Liever studentes dan cursistesquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:34 schreef Seam het volgende:
haha jep, hoe dommer ze zijn hoe eerder ze dat gedrag gaan vertonen. Daarom moet je sowieso chicks hosselen die 5 jaar jonger zijn, van hbo niveau (wo is ook niet alles).
Jij was toch die nerd die niet kon hosselen?quote:
Ja klopt, maar over het algemeen vind ik studentes leuker dan cursistesquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:38 schreef Seam het volgende:
[..]
Jij was toch die nerd die niet kon hosselen?
verschillen ook niet zo heel veel van de vrouwen waar ik het over heb.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:34 schreef MevrouwPuff het volgende:
Vis dan nog even in de vijver afstuderenden?
Eerstejaars dan. Of wacht, de meisjes die nu examen doen!quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:42 schreef James_R het volgende:
[..]
verschillen ook niet zo heel veel van de vrouwen waar ik het over heb.
Beter gwn de meisjes die naar het voortgezet onderwijs gaanquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:43 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Eerstejaars dan. Of wacht, de meisjes die nu examen doen!
new balance is wel geil tochquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:50 schreef BenjaminLinus het volgende:
Ben ongeveer even oud, maar ik ervaar het juist wel als fijn.
Was toevallig vandaag nog even op de uni voor een afsluitend gesprek met mijn scriptiebegeleider. Was er al 4 maanden niet meer geweest, maar ik zag weer al die meisjes van rond de 20 met hun kekke petjes achterstevoren op, fluoriserende New Balance schoenen en hun hipster kipling-rugzakken pratend over festivals en hun dispuut. Dan liever een meisje die zich wil settelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.geen.
Zeg dit maar niet tegen BaajGuardian.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:48 schreef ssebass het volgende:
Op zich goed voor de fokkers, vrouwen worden lelijker en die zijn makkelijker te regelen. Daarnaast zijn ze ook minder kieskeurig dus sla je slag.
Hangt een beetje van de studie en faculteit af wat die kleding betreft, maar ik kan bovenstaande onderschrijven. Ik zit nu ook in de fase van scriptie schrijven en ik zie nu ook een discrepantie tussen mij en andere studenten. Settelen is dan weer het ander uiterste, ben nog te jong voor die shit.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:50 schreef BenjaminLinus het volgende:
Ben ongeveer even oud, maar ik ervaar het juist wel als fijn.
Was toevallig vandaag nog even op de uni voor een afsluitend gesprek met mijn scriptiebegeleider. Was er al 4 maanden niet meer geweest, maar ik zag weer al die meisjes van rond de 20 met hun kekke petjes achterstevoren op, fluoriserende New Balance schoenen en hun hipster kipling-rugzakken pratend over festivals en hun dispuut. Dan liever een meisje die zich wil settelen.
Dit merk ik dus ook. Daar waar ik vroeger het initiatief moest nemen en dit nooit deed, is het nu andersom. Nu ben ik niet conservatief en ik vind het prima dat vrouwen ipv mannen de eerste stap maken, maar het komt toch wel wanhopig over. Ik heb namelijk nog nooit een relatie gehad en had sinds een jaar terug vrijwel geen aandacht van vrouwen. Tegenwoordig is het precies andersom: meisjes / vrouwen vinden me leuk, maar ik zie een relatie allesbehalve zitten. Niets lijkt me zo beklemmend als een relatie, ondanks dat die vrouwen wel aardig zijn, goed uitzien en een prima baan of studie hebben. En als je R&P leest word je ook niet vrolijker van al die relatie perikelen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:29 schreef James_R het volgende:
Veel meer dan ''vroeger'' merk ik de laatste tijd dat opeens ook vrouwen het initiatief beginnen te nemen in plaats van alleen maar passief versierd willen worden.
Dit herken ik wel idd. Op de een of andere manier denken mensen, en vooral vrouwen, al vanaf de middelbare school dat ik op de een of andere manier hun perfecte toekomstige man ben. Hoe vaak ik al niet heb moeten aanhoren van chicks dat ik volgens hun ''een hele leuke vader zou zijn'', of aan het begin van mijn studententijd dat ze met ''zo iemand als ik later zich wel zagen trouwen''...quote:Op woensdag 20 mei 2015 20:48 schreef Temps_mort het volgende:
[..]
Hangt een beetje van de studie en faculteit af wat die kleding betreft, maar ik kan bovenstaande onderschrijven. Ik zit nu ook in de fase van scriptie schrijven en ik zie nu ook een discrepantie tussen mij en andere studenten. Settelen is dan weer het ander uiterste, ben nog te jong voor die shit.
[..]
Ook dat ik binnenkort afstudeer en dat ik stage heb gelopen, heeft mogelijk meegespeeld dat ik in een andere omgeving ben terechtgekomen (buiten de uni dus), wat mogelijk voor nieuwe contacten heeft gezorgd. Maar verder kan ik de plotselinge interesse niet verklaren. Misschien ook dat ik geen uitgaanstype ben en dat komt ze misschien goed uit voor een serieuze relatie.
Het is vooral dat de laatbloeiers / 'nerds' steeds interessanter worden naar mate ze ouder worden. Zij zijn namelijk vaak de gene die een lastige studie kiezen en goede banen krijgen. Vrouwen daarentegen.. op 20 jaar hebben ze de maximale waarde behaald en gaat vanaf 25 jaar alleen nog naar beneden (uitzondering daargelaten) vooral de vrouwen die alle aandacht kregen door puur uiterlijk en elke week uit gingen, verder bijna geen persoonlijkheid hebben opgebouwd, psychologie/communicatie pret studies hebben gedaan etc geldt dit voorquote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:28 schreef Le_Professeur het volgende:
Dat is het voordeel als man, als je jezelf een beetje goed verzorgt word je enkel interessanter naarmate je ouder wordt. Je hebt ook tijd zat om vader te worden natuurlijk.
Wow, die opmerkingen lijken me echt ongemakkelijk. Gelukkig zoiets nog niet meegemaakt. Maar zullen vrouwen serieus zo denken in de trant "wat voor een vader zal hij later worden?". Want het laatste wat ik me afvraag als ik contact met een vrouw heb, is of ze wel een geschikte moeder kan zijn voor mijn kinderen later.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:08 schreef James_R het volgende:
[..]
Dit herken ik wel idd. Op de een of andere manier denken mensen, en vooral vrouwen, al vanaf de middelbare school dat ik op de een of andere manier hun perfecte toekomstige man ben. Hoe vaak ik al niet heb moeten aanhoren van chicks dat ik volgens hun ''een hele leuke vader zou zijn'', of aan het begin van mijn studententijd dat ze met ''zo iemand als ik later zich wel zagen trouwen''...
Op de een of andere manier kom ik over als de hondstrouwe, goeiige monogame betrouwbare jongen die zijn zaakjes helemaal op orde heeft en zijn verantwoordelijkheden neemt. Voor meiden die de bad guys zoeken ben ik alles behalve interessant, maar voor meiden die vastigheid zoeken ben ik op de een of andere manier een trofee.
Ook mooi hoe ze er vaak al standaard vanuit gaan dat ik ook daadwerkelijk zo ben. Als ik een sigaret op steek is het meteen van ''Wow, rook jij? Ik vind dat echt niks voor jou''. Meid je moest eens weten denk ik dan![]()
Waar ik iig. heen wil met dit verhaal is dat imo veel meiden inderdaad vanaf een bepaalde leeftijd heel berekenend te werk gaan. Als ze dan ook nog eens single zijn, is het groepje ''betrouwbare en stabiele'' mannen van rond hun eigen leeftijd die ook nog eens single zijn, niet zo groot. Als je tot dat groepje behoort of het lijkt alsof je ertoe behoort, maak dan je borst maar nat idd.
Beetje ongenuanceerd gesteld, maar eigenlijk klopt het wel wat je zegt. Echter vrouwen met alfa studies vind ik minstens zo claimerig en nemen zichzelf te serieus, is mijn ervaring.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:20 schreef williedepoo het volgende:
[..]
Het is vooral dat de laatbloeiers / 'nerds' steeds interessanter worden naar mate ze ouder worden. Zij zijn namelijk vaak de gene die een lastige studie kiezen en goede banen krijgen. Vrouwen daarentegen.. op 20 jaar hebben ze de maximale waarde behaald en gaat vanaf 25 jaar alleen nog naar beneden (uitzondering daargelaten) vooral de vrouwen die alle aandacht kregen door puur uiterlijk en elke week uit gingen, verder bijna geen persoonlijkheid hebben opgebouwd, psychologie/communicatie pret studies hebben gedaan etc geldt dit voor
Hoezo alleen de nerds? Iedere man wordt gewoon interessanter wanneer hij zich een beetje blijft verzorgen. Heeft naar mijn idee niet per se met een hoge functie te maken. Persoonlijkheid zit al in je, die oppervlakkige types die enkel mooi liepen te wezen, daar heeft nooit iets in gezeten.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:20 schreef williedepoo het volgende:
[..]
Het is vooral dat de laatbloeiers / 'nerds' steeds interessanter worden naar mate ze ouder worden. Zij zijn namelijk vaak de gene die een lastige studie kiezen en goede banen krijgen. Vrouwen daarentegen.. op 20 jaar hebben ze de maximale waarde behaald en gaat vanaf 25 jaar alleen nog naar beneden (uitzondering daargelaten) vooral de vrouwen die alle aandacht kregen door puur uiterlijk en elke week uit gingen, verder bijna geen persoonlijkheid hebben opgebouwd, psychologie/communicatie pret studies hebben gedaan etc geldt dit voor
Ben het met je eens. Voor de duidelijkheid 'vooral' is niet gelijk aan 'alleen'................quote:Op woensdag 20 mei 2015 23:21 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Hoezo alleen de nerds? Iedere man wordt gewoon interessanter wanneer hij zich een beetje blijft verzorgen. Heeft naar mijn idee niet per se met een hoge functie te maken. Persoonlijkheid zit al in je, die oppervlakkige types die enkel mooi liepen te wezen, daar heeft nooit iets in gezeten.
sowieso mensen van boven de 25quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:29 schreef James_R het volgende:
Inmiddels ben ik alweer fucking 26Op een relatie na een paar jaar terug altijd single geweest, geen problemen mee.
De laatste tijd merk ik dat vooral single vrouwen van rond mijn leeftijd behoorlijk zenuwachtig beginnen te worden. Of het nu komt omdat ze hun op en top slanke figuur langzaam maar zeker kwijt beginnen te raken, omdat hun eierstokken beginnen te klapperen of omdat het lastig is om in je eentje een hypotheek te bemachtigen of een combinatie van factoren : Veel meer dan ''vroeger'' merk ik de laatste tijd dat opeens ook vrouwen het initiatief beginnen te nemen in plaats van alleen maar passief versierd willen worden.
Op zich is het bovenstaande natuurlijk niet klachtwaardig, ware het niet dat veel van hierboven omschreven vrouwen koste wat kost een relatie willen hebben. De laatste maanden ben ik wat aan het daten geweest, en het valt me op dat de meeste van die chicks echt zo'n instelling lijken te hebben van ''Ik heb nu beet, en geen zin meer om nog veel moeite in daten te steken, dus dit moet ik gewoon krampachtig vast blijven houden, zo snel mogelijk aan elkaar vastzitten met een hypotheek ofzo''..
Het is mij in een klein jaar tijd nu al twee keer gebeurd dat zo'n meid maar door wil gaan met daten/ouders ontmoeten en ''serieuzer wil worden'', terwijl ik me echt afvraag waarom zo'n meid dat wil. Totaal geen goede gesprekken gehad, geen bijzondere click, na een paar maanden nog totaal niet het idee dat je elkaar goed kent of goed bij elkaar past, maar toch door willen gaan en de relatie (die er niet eens is) ''een stap verder'' te brengen, zoals mijn laatste scharrel mij een week of drie terug per whatsapp liet weten.
Klacht : Vrouwen die liever een slechte relatie aangaan om maar gesetteld te zijn.
ogen een beetje dichtknijpen, verstand op nul en gewoon doorstotenquote:Op woensdag 20 mei 2015 23:50 schreef BaksteenMongool het volgende:
25... bij vrouwen boven de 30 gaat alles zeer snel bergafwaarts of was dat bij mannen?
ik heb zo'n vermoeden dat jij vooral tienermeisjes doetquote:Op woensdag 20 mei 2015 23:56 schreef Caede het volgende:
[..]
ogen een beetje dichtknijpen, verstand op nul en gewoon doorstoten
Helaas geen meervoud maar kan nog gebeurenquote:Op woensdag 20 mei 2015 23:58 schreef BaksteenMongool het volgende:
[..]
ik heb zo'n vermoeden dat jij vooral tienermeisjes doet
gok er maar niet opquote:Op donderdag 21 mei 2015 00:03 schreef Caede het volgende:
[..]
Helaas geen meervoud maar kan nog gebeuren
quote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
quote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:28 schreef Le_Professeur het volgende:
Dat is het voordeel als man, als je jezelf een beetje goed verzorgt word je enkel interessanter naarmate je ouder wordt. Je hebt ook tijd zat om vader te worden natuurlijk.
quote:Op woensdag 20 mei 2015 23:50 schreef BaksteenMongool het volgende:
25... bij vrouwen boven de 30 gaat alles zeer snel bergafwaarts of was dat bij mannen?
quote:Scientists in Iceland discovered 97 per cent of genetic mutations were caused by the age of the father, while the mother’s age had no effect at all.
Everyone has some genetic mutations, but on average children had an additional two for every year of the father’s life. A 20-year-old father transmitted on average 25 mutations to his child, while 40-year-old fathers, the oldest in the study, transmitted around 65.
The mother transmitted around 15, regardless of her age.Lead author Dr Kari Stefansson, of deCODE, a leading genetics firm in Reykjavik, said the father’s age was ‘an extraordinarily important force in evolution’, adding: ‘The number of mutations coming from the mother is constant, which makes sense as her eggs are formed before she is born, whereas men constantly generate sperm through to old age.
quote:Oudere vaders krijgen vaker kinderen met stoornissen
Zo heeft een kind van een 45-jarige vader 13 keer meer kans op ADHD en 25 keer meer op een bipolaire stoornis dan het kind van een 24-jarige man. Ook zijn de zonen en dochters van 45-plussers vaker suďcidaal en psychotisch en doen ze het gemiddeld slechter op school.
The horror, dan blijf ik liever forever alonequote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
Ligt eraan hoe je geleefd hebt.. Heb je alles gebruikt wat los en vast zit en vanaf je 15e gerookt, vooral dat laatste ga je nooit meer goedmaken, dan zal je er al heel snel oud uit zien.quote:Op donderdag 21 mei 2015 11:32 schreef Erno-BE het volgende:
Maar zullen de meiden die niet zo populair waren op de middelbare school/studententijd dan minder snel aftakelen?
Dan heb je een goede reden om haar te dumpen. Niemand wil een hoer als vriendin.quote:
Jup, dan stoppen we met al die make-up, schoenen, tassen en andere nutteloze rotzooi te kopen,! Dan gaan we de bouw in & in onze vrije tijd zijn we druk bezig met mannen te haten!quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:41 schreef Rockefellow het volgende:
Vrouwen van boven de 25 moet je niet aan beginnen. Daar is binnen 0-5 jaar alle lol uitgeperst en dan worden het van die feministen met bijpassend zuur karakter en dito kapsel.
Ditquote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:35 schreef vaarsuvius het volgende:
TS, je hebt het nog makkelijk.
Doe er nog wat jaartjes bijop en je komt in de volgende groep. Alleenstaande vrouwen met kind, die eerst met een lul van een vent gingen, (die er vandoor ging na kind) en nu op zoek zijn naar een betere man... en zo'n beetje elke man is beter dan hun ex- klootzak dus ze klemmen zich meteen aan je vast als je enige interesse toont.
Ik zeg doenquote:Op donderdag 21 mei 2015 17:54 schreef MissBehave911 het volgende:
[..]
Jup, dan stoppen we met al die mmake-up en andere nutteloze rotzooi te kopen,!
eerlijk gezegd heb ik die nog nooit in een kroeg geregeld, maar wel bij aquarel-les en bij een stadstuinierclubje...quote:Op donderdag 21 mei 2015 18:29 schreef bamibij het volgende:
[..]
DitWel grappig om MILFS te proberen regelen voor een one night stand in de kroegen
Zo. Jeetje.quote:
eeuh nee, eigenlijk vind ik een beetje tuinieren erg leuk. Ik heb een balkon van 15 m2 da's precies klein genoeg dat het niet teveel werk is en groot genoeg dat je er echt wat op kan zetten en nog steeds plek hebt voor stoelen. En ik zag het voorbijkomen op ik denk een lokale facebook pagina en dacht, waarom niet.quote:Op donderdag 21 mei 2015 18:42 schreef bamibij het volgende:
[..]Je ging er puur voor de MILFS heen hoop ik?
quote:Op donderdag 21 mei 2015 18:58 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
eeuh nee, eigenlijk vind ik een beetje tuinieren erg leuk. Ik heb een balkon van 15 m2 da's precies klein genoeg dat het niet teveel werk is en groot genoeg dat je er echt wat op kan zetten en nog steeds plek hebt voor stoelen. En ik zag het voorbijkomen op ik denk een lokale facebook pagina en dacht, waarom niet.
Dat laatste herken ik wel. Het eerste gedeelte niet.quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:54 schreef MissBehave911 het volgende:
[..]
Jup, dan stoppen we met al die make-up, schoenen, tassen en andere nutteloze rotzooi te kopen,! Dan gaan we de bouw in & in onze vrije tijd zijn we druk bezig met mannen te haten!
Die vrouwen willen brood op de plank.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 13:04 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Heb ook wel vaker meegemaakt dat vrouwen van rond de 25 akelig overgeďnteresseerd zijn in je universitaire studie en wat je daarna gaat doen etc. .... Moet daar echt niks van hebben. Gelukkig voel je dat als man vrij snel aan.
Ik snap überhaupt niet dat je een gesprek aangaat met vrouwen van boven de 25.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 13:04 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Heb ook wel vaker meegemaakt dat vrouwen van rond de 25 akelig overgeďnteresseerd zijn in je universitaire studie en wat je daarna gaat doen etc. .... Moet daar echt niks van hebben. Gelukkig voel je dat als man vrij snel aan.
Godverdomme, dat is best interessant ik had dat echt niet gedacht. Ik kan het eigenlijk niet geloven ook.quote:
Hahaha ja daar heb je gelijk in 😂 Gelukkig ben ik nog 'maar' 23. Ik zal nooit zo worden...Hoop ik... krijg wel veel te vaak te horen, dat ik op mijn moeder lijk. 😭 Gelukkig liep ze niet met plastic tasjes rond. Dat scheelt.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 10:07 schreef Rockefellow het volgende:
[..]
Dat laatste herken ik wel. Het eerste gedeelte niet.
Make-up smeren ze niet meer daar waar het hoort maar gaat in het haar. Tassen worden plastic tasjes, want dat functioneert ook toch?! En stoppen met rotzooi kopen? Heb je wel eens naar binnen gekeken in een gemiddeld huis waar bovengenoemd wezen de scepter zwaait? Dat staat bomvol met 'gezellige' action troep.
quote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
Deze post bevat zoveel waarheden dat deze gequote dient te wordenquote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
been there, done thatquote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:35 schreef vaarsuvius het volgende:
TS, je hebt het nog makkelijk.
Doe er nog wat jaartjes bijop en je komt in de volgende groep. Alleenstaande vrouwen met kind, die eerst met een lul van een vent gingen, (die er vandoor ging na kind) en nu op zoek zijn naar een betere man... en zo'n beetje elke man is beter dan hun ex- klootzak dus ze klemmen zich meteen aan je vast als je enige interesse toont.
wat een bullshit dit . Typisch iets wat een gefrustreerde fokker zegtquote:Op donderdag 21 mei 2015 01:51 schreef KeesKansloos het volgende:
Deze vrouwen merken dat hun seksuele markwaarde daalt, ze worden immers oud. Ze hebben vanaf hun 16e alleen maar alpha mannen geneukt. Deze alphas hebben geen zin om zich te binden, ze kunnen toch makkelijk weer knappere jonge meiden regelen.
Inmiddels begint de klok voor de 25 plussers te tikken: ze willen stabiliteit, een hypotheek, een goede vader voor hun kind (regelmatig uit een relatie met een alpha).
Ze kijkt om zich heen... "Die sukkels die vroeger altijd in die bieb zaten te leren, die niet seksueel aantrekkelijk waren en altijd zo wanhopig overkwamen beginnen er nu interessant uit te zien. Ze hebben immers een goede baan en kunnen mij dus goed onderhouden. Aangezien geen enkel meisje vroeger interesse in ze toonde zijn ze makkelijk te verleiden en zullen ze nooit vreemdgaan (in tegenstelling tot de alphas). Ze zullen zelfs blij zijn dat ik ze na al die jaren zie staan! Ik heb dus eigenlijk de broek aan in de relatie. Als hij niet naar me luistert weiger ik gewoon seks. Hmm, nog beter: ik meet mezelf een kort pittig kapsel aan zodat hij zich minder aangetrokken tot mij voelt. Dan hoef ik ook minder met hem te neuken.... Maar dit doe ik natuurlijk nadat we zijn getrouwd in gemeenschap van goederen zodat hij niet meer terug kan!"
Kortom TS, je wordt gezien als een sukkel die haar financieel kan onderhouden zodat zij zelf de hele dag op de bank naar sex and the city kan kijken terwijl ze met haar smartphone de alphas van vroeger facebookt en loopt te fantaseren hoe ze haar penetreerde. Dit allemaal terwijl jij hard aan het werk bent....
Mijn advies: gebruik ze alleen om te neuken OP! Nog beter zoek een relatie met meisjes van rond de 20!
Laten we het hopen dat het bullshit isquote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:00 schreef madeliefff het volgende:
[..]
wat een bullshit dit . Typisch iets wat een gefrustreerde fokker zegt
het zijn vaak van die mannen die er niet bij hoorden... populaire vrouwen beschuldigen dat ze op spannende mannen vallen maar zelf dus ondertussen ook gewoon op spannende ( die populaire) vrouwen vallenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:03 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Laten we het hopen dat het bullshit is
Is dit niet juist het hele punt?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:29 schreef James_R het volgende:
de relatie (die er niet eens is) ''een stap verder'' te brengen
wat een bullshit dit.. typisch iets wat een gefrustreerde fokster zegt die geconfronteerd wordt met de keiharde waarheidquote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:00 schreef madeliefff het volgende:
[..]
wat een bullshit dit . Typisch iets wat een gefrustreerde fokker zegt
quote:Op woensdag 27 mei 2015 20:53 schreef finsdefis het volgende:
[..]
wat een bullshit dit.. typisch iets wat een gefrustreerde fokster zegt die geconfronteerd wordt met de keiharde waarheid
trus story , ik ga binnenkort zelfs 5 katten kopenquote:Op woensdag 27 mei 2015 22:19 schreef getfitbysmith het volgende:
gaat alleen maar bergafwaarts met vrouwen na hun 25ste
Dus knappe mannen trouwen niet met knappe vrouwen van ongeveer hun eigen leeftijd?quote:Op woensdag 27 mei 2015 20:53 schreef finsdefis het volgende:
[..]
wat een bullshit dit.. typisch iets wat een gefrustreerde fokster zegt die geconfronteerd wordt met de keiharde waarheid
quote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:57 schreef Isis20 het volgende:
Misschien ben je gewoon te lief voor zeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ervaringsdeskundige hierquote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:35 schreef vaarsuvius het volgende:
TS, je hebt het nog makkelijk.
Doe er nog wat jaartjes bijop en je komt in de volgende groep. Alleenstaande vrouwen met kind, die eerst met een lul van een vent gingen, (die er vandoor ging na kind) en nu op zoek zijn naar een betere man... en zo'n beetje elke man is beter dan hun ex- klootzak dus ze klemmen zich meteen aan je vast als je enige interesse toont.Irene is bae <3
Jawel hoor, maar het komt natuurlijk vaker voor dat je een vent van 50 met een vrouw van 30 ziet dan andersom.quote:Op woensdag 27 mei 2015 22:30 schreef jodelahity het volgende:
[..]
Dus knappe mannen trouwen niet met knappe vrouwen van ongeveer hun eigen leeftijd?
Probleem dat ze zelf veroorzaakt hebben doordat ze zooo graag kinderen willen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:35 schreef vaarsuvius het volgende:
TS, je hebt het nog makkelijk.
Doe er nog wat jaartjes bijop en je komt in de volgende groep. Alleenstaande vrouwen met kind, die eerst met een lul van een vent gingen, (die er vandoor ging na kind) en nu op zoek zijn naar een betere man... en zo'n beetje elke man is beter dan hun ex- klootzak dus ze klemmen zich meteen aan je vast als je enige interesse toont.
en vrouwen die nooit kinderen nemen willen dan voor altijd veel sex?quote:Op donderdag 28 mei 2015 22:18 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Niks mis met vrouwen van 25. Die willen graag kinderen, en dus vaak sex. Vrouwen van 35 daarentegen hebben al twee kinderen en hoeven dus ook geen sex meer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |