Dan was het toch weer iets met een molen, tulpen en klompen gewordenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:45 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Jammer dat we tweede geworden zijn achter die kut baardhommo, was dit allemaal over ons prachtige land gegaan.
xDquote:
hitler?quote:
Te makkelijk en voorspelbaar... Gewoon drugs, hoeren en anti-islamquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:47 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Dan was het toch weer iets met een molen, tulpen en klompen geworden
quote:
Wist niet dat het van ESF wasquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:48 schreef iBenny het volgende:
Oeh ah, ochtendgymnastiek. Oeh ah, fanatiek. Oeh ah, ochtendgymnastiek. En dat lekker op muziek.
quote:
Ik schat ze als derde in, achter Rusland en Estllandquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:47 schreef DonRaja het volgende:
Al klaar? Belgen dachten vanmiddag dat ze minimaal 3e zouden worden.
dat verstond ik ookquote:
Ik eerlijk gezegd ook nietquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Wist niet dat het van ESF was
Jaquote:
Dat is het al twee jaar, niemand had het verwacht enzo. Alleen bij dit nummer vind ik het oprecht makkelijk en van laag niveau. Maar zou wel leuk zijn jaquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als Nederland doorgaat zou dat wel een grote verrassing zijn.
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:49 schreef Onnoman het volgende:
heb telkens het idee dat lucile werner in dat blauwe pakje is
Afgelopen 2 jaar stonden we er gewoon goed voor.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:49 schreef richolio het volgende:
[..]
Dat is het al twee jaar, niemand had het verwacht enzo. Alleen bij dit nummer vind ik het oprecht makkelijk en van laag niveau. Maar zou wel leuk zijn ja
Ook lingo gekeken met Jensen?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:49 schreef Onnoman het volgende:
heb telkens het idee dat lucile werner in dat blauwe pakje is
het kan raar lopen...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:49 schreef Onnoman het volgende:
heb telkens het idee dat lucile werner in dat blauwe pakje is
quote:
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:51 schreef Fokker89 het volgende:
Mensen die denken dat onze Trijntje er niet door komt
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:51 schreef Fokker89 het volgende:
Mensen die denken dat onze Trijntje er door komt
Sinds 1974 alleen maar aids gestuurdquote:Op dinsdag 19 mei 2015 22:51 schreef Redefine het volgende:
Het is ook logisch dat Spanje al heel lang niet meer heeft gewonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |