een flinke boost dus durf ik wss meer dames aan te spreken, en dat is sowieso al een overwinning dan, ongeacht de uitkomst
Het duurt alleen nog een paar maanden voor resultaat, einde zomer/ begin herfst. En moet ook niet vergeten te genieten van de komende zomer.
Ja. Niet zo erg als je op de meeste plaatjes kan vinden op Google, bij mij zijn het gewoon een aantal plekken waar ze steeds terugkeren. Ook onvoorspelbaar wanneer dus. Heeft niks met stress of voeding te maken, zit echt binnenuit. Als dat van binnen dood is heb ik weer een normale huid zoals ieder anderquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:46 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hoe heet die aandoening dan? Gewoon Acné?
quote:Op dinsdag 23 juni 2015 00:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
Om een lekker wijf te zijn in een club waar je gewoon wilt dansen lijkt het me doodvermoeiend als je telkens wordt aangesproken door allemaal gasten
Ah ok, duidelijkquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:49 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja. Niet zo erg als je op de meeste plaatjes kan vinden op Google, bij mij zijn het gewoon een aantal plekken waar ze steeds terugkeren. Ook onvoorspelbaar wanneer dus. Heeft niks met stress of voeding te maken, zit echt binnenuit. Als dat van binnen dood is heb ik weer een normale huid zoals ieder ander
quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:27 schreef Deezertje het volgende:
Al die vakantie en weekendjeswegfoto's op Facebook nu... Ze zullen het best gezellig hebben samen, maar het is wel allemaal lekker selectief. Alleen de happy moments delen. Je leest werkelijk nooit op zulke sites dat ze weer eens bonje gehad hebben over een onbenullig dingetje
Ik sta deze zomer helaas sowieso 2-0 achter.Heb ik ook last van gehad. Ik heb er ook antibiotica voor gehad. Geen Roaccutane, gelukkig, maar had wel twee kuren nodig. Het heeft mijn zelfvertrouwen ook nooit goed gedaan, maar weet wel dat het altijd over gaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mocht dat eenmaal klaar zijn heb ik er blijvend profijt van en een bonk aan zelfvertrouwen bij!
Voor sommige vrouwen is het een afknapper, maar dat is gelukkig voor lang niet alle vrouwen zo. Sowieso, dat je er iets aan laat doen is veel belangrijker dan het resultaat.
Oh die heb je ook wel hoor.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:27 schreef Deezertje het volgende:
Al die vakantie en weekendjeswegfoto's op Facebook nu... Ze zullen het best gezellig hebben samen, maar het is wel allemaal lekker selectief. Alleen de happy moments delen. Je leest werkelijk nooit op zulke sites dat ze weer eens bonje gehad hebben over een onbenullig dingetje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |